NameCategoryCoordinates
Vindskydd Hemön Shelter for sleeping 60.21735,16.79951
4rest (Arknat) Shelter for sleeping 56.24431,12.84538
A-Maze-Thing (ArkNat) Shelter for sleeping 63.3025,18.65801
Abborresjön Shelter for sleeping 57.953443,12.285994
Abborrevattnet Vindskydd Shelter for sleeping 58.2211838,12.0142365
Abborreö, Ömmern Tent site 57.81306,12.52191
Abborrtjärn väst Shelter for sitting 59.9211939,15.30786185
Abborrtjärn öst Shelter for sitting 59.92175102,15.31373978
Abborrtjärn, Alfta Shelter for sitting 61.57124,15.75689
Abborrtjärnarna Shelter for sitting 64.47755814,19.42425728
Abborrtjärnen Vindskydd Shelter for sleeping 61.165054,16.142662
Abborrtjärnsberg Raststuga Rest cabin 60.446479,12.631524
Abbortjärn Unconfirmed 62.734953,16.913307
Abbortjärn Vindskydd Shelter for sitting 62.596811,15.355064
Abiskojaurestugorna Rest cabin 68.28602,18.59077
Aboda Vindskydd Shelter for sleeping 57.06206,15.96006
Aborrsjön/Slätthult Shelter for sleeping 57.708197,12.620984
Aggerudsspåret Shelter for sitting 59.30129,14.51934
Agusa vindskydd Shelter for sleeping 55.76508,14.01247
Ahkajavre, Akkajaure Väst Shelter for sitting 67.8153069,17.07502908
Albertslund shelter Shelter for sleeping 55.64928,12.33186
Albybyn Naturrastplats 1 Shelter for sitting 62.46785,15.47323
Albybyn Naturrastplats 2 Shelter for sitting 62.46545,15.46579
Albäcksskogen Shelter for sleeping 55.37974,13.1014
Alesjaure Rest cabin 68.13675,18.41446
Algustorpasjön Rastplats Shelter for sleeping 57.42341,13.62753
Alljungen Vindskydd Shelter for sleeping 56.383065,15.518043
Allmän Raststuga Unconfirmed 66.367223,16.918351
Alltidhult Vindskydd Shelter for sleeping 56.2597,14.46133
Almindingen Vindskydd Shelter for sleeping 55.1317,14.9477
Alstem Vindskydd Shelter for sitting 59.682,13.926
Alstermo Vindskydd Shelter for sleeping 56.9704216,15.654155
Alsterå Vindskydd Shelter for sleeping 56.99351,16.2712
Alta 1 Tent site 69.93264,23.25919
Alta airport Shelter for sitting 69.97589,23.34718
Alvastra kloster, Omberg Shelter for sleeping 58.29612,14.64778
Am kalten Brunnen Shelter for sleeping 47.54125,9.94548
Amansjö shelter Shelter for sitting 61.50636,14.41404
Ammerån 1 Shelter for sitting 63.43193,15.48366
Ammerån 2 Shelter for sitting 63.431521,15.486175
Ammerån 3 Shelter for sitting 63.43172,15.48878
Ammerån 4 Vindskydd Shelter for sitting 63.436904,15.483644
Ammerån 5 Vindskydd Shelter for sitting 63.4416028,15.4810417
Ammerån 6 Vindskydd Shelter for sitting 63.454532,15.460479
Ammerån 7 Vindskydd Shelter for sitting 63.4628222,15.4513639
Anaristjärn Kåta Rest cabin 63.0796665,13.3541196
Andalstjärn Shelter for sitting 62.55826,16.07245
Anders-Jansviken Shelter for sitting 65.62271118,15.5347538
Anderssjöåfallet Vindskydd Shelter for sitting 62.5822628,12.2067779
Anderstjärn Gapsjul Unconfirmed 62.092518,14.035777
Anderstorp Lägerplats Shelter for sleeping 56.01858,13.36755
Andersön Vindskydd Shelter for sitting 63.15878,14.434818
Anderviken Vindskydd Shelter for sleeping 58.91095,17.59788333
Andviken Vindskydd Shelter for sleeping 57.965276,12.284052
Angarnssjön Vindskydd Shelter for sitting 59.54346299,18.16781938
Angsjön Shelter for sitting 59.30477,14.60576
Angsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.641922,13.879549
Ankarede Shelter for sitting 64.818607,14.23502
Ankarvattnet Shelter for sitting 64.87653,14.21311
Araby Vindskydd Shelter for sleeping 56.914171,14.767411
Armasjärvi Shelter for sleeping 66.33533,23.53319
Arnes vindskydd Shelter for sitting 60.67181,16.82665
Arnsjön Vindskydd Shelter for sitting 60.306,12.632
Arskagsudden Vindskydd Shelter for sleeping 59.05017,14.02855
Arvesjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.10933149,15.94145715
Arådalen Vindskydd Unconfirmed 62.945957,13.640402
Asaklitt Raststuga Rest cabin 60.6773321,15.0236311
Asasjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.1397222,14.7988889
Askaken Vindskydd Shelter for sitting 56.81442,13.42792
Asketjärnet Vindskydd Shelter for sleeping 59.81111526,12.09208488
Aspen Vindskydd Shelter for sleeping 59.95864,15.94546
Asphyddan Raststuga Rest cabin 62.3458233,17.2867726
Assjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.80611,14.94664
Autsuvagge Unconfirmed 67.323489,18.499592
Avundsåssjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.7766538,12.560345
Axsjön Vindsydd Shelter for sleeping 58.119,15.369
Ayioi Anargyroi picnic site Rain shelter (only roof) 34.9752,34.07207
Backa Norra Shelter for sleeping 57.202293,13.148391
Backa Södra Shelter for sleeping 57.19913,13.14933
Backbodarna vindskydd Shelter for sitting 60.43502,15.01643
Backen i Vidingsjö Vindskydd Shelter for sleeping 58.370685,15.636222
Bada Syd (DANO nr 85) Shelter for sleeping 59.18759,12.28852
Badasjåkkå Unconfirmed 66.280666,16.489298
Badeboda Stuga Rest cabin 57.07929,15.91996
Baggböleören Vindskydd Shelter for sitting 63.829629,20.139774
Baggemyra Vindskydd Shelter for sitting 59.3046333,12.7253667
Baggetorp vindskydd Shelter for sleeping 59.1384794,14.6149945
Baksjötjärn, Vilhelmina Shelter for sitting 64.61807954,16.68680259
Balberget toppstugan Shelter for sitting 63.940094,19.122085
Baldersnäs (DANO nr 47) Shelter for sitting 58.97457,12.290258
Balforsen Vindskydd Shelter for sleeping 60.19365,16.67173
Balingsta kvarn Shelter for sitting 59.20112469,18.03228618
Baljåsen övernattningsstuga Rest cabin 59.08416,12.47185
Banafjäl Shelter for sitting 63.28445,19.04003
Banvakt Karls kabyss Shelter for sitting 59.739618,13.481045
Baracklägret vindskydd Shelter for sitting 60.6537417,16.8912253
Barholmen (DANO nr 71) Shelter for sleeping 59.302526,11.916622
Barnens äng Vindskydd Shelter for sleeping 56.90569,14.86623
Barntä tältplats Tent site 59.69798,16.38557
Bastedalen Stuga Rest cabin 58.961542,11.751319
Bastuholmen Unconfirmed 64.8388,21.035664
Bastunäs Vindskydd Shelter for sitting 65.4388355,18.498112
Bastunäset Shelter for sitting 63.95445,18.82782
Belsbotornet Rest cabin 61.22149,16.28379
Bensjön Vindskydd Shelter for sitting 62.69861111,15.43411111
Bent shelter og teltplads Rest cabin 56.5383,10.0009
Berga Vindskydd Shelter for sleeping 58.78861,17.00167
Bergagård Shelter for sitting 56.982449,12.570968
Bergagården 1 Shelter for sitting 58.34771,12.43004
Bergagården 2 Shelter for sitting 58.34649,12.43518
Bergatorpet Vindskydd Shelter for sleeping 56.25578,14.48403
Bergebo Shelter for sitting 60.510462,15.468146
Bergebo Vindskydd Shelter for sitting 60.51224,15.453364
Bergfors raststuga Rest cabin 68.154625,19.780218
Bergom stuga Rest cabin 63.252244,18.631823
Bergsjön Syd Shelter for sleeping 59.81946,12.55955
Bergsjön vindskydd Shelter for sleeping 58.31353,12.43943
Bergsjötorp Shelter for sitting 59.39965,14.18844
Bergstjärn Gapskjul Unconfirmed 62.088239,14.026722
Bergstjärnet Raststuga Rest cabin 59.0532582,12.5759466
Bergvattnet Vindskydd Shelter for sleeping 58.806418,14.565312
Bergådalsstugan Rest cabin 61.568526,12.626662
Bergön Raststuga Rest cabin 58.837798,15.320344
Bessijåkka Raststuga Rest cabin 68.30328,19.231895
Birdwatch tower Klydesøen 1 Shelter for sitting 55.57572,12.56014
Birdwatch tower Klydesøen 2 Shelter for sitting 55.57269,12.54057
Birdwatch tower Klydesøen 3 Shelter for sitting 55.5785,12.52678
Birdwatch tower Klydesøen 4 Shelter for sitting 55.59108,12.51458
Birk Birka och Ronja Shelter for sleeping 56.11318,13.69906
Biskopsnäset Syd Shelter for sleeping 60.16176,15.2036
Biskopsnäset Väst Shelter for sitting 60.16796348,15.20474101
Biskopsnäset Öst Unconfirmed 60.169296,15.209071
Bistro15 Shelter for sitting 63.45354,19.01599
Bjeveröd vindskydd Shelter for sleeping 55.920574,13.631789
Bjurbäcken, Gårdsjön Shelter for sleeping 60.27199,13.16571
Bjurbäckens slussar Vindskydd Shelter for sitting 59.5841,14.17373
Bjursås prästskog Shelter for sitting 60.73610647,15.45989813
Bjusan Vindskydd Shelter for sitting 60.490803,15.322323
Bjälvern vindskydd Shelter for sleeping 59.74716,12.53638
Bjärabygget Vindskydd Shelter for sleeping 56.314448,13.291731
Björbäckstugan Rest cabin 61.636647,12.715458
Björkasjö Vindskydd Shelter for sleeping 57.1010559,12.6008088
Björken Vindskydd Shelter for sleeping 58.85757,17.3654
Björketorp Vindskydd Shelter for sleeping 57.555833,13.535833
Björkliden stuga Rest cabin 68.407819,18.668144
Björklången Vindskydd Shelter for sleeping 58.62751544,14.46396232
Björktjärn Vindskydd Shelter for sleeping 59.323998,14.906881
Björktjärnen Shelter for sitting 60.52059174,16.28817558
Björkön (DANO nr 42) Shelter for sleeping 58.78251,12.47575
Björna Vindskydd Shelter for sitting 63.583,18.377
Björnberget Shelter for sleeping 61.91929,16.03213
Björndalens Vindskydd Shelter for sleeping 58.01613,16.18273
Björnerödspiggen Vindskydd Shelter for sleeping 59.012341,11.403089
Björnholmsstugan Shelter for sleeping 61.408483,12.840774
Björnhöjden Tent site 59.903,14.49213
Björnlandet 1 Shelter for sitting 63.97257,18.05451
Björnlandet 2 Rest cabin 63.97506,18.04088
Björnogen Uncategorized 63.66851,19.18955
Björnrikestugan Rest cabin 62.44815,13.96161
Björnsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.75084,16.373081
Björntjärnen Raststuga Rest cabin 60.703198,14.79701
Björnåsdammen Unconfirmed 62.200612,14.48477
Björnö Shelter for sleeping 56.76524162,16.37735367
Björnö Vindskydd Shelter for sleeping 59.555039,16.6272984
Björsjöån Shelter for sleeping 63.60307,12.22812
Bjørnholtkojan Rest cabin 60.833617,12.437866
Blacksåsbergets vindskydd Shelter for sleeping 61.64720535,16.76384926
Blankaviken Shelter for sleeping 56.28168,14.4388
Blankhult Vindskydd Shelter for sleeping 59.396542,14.9990201
Blankhult parkering Vindskydd Shelter for sleeping 59.3966894,14.9944282
Blecksjön Shelter for sleeping 61.21317565,16.16720796
Blomtäkt raststuga Rest cabin 61.36026,14.80397
Blästkojan Rest cabin 61.472231,13.23857
Blåberget Shelter for sitting 63.361303,14.860885
Blåtjärnet Shelter for sleeping 57.89362,12.527552
Blåvättnerna Vindskydd Shelter for sleeping 57.56386,12.14023
Boafall/Tvättahallarna Shelter for sleeping 56.24657,14.46323
Boafalls Brygga Vindskydd Shelter for sleeping 56.2355453,14.4411957
Boberg Vindskydd Shelter for sleeping 57.2333,13.2046
Bobodarna Unconfirmed 62.504804,16.433482
Bobäcken Raststuga Rest cabin 66.94517813,17.65455498
Bockön (DANO nr 46) Tent site 58.87921,12.38069
Bockön Nord (DANO nr 37) Shelter for sleeping 59.41302,11.94732
Bockön Syd (DANO nr 38) Tent site 59.41197,11.94835
Boda Borg Vindskydd Shelter for sitting 62.45869,16.37423
Boda Vindskydd Shelter for sitting 56.72979355,15.68538666
Bodbyn Shelter for sitting 64.00608,20.394396
Bodsjöstrupen Unconfirmed 62.813195,14.883689
Bodträskfors Shelter for sitting 66.08763,20.90846
Bodviken Stuga Rest cabin 63.183348,18.698739
Bofalla Shelter for sitting 59.49587,14.60214
Bokskogen Vindskydd Shelter for sleeping 59.338,12.9437167
Bonäsudden Shelter for sitting 59.28377151,13.57815742
Borgamons vindskydd Shelter for sleeping 58.14868,15.64723
Borgfors Vindskydd Shelter for sleeping 59.906915,15.504623
Borgforsarna 1 Shelter for sitting 63.34615,15.69949
Borgforsarna 2 Shelter for sitting 63.35336,15.70562
Borghamn vindskydd Shelter for sitting 58.38601,14.68845
Borgsjö rastplats Shelter for sitting 64.193292,17.774414
Bornasen Vindskydd Shelter for sitting 61.29597,15.82952
Borstentjärn Shelter for sitting 63.1872,15.82798
Boserup skov shelter Shelter for sleeping 55.66896,12.04033
Bosjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.793759,14.647641
Botilstorps Vindskydd Shelter for sleeping 58.02887321,14.65036511
Bottenstugan Svartedalen Shelter for sleeping 58.005086,11.99121
Bottnamaden Vindskydd Shelter for sleeping 57.56759,13.50675
Bottnaryd Vindskydd Shelter for sleeping 57.77479827,13.85371149
Brammarp Vindskydd Shelter for sleeping 56.367034,12.940526
Brandvaktarkojan Rösberget Rest cabin 60.686,13.2489833
Brantafall Vindskydd Shelter for sleeping 57.7919,15.2059
Branthammarsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.73182,17.73213
Brasjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.725641,14.737552
Brattbackarna Shelter for sitting 62.44457245,12.82130241
Brattberget Vindskydd Shelter for sleeping 62.331029,17.42674
Brattemon Shelter for sitting 58.73094,13.98473
Brattforsen 1 Shelter for sitting 63.71255,16.0816
Brattforsen 2 Shelter for sitting 63.71091,16.08185
Bratthusberget Unconfirmed 63.298782,18.507475
Brattkullens vindskydd Unconfirmed 62.541476,14.872514
Brattlandsströmmen Shelter for sitting 63.33147,13.19364
Brattnäset Shelter for sleeping 60.21933,16.84839
Braås Vindskydd Shelter for sleeping 57.0716607,15.0291992
Breanäs Vindskydd Shelter for sleeping 56.2797,14.29869
Bredasjön Vindskydd Shelter for sleeping 56.34767532,14.62612867
Bredatjärnen Shelter for sitting 59.91872,15.89075
Bredsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.20013,17.07405
Bredsjönäs gruvor Shelter for sleeping 59.2125,17.07048
Bredtjärn Tent site 59.91679,15.88981
Bredvik/Räppe vindskydd Shelter for sitting 56.8781549,14.7488659
Brevik Vindskydd Shelter for sitting 58.762917,16.251361
Brobæk mose Shelter for sitting 55.75302,12.52875
Broddbo Shelter for sleeping 59.99809,16.48631
Broforsens vindskydd Shelter for sitting 63.21063,16.2425
Brogärdet Vindskydd Shelter for sleeping 59.11206,17.61459
Broktjärnskojan Unconfirmed 62.467554,12.284389
Broman NO Shelter for sleeping 58.17176,15.65947
Brostorp, Svenska kyrkans vindskydd Shelter for sleeping 55.97624,13.82377
Brotorpet Vindskydd Shelter for sleeping 56.2972337,14.39189672
Brotorpet Öst, Filkesjön Shelter for sleeping 56.29468,14.4017
Brottbäcksstugan Rest cabin 61.6064103,12.7696318
Bruces Skog nord Shelter for sleeping 56.062724,12.757894
Bruces Skog syd Shelter for sleeping 56.054355,12.761135
Bruksdammen Vindskydd Shelter for sleeping 59.15769,16.47255
Brunflo Vindskydd Shelter for sitting 63.094215,14.810241
Bryngelbäcken Shelter for sleeping 59.85115,14.45019
Brynjeholmen (Kallesholmen) Vindskydd Shelter for sitting 62.74262,14.6276
Bräcke Skoterklubbstuga Unconfirmed 62.679075,15.460254
Brängstjärnskojan Rest cabin 65.859074,22.544794
Brännanäs vindskydd Shelter for sleeping 61.19031,15.81318
Brännsågens vindskydd Shelter for sitting 60.7565911,17.0377735
Brännudden, Yxsjön Shelter for sleeping 60.05262,14.78419
Bräntebackens vindskydd Shelter for sitting 63.699976,20.385398
Bråfallskvarn Vindskydd Shelter for sitting 58.830026,17.355273
Brånsviken Shelter for sitting 62.626392,17.729116
Brårudsvattnet Vindskydd Shelter for sitting 58.941285,11.979713
Bråtenskojan Rest cabin 59.93863,15.39068
Budalsvika Stuga Rest cabin 59.052435,11.73819
Bullerdalen Shelter for sitting 59.33189,14.58538
Buterud Vindskydd Shelter for sitting 58.842242,12.405911
Byamossarna Vindskydd Shelter for sleeping 59.7757,12.704917
Byrum Vindskydd Shelter for sleeping 57.24792659,16.95753694
Byskeälvens övre FVO Rest cabin 65.51758,19.4429
Byskoven resthouse Rain shelter (only roof) 55.62164,12.52404
Byvägen 1 Shelter for sleeping 61.82,12.8911111
Byvägen2 Vindskydd Shelter for sitting 61.8036111,12.9091667
Byvägen3 Vindskydd Shelter for sleeping 61.8022222,12.9116667
Byxelkrok vindskydd Shelter for sleeping 57.30464,16.9784
Bäckaholmen, Gustavsfors Shelter for sitting 56.606429,14.020216
Bäckebo Shelter for sleeping 64.35861,19.51548
Bäckebo Vindskydd Shelter for sitting 60.2396,16.7833
Bäckelid Kolarkoja Shelter for sleeping 59.042806,14.530973
Bäckelid Vindskydd Shelter for sleeping 59.04189,14.53115
Bäckmellanbodarna Shelter for sitting 65.54121,21.96126
Bärbäck Vindskydd Shelter for sleeping 58.26909721,15.08849323
Bärön (DANO nr 19) Shelter for sleeping 59.399296,11.880021
Bäverhyddan, Sågtjärn Shelter for sleeping 58.91659,11.90888
Bäverkröken stuga Rest cabin 63.1571519,13.1123614
Bågaliden Shelter for sleeping 63.74119,18.33661
Bålplads Herstedhøje Shelter for sitting 55.68895,12.36677
Bålplads Sjælsø NE Shelter for sleeping 55.87052,12.45558
Bålplads Vestskoven Shelter for sitting 55.69357,12.3786
Bålplads Vestskoven 2 Shelter for sitting 55.69387,12.37704
Bålplads Vestskoven 3 Shelter for sitting 55.68907,12.40885
Bålplads Vestskoven Parkering Finlandiastenen Tent site 55.68983,12.39001
Båraryds by Shelter for sleeping 57.34086,13.55446
Båstaforsens Vindskydd Shelter for sleeping 60.4805088,17.4053478
Bö tjärn Shelter for sleeping 57.97562,11.59617
Bökestad Vindskydd Shelter for sleeping 56.22224987,14.42590177
Böle fäbod Rest cabin 60.768691,15.138382
Camp Blommaberg Vindskydd Shelter for sitting 61.50119444,15.36677778
Camp Frostkilen Övernattningsstuga Rest cabin 61.43544444,15.46991667
Camp Gillingen Övernattningsstuga Rest cabin 61.51602778,15.41655556
Camp Hylströmmen Shelter for sitting 61.50691,15.29684
Camp Lilldjupabäckströmmen Vindskydd Shelter for sleeping 61.46925,15.46291667
Camp Sågströmmen Vindskydd Shelter for sitting 61.52141667,15.34705556
Casa Montessori Shelter for sleeping 57.74583,12.08707
Caspars Dam Rain shelter (only roof) 55.7975,12.39403
Cocoon (ArkNat) Shelter for sleeping 55.35172,13.36597
Cyclop Cave shelter Rain shelter (only roof) 34.98682,34.07663
Dagstorp Vindskydd Shelter for sleeping 55.987,13.495133
Daletjärnen Vindskydd Shelter for sitting 58.83670628,11.64495528
Dalholmen (DANO nr 57) Shelter for sitting 59.074211,12.207188
Dalkarlsberget Stuga Rest cabin 59.927,14.19245
Dallaget Shelter for sitting 61.6664,16.78187
Dalmyrasjön Vindskdd Shelter for sleeping 58.522806,16.669167
Dals Långed gästhamnen Vindskydd Shelter for sleeping 58.9235826,12.3057872
Dalsbyn Shelter for sleeping 60.359432,15.7554
Dalsjöfors Shelter for sleeping 57.7168,13.08033
Dalstorpasjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.61565208,13.52090836
Dalstuga Vindskydd Shelter for sitting 61.39231944,14.130375
Dalviksskolans vindskydd Shelter for sleeping 57.78608,14.12299
Dalån Shelter for sitting 61.59739079,16.4426649
Dammforsen, Husån Shelter for sitting 63.469474,19.137379
Dammhult Shelter for sitting 58.80512,16.25512
Dammsjön Unconfirmed 63.800998,19.711322
Dammsjön Södra Shelter for sitting 63.798685,19.710838
Dammsjöås Vindskydd Shelter for sleeping 57.90319,12.621798
Dammyren, Ljusnan Shelter for sitting 60.50616682,13.03595424
Danielstugan Unconfirmed 64.860744,14.130248
Danska Fallen Vindskydd Shelter for sleeping 56.70547664,13.1445086
Delsjökärr Shelter for sitting 57.685434,12.082369
Delsjön 3 Vindskydd Shelter for sitting 57.680472,12.06471
Den kinesiske pavillon Shelter for sitting 55.66956,12.52119
Det glemte bålhus Shelter for sitting 55.77491,12.33689
Digerberget Shelter for sitting 60.81366,14.99581
Digerberget Vindskydd Shelter for sitting 59.494475,15.027432
Digerön vindskydd Shelter for sitting 60.6988,16.84724
Dingle Unconfirmed 58.52775204,11.58738439
Dingle Vindskydd Shelter for sitting 58.649619,11.663998
Djupevatten Vindskydd Shelter for sleeping 58.124733,12.035333
Djupkärret Kolarkoja Rest cabin 59.158812,16.303193
Djupnäset, Lögdeälven Shelter for sitting 63.56312,19.38648
Djuprämmen Shelter for sitting 60.05787,14.18866
Djupsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.134136,17.318563
Djupsjön Vindskydd Unconfirmed 62.794718,17.740406
Djuptjärnen Shelter for sleeping 61.1182639,15.0519306
Djupuddbodarna 1 Shelter for sitting 64.249126,15.459432
Djupvik Vindskydd Shelter for sleeping 58.62723,15.06061
Djupviken Vindskydd Shelter for sleeping 59.976967,15.192733
Djursjön Shelter for sitting 61.30568,15.16501
Djäkenäset (DANO nr 93) Shelter for sitting 59.209758,12.330667
Djäknasundet Shelter for sleeping 58.63008,14.56497
Dolperna Unconfirmed 63.310991,12.525872
Dolpstigen, Dolptorpet Rain shelter (only roof) 59.92538,13.38545
Dommarudden 1 Vindskydd Shelter for sleeping 59.516683,18.340269
Dommarudden 2 Vindskydd Shelter for sleeping 59.516217,18.344231
Donnaberget Unconfirmed 64.094206,20.433127
Dossagemjàvri Shelter for sitting 68.333529,18.12676
Dovra sjöar Vindskydd Shelter for sleeping 59.014,14.957326
Dragebakken Shelter for sleeping 55.71069,12.35741
Dragonsbygget Rest cabin 61.46637,13.26811
Dragsjön 2 Vindskydd Shelter for sleeping 60.396885,15.124124
Dragsjön Kolarkojan Rest cabin 60.39483,15.120101
Dragsjön Vindskydd Shelter for sitting 60.396766,15.123369
Dragsjön Övernattning Rest cabin 60.392887,15.115976
Drakryggen Shelter for sitting 63.93299,18.87175
Drevfjällstugan Unconfirmed 61.638101,12.358753
Drien Vindskydd Shelter for sleeping 57.9445782,15.4254913
Dronningsbøge Shelter for sitting 55.99459,12.35547
Dräggsjön sydost Shelter for sleeping 57.44222,12.7103
Dräggsjön öst Shelter for sleeping 57.44697,12.71268
Drögen Vindskydd Shelter for sitting 58.134065,15.54992
Drögens vindskydd Shelter for sleeping 58.13889333,15.54469
Durrenpiken raststuga Rest cabin 65.126293,14.711102
Duse Vindskydd Shelter for sleeping 59.090671,12.899954
Duvhult Vindskydd Shelter for sitting 56.4352,14.3354
Dvärsätt Vindskydd Shelter for sitting 63.324572,14.497841
Dylta Bruk Unconfirmed 59.42884,15.21559
Dymossen Vindskydd Shelter for sleeping 58.88363333,17.43145
Dyrön Shelter for sleeping 57.93146,11.61715
Dysberg Shelter for sitting 61.14811,13.93009
Dårádisjávrrie Nord Shelter for sitting 65.92602,19.45855
Dårádisjávrrie Väst Shelter for sleeping 65.92066,19.46066
Döblaån vindskydd Shelter for sleeping 56.8532573,12.9190585
Easy Elsie vindskydd Shelter for sitting 67.00791472,19.72632232
Edeby Shelter for sitting 59.678692,13.490437
Edefors Vindskydd Shelter for sleeping 66.2365332,20.8716687
Edsbotten (DANO nr 101) Shelter for sleeping 59.12349,12.42569
Edsforsen Vindskydd Shelter for sitting 63.586466,14.715022
Edsken vindskydd Shelter for sleeping 60.53545,16.21784
Ejby Shelter Shelter for sleeping 55.69538,12.402
Ekbacken Shelter for sleeping 58.389451,15.610934
Ekedalsvägen Vindskydd Shelter for sleeping 57.20292449,15.8899641
Ekegården Vindskydd Shelter for sleeping 56.4248382,13.1994832
Ekeln Vindskydd Shelter for sitting 58.1034011,15.0664241
Ekenäs Vindskydd Shelter for sleeping 56.50973,16.179653
Ekeröd vindskydd Shelter for sleeping 55.901187,13.719808
Ekopark Grytaberg Shelter for sleeping 61.59085,15.6394
Ekorrbryggan Vindskydd Shelter for sleeping 56.9071199,14.8749331
Ekorrbäcken Shelter for sitting 62.86244,13.41282
Eksholmssjön Vindskydd (ArkNat "Waterlily") Shelter for sleeping 55.55459,13.31091
Ekströmsrasta Vindskydd Shelter for sleeping 58.30721383,15.07318318
Ekön Vindskydd Shelter for sitting 56.4625,14.35
Eldmörjan Shelter for sitting 58.34261,12.4424
Eldpallkojan, Svartån Rest cabin 61.26735,15.86315
Elisetorp Vindskydd Shelter for sleeping 55.950215,13.586697
Ellboda eldstuga Rest cabin 59.401199,18.249502
Emerge (ArkNat) Shelter for sleeping 58.30126,14.66206
Emån, Tälläng Shelter for sleeping 57.40075,15.43173
Enbergsmyren Vindskydd Shelter for sitting 60.871,12.58181667
Enkälen Rastskydd Unconfirmed 63.122013,12.241907
Ensen Vindskydd Shelter for sleeping 60.95582843,15.21355927
Ensillre kalkbarrskog Shelter for sleeping 62.58283,15.76284
Enskäle Gapsjul Unconfirmed 62.299757,14.253035
Enångersån vid Boda bruk Tent site 61.53271,16.86029
Enåns dalgång Shelter for sleeping 61.11031,14.6589
Erdalen Vindskydd Shelter for sleeping 58.35667,12.46167
Eriksberg Unconfirmed 63.145582,17.169151
Erikskojan Rest cabin 62.97967,18.219169
Erikslund Vindskydd Shelter for sitting 62.52833056,15.92598889
Erikstorp tältplats Tent site 57.67594,12.57332
Erken Vindskydd Shelter for sitting 59.8559,18.6008
Esrange 1 Shelter for sitting 67.89292707,21.00545865
Esrange 2 Shelter for sitting 67.89712956,20.98540724
Essvik Vindskydd Shelter for sitting 62.3077414,17.4332632
FDF scout (privately owned) Shelter for sitting 55.63756,12.25918
Faderuttanstugan Shelter for sitting 60.363134,16.082151
Fagerberg Shelter for sleeping 60.98373413,14.91102219
Fagered Vindskydd Shelter for sitting 57.2,12.727
Fagervallen Unconfirmed 62.488056,13.102349
Fagerö Vindskydd Shelter for sleeping 58.83264,16.34937
Fagerön (DANO nr 78) Shelter for sleeping 59.242753,12.134708
Falkalägret Vindskydd Shelter for sleeping 59.33405,14.91568
Falkfångarns vindskydd Unconfirmed 63.031642,13.804069
Farlången Vindskydd Shelter for sleeping 56.30081,14.27635
Faxberget Shelter for sleeping 60.79885483,15.36601067
Faxälven, Långsele Shelter for sitting 63.17955,17.09354
Felande länken Shelter for sitting 57.11977,15.92993
Feresjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.1811111,14.8086111
Fettjeåfallet vindskydd Shelter for sleeping 62.540354,14.107141
Finnaholmen eldpallkoja Rest cabin 61.19827,15.8299
Finnfallet Shelter for sitting 60.66584,16.82622
Finngruvan Rain shelter (only roof) 59.92491,15.0002
Finnhyttetjärnen Shelter for sitting 59.92025,14.00652
Finnsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.206575,16.960611
Finnsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.631532,12.138447
Firehouse Shelter for sitting 55.9867,12.30138
Firsthütte Billenhagen Shelter for sitting 54.12998,12.37385
Fiskdammarna Nykyrka Shelter for sleeping 57.91606,13.85444
Fisklösträsket vindskydd Shelter for sitting 66.03110832,21.29742386
Fisktjärn vindskydd Shelter for sitting 62.637289,15.022179
Fiskåhøgda Unconfirmed 63.076413,12.147212
Fjällfinakåtan Rest cabin 59.162298,17.887351
Fjällnäs Spårtorg Rest cabin 62.600882,12.194373
Fjällsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.760345,12.918738
Fjällstorp Raststuga Rest cabin 57.85467516,14.35772117
Fjälltorp Unconfirmed 60.411688,12.610005
Fjärdbotten Stuga Rest cabin 62.816817,18.156548
Fjäturen vindskydd Shelter for sleeping 59.45589,18.00072
Fjätälven 2 vindskydd Shelter for sleeping 61.66982,13.2536
Fjätälven Vindskydd Shelter for sitting 61.6733806,13.25715
Flakaholmen Unconfirmed 62.800644,16.767111
Flaken - Lyckebyån Vindskydd Shelter for sleeping 56.41738,15.68164
Flaken vindskydd Shelter for sleeping 56.55466139,15.3948766
Flanhult Vindskydd Shelter for sleeping 58.03461,15.12849
Flat Vindskydd Shelter for sleeping 58.87735784,12.43746221
Flatevattnet Shelter for sleeping 57.76505,12.10412
Flattsta Vindskydd Shelter for sleeping 59.54512,18.25769
Flogen Raststuga Rest cabin 60.341776,14.919007
Flons grillplats Other 62.914964,14.551517
Flottsbro Vindskydd Shelter for sitting 59.231753,17.882522
Flugtjärnshöjden Unconfirmed 63.245912,17.448574
Fly Vindskydd Shelter for sleeping 57.25389,15.21278
Flygplats Karlstad Vindskydd Shelter for sitting 59.4403833,13.3204833
Flyhälla Shelter for sitting 60.951767,13.650045
Flymyrsstugan Rest cabin 60.8445003,15.4138827
Fogdö Vindskydd Shelter for sleeping 60.51966,17.32701
Fontin norra Shelter for sitting 57.8753,11.99991
Fontin södra Shelter for sitting 57.87385,12.0008
Forest Cradle (ArkNat) Shelter for sitting 63.06524,18.34194
Fornbol Vindskydd Shelter for sleeping 60.21,18.131383
Forsa fabodar Unconfirmed 63.430541,12.897488
Forsbodarna slogbod Shelter for sleeping 60.55794,14.88892
Foskros Shelter for sitting 62.01525,12.67315
Franssons stugor Rest cabin 60.375688,15.715341
Fredriksfors Vindskydd Shelter for sitting 56.5995,14.0024
Fredshammar Shelter for sleeping 61.19079,14.77727
Fridhem Shelter for sleeping 56.53559,16.19112
Frinnaryd Shelter for sleeping 57.93566,14.81456
Fritsla Shelter for sitting 57.540068,12.776942
Frodeparken Vindskydd Shelter for sleeping 56.8630971,12.8288555
Frostavallen Vindskydd Shelter for sleeping 55.97009,13.51379
Fryken utsikt Vindskydd Shelter for sitting 59.5268,13.3357
Fräkensjöberget Vindskydd Shelter for sleeping 59.137077,17.269565
Främbyviken Shelter for sitting 60.586786,15.659911
Fränsta Vindskydd Shelter for sitting 62.52836,16.157615
Fränstas Skoterklubbs Skoterstuga Unconfirmed 62.581518,16.142179
Frö Vindskydd Shelter for sitting 57.88387,16.13905
Frölunda 1 Rain shelter (only roof) 59.441915,17.697452
Frölunda 2 Shelter for sleeping 59.444284,17.693352
Fröstenshults Vindskydd Shelter for sitting 57.27611,13.18722
Frösåker Vindskydd Shelter for sleeping 59.5169859,16.7533158
Frösö Shelter for sitting 63.18025,14.525741
Frösön Vindskydd Shelter for sitting 63.188433,14.453493
Fuglabacken Vindskydd Shelter for sleeping 56.24432,14.42458
Fuglehavehus Shelter for sleeping 55.75488,12.35487
Fuglestiens madpakkehuse Shelter for sitting 55.64467,12.34382
Fulltofta Vindskydd Shelter for sleeping 55.891142,13.643376
Funäsdalsberget Vindskydd Shelter for sitting 62.5517,12.5440333
Furesø South Rain shelter (only roof) 55.78475,12.40756
Furesø shelter Shelter for sleeping 55.80213,12.38762
Furuhälls vindskydd Shelter for sleeping 57.6518,12.121605
Furustad (DANO nr 5) Shelter for sleeping 59.0849302,11.9023046
Furön Vindskydd Shelter for sleeping 58.65475,17.13873333
Fyrtjärnarna Shelter for sitting 60.1814559,14.6188974
Fäberget Vindskydd Shelter for sitting 63.01797,18.3255
Fäbodvallen, Brändön Rest cabin 65.69941,22.2387
Fällforsen Nord Shelter for sitting 63.82048,18.93943
Fällforsen Syd Uncategorized 63.81887,18.94071
Fälltjärn Vindskydd Shelter for sitting 63.393044,18.616523
Fämyren Shelter for sitting 61.274921,15.514616
Fänadstjuset (DANO nr 12) Shelter for sleeping 59.352742,11.902099
Fänforsens slogbod Shelter for sitting 60.464413,14.68064
Fänstjärn Raststuga Rest cabin 60.4484667,13.3419
Färdskärstorp Vindskydd Shelter for sleeping 59.794602,16.377769
Färsna naturreservat Shelter for sitting 59.77624,18.69574
Fättjan Vindskydd Shelter for sitting 62.540072,14.136244
Fågelbergsstugan Rest cabin 62.3398471,17.2921571
Fågelhällan Toppstuga Unconfirmed 61.518195,16.940977
Fågelkullen Shelter for sitting 68.364692,18.78459
Fågelsång Vindskydd Shelter for sleeping 59.492472,18.103839
Fågleön Stuga Unconfirmed 59.006495,13.9476156
Fåkersjön Unconfirmed 63.010565,14.562463
Fårhagen, Stenbäcken Shelter for sleeping 59.228237,14.739102
Fælden Shelter for sleeping 55.6991643,11.74033443
Fölingen Vindskydd Shelter for sleeping 57.988909,15.514681
Förbi fattighuset Shelter for sleeping 57.59314,13.25389
Försjön Raststugan Rest cabin 57.68354,15.10404
Försjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.6572,15.7091
Försjön vindskydd Shelter for sleeping 57.6846667,15.1016667
Gagern Vindskydd Shelter for sleeping 57.79818798,16.55332395
Galå Vindskydd Unconfirmed 62.835981,13.829386
Gamla vindskyddet Shelter for sleeping 62.611375,17.970944
Gammelbodarna Shelter for sitting 62.34415054,13.5358429
Gammelbuan Rest cabin 63.201908,16.2034
Garpenberg Vindskydd Shelter for sleeping 60.27681389,16.18628889
Garphyttedammen 1 Shelter for sleeping 59.6938245,15.0567627
Garphyttedammen 2 Shelter for sleeping 59.6929772,15.0554806
Garves Bod Shelter for sitting 60.6370641,15.64579565
Gedser Jernbanevejen Shelter for sitting 54.57538,11.92679
Geijerslund Vindskydd Shelter for sleeping 59.48986,15.14793
Getaren Vindskydd Shelter for sleeping 59.156373,17.867978
Getgöl Vindskydd Shelter for sleeping 57.58694,16.29407
Getöarna (DANO nr 17) Shelter for sleeping 59.35761,11.860909
Getön Nord (DANO nr 16) Shelter for sleeping 59.363907,11.907066
Getön Syd (DANO nr 13) Tent site 59.35811,11.90617
Getön Väst (DANO nr 14) Tent site 59.36048,11.90513
Getön Öst (DANO nr 15) Shelter for sleeping 59.362351,11.909575
Gillerdrågen Vindskydd Shelter for sitting 60.1518631,14.29819107
Gimodammen Vindskydd Shelter for sleeping 60.21022797,18.17619324
Gimofors vindskydd Shelter for sitting 62.652168,16.410279
Gimån 1 Shelter for sitting 62.81536,15.35425
Gimån 2 Shelter for sitting 62.81758,15.35857
Gimån 3 Shelter for sitting 62.81984,15.3588
Gimån 4 Shelter for sitting 62.82099,15.3603
Gimån 5 Shelter for sitting 62.82144,15.36968
Gimån 6 Shelter for sitting 62.82225,15.37594
Gimån 7 Shelter for sitting 62.82334,15.37939
Gisesjön Vindskydd Shelter for sitting 58.8627432,17.3866048
Gisselfeldengen Shelter for sleeping 55.76416,12.37768
Glaskogen 10a Shelter for sleeping 59.47877,12.52363
Glaskogen 10b Shelter for sleeping 59.47777,12.52242
Glaskogen 12 Shelter for sleeping 59.49258,12.53943
Glaskogen 13 Shelter for sleeping 59.50047,12.5241
Glaskogen 14 Shelter for sleeping 59.51754,12.48085
Glaskogen 16 Shelter for sleeping 59.52394,12.44995
Glaskogen 19 Tent site 59.59276,12.40871
Glaskogen 20 Shelter for sleeping 59.5919,12.37258
Glaskogen 23 Rest cabin 59.563618,12.307566
Glaskogen 24 Shelter for sitting 59.54251,12.30083
Glaskogen 25 Shelter for sleeping 59.52845,12.29319
Glaskogen 26 Rest cabin 59.52165,12.34676
Glaskogen 27 Shelter for sitting 59.51917,12.36692
Glaskogen 28 Shelter for sleeping 59.47825,12.29585
Glaskogen 29 Shelter for sleeping 59.47513,12.2402
Glaskogen 31 Shelter for sleeping 59.45998,12.29053
Glaskogen 32 Shelter for sleeping 59.45204,12.32897
Glaskogen 34 Shelter for sleeping 59.47528,12.37667
Glaskogen 36 Shelter for sleeping 59.42874,12.38039
Glaskogen 37 Shelter for sleeping 59.42633,12.40912
Glaskogen 39 Shelter for sleeping 59.40783,12.43257
Glaskogen 41 Shelter for sleeping 59.41286,12.47104
Glaskogen 42 Shelter for sitting 59.43982,12.49588
Glaskogen 43 Shelter for sleeping 59.4292,12.53761
Glaskogen 44 Shelter for sleeping 59.44406,12.53785
Glaskogen 48 Shelter for sleeping 59.42919,12.56914
Glaskogen 49 Shelter for sleeping 59.41604,12.56735
Glaskogen 50 Shelter for sleeping 59.40212,12.53143
Glaskogen 53 Shelter for sleeping 59.52574,12.31632
Glaskogen 54 Shelter for sleeping 59.56921,12.33277
Glaskogen 8a Shelter for sleeping 59.48509,12.45919
Glaskogen 8b Shelter for sleeping 59.48341,12.4589
Glaskogen 9a Shelter for sleeping 59.47186,12.50376
Glaskogen 9b Shelter for sleeping 59.4717,12.50435
Glaskogen 9c Shelter for sleeping 59.47164,12.5053
Glaskogen 9d Shelter for sleeping 59.4723,12.50788
Glaskogen Finndammsudden Shelter for sitting 59.51666,12.36183
Glaskogen Lenungshammar Shelter for sitting 59.5095,12.36858
Glimminge Station Shelter for sitting 56.28347,14.02666
Glimta (ArkNat) Shelter for sleeping 55.5728,13.21291
Glyfjärdskojan Rest cabin 61.45391,13.31351
Gläntan Shelter for sitting 60.60175,16.90206
Gnarpskaten Vindskydd Shelter for sitting 62.007761,17.443374
Gotska Sandön Lägerplats Rest cabin 58.39019,19.19231
Granberget Vindskydd Shelter for sitting 60.714363,14.887743
Granbergsdal Vindskydd Shelter for sleeping 59.40595,14.58603
Granfjällssätern Unconfirmed 61.271074,12.972207
Graninge Shelter for sitting 63.07426,16.93607
Gransjobodarnas klubbstuga Unconfirmed 62.470704,16.004146
Gransjön vindskydd Shelter for sleeping 60.33061,12.59318
Gransjöåsen Unconfirmed 63.175537,16.952392
Granvik vindskydd Shelter for sitting 58.66697,14.5283
Granås Vindskydd Shelter for sleeping 57.34223306,13.8379401
Gravenslätta Unconfirmed 61.662897,12.487795
Greaön (DANO nr 56) Shelter for sleeping 59.050838,12.190872
Grebbestad Shelter for sitting 58.697182,11.262098
Grenforsen Stuga Rest cabin 62.3043832,17.221791
Grenforsen Vindskydd Shelter for sitting 62.3051837,17.2230005
Greve von Rosens jaktstuga Other 59.05022,16.81965
Grevinnans rå Raststuga Rest cabin 59.662217,18.630318
Grillhytten Rain shelter (only roof) 55.65322,12.27472
Grillkåta Unconfirmed 61.773015,16.358317
Grillkåta Fageråsdammen Rest cabin 60.86185,12.88316667
Grillkåtan Unconfirmed 62.157194,13.194291
Grillkåtan i Brattby Shelter for sitting 63.898334,19.890005
Grillplats - Tullakrok Other 56.25363,12.85833
Grillplats - Ängstigen Other 56.26395,12.84368
Grillplats Stormyrkojan Unconfirmed 63.306358,17.090386
Grillplats Yasjön Tent site 57.12808,12.57086
Grillplats nära Mullsjö Other 57.9038,13.84217
Grillplats vid Klarälvsbanan Other 59.61867,13.47143
Grillplats Ådalen Unconfirmed 63.259187,17.168
Grimsströmmen Öst Shelter for sleeping 60.26962,16.91139
Grinnsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.313918,12.4503978
Grisbäck Vindskydd Shelter for sleeping 56.3419937,16.0681057
Grisholmen (DANO nr 72) Shelter for sleeping 59.311754,11.915311
Grisön Vindskydd Shelter for sitting 58.32683333,16.09983333
Grobla na Głębokim Rain shelter (only roof) 53.48171,14.46291
Gropholmarna Vindskydd Shelter for sleeping 60.53661,17.4341
Grottan Unconfirmed 66.54902,19.8445
Grotten tältplats Tent site 59.78137,16.1215
Grundsjön Shelter for sitting 60.95206,14.05252
Grundsjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.163083,12.807017
Grundsön (DANO nr 29) Tent site 59.651178,11.915505
Gruvberget Vindskydd Shelter for sleeping 60.6735949,15.1977987
Gruvsjön Vindskydd Shelter for sitting 60.27522,15.7041
Gruvstugan Unconfirmed 62.704933,12.41001
Gruvtjärnen Shelter for sleeping 59.54281,14.53364
Gruvtorpet Raststuga Rest cabin 59.103252,16.269436
Gryckströmmen Shelter for sitting 61.44112,15.46005
Grytekärr vindskydd Shelter for sleeping 56.33868,12.74688
Gryten Nord Vindskydd Shelter for sleeping 59.24205,14.36915
Gryten Syd Vindskydd Shelter for sitting 59.239,14.368
Gryten Väst Vindskydd Shelter for sleeping 59.240998,14.359256
Grytsjö Skvaltkvarn Shelter for sitting 65.00227,15.5395
Grytåsa Vindskydd Shelter for sleeping 56.25458,13.22817
Gryvelåns skogskoja Shelter for sleeping 61.38751,13.47631
Grälebo, Holavedsleden Shelter for sleeping 58.02994,14.57604
Grängesberg Vindskydd Shelter for sleeping 61.628212,12.707826
Grängesberg Vindskydd Shelter for sitting 60.071405,15.024831
Gränjestjärn1 Vindskydd Shelter for sleeping 61.9056,12.8397
Gränjestjärn2 Vindskydd Shelter for sleeping 61.9031,12.8408
Grännaberget Shelter for sleeping 58.01959,14.47335
Gränsen slogbod Shelter for sleeping 60.63015,14.68609
Gränsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.908804,12.585406
Gränsö Syd Vindskydd Shelter for sleeping 57.73329,16.71565
Gränsö Väst Vindskydd Shelter for sleeping 57.73876,16.70329
Gränsö Öst Vindskydd Shelter for sleeping 57.74056,16.7175
Gräntjärnet Shelter for sleeping 59.89668,12.5937
Gräsbergskojan Rest cabin 59.946694,15.317913
Gräsliden Rastskydd Unconfirmed 63.206948,12.163946
Gräsmången syd Rest cabin 59.74583,13.67321
Grässjön Shelter for sleeping 59.83669281,13.74209404
Grävlingabacken Vindskydd Shelter for sleeping 57.161,13.134
Grävsjön Shelter for sitting 59.0146,15.66293
Gråbolandets grillstuga Shelter for sitting 63.62106,19.94572
Gråborg Shelter for sitting 56.671169,16.598604
Gråda Vindskydd Shelter for sitting 60.609842,15.036617
Grådbodarna vindskydd Shelter for sitting 60.5421,14.93133
Gråsjön Unconfirmed 64.132048,19.653214
Gröna Mad Shelter for sleeping 58.1837,13.52071
Gröningshallan Unconfirmed 61.592933,12.441404
Gröntjärn vindskydd Shelter for sitting 61.97304,16.19405
Gröntjärnstugan Rest cabin 61.97322,16.19036
Gubbägnsudden Shelter for sleeping 58.95716,17.2048
Guijaure raststuga Unconfirmed 66.565544,16.025121
Guldsmedshyttan Unconfirmed 59.70177,15.11299
Guldvaskarlägret, Ånnabodasjön Shelter for sleeping 59.33382,14.92724
Gullhösen Unconfirmed 64.061312,19.817012
Gullsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.47821021,18.08665574
Gullspång Vindskydd Shelter for sitting 58.901,14.055
Gummenäsön (DANO nr 67) Shelter for sleeping 59.196149,12.025397
Gunnarsbyskolan Shelter for sitting 59.87958,12.30691
Gunnarstorp Vindskydd Shelter for sleeping 56.67399,16.63668
Gunnasagga Uncategorized 63.91491,18.87976
Guppviksön (DANO nr 7) Shelter for sleeping 59.248043,11.843094
Gustafsnäsvikens badplats Shelter for sitting 60.457444,16.054032
Guttudalskojan (raststuga) Unconfirmed 61.980074,12.273307
Guttukojan (raststuga) Unconfirmed 61.95288,12.320751
Gyllbergen Fikastuga Rest cabin 60.40348,15.1836
Gyllbergen Syd Vindskydd Shelter for sitting 60.392205,15.155039
Gyllbergen Vindskydd Shelter for sitting 60.4042,15.18339
Gyllbergen Öst Vindskydd Shelter for sitting 60.397731,15.171172
Gysinge Shelter for sleeping 60.29075,16.86547
Gysinge Vindskydd Shelter for sitting 60.2835,16.88384
Gysjön udden Shelter for sitting 60.56323,14.77306
Gäddevattnet Nord 2 Shelter for sleeping 57.83335,12.06208
Gäddevattnet Väst Shelter for sleeping 57.83227,12.06034
Gäddevattnet Öst 1 Shelter for sleeping 57.83113,12.06335
Gäddtjärnen Shelter for sitting 65.522582,20.577184
Gäddtjärnskojan Unconfirmed 61.178605,16.106882
Gäddträskets grillstuga Uncategorized 64.40915,18.82826
Gällsjön vindskydd Shelter for sleeping 58.86408,12.2728
Gällö Vindskydd Shelter for sitting 62.91584,15.19223
Gärdsträskets vindskydd Shelter for sleeping 59.29935,18.56314
Gärskens vindskydd Shelter for sleeping 58.3590047,16.0507344
Gäuta Vindskydd Shelter for sitting 65.65283775,15.50196648
Gålsjön Shelter for sleeping 59.394974,15.748516
Gårasjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.249446,15.583667
Gårdsjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.275,13.166
Gårdsjön Vindskydd Shelter for sitting 62.1325473,17.2790406
Gåseborg Vindskydd Shelter for sleeping 59.4031,17.76122
Gåstjernskoian Rest cabin 60.345064,12.57644
Gåsån Unconfirmed 63.058738,12.465396
Göingeåsen Vindskydd Shelter for sleeping 56.099772,13.754209
Göljan Vindskydd Shelter for sleeping 59.360167,14.946788
Göljåstugan Unconfirmed 61.55477,12.81379
Gömmaren Väst Shelter for sitting 59.254273,17.91149
Gömmaren Öst Shelter for sleeping 59.25312,17.92448
Gömsle Unconfirmed 63.318639,12.536211
Gömsle Unconfirmed 63.318354,12.535792
Göta kanal 1 Vindskydd Shelter for sleeping 58.669723,14.107451
Götbergshagen Shelter for sitting 58.77657,11.68623
Göten Vindskydd Shelter for sitting 57.4889,16.47755
Götshult lägerplats Tent site 57.192771,13.065684
Głębokie-Pilchowo Rain shelter (only roof) 53.46894,14.49545
Habo Vindskydd Shelter for sleeping 57.99189091,14.04561818
Hacksta vindskydd Shelter for sitting 59.49049,18.30784
Hackstabacken vindskydd Shelter for sleeping 59.49086,18.31024
Hackås Shelter for sitting 62.919521,14.507748
Hagholmen (DANO nr 30) Shelter for sleeping 59.321333,11.971628
Hagstad Raststuga Rest cabin 57.42673874,13.98130417
Hagö Vindskydd Shelter for sleeping 57.65564,13.1282505
Hajstorp Vindskydd Shelter for sleeping 58.729342,14.123384
Hajstorp Vindskydd Shelter for sleeping 58.7465305,14.1078926
Hakalamm Vindskydd Shelter for sitting 60.162778,14.783889
Halla Vindskydd Shelter for sitting 60.470206,15.288746
Hallagylet Shelter for sitting 56.29557,14.43675
Hallmarkshöjden Vindskydd Shelter for sleeping 60.0130202,14.8094005
Hallsjön 1 Shelter for sitting 58.37975,12.44798
Hallsjön 2 Shelter for sleeping 58.37919,12.44897
Hallsjön 3 Shelter for sleeping 58.3785,12.44573
Hallsjön 4 Shelter for sleeping 58.378988,12.459281
Hallsjön 5 Shelter for sleeping 58.38252,12.4775
Hallstad ängars vindskydd Shelter for sleeping 58.15086,15.6457
Hallången Vindskydd Shelter for sitting 57.9046136,16.0080169
Hallön Väst (DANO nr 63) Shelter for sleeping 59.180531,12.081531
Hallön Öst (DANO nr 64) Tent site 59.181926,12.083888
Halsviken Vindskydd Shelter for sitting 62.787636,18.137313
Hambrar vindskydd Shelter for sitting 57.41892,18.66173
Hammarbacken Vindskydd Shelter for sleeping 63.3525,14.25715
Hammarn Shelter for sitting 59.7397,14.50437
Hammarsjö Vindskydd Shelter for sitting 57.44081,15.72641
Hammarsjön Shelter for sitting 62.49776,16.6819
Hammarö skog, Tvärhult Shelter for sitting 59.287226,13.54557
Hammerdal Vindskydd Shelter for sitting 63.422757,15.530262
Hamnholmarna Shelter for sleeping 59.2869,13.30335
Hamnviken Shelter for sitting 65.354523,21.35439
Hamptjärn Nord Shelter for sitting 63.26086,18.65139
Hamptjärn Öst Shelter for sitting 63.25755,18.66229
Hamra Nationalpark 1 Shelter for sitting 61.766915,14.765802
Handskesjö Raststuga Rest cabin 59.0486546,12.556096
Hanesjön Vindskydd Shelter for sitting 58.6779583,14.5422639
Hanskroka Shelter for sleeping 59.26354,18.55218
Hansuddeviken (DANO nr 32) Shelter for sleeping 59.346842,11.998618
Haralds viewpoint Shelter for sitting 55.68796,12.31328
Harbackens vindskydd Shelter for sitting 60.12414422,15.19493025
Haren Unconfirmed 60.396236,15.459232
Harge Uddar Vindskydd Shelter for sleeping 58.7751,14.9217
Harhalsen (DANO nr 91) Shelter for sitting 59.247446,12.28357
Harrestrup playground Shelter for sitting 55.70229,12.38242
Harrsjön Shelter for sleeping 62.6845,15.60863
Harrsjöstugan Rest cabin 61.6086111,12.6341667
Harskabukten Shelter for sleeping 58.522594,11.634466
Hassleslätt, Rottnen Shelter for sitting 56.70632,15.11734
Hatten, Strömbäck-Kont Shelter for sitting 63.66148,20.2191
Hattens Naturreservat Shelter for sleeping 57.46458795,14.42350262
Havsjömossen Vindskydd Shelter for sleeping 59.8679371,14.8531869
Havsjön Raststuga Rest cabin 59.893658,14.761355
Havudden Vindskydd Shelter for sleeping 56.26021385,14.42891121
He (ArkNat) Shelter for sleeping 63.03347,18.38823
Hedsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.1173,16.49215
Heinge vindskydd Shelter for sleeping 55.68364084,13.90964627
Hejesjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.41809654,18.21867943
Hekttjernet gapahuk Unconfirmed 59.889382,11.962392
Helgums skoterklubbsstuga, helgumsbodarna Unconfirmed 63.169779,16.737138
Hemberget Unconfirmed 63.984532,20.067115
Hemmeråsen Raststuga Rest cabin 61.9087437,12.7806452
Hemmesjö Vindskydd Shelter for sleeping 56.86760545,14.93140161
Hemmosjön Shelter for sitting 61.9569,12.56489
Hemtjernet Vindskydd Shelter for sleeping 60.7675,12.49227
Hemtjärnen väst Shelter for sleeping 59.91261,15.29589
Hemtjärnen öst Shelter for sleeping 59.912762,15.303203
Hemulån Vindskydd Shelter for sitting 61.007333,14.443035
Hemön Shelter for sleeping 60.2171,16.7968
Hermanboda Vindskydd Shelter for sitting 62.54738056,15.81795
Hermundssjön Shelter for sleeping 61.333691,13.170898
Herrebro fågelskådargömsle Shelter for sitting 58.57098,16.10248
Herrenäs (DANO nr 59) Shelter for sitting 59.1159,12.186253
Herreskojan Raststuga Rest cabin 60.647617,12.542763
Herrestadsfjället Vindskydd Shelter for sleeping 58.41627002,11.82899237
Herrvreten Vindskydd Shelter for sleeping 59.103607,17.57267
Herråkra Shelter for sitting 56.93115,15.21009
Hertsöträsket 1 Raststuga Rest cabin 65.57863,22.3115
Hertsöträsket 10 Shelter for sitting 65.587773,22.28895
Hertsöträsket 3 Vindskydd Shelter for sitting 65.580522,22.309281
Hertsöträsket 4 Vindskydd Shelter for sitting 65.583185,22.306589
Hertsöträsket 5 Raststuga Rest cabin 65.585741,22.303755
Hertsöträsket 7 Shelter for sitting 65.587731,22.298774
Hertsöträsket 8 Vindskydd Shelter for sitting 65.579235,22.305701
Hertsöträsket 9 Vindskydd Shelter for sitting 65.582634,22.298687
Hietaniemi Shelter for sitting 66.215239,23.718892
Hillarp Shelter for sleeping 56.28173,13.64053
Himmelstorps vindskydd Shelter for sleeping 56.27932,12.54375
Hinneryd Shelter for sitting 56.60721,13.60563
Hippastugan Unconfirmed 62.800263,17.457169
Hjo Vindskydd Shelter for sitting 58.152,14.135
Hjoggböle Vindskydd Shelter for sitting 64.59152,20.94
Hjortekullsmyren Shelter for sitting 58.30898,11.65159
Hjortgården 2 Shelter for sitting 57.92505,12.56793
Hjortgården vindskydd Shelter for sleeping 57.92642,12.56647
Hjortmarka Vindskydd Shelter for sleeping 57.92444,12.61083
Hjortronbergsmossen Övernattningsstuga Rest cabin 60.01664,14.83972
Hjortsjön Vindskydd Shelter for sleeping 56.38447687,15.29927324
Hjulsjö Unconfirmed 59.77657,14.77294
Hjällsjöarna Shelter for sleeping 61.68123,14.72601
Hjärtenäset (DANO nr 36) Tent site 59.41437,11.95393
Hjärtsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.04899,15.3423
Hjärtön vindskydd Shelter for sitting 60.69451,16.83508
Hjässtorget Vindskydd Shelter for sleeping 58.31,14.655283
Hollsten (DANO nr 102) Shelter for sitting 59.13173,12.44752
Holmen, Rickleån Shelter for sitting 64.120374,20.909257
Holmesjön Shelter for sleeping 57.85745,12.16766
Holmevatten, Svartedalen Vindskydd Shelter for sleeping 57.99685,11.9804
Holmforsen Vindskydd Shelter for sleeping 57.58862078,13.51030827
Holmsjön Shelter for sleeping 58.704977,16.098378
Holmsjön Shelter for sleeping 59.20324,17.11015
Holmsjön Shelter for sitting 59.26372,14.71572
Holmsjön Vindskydd Shelter for sitting 62.87361111,15.33527778
Holmsjön vindskydd Shelter for sitting 58.05123,16.10975
Holmsta Unconfirmed 63.27648,16.69677
Holmudden, Tedarön Tent site 59.52877,16.95927
Holmvallen Unconfirmed 62.340341,14.254696
Holsklippen Rest cabin 62.87552834,18.02744865
Honolulukojan Rest cabin 60.45332,17.51277
Hornslandet Vindskydd Shelter for sitting 61.6453078,17.4943319
Horshaga Vindskydd Shelter for sleeping 57.49360085,14.33526993
Horsö/Värsnäs Väst Shelter for sleeping 56.73378,16.35437
Horsö/Värsnäs Öst Shelter for sleeping 56.733777,16.365955
Horten Shelter for sitting 62.396901,14.739089
Hosarbo-stugan Rest cabin 61.5412,16.2663
Hosjökojan Shelter for sitting 60.597529,15.718317
Hosjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.921723,18.310372
Hovetorp Vindskydd Shelter for sleeping 58.30222,15.72113
Hovgårdsklack Shelter for sleeping 60.387546,15.519584
Hovrasjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.7898262,16.988754
Hovs Hallar Vindskydd Shelter for sleeping 56.467293,12.7049
Hovshaga, Karlslund grillplats Other 56.92036,14.77228
Huljesjön Unconfirmed 62.407575,16.959092
Hulke Unconfirmed 62.987181,12.475779
Hullstaklippen Unconfirmed 63.151047,17.259037
Hultafors Vindskydd Shelter for sleeping 57.70095,12.75675
Hultarp Vindskydd Shelter for sleeping 55.987219,13.410177
Hultasjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.122009,14.7120917
Hultsjö Vindskydd Shelter for sleeping 57.31049,14.714793
Hulvestorpagölen Vindskydd Shelter for sleeping 57.9101971,14.4705391
Hummelstugans vindskydd Shelter for sitting 63.41109,13.08271
Hundbekken Vindskydd Shelter for sleeping 60.81386,12.38013
Hundforsklippen Unconfirmed 63.418941,16.922591
Hungviksön Shelter for sitting 59.56601,12.64475
Hunneberg Kvarnsjön Shelter for sleeping 58.299438,12.494363
Hunålaget Vindskydd Shelter for sitting 60.36861413,13.93429768
Husby Vindskydd Shelter for sleeping 59.276375,16.328583
Hyddan Shelter for sitting 59.59566,15.15556
Hykjeberget Vindskydd Shelter for sitting 61.26955,14.194564
Hyldevang shelterplads Shelter for sleeping 55.04428,12.20437
Hyltenäs Vindskydd Shelter for sleeping 57.41497,12.61551
Hyltenäs Vindskydd Shelter for sleeping 57.421567,12.631017
Hyltenäs kulle paviljong Shelter for sitting 57.41676,12.6269
Hyngelsböle Shelter for sitting 63.58876,19.33939
Häckeberga Vindskydd Shelter for sleeping 55.593453,13.441744
Häggsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.024546,16.258869
Hägnalian Vindskydd Shelter for sleeping 57.35946357,13.54484975
Hälla Shelter for sitting 61.28213,13.13983
Hällabäck Vindskydd Shelter for sleeping 57.26859,13.31909
Hällan Vindskydd Shelter for sitting 65.586848,22.30095
Hällaren Vindskydd Shelter for sleeping 59.200512,16.566402
Hällingsåfallet Shelter for sleeping 64.36333,14.37924
Hällingsåfallet raststuga Rest cabin 64.34887,14.38272
Hällingsåfallet vindskydd Shelter for sitting 64.34936,14.38005
Hällsjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.3614753,12.5957823
Hällungen Shelter for sleeping 58.09467,11.9446
Hällvatten-Räbbvattnet Shelter for sleeping 63.94862,16.0031
Hälsingbergskojan Shelter for sitting 60.599872,15.711924
Hälsostugan Unconfirmed 62.926562,17.718818
Hängbrons vindskydd Shelter for sitting 63.03308,16.5399
Hängesten (DANO nr 86) Shelter for sleeping 59.191061,12.279132
Härbärgssjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.179319,16.930952
Häringe-Hammersta naturreservat Shelter for sleeping 59.01994,18.03468
Härjedalen Vindskydd Shelter for sitting 62.12593,14.11895
Härjångdalen Unconfirmed 63.047567,12.62062
Härjås Vindskydd Shelter for sitting 61.797425,13.68562778
Härnebo vindskydd Shelter for sleeping 61.12524,16.75604
Härsjönäs Lägergård Shelter for sleeping 57.7469319,12.34140829
Härskogen, Stora Härsjön Shelter for sleeping 57.716527,12.339449
Härsvattnet Shelter for sleeping 58.02080873,12.02942571
Häsbosjön Shelter for sitting 61.10259,15.98427
Hässningberget Vindskydd Shelter for sitting 63.8105078,20.1087268
Hässängsforsen Shelter for sitting 63.928216,20.572776
Hästermålen Vindskydd Shelter for sleeping 57.7354,15.1226
Hästgöl Vindskydd Shelter for sleeping 58.276344,16.271573
Hästkullen, Jokkmokk Shelter for sleeping 66.625167,20.233067
Häståsen vindskydd Shelter for sitting 60.88336,16.57707
Hästön (DANO nr 10) Shelter for sleeping 59.340367,11.844831
Håckren Shelter for sitting 63.20813,13.28846
Håga ängar Vindskydd Shelter for sitting 59.82016,17.57743
Hågntjärn Raststuga Rest cabin 62.03175,13.22886667
Hålebacken Vindskydd Shelter for sleeping 57.29855,15.28416
Hålebäck vindskydd Shelter for sleeping 56.112399,13.033596
Hålehall Vindskydd Shelter for sleeping 56.3614,12.8449
Hålviken Vindskydd Shelter for sleeping 63.182369,18.646047
Hårsjö Skola Shelter for sitting 56.31139,13.58552
Hårsjö lägerplats Shelter for sleeping 56.31294149,13.58173423
Håvedalen Vindskydd Shelter for sleeping 58.93377,11.43591
Håverud (DANO nr 45) Tent site 58.82133,12.40566
Håviken Vindskydd Shelter for sitting 61.213384,16.997864
Håvilsrud Shelter for sleeping 59.99296,12.38497
Höcklingsbäcken vindskydd Shelter for sleeping 60.737727,12.46157
Högarp Shelter for sleeping 57.3376,15.48524
Högbo Stormyren Uncategorized 60.67683,16.83918
Höge klint Shelter for sleeping 58.22016,13.80536
Högelund Raststuga Rest cabin 58.921389,12.433172
Högemon Kolarkoja Shelter for sleeping 59.43556,13.35111
Högemon Vindskydd Shelter for sleeping 59.42945,13.3408667
Höghed Rest cabin 61.24776542,14.67594266
Högheden 1 Vindskydd Shelter for sleeping 60.295858,13.440941
Högheden 2 Vindskydd Shelter for sitting 60.28777,13.44299
Högheden övernattningsstuga Rest cabin 59.04343,12.4442
Höghult Vindskydd Shelter for sleeping 55.7484801,13.5532665
Högsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.21284,16.44912
Högsta punkten Vindskydd Shelter for sleeping 60.638035,15.699407
Högsveden Shelter for sitting 60.51115486,14.96465427
Högsäter Vindskydd Shelter for sleeping 58.631321,12.142569
Högåker Rest cabin 63.67626,19.17616
Högån Vindskydd Shelter for sitting 62.8561696,14.2699989
Högån Vindskydd Shelter for sitting 62.90784,14.22969
Höjentorps vindskydd Shelter for sleeping 58.4126722,13.6489235
Hökensås Vindskydd Shelter for sleeping 58.03182364,14.06295598
Hökåsen Vindskydd Shelter for sleeping 57.57841,12.62162
Höljerudsforsen Vindskydd Shelter for sleeping 59.0018742,12.2466214
Höljerudsstugan Rest cabin 59.00593758,12.2333622
Höljån vindskydd Shelter for sleeping 61.000157,12.351844
Hönstorpasjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.896476,16.289863
Hörlingeån, Aggarp Shelter for sitting 56.24192,13.64664
Hörnsjön parkeringen Vindskydd Shelter for sitting 63.283145,18.696218
Hörsickan Vindskydd Shelter for sitting 57.63809,12.055
Höstbodarna Raststuga Rest cabin 61.25218,16.22731
Høljefallskoia Unconfirmed 61.027431,12.297513
Id-Persätern Unconfirmed 61.68896,12.356553
Idbybadet Shelter for sitting 63.29004,18.8798
Idkerberget Shelter for sitting 60.37784,15.22833
Idre fjäll Vindskydd Shelter for sitting 61.8883,12.8514
Igelbäcken Vindskydd Shelter for sleeping 59.3945719,17.9698008
Igelbäcken vindskydd Shelter for sitting 59.38375,17.969876
Igelhult Vindskydd Shelter for sleeping 57.42306411,16.08610332
Igelsjön 1 Shelter for sleeping 58.30428,12.42461
Igelsjön 2 Shelter for sleeping 58.30405,12.42568
Igeltjärnen Shelter for sitting 60.62590599,15.13469696
Iggelbo Shelter for sleeping 60.184171,17.38278
Iglasjön Nord, Hjortmarka Shelter for sleeping 57.93019,12.58613
Iglasjön Syd, Hjortmarka Shelter for sleeping 57.92723,12.5876
Iglasjön Vindskydd Shelter for sitting 58.6419102,14.4151676
Iglasjöns Ö Shelter for sleeping 57.85523,12.42062
Immanuelkyrkans vindskydd Shelter for sleeping 58.26934,12.23435
Immelns kanotcentral Shelter for sleeping 56.20566,14.24913
Ingeborgstjärnen Shelter for sitting 61.2674496,13.74999922
Ingvarsberg Vindskydd Shelter for sleeping 59.37448492,15.77568566
Ingvarssons udde Shelter for sleeping 61.80536,16.773
Inner-Josjön Other 63.810229,19.698527
Intrånget Vindskydd Shelter for sleeping 60.32516389,16.15973111
Isalanäset Shelter for sitting 60.7691,15.92899
Issjön Stuga Rest cabin 63.0889623,13.1378317
Jaktstugeudden i Viggeby Rest cabin 58.191915,15.649728
Jan Storäng Uncategorized 63.65316,19.22666
Jarhois Rastplats Rest cabin 66.960342,23.827472
Jezioro Glębokie Rain shelter (only roof) 53.47197,14.47933
Jezioro Glębokie 3 Rain shelter (only roof) 53.47485,14.47404
Jezioro Glębokie 2 Rain shelter (only roof) 53.48003,14.4698
Jo-Ols-Karinvallens vindskydd Unconfirmed 62.52245,13.97739
Jogen Vindskydd Shelter for sleeping 57.8843,13.6418
Jonsboda Vindskydd Shelter for sleeping 58.653008,14.105417
Jonstorp Raststuga Rest cabin 56.215,12.7006
Jordgölen Väst Vindskydd Shelter for sitting 58.0636109,15.1121117
Jordgölen Öst Vindskydd Shelter for sitting 58.065745,15.119767
Julkvällen Unconfirmed 62.493538,16.426849
Jungfrusundsåsen Vindskydd Shelter for sleeping 59.277783,17.820878
Juånäset Vindskydd Shelter for sleeping 62.42657,15.40256
Jägarskogsudden Shelter for sleeping 59.16528,17.38899
Jägarstugan Unconfirmed 63.845168,20.106654
Jällabjär Vindskydd Shelter for sleeping 56.003303,13.329553
Jämnesjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.1106855,12.9156175
Järnavik Vindskydd Shelter for sleeping 56.174592,15.079513
Järndammen Vindskydd Shelter for sleeping 59.9769581,16.5758837
Järnsjön (DANO nr 96) Shelter for sitting 59.321367,12.204239
Järnvägen Vindskydd Shelter for sleeping 57.4221,14.67816
Järvsö Raststuga Rest cabin 61.73552513,16.25367165
Järvsö stuga Rest cabin 61.702752,16.123393
Järvsöklack vindskydd Shelter for sleeping 61.736913,16.259713
Jäverön Öst Shelter for sleeping 59.370324,13.666051
Jågge Raststuga Rest cabin 67.081956,18.104862
Kaknäsparken Shelter for sleeping 59.33516,18.129
Kaljoxadalen Södra Shelter for sleeping 59.90475,14.81441667
Kalles höjden Shelter for sitting 62.908415,17.736376
Kallriberget Kolarkoja Rest cabin 60.156955,14.278468
Kallsjön Raststuga Rest cabin 62.68248056,18.04535
Kallviken Shelter for sleeping 60.2207,16.8642
Kalmarslund Unconfirmed 59.6423,15.18977
Kalmarsundsleden Sandvik Shelter for sleeping 56.54478,16.22109
Kalven Shelter for sleeping 61.59072,15.61946
Kalvens slogbod Shelter for sitting 60.062767,15.171333
Kalvnäset Nord (DANO nr 40) Tent site 59.396459,11.948008
Kalvsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.17722,14.35639
Kalvtjärn Shelter for sitting 61.10893428,13.84065986
Kalvtjärn Shelter for sleeping 61.15877,13.01881
Kalvträsk Vindskydd Shelter for sleeping 65.00121,18.70866
Kalvön (DANO nr 22) Shelter for sleeping 59.473015,11.847243
Kamasjaure Unconfirmed 68.475536,20.229879
Kanalgården Vindskydd Shelter for sleeping 59.02551,12.22851
Kaninholmarna Shelter for sleeping 59.43910332,15.01773833
Kapplakojan Unconfirmed 60.430052,14.729034
Karl-Oskarstugan Rest cabin 56.6516091,15.3700862
Karlevi Mo Gömsle Shelter for sleeping 56.59975,16.42173
Karlholmen Shelter for sleeping 60.26223,16.80844
Karls huvud (DANO nr 3) Shelter for sleeping 58.97419,11.89603
Karls huvud grillplats Other 58.96927,11.89698
Karlsbergs Jaktlag Shelter for sitting 61.64112,15.24271
Karlsbybadet Other 58.64052,15.11291
Karlsdamm Vindskydd Shelter for sleeping 59.45399,15.14869
Karlslund Vindskydd Shelter for sleeping 59.430802,18.25926
Karsbäcken Unconfirmed 65.994642,16.107544
Kasavikens vindskydd Shelter for sitting 63.727473,20.409051
Kassasjön norra Shelter for sitting 57.14679,13.9503
Kassasjön västra Shelter for sitting 57.14375,13.94705
Kasviken (DANO nr 104) Shelter for sleeping 59.215961,12.252737
Kattebäcken (DANO nr 18) Shelter for sleeping 59.37994,11.84201
Katthällarna Vindskydd Shelter for sleeping 59.86637,15.29666
Kattstrupeforsen Shelter for sitting 63.32574,14.58681
Kebnekaise Fjällstation Rest cabin 67.86806,18.6196
Kebnekaise Gamla toppstuga Rest cabin 67.8925,18.51418
Kebnekaise Säkerhetsstuga Rest cabin 67.89915,18.5129
Killingön Unconfirmed 59.63712,15.03582
Killingön Shelter for sleeping 59.23106,14.67366
Kilstugan Rest cabin 63.27974,18.34986
Kindlahöjden Vindskydd Shelter for sleeping 59.7632,14.89971
Kindlamossen Vindskydd Shelter for sitting 59.7474667,14.8820972
Kinekulle Scoutkårs vindskydd Shelter for sleeping 58.59844,13.4026
Kinna Vindskydd Shelter for sleeping 57.5187,12.6878
Kinnaberg Vindskydd Shelter for sleeping 57.147404,13.642999
Kinnekulle vindskydd Shelter for sleeping 58.59994,13.40529
Kinnen 2 Vindskydd Shelter for sleeping 56.4809,15.26176
Kinnen Vindskydd Shelter for sleeping 56.48587883,15.22861183
Kisuriskåtan Unconfirmed 67.528365,17.384527
Kittelfältet Rain shelter (only roof) 59.646444,13.950424
Kiön tältplats Tent site 56.25284,14.43002
Kjells general pass Shelter for sitting 58.47861,11.36844
Klackpiken Shelter for sitting 62.30435267,16.54448007
Kladdaberg Vindskydd Shelter for sleeping 57.2150297,14.9680439
Klarevatten Shelter for sitting 57.99025,12.01728
Klatreskoven Rain shelter (only roof) 55.66881,12.37438
Klinten Notteryd Vindskydd Shelter for sleeping 56.921756,14.8870567
Klitvallens Lappläger Unconfirmed 65.28745,15.728341
Klodalskojan Unconfirmed 61.584654,12.7761
Klosstjärns Vindskydd Shelter for sleeping 59.7465722,14.9027203
Klosstjärns kolarkoja Shelter for sleeping 59.74656,14.90207
Klovanekojan Shelter for sleeping 58.48112047,11.35221899
Klovenhall Vindskydd Shelter for sleeping 56.4713898,16.3728466
Klubbstugan Felmuren Rest cabin 60.922942,16.806113
Klumpekvarn Vindskydd Shelter for sleeping 57.11961,16.34128
Klumpliklumpen Unconfirmed 64.699738,14.130894
Klyfttjärn Unconfirmed 62.483314,12.548607
Klämman Shelter for sitting 58.49604,16.1864
Kläppenskjulet Shelter for sitting 61.224854,13.046607
Kläpptjärn Unconfirmed 63.22707,14.79316
Klågerupsskolan Shelter for sleeping 55.59036,13.24573
Klåveröd 1 vindskydd Shelter for sleeping 56.033628,13.179757
Klåveröd 2 vindskydd Shelter for sleeping 56.032797,13.174264
Klåveröds Rastplats Vindskydd Shelter for sleeping 56.0410724,13.1360919
Klåverödsstugan Rest cabin 56.03475,13.18025
Klövsjö 2 Vindskydd Shelter for sitting 62.472,14.268
Klövsjö Vindskydd Shelter for sitting 62.502547,14.192542
Knattekojan Shelter for sleeping 59.37985,18.10522
Knipbäcken Vindskydd Shelter for sitting 62.5900676,15.3404036
Knipholken Unconfirmed 64.94326,19.372609
Kniptjärn Raststuga Rest cabin 62.59726,15.335477
Knivholt Biwak Shelter for sleeping 57.44639,10.47774
Knuts Skeppstad Vindskydd Shelter for sleeping 58.0010271,15.1820088
Knutsgården Vindskydd Shelter for sleeping 56.84177,14.83849
Knylstugan Unconfirmed 62.682847,16.88694
Knäred övre Shelter for sleeping 56.50839,13.35898
Knäviken Vindskydd Shelter for sleeping 59.385901,18.259715
Koarp Vindskydd Shelter for sleeping 56.3561464,13.1068423
Kobbholneset rest area Tent site 70.95548,25.70179
Kodalsforsens nacke Uncategorized 63.58626,19.34314
Kojmossen Shelter for sitting 60.225741,14.692597
Kojtjärnen Shelter for sitting 66.13389,20.63362
Kolarebyn Raststuga Rest cabin 59.038049,12.256181
Kolarkoja Unconfirmed 59.610257,15.102696
Kolarkojan Rest cabin 61.258707,16.917711
Kolarkojan (Mölndal) Shelter for sitting 57.65615,12.07082
Kolarkojan Stenbyn/Ulvfjället Vindskydd Shelter for sleeping 59.34645,12.56222
Kolarmoraån 1 Shelter for sleeping 60.03820412,18.34805921
Kolarmoraån 2 Shelter for sitting 60.03786942,18.34870774
Kolbensattel Shelter for sitting 47.58539,11.05842
Kolbjännsjön Unconfirmed 63.04541,16.264462
Kolebackagården Rest cabin 57.87824,12.01025
Kollsjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.773801,14.689214
Kolmila, tjärsdal Rest cabin 60.195991,16.872505
Kolpen Nord Shelter for sitting 59.8846,15.69853
Kolpen Syd Shelter for sleeping 59.88338,15.70161
Kolsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.874428,18.192579
Koludden Vindskydd Shelter for sitting 65.585731,22.349079
Komosse Vindskydd Shelter for sleeping 57.7057522,13.6930847
Komponerar (ArkNat) Shelter for sleeping 63.15324,18.51321
Kongelunds fort shelters Shelter for sleeping 55.56266,12.5658
Kongelunds fortet Rain shelter (only roof) 55.56242,12.56731
Kongskilde lejrplads Shelter for sleeping 55.38377,11.53516
Kopparholmarna Vindskydd Shelter for sleeping 58.470083,16.962361
Koppungstjärnet Vindskydd Shelter for sleeping 59.03153121,12.43255377
Korallgrottan raststuga Rest cabin 64.88695,14.15502
Korskälla Raststuga Rest cabin 61.62087222,13.97581389
Korslångsgård Vindskydd Shelter for sleeping 59.9596,15.239917
Korslångssandvik Vindskydd Shelter for sleeping 59.957329,15.216408
Korslångssmedjan Rest cabin 59.94792,15.25618
Korssvedjan Unconfirmed 62.411688,16.986924
Korsvatten Vindskydd Shelter for sleeping 57.9958711,12.014202
Kosundsudden Shelter for sitting 66.09074,21.81314
Koversta Vindskydd Shelter for sitting 60.295976,16.832798
Krackhammar vallen Gapskjul Unconfirmed 62.068304,13.982476
Kraftkärret vindskydd Shelter for sitting 58.71898,15.7965
Kraftverket Vindskydd Shelter for sitting 60.0543,14.24923
Krankesjön Vindskydd Shelter for sleeping 55.690903,13.494022
Krickan Vindskydd Shelter for sleeping 58.64183,16.63267
Kridtbjerg lejrplads og madpakkehus Shelter for sleeping 55.70225,12.3523
Krika-Skog Vindskydd Shelter for sleeping 56.083683,13.126144
Kringelfjorden Shelter for sitting 61.77648,12.93387
Kringelfjorden Nordväst Shelter for sitting 61.786926,12.915596
Kristina scoutkår Shelter for sleeping 57.75397,14.19341
Krogsered vindskydd/badplats Shelter for sitting 57.073,12.943
Krokeks byförenings vindskydd Shelter for sleeping 58.693453,16.322714
Krokestugan Rest cabin 58.425794,11.858725
Krokfors (DANO nr 73) Shelter for sleeping 59.1743848,12.2355745
Krokforsen Vindskydd Shelter for sitting 62.3063202,17.1804959
Kroksjögyl Vindskydd Shelter for sleeping 56.25865,14.85811
Kroksjön Shelter for sleeping 61.02072,16.43309
Kroksjön Vindskydd 1 Shelter for sleeping 57.967541,12.289524
Kroksjön Vindskydd 2 Shelter for sleeping 57.965812,12.288708
Kroksjön Vindskydd 3 Shelter for sleeping 57.960849,12.284117
Kroksjön, Karlsborg Shelter for sleeping 58.65988,14.58038
Kroksudd Shelter for sitting 60.905532,14.814326
Kroksvik Shelter for sitting 60.907349,14.817473
Kronjuvelen Shelter for sitting 60.373675,15.497829
Kroppefjäll Vindskydd Shelter for sleeping 58.655944,12.155944
Kroppefjäll Vindskydd Shelter for sleeping 58.592854,12.195373
Krupåsen Vindskydd Shelter for sitting 61.30791667,14.10223889
Kruununkierroksen laavu Shelter for sleeping 66.392057,23.725459
Kråkmyren Shelter for sleeping 60.63825,15.495785
Krångede naturcamping Shelter for sitting 63.145349,16.054896
Kulberget (ArkNat "Over the edge") Shelter for sleeping 62.80942,18.05353
Kulla kvarn Vindskydd Shelter for sleeping 57.7062,15.5706
Kulla vindskydd Shelter for sleeping 58.42488,16.39339
Kullerberget Raststuga Rest cabin 60.1913833,14.3014333
Kullflokojan Unconfirmed 63.949029,14.932181
Kullsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.751076,12.3244715
Kulltjärn Unconfirmed 63.097317,14.482479
Kumlan Vindskydd Shelter for sitting 55.7682228,14.131165
Kungens rastplats Tent site 59.24112,14.07004
Kungsberg Vindskydd Shelter for sitting 60.7744455,16.4004897
Kungsgårds fäbod Shelter for sleeping 60.25173,16.88919
Kungsgårdsviken Unconfirmed 63.184817,14.466693
Kuoperjåkka Raststuga Rest cabin 67.89169,18.32283
Kurajaure Raststuga Rest cabin 67.02106476,17.07816124
Kurberget Vindskydd Shelter for sleeping 60.90818,15.8674
Kustenleden Vindskydd Shelter for sleeping 59.05675,17.62341
Kvarnberget Unconfirmed 62.391145,16.859385
Kvarnbränna Shelter for sitting 63.54347,16.07715
Kvarnbäckskojan Rest cabin 64.26925,20.18693
Kvarndammen Vindskydd Shelter for sleeping 59.454142,15.033557
Kvarndammen Vindskydd Shelter for sleeping 58.69914,17.00917
Kvarnforsen Vindskydd Shelter for sleeping 56.8946743,13.18599701
Kvarngården Vindskydd Shelter for sleeping 59.64315,18.62159
Kvarngölen Vindskydd Shelter for sitting 58.19331944,14.99094665
Kvarnsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.161568,17.946662
Kvarntjärn Vindskydd Shelter for sleeping 60.152783,12.786217
Kvarntorp Vindskydd Shelter for sleeping 59.23175,16.38851
Kvibekken Shelter for sleeping 63.64239,12.15466
Kvinnöarna, Immeln Shelter for sleeping 56.25023,14.28263
Kvistbäck Shelter for sitting 57.50866,13.56832
Kycklingdalen Vindskydd Shelter for sleeping 59.25053333,13.10166667
Kypesjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.74137,12.95925
Kyrksjön Plåtskjul Shelter for sitting 57.69255,16.47044
Kyrkviken Shelter for sitting 59.65036,12.5593
Källeberg Vindskydd Shelter for sleeping 57.57582664,13.51532936
Källfjällsstugan Unconfirmed 61.223268,13.105943
Källsjön Shelter for sitting 62.36352146,13.57130706
Källstorp Stuga Rest cabin 58.51306122,12.93126825
Källtorp Övernattningsstuga Rest cabin 57.8422727,16.2373638
Kälsviken 1 Shelter for sitting 63.08641,18.49391
Kälsviken 2 Shelter for sitting 63.08571,18.49462
Kärra Vindskydd Shelter for sleeping 56.858,12.858
Kärrgruvan Vindskydd Shelter for sleeping 58.6474639,16.8578276
Kärringsjö-stugan Shelter for sitting 62.354497,12.470213
Kärringsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.460938,18.003469
Kättiltäppan vindskydd Shelter for sleeping 58.17751,16.84818
Kåddisholmen Unconfirmed 63.844433,20.104469
Kåddisstugan Unconfirmed 63.846432,20.099854
Kåraböke Vindskydd Shelter for sitting 56.556822,14.2846
Kårtjärn 2 Vindskydd Shelter for sitting 62.156083,14.08019
Kårtjärnen Vindskydd Shelter for sitting 62.1563732,14.0823054
Kåsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.7094496,12.1180157
Kåtaholmen Shelter for sleeping 65.119,17.08775
Kåtan Raststuga Rest cabin 58.424468,11.861016
Kåvan Shelter for sitting 62.57372618,12.55108058
Kåvanvallen Shelter for sitting 62.5643599,12.5722003
Kölnavattnet Tiveden Shelter for sleeping 58.735316,14.611888
Kölnestugan Shelter for sleeping 58.399471,11.849794
Kölsjöån Åmot Shelter for sleeping 60.953,16.42545
Kölån Shelter for sitting 62.25006,12.94417
Könnemyren (DANO nr 9) Shelter for sitting 59.31471,11.823494
Köpmanholmens hamn Stuga Rest cabin 63.177348,18.575346
Körsbärsdalen Vindskydd Shelter for sleeping 57.7471,15.85438
L Kåsjön Vindskydd Shelter for sitting 57.702509,12.109967
Ladholmen vindskydd Shelter for sleeping 58.886425,13.23445
Ladkasen Shelter for sleeping 58.267232,12.212538
Lafallshöjden Raststuga Rest cabin 59.9302826,12.5962131
Laggträsket Nordväst Vindskydd Shelter for sleeping 65.4587258,18.3545085
Laggträsket Nordöst Vindskydd Shelter for sleeping 65.4554014,18.3610487
Laggträsket Storstuga Rest cabin 65.452072,18.358833
Laggträsket Syd Vindskydd Shelter for sleeping 65.4437392,18.3745547
Laggträsket Öst Vindskydd Shelter for sleeping 65.4488516,18.3734526
Laitaure Raststuga Rest cabin 67.11736679,18.29146385
Lake view Shelter for sitting 60.57912827,16.3038826
Lammivaara Rest cabin 67.77174,22.99159
Lammuddens Vindskydd Shelter for sleeping 59.47406361,18.80778288
Landsberget Vindskydd Shelter for sleeping 59.92018,15.92347
Landön Shelter for sleeping 63.839262,15.555976
Lappdalsvallen Vindskydd Shelter for sitting 62.06926,12.357036
Lappeasuando Bunker Rest cabin 67.48838334,21.11793467
Lappkåtan Shelter for sitting 60.7078743,16.72616959
Lapplands Naturreservat Shelter for sleeping 59.80446,15.77315
Larssjön Norra Shelter for sleeping 59.459026,15.006642
Larssjön Norra 2 Shelter for sleeping 59.45865,15.008156
Larssjön Södra Shelter for sitting 59.45555,15.010876
Larssjön Västra Shelter for sitting 59.456489,15.008594
Lasse i bergets grotta Vindskydd Shelter for sleeping 58.52093,13.3506
Lauker ställplats Shelter for sitting 65.65702,19.78739
Laukersjön fiskeplats Shelter for sitting 65.61086,19.84694
Laxstugan Unconfirmed 63.877016,20.019753
Laxtjärnen Vindskydd Shelter for sleeping 59.85357,15.34588
Legranäset Shelter for sleeping 59.95412984,15.45887714
Leipijärvi badplats Shelter for sitting 65.96081,23.88293
Lejondals Vindskydd Shelter for sleeping 59.53430556,17.68669444
Lejondals naturreservat (vid Accropark Bro) Shelter for sleeping 59.52763,17.68794
Lejondals vindskydd Shelter for sleeping 59.52244,17.68255
Lekaråsagen Vindskydd Shelter for sitting 59.995217,14.3235
Lekeberga-Sälven Shelter for sleeping 59.22524,14.88175
Lekplatsen Vindskydd Shelter for sitting 56.92192,14.805323
Lerbäcken Uncategorized 63.84832,18.91001
Lerike Vindskydd Shelter for sleeping 57.00144,14.77075
Lerjevallen Alpin Shelter for sleeping 56.20641,14.30981
Lerjevallen Vindskydd Shelter for sleeping 56.20713,14.31333
Lermon Vindskydd Shelter for sleeping 58.08076859,16.27967834
Leruddstjärn, Grivetjärnsberget Shelter for sitting 64.65775,18.61973
Letten 1 Vindskydd Shelter for sleeping 60.7359,12.68145
Letten 2 Vindskydd Shelter for sleeping 60.73553333,12.67815
Letten 3 Vindskydd Shelter for sleeping 60.71441667,12.62943333
Letälven Vindskydd Shelter for sleeping 59.163005,14.380919
Lida Vindskydd Shelter for sleeping 59.161292,17.876107
Lidstorp, Equmenia scout Shelter for sleeping 57.738179,14.096887
Lierna Vindskydd Shelter for sleeping 56.024829,13.229278
Liesenkreuz Shelter for sleeping 52.7954,13.77501
Lilis Shelter Shelter for sleeping 55.75348,12.35885
Lill-Allvattnet Shelter for sitting 64.00359,15.51288
Lill-Bottna Vindskydd Shelter for sleeping 57.797417,12.458767
Lill-Härjån Vindskydd Shelter for sitting 61.96898333,13.3247
Lill-Olas Vindskydd Shelter for sleeping 55.9100661,12.8054023
Lill-Åksjön Raststuga Rest cabin 62.72838,14.75369
Lilla Acksjöns Vindskydd Shelter for sitting 59.235859,17.464074
Lilla Delsjön Norra Shelter for sitting 57.686863,12.062136
Lilla Ekesberget Shelter for sitting 60.14345169,13.49970818
Lilla Göljen Vindskydd Shelter for sleeping 58.69675,16.55909
Lilla Hammarsjö Vindskydd Shelter for sitting 57.46875286,15.78588367
Lilla Haraldstorpskojan Rest cabin 59.95278344,15.39620573
Lilla Harrie Vindskydd Shelter for sleeping 55.78362,13.21911
Lilla Harsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.57076,18.33254
Lilla Holmevatten Vindskydd Shelter for sleeping 58.721617,11.73329
Lilla Horssjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.09163,17.408073
Lilla Härsjön Shelter for sleeping 57.739691,12.348115
Lilla Långetjärn Shelter for sleeping 57.75777,12.32727
Lilla Ramsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.4700514,15.0366676
Lilla Spånsan Unconfirmed 60.370424,15.116984
Lilla Sundsbyn (DANO nr 39) Shelter for sleeping 59.399084,11.95172
Lilla Tväggelåten Vindskydd Shelter for sleeping 59.276369,14.826292
Lilla Vrångstjärn Stuga Rest cabin 58.968265,11.848749
Lilla kroktjärn Shelter for sleeping 59.89943,15.143486
Lilla lövsjön Shelter for sitting 57.87989,12.27241
Lilla Älgsjön Shelter for sleeping 60.03935876,15.78679521
Lilla Älgsjön badplats och tältplats Tent site 58.71082,16.32316
Lillasjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.18972,15.12972
Lillbjurn Uncategorized 63.87059,18.89467
Lillbosjön Rest cabin 61.75727,16.43769
Lillbäckstugan Vindskydd Shelter for sitting 61.303284,12.939025
Lilldalsstugan Rest cabin 61.360583,12.890588
Lillflyet Shelter for sleeping 60.55596,16.25812
Lillhållan Unconfirmed 61.46623,13.149228
Lillnäset Uncategorized 63.82907,18.93202
Lillsjödal Vindskydd Shelter for sleeping 56.0582,13.668415
Lillsjön Bäcken, Stenbäcken Shelter for sleeping 59.2289764,14.7315609
Lillsjön badplatsen, Stenbäcken Shelter for sleeping 59.230418,14.724406
Lillsjön dammen, Stenbäcken Shelter for sleeping 59.23035,14.730046
Lillsjön, Dorotea Shelter for sleeping 64.19053,16.57877
Lillsjön, Färnebofjärden Shelter for sleeping 60.09674,16.72749
Lillsjön, Sandviken Shelter for sitting 60.68943,16.81175
Lillträsket Vindskydd Shelter for sleeping 65.583362,22.319156
Lilläng Unconfirmed 59.83257,15.08908
Lillänget Other 63.8791,18.90108
Lillån Vindskydd Shelter for sitting 58.35760591,12.36495175
Lillö Shelter for sleeping 56.81674,16.4204
Lima Vindskydd Shelter for sitting 61.158952,12.792092
Lima1 Vindskydd Shelter for sitting 60.9892932,13.0833006
Lindbostugan Rest cabin 59.943631,15.6935406
Lindbuan Unconfirmed 60.496193,15.164272
Lindebysjön Unconfirmed 59.66081,14.84829
Lindö fågelskådarstuga Shelter for sitting 56.11939,15.34876
Linjeviks badplats Shelter for sleeping 57.11606,13.04404
Linsöstugan Rest cabin 59.09296,14.0693
Lisjökojan Rest cabin 60.1422,14.2725833
Lisjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.13647,14.30157
Liss-Annas tjärn Shelter for sleeping 60.36301,16.50929
Lisselängen Vindskydd Shelter for sleeping 59.399106,14.943669
Lit Shelter for sitting 63.33097,14.85044
Livarebosjön Raststuga Rest cabin 58.84183,12.4263
Ljungan Unconfirmed 62.975755,12.656704
Ljungbackens vindskydd Shelter for sitting 59.10081,17.56222
Ljungby Vindskydd Shelter for sitting 65.4398303,18.441982
Ljunghusen Vindskydd Shelter for sleeping 55.4086885,12.8935902
Ljungnäs badplats Shelter for sleeping 56.82781,16.41823
Ljusevatten Vindskydd Shelter for sleeping 57.9810421,12.3488286
Ljusneberget Shelter for sitting 60.50969,12.99686
Ljusnefors Tent site 61.20371,17.13013
Ljusterbro Vindskydd Shelter for sitting 60.380121,15.713322
Ljustjärn Shelter for sitting 60.52662,13.83708
Ljustjärn Shelter for sitting 61.47211,15.42335
Ljustjärnen Shelter for sitting 59.3997234,14.1719824
Loberget Unconfirmed 64.279021,20.305017
Loch Lochy shelter Shelter for sleeping 56.99902,-4.87558
Logården Shelter for sitting 58.55553,13.88508
Lokarakan Syd Shelter for sitting 61.26107,14.01848
Lomgölen Vindskydd Shelter for sitting 58.669833,16.052111
Lommaholmen Shelter for sleeping 57.212063,13.068717
Lomstorp Raststuga Rest cabin 60.138522,12.555633
Lomtjärn raststuga Unconfirmed 66.656016,15.836594
Lorthån Stuga Rest cabin 61.637907,12.5914262
Lorttjärn Shelter for sitting 61.56996,16.79756
Lorttjärnen Vindskydd Unconfirmed 60.91788,16.44341
Los skidbacke Shelter for sitting 61.73282,15.17677
Lovön Vindskydd Shelter for sleeping 59.33826032,17.81582335
Lulnäset vindskydd Shelter for sitting 65.5094819,22.1368105
Lumsenkojan Rest cabin 59.99539,15.35941
Lundbergs Vindskydd Shelter for sitting 59.473,14.134
Lundbergs Vindskydd Shelter for sitting 59.4239377,14.155325
Lundbjörken Vindskydd Shelter for sleeping 60.79526013,14.66683282
Lundegården klubbens bålhytte Shelter for sitting 55.74298,12.36526
Lundegårdens Naturpark Shelter for sleeping 55.74592,12.35967
Lundeviken Shelter for sleeping 58.85827,12.53027
Lunnarp Vindskydd Shelter for sitting 56.7658,13.9066
Lunnsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.655056,16.132222
Lunsen Vindskydd Shelter for sleeping 59.782848,17.676588
Lunsentorpet Rest cabin 59.77124,17.721934
Luntertun 2 Shelter for sitting 56.26501,12.85165
Luntertun 2 Shelter for sitting 56.26412,12.84823
Luskojan 2 Rest cabin 60.85258,16.19904
Luvebo - Brevens bruk Shelter for sitting 59.038188,15.553933
Lybecks sten Shelter for sleeping 59.498617,16.626567
Lyckesand Vindskydd Shelter for sleeping 57.28646,17.06499
Lyckestigens vindskydd Shelter for sitting 55.5551,13.21955
Lyngemads Vindskydd Shelter for sleeping 57.553574,14.2965
Lynx Neuvola Kota Unconfirmed 66.624092,23.966922
Lysetjärn Raststuga Rest cabin 59.0367546,12.2537551
Läde Vindskydd Shelter for sitting 61.05049,14.3559
Lägerområdet Hjörnered Shelter for sitting 56.50942,13.20415
Lägerplats Dörröd Shelter for sleeping 55.59122,13.47046
Lägerplats Fru Alstad Shelter for sleeping 55.44536,13.24553
Lägerplats Gransholm Shelter for sleeping 56.84539,14.59865
Lägerplats Ramsholmens kulturreservat Tent site 57.45017,12.70335
Lärkesholmssjön Vindskydd Shelter for sleeping 56.28591478,13.37895513
Lättsjön Shelter for sitting 62.77857,14.29404
Lättsjöns vindskydd Shelter for sitting 62.771028,14.294094
Låktatjåkka parkering Shelter for sitting 68.42709,18.32553
Lång-Viskaforskojan Rest cabin 63.99915,18.79425
Långa näset Vindskydd Shelter for sleeping 59.85159,15.27188
Långan vindskydd Shelter for sitting 63.44883,14.49821
Långberget Vindskydd Shelter for sleeping 60.7979833,12.88555
Långbropasset Unconfirmed 60.6529,17.258754
Långbrottsjön Unconfirmed 62.660592,12.251782
LångbäckenVindskkydd Shelter for sitting 64.3164115,18.0617799
Långevattnet Hunneberg Shelter for sleeping 58.32941,12.46595
Långforsen Shelter for sitting 63.51921,14.37614
Långforskojan Rest cabin 63.88525,18.89198
Långforskojorna (2st) Rest cabin 63.89317,18.89704
Långgöl Vindskydd Shelter for sleeping 56.35009,15.247171
Långheden Shelter for sitting 61.10803843,13.47546637
Långholmen Unconfirmed 62.817701,14.503905
Långmarkstjärn Vindskydd Shelter for sitting 59.3563093,14.198845
Långmyra Rastkoja Rest cabin 60.37,15.064
Långnäset Vindskydd Shelter for sitting 62.91814351,16.86637919
Långnäset, Backe Shelter for sitting 63.80322,16.41558
Långreven Shelter for sleeping 63.666997,20.234218
Långrävelsberget Shelter for sitting 61.66074,17.3997
Långsele skoterstuga Unconfirmed 63.153035,17.06614
Långserum Vindskydd Shelter for sleeping 57.49211889,14.38299767
Långsjön Shelter for sleeping 59.143855,18.035521
Långsjön Shelter for sleeping 59.695591,16.272351
Långsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.197011,18.294919
Långsåsens vindskydd Shelter for sleeping 60.458777,16.088129
Långtjärn Shelter for sitting 61.353713,14.75367
Långtjärn Vindskydd Shelter for sleeping 59.73894,13.86408
Långtjärn Vindskydd Shelter for sitting 59.260751,14.602308
Långtjärn Vindskydd Shelter for sleeping 59.930564,15.28735
Långtjärnhällorna Unconfirmed 63.11258,18.435125
Långträsk raststuga Rest cabin 65.94184,23.53587
Långträsket Vindskydd Shelter for sitting 65.960605,20.506152
Långvattnet Vindskydd Shelter for sleeping 58.93217,11.95686
Långviken Shelter for sleeping 58.042021,16.748228
Långvindsängena Shelter for sleeping 60.24739,16.89883
Långängens vindskydd Uncategorized 59.26856,17.93588
Långörens Naturreservat Shelter for sleeping 62.14611,17.5051
Lögdeälven Rastplats Uncategorized 63.55832,19.42293
Lögdeälven vindskydd vid väg 92 Shelter for sitting 63.9911,18.7997
Lökaryd Vindskydd Shelter for sleeping 57.2272222,15.1027778
Lönnebergaleden Vindskydd Shelter for sleeping 57.45976,16.00959
Lövan Shelter for sitting 62.87171,13.539329
Lövestads Åsar Vindskydd Shelter for sleeping 55.65557957,13.86327088
Lövhult (Friluftsfrämjarläger) Shelter for sleeping 57.658888,14.764519
Lövhult 2 Vindskydd Shelter for sitting 57.657878,14.764949
Lövnäset Vindskydd Tent site 59.26591,12.14828
Lövnäsvallen Vindskydd Shelter for sitting 61.8192959,13.5626221
Lövnäsvallen Övre Vindskydd Shelter for sleeping 61.83210278,13.55310556
Lövnäsviken Vindskydd Shelter for sleeping 59.259385,12.158374
Lövringstorp Vindskydd Shelter for sleeping 56.55543,14.7011
Lövsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.65779495,15.26473045
Lövsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.686823,16.470803
Lövsjön vindskydd Shelter for sitting 62.570668,15.951667
Lövsta vindskydd Shelter for sitting 63.17851,14.58425
Lövåsen Raststuga Rest cabin 62.04868,12.398609
Lövö Värmestuga Rest cabin 57.2623,13.8787
Lövön (DANO nr 1) Shelter for sleeping 58.87737,11.68842
Lövön (DANO nr 105) Shelter for sleeping 59.21364,12.13878
Mackmyra övre Shelter for sitting 60.64132,16.9457
Maderna Shelter for sleeping 57.72111645,12.15138878
Magle Våtmark gömsle Shelter for sitting 56.13649,13.76068
Maglebjär Vindskydd Shelter for sleeping 55.97092,13.545572
Majas tjärnar Shelter for sitting 60.13835,14.40238
Makersbergen Shelter for sleeping 58.32071,14.6795
Malibo Vindskydd Shelter for sleeping 60.845358,14.443942
Mallenjarka Unconfirmed 66.925319,17.718935
Malmagsvålen Raststuga Rest cabin 62.6215,12.18899
Malmsjön tältplats Tent site 56.35699,13.72069
Malviken Vindskydd Shelter for sleeping 58.132528,16.620806
Mana-Örbäcken vindskydd Shelter for sitting 60.03387,13.71153
Mandemark Shelter for sleeping 54.9442401,12.51565983
Mangslidberget brandtornet Rest cabin 60.4978833,12.7405833
Marbäcken stuga Rest cabin 57.44056,14.65454
Mariannelund Vindskydd Shelter for sleeping 57.62566209,15.59110165
Marieby Stenbrottet Vindskydd Shelter for sitting 63.1214333,14.73415
Marsfjällskatan Unconfirmed 65.101821,15.264186
Marsholm Vindskydd Shelter for sleeping 56.69547,14.16357
Marsliden Shelter for sitting 65.03316,15.38421
Marssjön Shelter for sitting 65.02748,15.39082
Mastedalstjärnet Vindskydd Shelter for sleeping 58.9146325,12.282331
Masugnssjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.83293,17.1525
Mathias the 1 Place Shelter for sitting 55.69145,12.38436
Matkullen Other 59.89912,15.593581
Matlöpen Vindskydd Shelter for sleeping 60.251333,12.60205
Mattaberget Vindskydd Shelter for sitting 60.128985,14.856141
Mattestigens vindskydd Shelter for sitting 55.55896,13.20504
Meditationsplatsen Rest cabin 61.12066,15.25617
Medskogen Vindskydd Shelter for sleeping 60.69216728,12.48209953
Mejertjärn Raststuga Rest cabin 62.5824347,15.3455242
Mellan Marviken Shelter for sleeping 59.207366,17.149211
Mellanjuten vindskydd Shelter for sitting 58.81576,15.82883
Mellansjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.42406,13.71904
Mellansjön Vindskydd Shelter for sitting 62.510954,16.377336
Mellanstugan Övernattningsstuga Rest cabin 63.34236111,18.07027778
Mellantjärn väst Shelter for sitting 60.0227,15.34333
Mellantjärn öst Shelter for sitting 60.02257,15.34577
Mellanämten Vindskydd Shelter for sitting 59.255619,14.648902
Mellersta Paradistjärnen Vindskydd Shelter for sitting 57.66077778,12.17272222
Mellerud Vindskydd Shelter for sleeping 59.434165,13.355577
Mellsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.639717,16.967824
Messlingen Vindskydd Shelter for sitting 62.676144,12.8943418
Mesvattnets rastplats Shelter for sitting 64.83833,14.12714
Mettjärn Shelter for sitting 59.92734,14.62314
Metträsket Shelter for sitting 65.86942,22.54431
Meåforsen Öst Rest cabin 63.3119459,16.65268733
Midskogsberget Shelter for sleeping 62.30462,17.29297
Midsundsberget vindskydd Shelter for sitting 63.0488021,18.47879098
Mieskentjakke Unconfirmed 62.98372,12.361647
Mikkastugan Rest cabin 67.3775414,17.6442691
Milsjön öst Shelter for sitting 60.1992604,14.01276917
Misströstans boning Vindskydd Shelter for sitting 60.462612,14.847083
Missutjärn raststuga Rest cabin 64.40412,19.46519
Missutjärn vindskydd Shelter for sleeping 64.40522,19.46552
Missveden Shelter for sleeping 58.295495,14.182008
Misterfalls askäng Vindskydd Shelter for sitting 57.97437,15.50032
Mittitjärnkojan Shelter for sitting 66.010695,21.951188
Mjögtjärn Vindskydd Shelter for sleeping 60.30218333,13.08635
Mjölkudden (DANO nr 100) Rest cabin 59.10992,12.44305
Mjösjöforsen Shelter for sitting 63.79753,18.96425
Mjösundet Vindskydd Shelter for sleeping 57.3109491,13.4106588
Mobergstjärn, Rörbäcksnäs Shelter for sitting 61.152892,12.809469
Modalen vindskydd Shelter for sleeping 58.48849,11.76394
Mon Shelter for sitting 58.69175,14.63062
Morfarsåker Vindskydd Shelter for sleeping 59.960383,15.24495
Morkullan Unconfirmed 60.39613,15.507709
Mosestien 1 Shelter for sleeping 55.62758,12.35884
Mosjön Shelter for sleeping 58.99431012,14.5610387
Mossebo Statarlänga Rest cabin 57.6394049,15.70069
Motte (ArkNat) Shelter for sleeping 63.17965,18.59312
Mullekojan Unconfirmed 60.123436,15.217392
Mullekojjan Unconfirmed 64.914964,20.952227
Mullespåret Vindskydd Shelter for sitting 59.15802,17.59555
Mullestigens vindskydd Shelter for sleeping 59.13603,12.89831
Mulltjärn Vindskydd Shelter for sleeping 60.41023333,12.7026
Munkebols Gårdsförening Vindskydd Shelter for sleeping 60.48779,13.16678
Munkedal Vindskydd Shelter for sleeping 58.485633,11.751233
Munsö Vindskydd Shelter for sitting 59.4297,17.56733
Munsö2 Vindskydd Shelter for sitting 59.42708,17.57796
Muskan Vindskydd Shelter for sleeping 59.011364,17.89916
Musnäset Uncategorized 63.98891,18.79214
Musön vindskydd Shelter for sleeping 56.95821,14.79676
Myckelmyrtjärnen Shelter for sitting 60.614474,15.699812
Myllevik vindskydd Shelter for sleeping 56.28095143,14.48747253
Myresjön Shelter for sleeping 58.63552,12.2271
Myrgryten Vindskydd Shelter for sleeping 59.0569979,16.2761028
Myrholn Vindskydd Shelter for sitting 60.483,14.895
Myrornas vindskydd Shelter for sitting 60.10952,13.48612
Myrsandsviken Unconfirmed 63.231973,14.068937
Myrängen rastplats Rest cabin 61.7248487,16.1608505
Mäjabodarna Rest cabin 63.02503,18.22623
Märrjärvi (Kaljoxadalen Öst) Shelter for sitting 59.92161111,14.81616667
Märrtjärnet Shelter for sleeping 59.859948,12.78924
Märrviken Vindskydd Shelter for sitting 62.283721,15.13754
Målen Vindskydd Shelter for sitting 57.6905,15.6622
Måløv Skole bålhus Rain shelter (only roof) 55.75112,12.31979
Mångberg Vindskydd Shelter for sleeping 60.854146,14.575961
Mångsbodarna Shelter for sitting 61.07952,13.61937
Mångsbodarnas naturreservat Shelter for sitting 61.08485,13.61084
Månsebäcken (DANO nr 58) Shelter for sleeping 59.10858,12.20704
Mårma Unconfirmed 68.095787,18.765442
Mårtens Klack Shelter for sleeping 60.80994,16.66899
Mårtens Klack 2 Shelter for sitting 60.821319,16.662412
Mögsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.170886,16.383107
Mölle Vindskydd Shelter for sleeping 56.296612,12.481894
Mölledammen vindskydd Shelter for sleeping 56.050333,13.168972
Mördarheden Shelter for sleeping 59.95545,14.77587
Mörnäs (DANO nr 94) Shelter for sitting 59.239312,12.389226
Mörtsjön Shelter for sitting 59.20531884,17.17166542
Mörtsjön vindskydd Unconfirmed 59.603879,18.396051
Mörtsjöåsen Vindskydd Shelter for sleeping 56.281934,15.700169
Mörttjärnet Shelter for sleeping 59.84115,12.58551
Møens Klint lejrplads Shelter for sleeping 54.9626,12.54832
Naankijärvi badplats Tent site 67.95376,23.46858
Nabbelund Vindskydd Shelter for sleeping 57.35215187,17.08193779
Nakenbadet Shelter for sleeping 58.211246,15.636962
Nammavarre Shelter for sleeping 66.80199,20.32412
Namnlöst vindskydd Unconfirmed 59.631226,18.285249
Namnlöst vindskydd Unconfirmed 59.651812,18.650983
Namnlöst vindskydd Unconfirmed 59.635327,18.353116
Namnlöst vindskydd Shelter for sitting 60.6731433,16.8668046
Naturrastplats Koulitisjaure Shelter for sitting 66.741993,15.989748
Naturreservat entrance Shelter for sitting 62.69397,17.41271
Naturskolens shelter Shelter for sitting 55.77519,12.33425
Navarviksön (DANO nr 28) Shelter for sleeping 59.638889,11.888333
Nedre Bolsjöns Vindskydd Shelter for sleeping 58.8015,11.43717
Nedre Bursjön Shelter for sitting 61.55671,15.71134
Nedre Bäck Rest cabin 64.536617,21.342368
Nedre Glottern Vindskydd Shelter for sleeping 58.689667,16.190639
Nedre Ingevadsjön Shelter for sleeping 60.266,12.5235
Nedre Långevattnet, Svartedalen Shelter for sleeping 57.993421,11.977823
Nedre Långsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.189619,15.746775
Nedre Nätraälven Vindskydd Shelter for sleeping 63.1910146,18.5334093
Nedre tältängen, Stenbäcken Shelter for sleeping 59.228916,14.736249
Nedre älgforsen Rest cabin 63.76373,18.99442
Neue Bergehalde Shelter for sitting 47.79461,11.07765
Nientostugan Unconfirmed 67.416404,18.081408
Nikkaluokta rastplats Shelter for sitting 67.8645019,19.059706
Nilsböle Unconfirmed 62.650549,16.887819
Nilstrop Vindskydd Shelter for sitting 63.37033333,17.87327778
Nimis Vindskydd Shelter for sleeping 56.27839722,12.54724444
Nipan Vindskydd Shelter for sleeping 63.1394298,12.9579573
Nipstugan Rest cabin 61.9436,12.8225
Nipstugan Rest cabin 62.8542,18.15731
Nissaström Vindskydd Shelter for sleeping 56.83983471,12.99949188
Nittbo Shelter for sleeping 59.85436,14.91537
Nittälvsbrännan (Kaljoxadalen Norra) Shelter for sitting 59.93536111,14.80502778
Njupeskärstuga Rest cabin 61.637248,12.690743
Njurunda Skidklubb Shelter for sitting 62.21709,17.406375
Nolbyholen Raststuga Rest cabin 60.799045,12.403405
Nolbyströmmen Raststuga Rest cabin 62.2961551,17.32203305
Noppaho vindskydd Shelter for sleeping 60.707054,12.440528
Noranernäset (DANO nr 103) Shelter for sleeping 59.30198,12.466142
Nordanstig Shelter for sitting 62.13722,17.48802
Norddalen Säter Shelter for sitting 60.367042,15.740239
Nordsjöforsen Uncategorized 63.73285,19.04995
Nordsjön Nordsjön Shelter for sitting 62.143653,14.084267
Nordupplands skoterklubb Unconfirmed 60.570799,17.419924
Nordvallskojan Unconfirmed 62.15997,14.117765
Nornäs Vindskydd Shelter for sleeping 58.888,11.66863
Norr om Finnsjön Shelter for sleeping 57.64722,12.13465
Norr-älgen Vindskydd Shelter for sleeping 59.856713,14.554803
Norra Långavattnet Syd Shelter for sitting 57.668787,12.041058
Norra Barnsjön Vindskydd Shelter for sitting 57.576542,12.124468
Norra Fisklösen Shelter for sitting 58.74698,14.59459
Norra Fåsjön Unconfirmed 59.62697,14.94017
Norra Hållen Vindskydd Shelter for sleeping 60.870027,14.405688
Norra Itjarbergstjärnen Shelter for sitting 60.98316,15.77999
Norra Krokholmen (DANO nr 87) Shelter for sleeping 59.20054,12.25603
Norra Långevattnet Öst Shelter for sleeping 57.66975745,12.03939349
Norra Lövnäset (DANO nr 81) Shelter for sitting 59.278551,12.152598
Norra Morsjön Tent site 59.92052,15.80745
Norra Tallmon Shelter for sleeping 59.86369,12.28198
Norra Vänern 1 Shelter for sleeping 59.25511,13.5024
Norra Vänern 2 Shelter for sleeping 59.25798,13.51406
Norra Vänern 3 Shelter for sitting 59.25754,13.52169
Norra Vänern 4 Shelter for sleeping 59.25707,13.50458
Norra vardsätern fabodarna Rest cabin 60.8416167,13.1597167
Norra Åselbergssätern Rest cabin 60.8871,12.7447667
Norregölstugan Rest cabin 56.97616,16.26672
Norrforsstugan Shelter for sitting 63.880103,20.024958
Norrgryten kolarkoja Shelter for sleeping 59.244422,14.62366
Norrgryten vindskydd Shelter for sitting 59.246065,14.616552
Norrkvarn Vindskydd Shelter for sleeping 58.784865,14.081192
Norro Raststuga Rest cabin 60.720109,12.432704
Norrsand / Viren Vindskydd Shelter for sleeping 59.578064,18.534501
Norrvarp Vindskydd Shelter for sitting 62.796626,18.151291
Norsberget Shelter for sitting 60.15160561,13.51206779
Northcape tent spot Tent site 71.1675,25.77892
Notholmen Vindskydd Shelter for sleeping 58.247288,15.404286
Nothuskojan Rest cabin 59.939634,15.286699
Nothusudden Shelter for sleeping 59.94031,15.28231
Notvarpsstugan Vindskydd Shelter for sitting 63.835127,20.127031
Nyberget Norra Shelter for sleeping 59.749777,14.981974
Nybergets badplats Shelter for sleeping 59.747601,14.98279
Nybro Shelter for sitting 61.36317,15.52575
Nybron Raststuga Rest cabin 61.161532,14.3767255
Nybygge Vindskydd Shelter for sitting 61.637832,12.705384
Nybygget Shelter for sleeping 57.9113277,13.51360202
Nybyn brofästet Shelter for sitting 66.36470766,22.84439247
Nyckelvattnet vindskydd Shelter for sleeping 60.349318,12.563434
Nyesjön Shelter for sleeping 59.91475,12.50846
Nyhult Vindskydd Shelter for sleeping 56.12838,14.586051
Nysjön Vindskydd Shelter for sitting 61.1102679,16.1577166
Nystugeholmen (DANO nr 41) Shelter for sleeping 59.3928495,11.9465804
Nysäter Vindskydd Shelter for sleeping 59.29003333,12.77935
Nytorp vindskydd Shelter for sleeping 59.97356402,15.32106366
Nyvallen stuga Rest cabin 61.54337552,16.19348211
Näcktjärn Vindskydd Unconfirmed 60.14473915,16.00072861
Närfällsstugan Unconfirmed 61.234609,12.952734
Närlunda Jaktlag Vindskydd Shelter for sitting 59.10176,17.172023
Näsbergtjärn Unconfirmed 65.981252,16.157616
Näset Vindskydd Shelter for sleeping 59.758962,18.361641
Näsets friluftsbad Shelter for sitting 61.22078,16.58921
Näskebodarna Rest cabin 63.10169,18.533136
Näsnaren Vindskydd Shelter for sleeping 58.835918,16.335584
Nässja Vindskydd Shelter for sleeping 56.917957,13.535784
Nässjasjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.6596689,15.3720419
Näste (Arknat) Shelter for sleeping 55.75046,12.90317
Näsudden Shelter for sleeping 61.190313,14.753658
Näsums bokskogar Shelter for sleeping 56.17488105,14.53328357
Nätsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.87318,14.51375
Nävsjön Kolarkoja Rest cabin 58.657435,16.73309
Nävsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.660982,16.72586
Nävsjön Öst Vindskydd Shelter for sitting 58.6605631,16.7318519
Nöbbelövs Mosse Shelter for sleeping 55.734008,13.152134
Nördträsket Shelter for sitting 65.02376,20.76425
Nötholmen rastplats Shelter for sitting 58.9404451,11.1495259
Nüchternbrunn Shelter for sitting 47.83419,11.75034
Obekräftat 10 Unconfirmed 59.90422,15.37773
Obekräftat 100 Unconfirmed 60.969143,13.981464
Obekräftat 101 Unconfirmed 60.33484,16.174627
Obekräftat 1014 Unconfirmed 59.86793518,12.80954361
Obekräftat 1015 Unconfirmed 59.91282463,12.76516914
Obekräftat 1016 Shelter for sitting 60.20678937,12.92043149
Obekräftat 1017 Unconfirmed 60.24302602,12.92933106
Obekräftat 1018 Unconfirmed 60.38515091,12.61360824
Obekräftat 1019 Unconfirmed 60.45315564,12.67215014
Obekräftat 102 Unconfirmed 60.333512,16.176102
Obekräftat 1020 Unconfirmed 60.43876827,12.74475217
Obekräftat 1021 Unconfirmed 60.46601951,12.80679166
Obekräftat 1022 Unconfirmed 60.29442251,12.9949218
Obekräftat 1026 Unconfirmed 60.27807176,13.33181262
Obekräftat 1028 Unconfirmed 60.49372673,13.2069236
Obekräftat 1029 Unconfirmed 60.39029539,14.02565181
Obekräftat 1030 Unconfirmed 60.10242462,14.39887047
Obekräftat 1031 Unconfirmed 60.13169289,14.43446875
Obekräftat 1032 Unconfirmed 60.14353216,14.44120109
Obekräftat 1033 Unconfirmed 60.16389549,14.439978
Obekräftat 1034 Unconfirmed 60.25683403,14.51886177
Obekräftat 1035 Unconfirmed 60.28637588,14.51010168
Obekräftat 1036 Unconfirmed 60.34450471,14.49980199
Obekräftat 1037 Unconfirmed 60.34510553,14.49458778
Obekräftat 1038 Unconfirmed 60.38656175,14.71761346
Obekräftat 1039 Unconfirmed 60.47990799,14.64434624
Obekräftat 104 Unconfirmed 59.548246,18.250023
Obekräftat 1040 Unconfirmed 60.49742281,14.68589365
Obekräftat 1041 Unconfirmed 60.44396102,14.77089822
Obekräftat 1042 Unconfirmed 60.4130137,14.81740236
Obekräftat 1044 Unconfirmed 60.45990944,16.34988785
Obekräftat 1046 Unconfirmed 60.53020477,16.28954887
Obekräftat 1048 Unconfirmed 60.5982846,16.36595428
Obekräftat 1049 Unconfirmed 59.9723053,16.57115936
Obekräftat 105 Unconfirmed 60.803808,15.027484
Obekräftat 1051 Unconfirmed 60.21179438,18.04869711
Obekräftat 1053 Unconfirmed 60.48763275,17.29745865
Obekräftat 1054 Unconfirmed 60.50520658,17.29098916
Obekräftat 1055 Unconfirmed 60.5780983,17.38792419
Obekräftat 1057 Unconfirmed 61.00452125,13.19423139
Obekräftat 1058 Unconfirmed 61.09213829,13.21458936
Obekräftat 106 Unconfirmed 59.606574,18.369263
Obekräftat 1062 Unconfirmed 61.14234924,13.66716385
Obekräftat 1065 Unconfirmed 61.32980347,14.12009239
Obekräftat 1068 Unconfirmed 61.86311245,13.09806347
Obekräftat 1069 Unconfirmed 61.86629355,13.09627175
Obekräftat 107 Unconfirmed 60.467846,14.713587
Obekräftat 1070 Unconfirmed 61.86531186,13.10047209
Obekräftat 1071 Unconfirmed 61.86921716,13.09673846
Obekräftat 1072 Unconfirmed 61.87089622,13.09539735
Obekräftat 1073 Unconfirmed 61.87134683,13.0945605
Obekräftat 1074 Unconfirmed 61.87148631,13.09206069
Obekräftat 1075 Unconfirmed 61.1514473,14.34565544
Obekräftat 1076 Unconfirmed 61.18862271,14.48629975
Obekräftat 1078 Unconfirmed 61.26804829,14.98074889
Obekräftat 108 Unconfirmed 60.473625,14.711811
Obekräftat 1087 Unconfirmed 61.06098175,15.97266197
Obekräftat 1088 Unconfirmed 61.14521921,15.88126838
Obekräftat 1089 Unconfirmed 61.20371819,16.0541153
Obekräftat 109 Unconfirmed 60.48208,14.711299
Obekräftat 1090 Unconfirmed 61.18629456,16.04458809
Obekräftat 1091 Unconfirmed 61.17985725,16.08037949
Obekräftat 1092 Unconfirmed 61.16621017,16.14569664
Obekräftat 1093 Unconfirmed 61.17850006,16.20186746
Obekräftat 1094 Unconfirmed 60.92511177,16.4294529
Obekräftat 1095 Unconfirmed 60.97845018,16.47300661
Obekräftat 1099 Unconfirmed 61.28079414,16.38087273
Obekräftat 11 Unconfirmed 59.593184,12.575945
Obekräftat 110 Unconfirmed 60.798995,15.424512
Obekräftat 1100 Unconfirmed 61.29585743,16.35895908
Obekräftat 1102 Unconfirmed 61.37777746,16.28733337
Obekräftat 1103 Unconfirmed 61.10527039,16.75861359
Obekräftat 1105 Unconfirmed 61.18613362,16.59122229
Obekräftat 1107 Unconfirmed 60.74546814,16.48730278
Obekräftat 1108 Unconfirmed 60.76573491,16.56966269
Obekräftat 1109 Unconfirmed 60.85776687,16.42750561
Obekräftat 111 Unconfirmed 60.659809,16.934901
Obekräftat 1111 Unconfirmed 60.65371513,16.92049026
Obekräftat 1114 Unconfirmed 60.83982825,13.21074307
Obekräftat 1115 Unconfirmed 60.99326134,14.20394897
Obekräftat 1117 Unconfirmed 60.76460838,12.90524483
Obekräftat 1118 Unconfirmed 60.9003067,12.69367218
Obekräftat 1119 Unconfirmed 61.14046097,14.33913231
Obekräftat 112 Unconfirmed 60.617897,17.200858
Obekräftat 1120 Unconfirmed 61.45872116,15.83996773
Obekräftat 1121 Unconfirmed 61.38876915,16.2661171
Obekräftat 1122 Unconfirmed 61.39928877,16.29352391
Obekräftat 1123 Unconfirmed 61.42301559,16.28302574
Obekräftat 1124 Unconfirmed 61.43665731,16.27132058
Obekräftat 1125 Unconfirmed 61.45270765,16.23319566
Obekräftat 1126 Unconfirmed 61.82264328,16.00244522
Obekräftat 1127 Unconfirmed 61.81315899,15.95015824
Obekräftat 1128 Unconfirmed 61.86547279,15.76615334
Obekräftat 1129 Unconfirmed 61.87680244,15.7467556
Obekräftat 113 Unconfirmed 60.538739,17.522091
Obekräftat 1130 Unconfirmed 61.89071238,15.68562269
Obekräftat 1131 Unconfirmed 61.9179529,15.64042747
Obekräftat 1132 Unconfirmed 61.92756593,15.59879959
Obekräftat 1133 Unconfirmed 61.93213105,15.55635095
Obekräftat 1134 Unconfirmed 61.93404615,15.55881321
Obekräftat 1135 Unconfirmed 61.86369181,15.45392811
Obekräftat 1137 Unconfirmed 61.22632921,16.11425042
Obekräftat 1138 Unconfirmed 61.37889862,16.33692741
Obekräftat 1139 Unconfirmed 61.56257629,16.10132217
Obekräftat 1141 Unconfirmed 61.65460289,16.82754099
Obekräftat 1142 Unconfirmed 61.67956352,16.63269997
Obekräftat 1143 Unconfirmed 61.69803321,16.72255933
Obekräftat 1144 Unconfirmed 61.70205116,16.88049316
Obekräftat 1145 Unconfirmed 61.85302734,16.86573029
Obekräftat 1146 Unconfirmed 61.86761856,16.87027931
Obekräftat 1147 Unconfirmed 61.86727524,16.86392784
Obekräftat 1148 Unconfirmed 61.90279841,16.76973403
Obekräftat 1149 Unconfirmed 61.7278862,17.08931923
Obekräftat 115 Unconfirmed 60.72283,14.876403
Obekräftat 1150 Unconfirmed 62.53357887,16.05711937
Obekräftat 1151 Unconfirmed 62.3685801,14.55016851
Obekräftat 1152 Unconfirmed 62.43885934,14.31477785
Obekräftat 1153 Unconfirmed 62.54001617,14.23690796
Obekräftat 1154 Unconfirmed 62.20948219,13.60485077
Obekräftat 1155 Unconfirmed 62.20424652,13.08883667
Obekräftat 1156 Unconfirmed 62.28428364,12.74596453
Obekräftat 1157 Unconfirmed 68.25033188,21.50204659
Obekräftat 1158 Unconfirmed 68.19050789,21.59749031
Obekräftat 1159 Unconfirmed 68.12249243,21.67609513
Obekräftat 116 Unconfirmed 60.795913,14.955847
Obekräftat 1160 Unconfirmed 68.27129066,22.33807504
Obekräftat 1161 Unconfirmed 67.87190437,21.7719841
Obekräftat 1162 Unconfirmed 67.90563583,21.91609383
Obekräftat 1163 Unconfirmed 67.88203239,21.95506096
Obekräftat 1164 Unconfirmed 67.87396431,21.93995476
Obekräftat 1165 Unconfirmed 67.79139519,21.83498383
Obekräftat 1166 Unconfirmed 67.85576284,22.6402849
Obekräftat 1167 Unconfirmed 67.85737753,22.64095545
Obekräftat 1168 Unconfirmed 67.85670698,22.64410436
Obekräftat 1169 Unconfirmed 68.01017761,19.64818954
Obekräftat 1170 Unconfirmed 68.3804512,18.66130829
Obekräftat 1171 Unconfirmed 68.39847565,18.46544266
Obekräftat 1172 Unconfirmed 67.82521248,22.80349731
Obekräftat 1173 Unconfirmed 63.88300896,19.22118187
Obekräftat 118 Unconfirmed 60.871992,16.294291
Obekräftat 119 Unconfirmed 61.167177,16.135216
Obekräftat 1190 Unconfirmed 63.79855156,17.91192055
Obekräftat 1191 Unconfirmed 63.84284019,17.90127754
Obekräftat 1192 Unconfirmed 65.94740868,16.46936417
Obekräftat 1193 Unconfirmed 65.95521927,16.39220238
Obekräftat 1194 Unconfirmed 65.96766472,16.42996788
Obekräftat 1195 Unconfirmed 65.70164859,16.25435293
Obekräftat 1196 Unconfirmed 64.96472239,15.76626599
Obekräftat 1197 Unconfirmed 66.86536789,16.85620308
Obekräftat 1198 Unconfirmed 66.85498238,16.88547134
Obekräftat 1199 Unconfirmed 66.95463181,17.75759697
Obekräftat 120 Unconfirmed 61.097764,16.437306
Obekräftat 1200 Unconfirmed 66.95437968,17.78607666
Obekräftat 1201 Unconfirmed 66.62100792,16.2734127
Obekräftat 1202 Unconfirmed 68.44370842,18.17070007
Obekräftat 1203 Unconfirmed 62.57160187,12.64886856
Obekräftat 1204 Unconfirmed 62.43556023,12.84808159
Obekräftat 1206 Unconfirmed 62.54962921,13.03201675
Obekräftat 1207 Unconfirmed 62.66653061,12.91022301
Obekräftat 1209 Unconfirmed 62.30964661,13.66853714
Obekräftat 121 Unconfirmed 61.024989,13.367613
Obekräftat 1211 Unconfirmed 62.37075806,13.50399971
Obekräftat 1213 Unconfirmed 62.42629051,13.32478523
Obekräftat 1216 Unconfirmed 62.3921299,13.52519989
Obekräftat 1217 Unconfirmed 62.49203682,14.03400421
Obekräftat 1218 Unconfirmed 62.68146515,13.2793808
Obekräftat 1219 Unconfirmed 62.19952583,13.46932411
Obekräftat 122 Unconfirmed 61.032631,13.360215
Obekräftat 1220 Unconfirmed 62.86437035,14.98792648
Obekräftat 1221 Unconfirmed 62.85115242,15.01925468
Obekräftat 1222 Unconfirmed 62.84720421,15.02388954
Obekräftat 1224 Unconfirmed 62.75269926,15.45258701
Obekräftat 1225 Unconfirmed 62.6234436,17.17077255
Obekräftat 1226 Unconfirmed 62.89260864,18.23601723
Obekräftat 1227 Unconfirmed 63.0930233,18.36218834
Obekräftat 1229 Unconfirmed 63.15778792,18.18534493
Obekräftat 123 Unconfirmed 59.878162,17.992437
Obekräftat 1230 Unconfirmed 63.28330994,18.90060425
Obekräftat 1231 Unconfirmed 63.384161,18.94257545
Obekräftat 1238 Unconfirmed 62.62867928,17.22493172
Obekräftat 1239 Unconfirmed 64.4785881,15.18353462
Obekräftat 124 Unconfirmed 59.435505,13.543881
Obekräftat 1240 Unconfirmed 64.50536728,15.48780441
Obekräftat 1241 Unconfirmed 64.60639,15.39716721
Obekräftat 1242 Unconfirmed 64.62621689,15.29537201
Obekräftat 1243 Unconfirmed 64.63797569,15.29485703
Obekräftat 1244 Unconfirmed 64.65034068,15.20364046
Obekräftat 1245 Unconfirmed 64.66320992,15.20645142
Obekräftat 1246 Unconfirmed 64.66930389,15.19623756
Obekräftat 1247 Unconfirmed 64.50322151,14.23544884
Obekräftat 1248 Unconfirmed 64.56792176,14.24938023
Obekräftat 1249 Unconfirmed 64.56793785,14.2960453
Obekräftat 125 Unconfirmed 60.780844,15.995477
Obekräftat 1250 Unconfirmed 64.58209991,14.27810669
Obekräftat 1251 Unconfirmed 64.89863813,14.89867866
Obekräftat 1252 Unconfirmed 65.01299143,15.37127852
Obekräftat 1253 Unconfirmed 65.0152874,15.32506943
Obekräftat 1256 Unconfirmed 65.23570061,15.49424171
Obekräftat 1257 Unconfirmed 65.24703026,15.51647186
Obekräftat 1258 Unconfirmed 65.24874687,15.52325249
Obekräftat 126 Unconfirmed 60.783728,16.039864
Obekräftat 1260 Unconfirmed 65.71154594,15.01298904
Obekräftat 1261 Unconfirmed 65.70673943,15.0836277
Obekräftat 1262 Unconfirmed 65.73987007,15.09710312
Obekräftat 1263 Unconfirmed 65.7550621,15.00097275
Obekräftat 1264 Unconfirmed 65.75480461,15.00492096
Obekräftat 1265 Unconfirmed 65.76029778,15.01513481
Obekräftat 1266 Unconfirmed 65.76870918,14.98947144
Obekräftat 1267 Unconfirmed 65.76613426,15.03487587
Obekräftat 1268 Unconfirmed 65.77626228,15.02594948
Obekräftat 1269 Unconfirmed 65.78141212,15.03745079
Obekräftat 1270 Unconfirmed 65.78836441,15.04019737
Obekräftat 1271 Unconfirmed 65.8199501,15.11469841
Obekräftat 1272 Unconfirmed 65.04755974,14.33389664
Obekräftat 1273 Unconfirmed 64.47052002,15.0047493
Obekräftat 1276 Unconfirmed 65.68888664,17.4623394
Obekräftat 1277 Unconfirmed 65.70930362,17.63647377
Obekräftat 1278 Unconfirmed 65.53078651,18.79692078
Obekräftat 1279 Unconfirmed 65.74347496,18.58663559
Obekräftat 128 Unconfirmed 60.749502,14.685966
Obekräftat 1280 Unconfirmed 63.9779377,14.69876289
Obekräftat 1281 Unconfirmed 64.32426453,14.55216408
Obekräftat 1282 Unconfirmed 64.33087349,14.51903343
Obekräftat 1283 Unconfirmed 64.33473587,14.52169418
Obekräftat 1284 Unconfirmed 64.34357643,14.54615593
Obekräftat 1285 Unconfirmed 64.33971405,14.50212479
Obekräftat 1286 Unconfirmed 64.35833931,14.50864792
Obekräftat 1287 Unconfirmed 64.41224098,14.65155602
Obekräftat 1288 Unconfirmed 63.13035965,13.69076729
Obekräftat 1290 Unconfirmed 63.52947235,13.25054169
Obekräftat 1291 Unconfirmed 63.58242989,13.32873344
Obekräftat 1292 Unconfirmed 63.61341476,12.67341614
Obekräftat 1293 Unconfirmed 63.57908249,12.78817177
Obekräftat 1294 Unconfirmed 63.44244003,12.94215202
Obekräftat 1295 Unconfirmed 63.40716362,12.92850494
Obekräftat 1296 Unconfirmed 63.32751274,12.07766533
Obekräftat 1297 Unconfirmed 63.33743155,12.09342062
Obekräftat 1298 Unconfirmed 63.3109206,12.08137214
Obekräftat 13 Unconfirmed 60.629014,17.039016
Obekräftat 130 Unconfirmed 59.653074,13.942902
Obekräftat 1300 Unconfirmed 62.93955803,13.23577881
Obekräftat 1301 Unconfirmed 62.87318945,13.53897572
Obekräftat 1302 Unconfirmed 62.90290833,13.89264107
Obekräftat 1303 Unconfirmed 62.48336792,13.20204735
Obekräftat 1305 Unconfirmed 59.76519585,13.83547783
Obekräftat 1306 Unconfirmed 59.82750893,13.75007629
Obekräftat 1308 Unconfirmed 59.82349098,13.42200994
Obekräftat 1309 Unconfirmed 59.82617319,13.42305064
Obekräftat 131 Unconfirmed 60.69965,15.13551
Obekräftat 1310 Unconfirmed 59.31055069,13.55704308
Obekräftat 1311 Unconfirmed 59.393663,11.950411
Obekräftat 1313 Unconfirmed 59.263099,11.945811
Obekräftat 1315 Unconfirmed 59.27395,11.920483
Obekräftat 1316 Unconfirmed 59.183425,12.237819
Obekräftat 1319 Unconfirmed 60.599623,17.007052
Obekräftat 132 Unconfirmed 59.710247,18.63767
Obekräftat 1320 Unconfirmed 60.15335,12.79072
Obekräftat 1321 Unconfirmed 59.37721,18.10797
Obekräftat 133 Unconfirmed 59.43822,12.618626
Obekräftat 136 Unconfirmed 60.554398,17.443728
Obekräftat 137 Unconfirmed 60.56986,17.442593
Obekräftat 138 Unconfirmed 60.169134,15.833678
Obekräftat 139 Unconfirmed 60.149933,15.863454
Obekräftat 14 Unconfirmed 60.652242,17.097929
Obekräftat 140 Unconfirmed 60.093696,15.896382
Obekräftat 142 Unconfirmed 60.161366,15.919505
Obekräftat 143 Unconfirmed 60.345498,12.917415
Obekräftat 145 Unconfirmed 59.961096,17.146735
Obekräftat 146 Unconfirmed 60.507268,15.478182
Obekräftat 15 Unconfirmed 60.660192,17.110343
Obekräftat 151 Unconfirmed 59.52008,17.960037
Obekräftat 152 Unconfirmed 59.649625,18.2769
Obekräftat 155 Unconfirmed 60.789985,14.853585
Obekräftat 156 Unconfirmed 60.512722,15.098216
Obekräftat 157 Unconfirmed 59.397913,17.025297
Obekräftat 158 Unconfirmed 59.399528,17.024674
Obekräftat 159 Unconfirmed 60.967771,14.800434
Obekräftat 16 Unconfirmed 60.672822,17.112697
Obekräftat 160 Unconfirmed 60.94437,14.981235
Obekräftat 161 Unconfirmed 60.97725,14.921107
Obekräftat 162 Unconfirmed 60.831821,15.198352
Obekräftat 163 Unconfirmed 59.59469,17.517003
Obekräftat 164 Unconfirmed 60.105213,16.403457
Obekräftat 166 Unconfirmed 59.60965,14.230992
Obekräftat 168 Unconfirmed 60.462328,15.08589
Obekräftat 169 Unconfirmed 60.623251,15.51513
Obekräftat 17 Unconfirmed 60.668701,17.111422
Obekräftat 171 Unconfirmed 60.924716,15.049367
Obekräftat 172 Unconfirmed 60.356615,15.815352
Obekräftat 174 Unconfirmed 60.334532,15.738962
Obekräftat 179 Unconfirmed 60.242752,14.363578
Obekräftat 18 Unconfirmed 60.0068,15.29202
Obekräftat 180 Unconfirmed 59.701878,15.055117
Obekräftat 181 Unconfirmed 61.072071,16.967884
Obekräftat 182 Unconfirmed 60.861265,13.683649
Obekräftat 190 Unconfirmed 60.542622,15.292469
Obekräftat 195 Unconfirmed 59.407626,18.553748
Obekräftat 197 Unconfirmed 59.908076,15.526256
Obekräftat 198 Unconfirmed 59.908277,15.52309
Obekräftat 2 Unconfirmed 58.254699,12.249445
Obekräftat 200 Unconfirmed 60.491988,14.673033
Obekräftat 201 Unconfirmed 60.481632,14.715737
Obekräftat 202 Unconfirmed 60.480734,14.716659
Obekräftat 203 Unconfirmed 60.864172,15.16079
Obekräftat 204 Unconfirmed 60.42817,12.869741
Obekräftat 206 Unconfirmed 60.339435,15.739468
Obekräftat 207 Shelter for sitting 60.281101,15.727838
Obekräftat 209 Unconfirmed 59.950745,15.273657
Obekräftat 21 Unconfirmed 60.586129,16.509881
Obekräftat 210 Unconfirmed 60.939963,16.546786
Obekräftat 211 Unconfirmed 60.949843,16.563268
Obekräftat 213 Unconfirmed 60.576475,17.38585
Obekräftat 214 Unconfirmed 60.611731,17.420748
Obekräftat 219 Unconfirmed 59.527739,15.131049
Obekräftat 22 Unconfirmed 60.132109,15.209404
Obekräftat 220 Unconfirmed 60.487934,15.565481
Obekräftat 221 Unconfirmed 60.519668,15.623428
Obekräftat 223 Unconfirmed 61.0072287,13.1147361
Obekräftat 228 Unconfirmed 58.605334,14.254369
Obekräftat 229 Unconfirmed 60.0672389,14.4196844
Obekräftat 23 Unconfirmed 60.70449,17.128184
Obekräftat 230 Unconfirmed 60.0928188,14.4507766
Obekräftat 231 Unconfirmed 60.1510325,14.4884777
Obekräftat 232 Unconfirmed 60.1503063,14.5185184
Obekräftat 233 Unconfirmed 60.1539373,14.5641804
Obekräftat 234 Unconfirmed 60.1740928,14.6319866
Obekräftat 236 Unconfirmed 60.1837819,14.6134472
Obekräftat 237 Unconfirmed 60.1846354,14.615593
Obekräftat 238 Unconfirmed 60.176526,14.510622
Obekräftat 239 Unconfirmed 60.1801541,14.5100212
Obekräftat 24 Unconfirmed 60.667737,17.112315
Obekräftat 240 Unconfirmed 60.1835685,14.5048714
Obekräftat 241 Unconfirmed 60.1590627,14.4516563
Obekräftat 242 Unconfirmed 60.1765687,14.4045353
Obekräftat 243 Unconfirmed 60.27662,14.83414
Obekräftat 245 Unconfirmed 57.8613651,12.5413103
Obekräftat 25 Unconfirmed 60.6613,17.098683
Obekräftat 252 Unconfirmed 59.166841,18.107732
Obekräftat 255 Unconfirmed 59.154491,14.302544
Obekräftat 257 Unconfirmed 58.636798,11.685746
Obekräftat 258 Shelter for sleeping 59.236529,12.38931
Obekräftat 259 Unconfirmed 59.350635,11.867688
Obekräftat 260 Unconfirmed 59.227527,18.578097
Obekräftat 261 Unconfirmed 59.225055,12.175973
Obekräftat 266 Unconfirmed 58.890218,11.506519
Obekräftat 27 Unconfirmed 60.829725,14.875957
Obekräftat 271 Unconfirmed 58.59106,16.37885
Obekräftat 272 Unconfirmed 59.182789,15.370264
Obekräftat 273 Unconfirmed 58.654249,16.555726
Obekräftat 275 Unconfirmed 62.82311,13.250672
Obekräftat 276 Unconfirmed 55.180182,14.705043
Obekräftat 279 Unconfirmed 60.0378672,14.3150568
Obekräftat 280 Unconfirmed 56.161128,15.03038
Obekräftat 283 Unconfirmed 59.89884,15.3512
Obekräftat 284 Unconfirmed 55.281434,14.761016
Obekräftat 285 Unconfirmed 55.123769,14.912567
Obekräftat 286 Unconfirmed 59.9694,15.45296
Obekräftat 290 Unconfirmed 59.90596,15.48291
Obekräftat 292 Unconfirmed 55.123541,14.917832
Obekräftat 296 Unconfirmed 62.835794,12.969663
Obekräftat 297 Unconfirmed 60.0320798,14.3090487
Obekräftat 298 Unconfirmed 62.879091,13.668338
Obekräftat 30 Unconfirmed 60.556423,15.181538
Obekräftat 304 Unconfirmed 62.858256,13.539922
Obekräftat 305 Unconfirmed 62.852078,13.367264
Obekräftat 308 Unconfirmed 61.76405,12.179925
Obekräftat 309 Unconfirmed 61.811979,12.197668
Obekräftat 310 Unconfirmed 61.856417,12.22615
Obekräftat 311 Unconfirmed 61.712787,12.247104
Obekräftat 312 Unconfirmed 61.664946,12.362783
Obekräftat 313 Unconfirmed 61.596894,12.495083
Obekräftat 316 Unconfirmed 63.800141,20.33162
Obekräftat 317 Unconfirmed 63.782368,20.350749
Obekräftat 318 Unconfirmed 63.873078,20.219088
Obekräftat 319 Unconfirmed 63.872557,20.218823
Obekräftat 32 Unconfirmed 59.390984,17.775012
Obekräftat 321 Unconfirmed 63.873135,20.219894
Obekräftat 322 Unconfirmed 63.822126,20.332169
Obekräftat 325 Unconfirmed 63.564525,19.872712
Obekräftat 326 Unconfirmed 64.04044,19.911165
Obekräftat 327 Unconfirmed 64.030349,19.906784
Obekräftat 328 Unconfirmed 64.027911,19.904921
Obekräftat 329 Unconfirmed 64.02533,19.901762
Obekräftat 330 Unconfirmed 63.232601,12.160751
Obekräftat 332 Unconfirmed 62.355226,12.350962
Obekräftat 333 Unconfirmed 62.254308,12.515424
Obekräftat 334 Unconfirmed 62.183241,12.410884
Obekräftat 335 Unconfirmed 62.386736,13.219015
Obekräftat 336 Unconfirmed 62.33224,13.127382
Obekräftat 337 Unconfirmed 62.904069,17.712696
Obekräftat 338 Unconfirmed 62.956354,18.346865
Obekräftat 339 Unconfirmed 62.086161,12.275668
Obekräftat 340 Unconfirmed 61.561632,12.86072
Obekräftat 341 Unconfirmed 61.648192,14.764999
Obekräftat 342 Unconfirmed 62.602448,12.464891
Obekräftat 343 Unconfirmed 62.703808,12.432685
Obekräftat 344 Unconfirmed 62.696427,12.453199
Obekräftat 345 Unconfirmed 62.704477,12.389426
Obekräftat 346 Unconfirmed 61.603598,12.760152
Obekräftat 347 Unconfirmed 62.105594,13.352894
Obekräftat 349 Unconfirmed 62.960077,18.539624
Obekräftat 350 Unconfirmed 63.136439,18.518285
Obekräftat 351 Unconfirmed 62.983674,17.634865
Obekräftat 352 Unconfirmed 63.837167,13.997968
Obekräftat 353 Unconfirmed 63.851257,13.96653
Obekräftat 354 Unconfirmed 63.853687,13.958824
Obekräftat 356 Unconfirmed 63.687679,13.676789
Obekräftat 357 Unconfirmed 63.242461,14.625761
Obekräftat 358 Unconfirmed 63.407142,18.833338
Obekräftat 359 Unconfirmed 63.392515,18.872414
Obekräftat 36 Unconfirmed 60.649113,17.171412
Obekräftat 360 Unconfirmed 63.938431,20.387609
Obekräftat 361 Unconfirmed 63.220246,18.914288
Obekräftat 362 Unconfirmed 63.139863,18.808027
Obekräftat 363 Unconfirmed 63.20366,18.880257
Obekräftat 364 Unconfirmed 63.29953,18.667516
Obekräftat 365 Unconfirmed 63.314699,12.538285
Obekräftat 366 Unconfirmed 64.427245,15.554524
Obekräftat 368 Unconfirmed 61.78407,12.90312
Obekräftat 37 Unconfirmed 60.643482,17.17535
Obekräftat 370 Unconfirmed 63.747333,18.798194
Obekräftat 371 Unconfirmed 63.781842,14.674534
Obekräftat 372 Unconfirmed 63.827267,14.866406
Obekräftat 373 Unconfirmed 63.8222,14.868324
Obekräftat 375 Unconfirmed 63.808269,18.300178
Obekräftat 377 Unconfirmed 63.696256,18.512044
Obekräftat 378 Unconfirmed 63.359798,14.395012
Obekräftat 379 Unconfirmed 63.337181,14.485968
Obekräftat 38 Unconfirmed 60.646581,17.17388
Obekräftat 381 Unconfirmed 63.226046,14.471772
Obekräftat 383 Unconfirmed 63.301808,18.618248
Obekräftat 384 Unconfirmed 63.385501,18.576669
Obekräftat 385 Unconfirmed 63.262747,18.697636
Obekräftat 386 Unconfirmed 63.383714,18.551316
Obekräftat 387 Unconfirmed 63.37266,18.5764
Obekräftat 388 Unconfirmed 63.383467,18.583762
Obekräftat 389 Unconfirmed 63.17438,18.224465
Obekräftat 39 Unconfirmed 60.650863,17.176741
Obekräftat 390 Unconfirmed 63.443904,13.133492
Obekräftat 391 Unconfirmed 63.464362,13.097929
Obekräftat 392 Unconfirmed 62.565064,16.219432
Obekräftat 393 Unconfirmed 63.183303,18.52389
Obekräftat 394 Unconfirmed 61.58536,15.422294
Obekräftat 395 Unconfirmed 61.569315,15.400407
Obekräftat 396 Unconfirmed 63.275865,13.892034
Obekräftat 397 Unconfirmed 63.233534,14.621286
Obekräftat 40 Unconfirmed 60.646261,17.183034
Obekräftat 400 Unconfirmed 63.575702,14.099098
Obekräftat 401 Unconfirmed 63.574953,14.328756
Obekräftat 402 Unconfirmed 62.51238,15.953519
Obekräftat 403 Unconfirmed 62.51918,15.73747
Obekräftat 404 Unconfirmed 62.316463,14.734166
Obekräftat 405 Unconfirmed 63.136974,16.032518
Obekräftat 406 Unconfirmed 62.293382,15.54402
Obekräftat 407 Unconfirmed 62.879086,12.673506
Obekräftat 408 Unconfirmed 63.829561,14.710545
Obekräftat 409 Unconfirmed 63.834355,14.71187
Obekräftat 41 Unconfirmed 60.112659,15.22097
Obekräftat 410 Unconfirmed 62.275748,16.003719
Obekräftat 411 Unconfirmed 62.658047,15.742836
Obekräftat 412 Unconfirmed 62.09131,13.367258
Obekräftat 413 Unconfirmed 63.26787,13.134711
Obekräftat 414 Unconfirmed 63.279404,18.865874
Obekräftat 415 Unconfirmed 62.387169,16.323102
Obekräftat 416 Unconfirmed 62.39744,15.444116
Obekräftat 417 Unconfirmed 63.775995,14.676006
Obekräftat 418 Unconfirmed 63.783113,14.676796
Obekräftat 419 Unconfirmed 63.788247,14.670102
Obekräftat 420 Unconfirmed 63.818457,14.822929
Obekräftat 421 Unconfirmed 63.67473,14.573126
Obekräftat 422 Unconfirmed 62.158229,12.433464
Obekräftat 423 Unconfirmed 63.459104,14.115386
Obekräftat 424 Unconfirmed 63.510758,14.055782
Obekräftat 427 Unconfirmed 63.107329,13.068418
Obekräftat 428 Unconfirmed 63.30751,18.605112
Obekräftat 429 Unconfirmed 63.302509,18.604469
Obekräftat 43 Unconfirmed 61.178435,14.755404
Obekräftat 430 Unconfirmed 62.722681,12.300695
Obekräftat 431 Unconfirmed 63.28708,18.799726
Obekräftat 432 Unconfirmed 63.843142,20.175436
Obekräftat 433 Unconfirmed 63.203627,18.796484
Obekräftat 435 Unconfirmed 62.529084,15.402285
Obekräftat 436 Unconfirmed 62.598398,15.328792
Obekräftat 437 Unconfirmed 63.760741,19.602153
Obekräftat 438 Unconfirmed 63.700815,19.604952
Obekräftat 439 Unconfirmed 63.70009,19.244452
Obekräftat 440 Unconfirmed 63.720162,19.237928
Obekräftat 441 Unconfirmed 62.556746,12.655808
Obekräftat 443 Unconfirmed 63.93736,20.142843
Obekräftat 444 Unconfirmed 62.502478,15.898352
Obekräftat 446 Unconfirmed 62.75404,15.436541
Obekräftat 447 Unconfirmed 63.322351,18.581555
Obekräftat 448 Unconfirmed 63.290782,18.609868
Obekräftat 449 Unconfirmed 64.078191,19.829315
Obekräftat 450 Unconfirmed 64.044651,19.915553
Obekräftat 451 Unconfirmed 62.646676,15.877047
Obekräftat 452 Unconfirmed 61.961146,12.745524
Obekräftat 454 Unconfirmed 64.016175,19.9017
Obekräftat 455 Unconfirmed 64.013205,19.904962
Obekräftat 456 Unconfirmed 63.31001,18.610661
Obekräftat 457 Unconfirmed 63.923719,19.176156
Obekräftat 458 Unconfirmed 64.061291,18.707206
Obekräftat 46 Unconfirmed 61.252628,14.769782
Obekräftat 461 Unconfirmed 64.194554,17.770186
Obekräftat 463 Unconfirmed 63.93461,20.385876
Obekräftat 465 Unconfirmed 62.289954,15.182309
Obekräftat 466 Unconfirmed 63.722265,20.57389
Obekräftat 467 Unconfirmed 63.738656,20.568413
Obekräftat 468 Unconfirmed 63.748501,20.566888
Obekräftat 469 Unconfirmed 64.448435,19.459304
Obekräftat 47 Unconfirmed 60.082767,14.973522
Obekräftat 470 Unconfirmed 63.84042,20.272028
Obekräftat 471 Unconfirmed 63.841681,20.271973
Obekräftat 472 Unconfirmed 64.15726,20.361842
Obekräftat 473 Unconfirmed 64.213894,20.264349
Obekräftat 474 Unconfirmed 64.23096,20.266462
Obekräftat 475 Unconfirmed 63.20825,18.79238
Obekräftat 476 Unconfirmed 63.867456,20.06521
Obekräftat 477 Unconfirmed 63.76284,20.370436
Obekräftat 478 Unconfirmed 63.205425,13.081538
Obekräftat 481 Unconfirmed 62.106123,12.982571
Obekräftat 482 Unconfirmed 63.053318,16.51773
Obekräftat 483 Unconfirmed 61.766712,14.765155
Obekräftat 485 Unconfirmed 63.742594,20.311754
Obekräftat 486 Unconfirmed 64.297242,20.165297
Obekräftat 487 Unconfirmed 63.873146,20.44235
Obekräftat 488 Unconfirmed 62.298299,12.415531
Obekräftat 489 Unconfirmed 62.32533,12.548451
Obekräftat 49 Unconfirmed 60.026172,18.423781
Obekräftat 491 Unconfirmed 62.349273,12.244287
Obekräftat 492 Unconfirmed 62.3487,12.244223
Obekräftat 493 Unconfirmed 64.430933,18.974333
Obekräftat 494 Unconfirmed 62.186742,12.482338
Obekräftat 495 Unconfirmed 62.186002,12.485403
Obekräftat 498 Unconfirmed 63.9221,20.536723
Obekräftat 499 Unconfirmed 63.966596,19.723606
Obekräftat 500 Unconfirmed 63.929507,20.107916
Obekräftat 501 Unconfirmed 63.71061,20.326072
Obekräftat 502 Unconfirmed 63.728174,19.502026
Obekräftat 503 Unconfirmed 63.254743,16.859781
Obekräftat 504 Unconfirmed 63.98752,20.50801
Obekräftat 506 Unconfirmed 63.896365,20.702011
Obekräftat 508 Unconfirmed 63.794124,20.576942
Obekräftat 509 Unconfirmed 62.549554,15.001
Obekräftat 510 Unconfirmed 64.267609,19.808108
Obekräftat 512 Unconfirmed 63.975405,20.213551
Obekräftat 513 Unconfirmed 63.951652,20.466973
Obekräftat 514 Unconfirmed 63.446647,14.90597
Obekräftat 515 Unconfirmed 63.454966,14.889912
Obekräftat 517 Unconfirmed 64.026092,20.486451
Obekräftat 518 Unconfirmed 62.716056,16.83835
Obekräftat 519 Unconfirmed 63.908849,20.33726
Obekräftat 520 Unconfirmed 63.967109,20.362838
Obekräftat 521 Unconfirmed 63.558154,15.253577
Obekräftat 522 Unconfirmed 63.529408,15.049472
Obekräftat 523 Unconfirmed 63.578453,15.291263
Obekräftat 524 Unconfirmed 64.137927,20.737466
Obekräftat 525 Unconfirmed 63.589638,14.951223
Obekräftat 526 Unconfirmed 63.144314,17.74556
Obekräftat 527 Unconfirmed 63.2133,17.526067
Obekräftat 528 Unconfirmed 63.598993,15.37689
Obekräftat 529 Unconfirmed 62.214983,14.561552
Obekräftat 530 Unconfirmed 62.28825,14.694683
Obekräftat 531 Unconfirmed 62.450196,14.457392
Obekräftat 532 Unconfirmed 63.628365,15.284944
Obekräftat 533 Unconfirmed 63.680201,14.910738
Obekräftat 534 Unconfirmed 63.023079,14.166409
Obekräftat 535 Unconfirmed 63.011567,14.024873
Obekräftat 536 Unconfirmed 62.99975,13.966541
Obekräftat 537 Unconfirmed 63.407182,13.113143
Obekräftat 538 Unconfirmed 61.643251,15.931235
Obekräftat 539 Unconfirmed 61.638808,15.960586
Obekräftat 540 Unconfirmed 61.40205,16.138755
Obekräftat 541 Unconfirmed 61.50716,16.211658
Obekräftat 542 Unconfirmed 61.369114,16.129475
Obekräftat 543 Unconfirmed 62.953014,13.941592
Obekräftat 544 Unconfirmed 64.268478,15.342781
Obekräftat 545 Unconfirmed 64.253552,15.387848
Obekräftat 547 Unconfirmed 64.284238,15.417708
Obekräftat 548 Unconfirmed 64.245391,15.448428
Obekräftat 549 Unconfirmed 64.331562,15.304594
Obekräftat 550 Unconfirmed 64.334745,15.339183
Obekräftat 552 Unconfirmed 64.301976,15.251639
Obekräftat 553 Unconfirmed 63.883825,19.910208
Obekräftat 554 Unconfirmed 63.823644,19.904695
Obekräftat 555 Unconfirmed 63.848399,20.098708
Obekräftat 556 Unconfirmed 63.82852,19.892992
Obekräftat 557 Unconfirmed 64.326882,15.169878
Obekräftat 558 Unconfirmed 64.392373,15.203981
Obekräftat 559 Unconfirmed 62.760429,18.1981
Obekräftat 56 Unconfirmed 60.927308,14.158024
Obekräftat 560 Unconfirmed 62.349314,14.761439
Obekräftat 561 Unconfirmed 62.376929,17.071332
Obekräftat 562 Unconfirmed 63.546072,15.313751
Obekräftat 563 Unconfirmed 63.2496,18.733366
Obekräftat 564 Unconfirmed 63.250748,18.684553
Obekräftat 565 Unconfirmed 63.578245,15.293432
Obekräftat 567 Unconfirmed 63.356418,14.654595
Obekräftat 568 Unconfirmed 63.357327,14.655421
Obekräftat 569 Unconfirmed 63.289954,18.625456
Obekräftat 57 Unconfirmed 61.203238,14.533423
Obekräftat 570 Unconfirmed 63.251228,18.853661
Obekräftat 571 Unconfirmed 64.197112,20.226875
Obekräftat 573 Unconfirmed 64.258958,20.23016
Obekräftat 575 Unconfirmed 63.202786,13.361552
Obekräftat 576 Unconfirmed 64.440415,20.142906
Obekräftat 577 Unconfirmed 63.310117,18.544599
Obekräftat 578 Unconfirmed 63.076644,13.742707
Obekräftat 579 Unconfirmed 63.120556,18.428145
Obekräftat 580 Unconfirmed 62.552205,15.91914
Obekräftat 582 Unconfirmed 62.534583,16.048928
Obekräftat 586 Unconfirmed 63.794793,19.350227
Obekräftat 587 Unconfirmed 63.769103,19.782128
Obekräftat 588 Unconfirmed 64.030604,20.482566
Obekräftat 589 Unconfirmed 63.149029,16.293339
Obekräftat 590 Unconfirmed 63.081186,18.348429
Obekräftat 593 Unconfirmed 63.024709,14.95279
Obekräftat 594 Unconfirmed 63.448574,15.46659
Obekräftat 595 Unconfirmed 63.030915,14.206445
Obekräftat 596 Unconfirmed 62.354618,17.305255
Obekräftat 597 Unconfirmed 62.358786,17.297914
Obekräftat 598 Unconfirmed 63.27765,14.331962
Obekräftat 599 Unconfirmed 62.539556,12.422012
Obekräftat 600 Unconfirmed 62.140357,13.092801
Obekräftat 601 Unconfirmed 62.110859,13.27129
Obekräftat 602 Unconfirmed 63.051069,17.255464
Obekräftat 603 Unconfirmed 63.127101,17.105333
Obekräftat 605 Unconfirmed 63.086623,17.067253
Obekräftat 608 Unconfirmed 62.483741,13.091771
Obekräftat 609 Unconfirmed 62.129365,14.848688
Obekräftat 61 Unconfirmed 61.249744,14.463271
Obekräftat 610 Unconfirmed 63.604925,14.012911
Obekräftat 611 Unconfirmed 63.185209,14.468238
Obekräftat 612 Unconfirmed 63.195559,14.457296
Obekräftat 615 Unconfirmed 63.390113,14.758413
Obekräftat 617 Unconfirmed 63.742592,14.841316
Obekräftat 618 Unconfirmed 64.113133,19.69402
Obekräftat 619 Unconfirmed 64.053391,19.92787
Obekräftat 62 Unconfirmed 60.022942,13.731595
Obekräftat 620 Unconfirmed 61.702524,16.84217
Obekräftat 622 Unconfirmed 64.171903,19.662181
Obekräftat 623 Unconfirmed 63.682405,20.389614
Obekräftat 624 Unconfirmed 64.133797,19.72136
Obekräftat 625 Unconfirmed 63.75879,20.368751
Obekräftat 626 Unconfirmed 63.306518,14.707309
Obekräftat 627 Unconfirmed 61.341668,13.565755
Obekräftat 628 Unconfirmed 62.197586,17.29221
Obekräftat 629 Unconfirmed 64.077456,16.868224
Obekräftat 63 Unconfirmed 59.418922,18.558851
Obekräftat 630 Unconfirmed 63.004164,13.951202
Obekräftat 631 Unconfirmed 61.390744,13.507799
Obekräftat 632 Unconfirmed 61.374604,13.523816
Obekräftat 633 Unconfirmed 62.09519,12.296563
Obekräftat 634 Unconfirmed 62.695214,16.773561
Obekräftat 636 Unconfirmed 63.409333,12.93426
Obekräftat 637 Unconfirmed 63.422575,12.95517
Obekräftat 638 Unconfirmed 62.710102,12.398337
Obekräftat 639 Unconfirmed 61.748973,14.81955
Obekräftat 645 Unconfirmed 63.834332,20.495039
Obekräftat 647 Unconfirmed 63.980699,20.115293
Obekräftat 648 Unconfirmed 62.664939,12.477389
Obekräftat 649 Unconfirmed 63.799369,13.41023
Obekräftat 650 Unconfirmed 63.980786,13.971075
Obekräftat 652 Unconfirmed 62.011894,12.264366
Obekräftat 653 Unconfirmed 62.027442,12.265819
Obekräftat 655 Unconfirmed 60.895632,14.662807
Obekräftat 657 Unconfirmed 63.229295,14.636729
Obekräftat 658 Unconfirmed 64.763428,20.948219
Obekräftat 659 Unconfirmed 64.752472,20.871689
Obekräftat 661 Unconfirmed 68.421215,18.623231
Obekräftat 663 Unconfirmed 66.050519,17.903462
Obekräftat 665 Unconfirmed 64.918938,14.102725
Obekräftat 666 Unconfirmed 65.569358,22.258313
Obekräftat 667 Unconfirmed 65.566417,22.155579
Obekräftat 668 Unconfirmed 60.069533,15.169167
Obekräftat 669 Unconfirmed 60.071133,15.168017
Obekräftat 67 Unconfirmed 60.335444,16.317022
Obekräftat 672 Unconfirmed 58.659788,16.71599
Obekräftat 675 Unconfirmed 59.280751,12.452973
Obekräftat 68 Unconfirmed 60.467713,16.201694
Obekräftat 680 Unconfirmed 58.694217,16.324206
Obekräftat 683 Unconfirmed 58.684912,16.127164
Obekräftat 685 Unconfirmed 58.704376,16.205352
Obekräftat 686 Unconfirmed 66.40428,23.719802
Obekräftat 688 Unconfirmed 64.74832,20.918479
Obekräftat 689 Unconfirmed 66.32359,22.833589
Obekräftat 69 Shelter for sitting 60.382706,15.584016
Obekräftat 691 Unconfirmed 66.390726,16.964816
Obekräftat 692 Unconfirmed 66.37822,16.98203
Obekräftat 693 Unconfirmed 65.556437,22.304676
Obekräftat 694 Unconfirmed 66.422973,16.95062
Obekräftat 695 Unconfirmed 64.930044,15.212742
Obekräftat 696 Unconfirmed 65.04485,15.364582
Obekräftat 697 Unconfirmed 65.719011,14.612949
Obekräftat 699 Unconfirmed 64.603379,14.723624
Obekräftat 7 Unconfirmed 58.428862,15.796105
Obekräftat 701 Unconfirmed 66.92309,17.962452
Obekräftat 702 Unconfirmed 66.938574,17.854852
Obekräftat 703 Unconfirmed 64.769397,20.96518
Obekräftat 704 Unconfirmed 64.769604,20.977929
Obekräftat 706 Unconfirmed 64.946198,19.374414
Obekräftat 707 Unconfirmed 66.037441,16.189895
Obekräftat 708 Unconfirmed 66.014136,16.195329
Obekräftat 709 Unconfirmed 65.033788,21.158349
Obekräftat 711 Unconfirmed 65.737204,15.338196
Obekräftat 713 Unconfirmed 65.577641,22.204838
Obekräftat 714 Unconfirmed 65.575906,22.212089
Obekräftat 715 Unconfirmed 64.775248,20.990603
Obekräftat 718 Unconfirmed 65.850674,20.402442
Obekräftat 719 Unconfirmed 65.856541,20.421108
Obekräftat 720 Unconfirmed 65.856543,20.420457
Obekräftat 721 Unconfirmed 64.761202,20.995486
Obekräftat 722 Unconfirmed 65.839641,16.239
Obekräftat 723 Unconfirmed 64.999532,17.076953
Obekräftat 724 Unconfirmed 64.924315,19.394192
Obekräftat 725 Unconfirmed 64.9467,19.375308
Obekräftat 726 Unconfirmed 65.072689,19.365941
Obekräftat 727 Unconfirmed 64.813375,15.287236
Obekräftat 728 Unconfirmed 69.045868,20.887816
Obekräftat 729 Unconfirmed 69.054883,20.863097
Obekräftat 730 Unconfirmed 69.012231,20.861981
Obekräftat 731 Unconfirmed 65.345516,21.507387
Obekräftat 732 Unconfirmed 65.346034,21.51454
Obekräftat 733 Unconfirmed 65.347599,21.507368
Obekräftat 734 Unconfirmed 64.711233,14.35371
Obekräftat 735 Unconfirmed 65.307527,21.164804
Obekräftat 736 Unconfirmed 65.437424,19.399184
Obekräftat 737 Unconfirmed 66.544241,19.532286
Obekräftat 739 Unconfirmed 64.940693,20.866326
Obekräftat 74 Unconfirmed 59.624679,13.471527
Obekräftat 740 Unconfirmed 64.988733,20.815836
Obekräftat 741 Unconfirmed 64.990061,20.816207
Obekräftat 743 Unconfirmed 64.753143,20.487719
Obekräftat 746 Unconfirmed 64.659471,14.288098
Obekräftat 747 Unconfirmed 64.932701,20.946013
Obekräftat 748 Unconfirmed 66.021712,22.043801
Obekräftat 749 Unconfirmed 67.5920105,19.70509529
Obekräftat 75 Unconfirmed 59.63764,13.477578
Obekräftat 750 Unconfirmed 68.37185204,18.54445517
Obekräftat 751 Unconfirmed 67.68917084,18.13894272
Obekräftat 752 Unconfirmed 67.85645485,20.04713058
Obekräftat 753 Unconfirmed 67.58299828,19.67522621
Obekräftat 754 Unconfirmed 64.97297823,15.75088084
Obekräftat 755 Unconfirmed 65.028162,15.54925919
Obekräftat 756 Unconfirmed 64.99048233,15.90949059
Obekräftat 758 Unconfirmed 65.0292778,15.5249691
Obekräftat 759 Unconfirmed 64.83720481,15.62521398
Obekräftat 76 Unconfirmed 59.671842,13.492277
Obekräftat 761 Unconfirmed 64.81806457,15.48654914
Obekräftat 762 Unconfirmed 66.93411827,17.63777733
Obekräftat 763 Unconfirmed 68.29675019,18.75043809
Obekräftat 765 Unconfirmed 67.20319748,18.42184067
Obekräftat 766 Unconfirmed 67.62050629,17.13472366
Obekräftat 767 Unconfirmed 66.03238106,17.95783997
Obekräftat 768 Unconfirmed 65.95333099,17.18527794
Obekräftat 769 Unconfirmed 66.11340523,17.9428196
Obekräftat 770 Unconfirmed 66.1175251,17.63666153
Obekräftat 771 Unconfirmed 68.18398476,18.66723061
Obekräftat 772 Unconfirmed 65.97324371,17.12536812
Obekräftat 775 Unconfirmed 66.3524437,16.98040009
Obekräftat 776 Unconfirmed 66.19949341,17.27866173
Obekräftat 777 Unconfirmed 67.8666687,19.26907539
Obekräftat 778 Unconfirmed 67.97129631,18.66122246
Obekräftat 779 Unconfirmed 62.43126869,12.63796806
Obekräftat 780 Unconfirmed 62.19780922,13.21603775
Obekräftat 782 Unconfirmed 63.32562447,12.0915699
Obekräftat 783 Unconfirmed 62.45710373,13.12282562
Obekräftat 784 Unconfirmed 64.01511848,15.01101494
Obekräftat 785 Unconfirmed 64.38627183,15.20534635
Obekräftat 786 Unconfirmed 60.60489357,15.16539752
Obekräftat 788 Unconfirmed 59.67333555,13.89925539
Obekräftat 790 Unconfirmed 60.34965456,16.08473539
Obekräftat 791 Unconfirmed 61.01636589,14.41244245
Obekräftat 792 Unconfirmed 61.01952553,14.21004295
Obekräftat 793 Unconfirmed 61.11792505,13.88038337
Obekräftat 794 Unconfirmed 61.19415343,13.7690717
Obekräftat 795 Unconfirmed 61.21697366,13.64050806
Obekräftat 796 Unconfirmed 61.28190994,13.570261
Obekräftat 797 Unconfirmed 61.08482122,14.2784071
Obekräftat 799 Unconfirmed 60.75639009,15.44621944
Obekräftat 800 Unconfirmed 61.28293455,13.67932498
Obekräftat 802 Unconfirmed 62.33835161,13.5553211
Obekräftat 803 Unconfirmed 65.63680351,20.21625459
Obekräftat 804 Unconfirmed 63.16559315,18.27363789
Obekräftat 805 Unconfirmed 63.17089856,18.22402775
Obekräftat 806 Unconfirmed 63.17280293,18.26641738
Obekräftat 807 Unconfirmed 62.97311783,18.44381332
Obekräftat 808 Unconfirmed 62.94745445,18.18846703
Obekräftat 809 Unconfirmed 60.81255019,15.37714183
Obekräftat 810 Unconfirmed 62.93595314,18.11001778
Obekräftat 811 Unconfirmed 63.01722944,18.13255906
Obekräftat 812 Unconfirmed 63.16271782,18.19825172
Obekräftat 813 Unconfirmed 63.16778183,18.19413185
Obekräftat 814 Unconfirmed 62.91433454,18.36743474
Obekräftat 815 Unconfirmed 62.94122636,18.05071414
Obekräftat 816 Unconfirmed 60.83378255,15.45788705
Obekräftat 818 Unconfirmed 62.35290527,16.73277855
Obekräftat 819 Unconfirmed 61.93044662,16.05480194
Obekräftat 820 Unconfirmed 61.26113355,16.5896076
Obekräftat 822 Unconfirmed 60.87275505,15.25606155
Obekräftat 823 Unconfirmed 60.92216134,15.40142119
Obekräftat 824 Unconfirmed 60.89080632,15.51100016
Obekräftat 825 Unconfirmed 58.47446859,11.38763487
Obekräftat 826 Unconfirmed 62.66386986,12.55265236
Obekräftat 827 Unconfirmed 63.3069241,12.04541981
Obekräftat 828 Unconfirmed 62.07424521,13.42413962
Obekräftat 829 Unconfirmed 62.15249062,13.06248665
Obekräftat 83 Unconfirmed 60.642501,17.174802
Obekräftat 830 Unconfirmed 65.93015671,16.30062103
Obekräftat 831 Unconfirmed 65.2488327,15.54101944
Obekräftat 833 Unconfirmed 65.76913834,15.43613434
Obekräftat 834 Unconfirmed 65.78372955,15.12439728
Obekräftat 835 Unconfirmed 65.78939438,15.12851715
Obekräftat 836 Unconfirmed 65.79626083,15.11873245
Obekräftat 837 Unconfirmed 64.8606205,15.06577492
Obekräftat 838 Unconfirmed 66.75430298,18.48544121
Obekräftat 839 Unconfirmed 66.76589012,18.63684654
Obekräftat 84 Unconfirmed 60.643941,17.172468
Obekräftat 840 Unconfirmed 63.94472122,14.87900734
Obekräftat 841 Unconfirmed 65.92483521,16.30431175
Obekräftat 842 Unconfirmed 64.35078621,15.04775047
Obekräftat 843 Unconfirmed 64.36906815,15.06131172
Obekräftat 844 Unconfirmed 64.49189186,14.90115166
Obekräftat 845 Unconfirmed 64.75376129,15.49741745
Obekräftat 846 Unconfirmed 64.74698067,15.47947884
Obekräftat 847 Unconfirmed 64.74672318,15.45355797
Obekräftat 848 Unconfirmed 64.74440575,15.40643692
Obekräftat 849 Unconfirmed 64.72990036,15.37708282
Obekräftat 85 Unconfirmed 60.649295,17.17955
Obekräftat 850 Unconfirmed 64.77813721,15.33021927
Obekräftat 851 Unconfirmed 66.16250038,17.98461914
Obekräftat 852 Unconfirmed 65.91505051,16.30877495
Obekräftat 853 Unconfirmed 63.06152344,13.98911476
Obekräftat 855 Unconfirmed 63.39986801,13.19466591
Obekräftat 856 Unconfirmed 63.41043591,13.28809798
Obekräftat 857 Unconfirmed 63.41501713,13.18645835
Obekräftat 858 Unconfirmed 63.44982147,13.16539764
Obekräftat 859 Unconfirmed 63.45823288,13.1289196
Obekräftat 860 Unconfirmed 63.46106529,13.12857628
Obekräftat 861 Unconfirmed 63.46853256,13.12256813
Obekräftat 862 Unconfirmed 63.49853039,13.25966656
Obekräftat 863 Unconfirmed 65.90938568,16.31435394
Obekräftat 864 Unconfirmed 63.50313842,13.25690925
Obekräftat 865 Unconfirmed 63.50878179,13.2546562
Obekräftat 866 Unconfirmed 63.5461235,13.26496124
Obekräftat 867 Unconfirmed 63.54887009,13.25818062
Obekräftat 868 Unconfirmed 63.55771065,13.25946808
Obekräftat 869 Unconfirmed 63.56071472,13.2847023
Obekräftat 87 Unconfirmed 60.351198,15.767133
Obekräftat 870 Unconfirmed 63.53359222,12.89915085
Obekräftat 871 Unconfirmed 63.53350639,12.90189743
Obekräftat 872 Unconfirmed 63.41900826,12.90927887
Obekräftat 873 Unconfirmed 63.28365326,12.59771347
Obekräftat 874 Unconfirmed 65.68646193,16.28302038
Obekräftat 875 Unconfirmed 63.29481125,12.50003815
Obekräftat 876 Unconfirmed 63.25567245,12.44613647
Obekräftat 877 Unconfirmed 63.31223488,12.35687256
Obekräftat 878 Unconfirmed 63.31031978,12.14487076
Obekräftat 879 Unconfirmed 63.311221,12.13466763
Obekräftat 880 Unconfirmed 63.3105129,12.13072479
Obekräftat 881 Unconfirmed 63.32047462,12.10727692
Obekräftat 883 Unconfirmed 63.32802773,12.0915699
Obekräftat 884 Unconfirmed 63.31589341,12.07816422
Obekräftat 885 Unconfirmed 65.23638725,16.00888252
Obekräftat 886 Unconfirmed 63.27762365,12.91012108
Obekräftat 887 Unconfirmed 63.14949989,13.40675354
Obekräftat 888 Unconfirmed 62.90350914,13.96388054
Obekräftat 889 Unconfirmed 62.39865303,13.1775856
Obekräftat 89 Unconfirmed 60.365368,15.736978
Obekräftat 890 Unconfirmed 62.32749939,13.24393272
Obekräftat 891 Unconfirmed 64.98867989,15.99909782
Obekräftat 892 Unconfirmed 64.97477531,16.00047112
Obekräftat 893 Unconfirmed 64.95546341,15.99334717
Obekräftat 894 Unconfirmed 64.93391991,15.94759941
Obekräftat 895 Unconfirmed 62.23350406,13.10525179
Obekräftat 896 Unconfirmed 64.94104385,15.93515396
Obekräftat 897 Unconfirmed 64.96371925,15.92071295
Obekräftat 898 Unconfirmed 64.9859333,15.92245102
Obekräftat 899 Unconfirmed 66.85291708,17.01412618
Obekräftat 9 Unconfirmed 57.697726,15.582778
Obekräftat 90 Unconfirmed 59.719567,13.478473
Obekräftat 900 Unconfirmed 66.90382004,17.98727989
Obekräftat 901 Unconfirmed 66.88854218,17.9741478
Obekräftat 902 Unconfirmed 66.88631058,18.04862201
Obekräftat 903 Unconfirmed 66.87269032,18.08905363
Obekräftat 904 Unconfirmed 66.86597943,18.10162783
Obekräftat 905 Unconfirmed 66.81927681,18.12907219
Obekräftat 907 Unconfirmed 66.83987617,17.84351349
Obekräftat 908 Unconfirmed 66.63894653,16.28826141
Obekräftat 909 Unconfirmed 66.48659706,16.56712532
Obekräftat 91 Unconfirmed 60.200088,15.790577
Obekräftat 910 Unconfirmed 66.49354935,16.52978897
Obekräftat 911 Unconfirmed 62.49349594,12.47488976
Obekräftat 912 Unconfirmed 62.49947727,12.54427314
Obekräftat 913 Unconfirmed 62.52602041,12.36673772
Obekräftat 914 Unconfirmed 62.52928734,12.46544838
Obekräftat 915 Unconfirmed 62.54584193,12.5298053
Obekräftat 916 Unconfirmed 62.54799306,12.58120716
Obekräftat 92 Unconfirmed 60.757233,14.4147
Obekräftat 920 Unconfirmed 62.58257747,12.44489729
Obekräftat 921 Unconfirmed 62.65914917,12.54115105
Obekräftat 922 Unconfirmed 62.60310173,12.50510216
Obekräftat 923 Unconfirmed 62.60069847,12.52810478
Obekräftat 924 Unconfirmed 62.34201014,12.56836474
Obekräftat 925 Unconfirmed 62.4346,12.62726605
Obekräftat 926 Unconfirmed 62.51521111,12.6833725
Obekräftat 927 Unconfirmed 62.31994092,12.60339439
Obekräftat 928 Unconfirmed 62.61631966,12.67539024
Obekräftat 929 Unconfirmed 62.20029831,13.20796967
Obekräftat 930 Unconfirmed 62.19403267,13.22994232
Obekräftat 931 Unconfirmed 62.56585121,13.06042671
Obekräftat 932 Unconfirmed 62.62292862,12.95828819
Obekräftat 933 Unconfirmed 62.64533043,12.93150902
Obekräftat 934 Unconfirmed 62.65734673,12.91992188
Obekräftat 935 Unconfirmed 62.66163826,12.90644646
Obekräftat 936 Unconfirmed 62.32063293,13.31731796
Obekräftat 937 Unconfirmed 67.51879692,20.42186737
Obekräftat 938 Unconfirmed 62.37379968,13.32608879
Obekräftat 939 Unconfirmed 62.42689133,13.23886871
Obekräftat 94 Unconfirmed 60.941202,13.961801
Obekräftat 940 Unconfirmed 62.08966255,13.34186554
Obekräftat 941 Unconfirmed 62.09927559,13.20736885
Obekräftat 943 Unconfirmed 62.12708473,13.24831009
Obekräftat 944 Unconfirmed 62.14022756,13.22907329
Obekräftat 945 Unconfirmed 62.1892637,13.26018691
Obekräftat 946 Unconfirmed 64.31937218,15.20962715
Obekräftat 947 Unconfirmed 64.33241844,15.1571846
Obekräftat 948 Unconfirmed 67.51767576,20.30708492
Obekräftat 949 Unconfirmed 64.35979843,15.25683403
Obekräftat 95 Unconfirmed 60.941859,13.97072
Obekräftat 950 Unconfirmed 64.35610771,15.1571846
Obekräftat 951 Unconfirmed 64.38120782,15.08778512
Obekräftat 952 Unconfirmed 64.43653107,15.12551308
Obekräftat 953 Unconfirmed 64.61743534,15.45267284
Obekräftat 954 Unconfirmed 64.61973131,15.45784414
Obekräftat 955 Unconfirmed 64.5554924,15.65465927
Obekräftat 956 Unconfirmed 64.65574801,15.19468188
Obekräftat 957 Unconfirmed 64.50210571,14.24463272
Obekräftat 958 Unconfirmed 64.56330299,14.30797577
Obekräftat 959 Unconfirmed 68.06794167,19.40348625
Obekräftat 96 Unconfirmed 60.943385,13.96803
Obekräftat 960 Unconfirmed 64.58561897,14.29364204
Obekräftat 961 Unconfirmed 64.58656311,14.28686142
Obekräftat 962 Unconfirmed 64.64509964,14.32900429
Obekräftat 963 Unconfirmed 64.67848241,14.20635223
Obekräftat 964 Unconfirmed 64.80422974,14.62615013
Obekräftat 965 Unconfirmed 64.88731384,14.76356506
Obekräftat 966 Unconfirmed 64.8985523,14.90139842
Obekräftat 967 Unconfirmed 64.90078926,14.92844582
Obekräftat 968 Unconfirmed 64.8874855,14.9407196
Obekräftat 969 Unconfirmed 64.89229202,14.96200562
Obekräftat 97 Unconfirmed 60.943484,13.951061
Obekräftat 970 Unconfirmed 65.93848228,16.23873711
Obekräftat 971 Unconfirmed 64.8832798,14.94878769
Obekräftat 972 Unconfirmed 64.82422829,15.08912086
Obekräftat 973 Unconfirmed 64.82216835,15.06826401
Obekräftat 974 Unconfirmed 65.05888939,15.05865097
Obekräftat 975 Unconfirmed 65.09459496,15.09744644
Obekräftat 976 Unconfirmed 64.96850967,15.25511742
Obekräftat 977 Unconfirmed 64.99122798,15.32122314
Obekräftat 979 Unconfirmed 65.0432682,15.39167404
Obekräftat 98 Unconfirmed 60.95358,13.964764
Obekräftat 980 Unconfirmed 65.02635956,15.58299065
Obekräftat 981 Unconfirmed 58.0759567,16.69448197
Obekräftat 982 Unconfirmed 58.19322288,16.646052
Obekräftat 983 Unconfirmed 59.16352808,17.87816226
Obekräftat 984 Unconfirmed 59.55376804,17.25788534
Obekräftat 986 Unconfirmed 59.94844437,15.70641518
Obekräftat 989 Unconfirmed 59.89563704,15.57312548
Obekräftat 99 Unconfirmed 60.967804,13.967319
Obekräftat 991 Unconfirmed 60.03347576,15.33632398
Obekräftat 992 Unconfirmed 60.09653986,15.34722984
Obekräftat 993 Unconfirmed 60.11580884,15.35995424
Obekräftat 996 Unconfirmed 59.28548813,13.56399536
Obekräftat 997 Unconfirmed 59.55868721,14.34591293
Obekräftat vindskydd Unconfirmed 61.97118588,16.68677105
Ockelbukoja Raststuga Rest cabin 61.31675833,14.11253889
Ockern Vindskydd Shelter for sitting 63.68262,14.67224
Ockran Vindskydd Shelter for sleeping 61.0337681,15.2565283
Ocksjön's Vindskydd Unconfirmed 62.600806,14.968014
Odensjön vindskydd Shelter for sleeping 56.0039596,13.27655959
Off-Centered (ArkNat) Shelter for sleeping 63.25611,18.63881
Old Birdtower Shelter for sleeping 55.70508,12.35584
Oledobba Stuga Rest cabin 60.436675,12.650867
Olerømer Shelter for sleeping 55.68682,12.30465
Ollefäbod Vindskydd Shelter for sitting 60.479185,15.294406
Olof-Jons Damm Vindskydd Shelter for sleeping 59.9696379,16.526119
Olofsereds ö Vindskydd Shelter for sleeping 57.79617,12.48816
Olovsjön Vindskydd Shelter for sitting 59.8957826,14.9593449
Olåns Raststuga Unconfirmed 62.091728,12.266221
Olåns Vindskydd Shelter for sleeping 62.092952,12.265608
Omberget Shelter for sitting 63.71807,20.37618
One Mosse Vindskydd Shelter for sleeping 57.537206,12.006506
Onsvallakällan Vindskydd Shelter for sleeping 55.948844,13.606984
Onsösundet vindskydd Shelter for sleeping 59.30422,13.31276
Oppejen slogbod Shelter for sleeping 60.60186,14.68797
Oppsjön Shelter for sleeping 60.34687042,16.60506248
Oppsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.543664,18.381013
Ormaggan Uncategorized 64.03301,18.75838
Ormlångens vindskydd, Sandudden Shelter for sleeping 58.78985,15.76887
Ormsjön Shelter for sitting 59.896724,15.524998
Ormtjärn Shelter for sitting 61.760858,14.79471
Orranäsasjön - Orrefors Shelter for sleeping 56.843099,15.722718
Orrefors - Banvallen Shelter for sleeping 56.8428595,15.7293262
Orrgömslet på Långhultamyren Shelter for sleeping 56.7297,13.21513
Osby lägerplats Shelter for sleeping 56.36660034,14.00053937
Oscarstugan Rest cabin 62.08094,12.397003
Oskarstugan Unconfirmed 63.34797,18.450362
Ostviksfjärden Shelter for sitting 64.86728,21.04971
Ottersjön Shelter for sleeping 57.955657,12.307358
Ottervattnet Sjöbacken Shelter for sitting 64.02128,19.19699
Ottsjö strand Shelter for sitting 63.20934,13.05739
Outpost of Utö Värdshus Unconfirmed 58.97424,18.338112
Oxabanan Vindskydd Shelter for sitting 57.63314009,13.32270384
Oxberg Vindskydd Shelter for sitting 61.116511,14.119942
Oxbergsbron Shelter for sleeping 61.13303,14.17346
Oxbjerget Shelter for sitting 55.68794,12.41805
Oxelbacken raststuga Rest cabin 58.56404,13.39377
Oxsjön Rain shelter (only roof) 57.60804,11.9702
Oxsjövallen Unconfirmed 62.569068,14.005598
Paddtjärn Shelter for sitting 59.34896,14.41106
Paddtjärnen Shelter for sitting 59.53121,14.49789
Paradisbacken Eldplats Shelter for sitting 60.490203,15.384779
Paradiset Uncategorized 64.00754,18.78049
Paradiset Vindskydd Shelter for sleeping 59.153365,18.023112
Paradishyttan Vindskydd Shelter for sitting 59.7166,13.9143667
Paviljongen Shelter for sitting 61.72847,16.8447
Peder Kraack Shelter for sleeping 54.89964,9.63593
Pederstrup rain roof Shelter for sitting 55.73675,12.336
Pederstrup shelter Shelter for sitting 55.73507,12.33698
Pentäsjoki Rastplats Shelter for sitting 66.80353,23.89795
Penåsa Shelter for sleeping 56.43715,16.48291
Per Gynts Grotta Vindskydd Shelter for sitting 60.542151,15.358837
Per Larsforsen Shelter for sitting 63.56515,19.69149
Per-Nils Kojan Unconfirmed 62.366978,14.322305
Persgärde Shelter for sleeping 56.25274,14.97885
Persmåla Vindskydd Shelter for sitting 56.8611,16.23553
Picknick Stadt Forst Bernau Other 52.65712,13.58994
Pieboda tältplats Tent site 56.24705,14.46595
Pieljekaisestugan (raststuga) Unconfirmed 66.35104,16.834052
Pilgrimskapellet Unconfirmed 60.5694,15.539814
Pilgrimskapellet Vindskydd Shelter for sleeping 60.814429,14.653792
Pilsbo Vindskydd Shelter for sleeping 59.6874332,17.638464
Pjätared Shelter for sleeping 57.60917,12.64783
Platform widokowa Rain shelter (only roof) 53.49394,14.55628
Pod (ArkNat) Shelter for sleeping 56.10212,14.24596
Poppegården Vindskydd Shelter for sleeping 56.125397,12.59929
Porten, Svartån Shelter for sitting 61.272,15.87255
Predikstolen Shelter for sitting 60.3612,15.011212
Prisgård Vindskydd Shelter for sitting 63.40978,14.79801
Promemare Vindskydd Shelter for sleeping 57.899646,11.605041
Protaras Pavillion Rain shelter (only roof) 35.0039,34.04035
Prästbodarna Raststuga Rest cabin 60.408527,15.072085
Prästryggen Unconfirmed 59.46108,15.36792
Prästtjärnen Shelter for sleeping 57.71802767,12.12377632
Pukajsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.85175,14.38875
Pynten Rain shelter (only roof) 55.74399,12.32124
Pålträsket Shelter for sitting 65.91305,22.12822
Pålvik vindskydd Shelter for sleeping 60.77253,17.29657
Pånnäset Shelter for sitting 62.837158,14.787371
Pölevattnet rastplats Shelter for sitting 58.42255,11.83901
Rabbaberget Rest cabin 57.86322,13.46473
Rackeby Snickartorpet Shelter for sleeping 58.61107,13.01337
Raftarps camping Tent site 55.56024,13.68841
Ragvaldsträsks vindskydd Shelter for sitting 64.62986,20.82909
Ramhultafallet vindskydd Shelter for sleeping 57.51713684,12.40409062
Ramnebo Vindskydd Shelter for sitting 57.49523,16.47057
Ramsen Vindskydd Shelter for sleeping 59.823985,17.918504
Ramsäng Shelter for sleeping 57.132681,13.07596
Ramsö Shelter for sleeping 57.00092,16.50356
Randviken vindskydd Shelter for sitting 59.3681663,13.3153892
Rankås (vid 5:an) Shelter for sleeping 58.42512912,14.23570233
Rasbacktjärn Vindskydd Shelter for sleeping 59.767363,14.910998
Rastladan Isalanäset Shelter for sleeping 60.76872119,15.92440358
Rastplats Bäckshult Shelter for sleeping 57.36666,13.57838
Rastplats Hjulbo Shelter for sleeping 56.58112,16.65004
Rastplats Kattilakoski Shelter for sitting 66.5321,23.78192
Rastplats Kvarnforsen Shelter for sitting 63.7874,18.49507
Rastplats Motjärn Shelter for sleeping 59.17944,11.95242
Rastplats Rönnegården Shelter for sleeping 57.23473,13.52156
Rastplats Sandsjön Shelter for sitting 61.599255,14.824105
Rastplats Storgeten Shelter for sleeping 61.54193919,13.34156089
Rastplats Ågård Shelter for sleeping 57.1811,13.43676
Rastskydd, Raststuga Unconfirmed 68.2626915,18.20915222
Raststuga Unconfirmed 60.3367616,14.8923111
Raststuga Unconfirmed 60.2905769,14.8516703
Raststuga Unconfirmed 60.22994757,14.48644996
Raststuga Shelter for sitting 62.58498,12.21873
Raststuga Bondfugestorp Rest cabin 60.286988,12.943364
Raststuga Ickån Rest cabin 61.00356102,14.87248421
Raststuga Juovvatjahkka Unconfirmed 65.923237,15.954062
Raststuga Lilla-Lövsjön Unconfirmed 62.91097,13.433542
Raststuga Spjutmosjön Rest cabin 61.08445,14.31536
Raststuga Vivallen Rest cabin 62.566966,12.452686
Raststuga Vuomatjåhkka Unconfirmed 65.954968,15.891216
Raststugan Skogshyddan Rest cabin 59.7831,17.556717
Rattsjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.349347,12.90286
Rattsjön östra Vindskydd Shelter for sleeping 60.33998,12.91833
Rausenkojan Rest cabin 61.4617,13.25346
Rautas naturrastplats Rest cabin 67.99196,19.92353
Rebbetuaröd Shelter for sleeping 55.79676871,13.99019292
Reftele Vindskydd Shelter for sitting 57.072,13.623
Rejån Shelter for sleeping 60.94701469,14.93674457
Renholmen tält- och campingplats Boondocking (with RV) 65.01444,21.39099
Rennstadsnipan Vindskydd Shelter for sleeping 59.61695,13.08555
Reptjärn Vindskydd Shelter for sitting 60.50411,15.320806
Ringforsheden Vindskydd Shelter for sleeping 59.509417,15.150083
Ringsbergsleden Shelter for sleeping 59.026955,15.539909
Ringsjön vindskydd Shelter for sitting 61.33429,16.93137
Risdalen Unconfirmed 61.577071,12.818275
Riseberga Vindskydd Shelter for sleeping 56.0552,13.33577
Risen Vindskydd Shelter for sleeping 55.58454,13.402449
Risforsberget Shelter for sleeping 59.91386,14.39908
Ristafallet Shelter for sitting 63.31163,13.35288
Risviken Vindskydd Shelter for sleeping 59.987017,15.2318
Risåsen Vindskydd Shelter for sitting 61.02778137,14.19347227
Risön Raststuga Rest cabin 60.30915,17.86391
Roanntja Shelter for sleeping 66.59023,20.21936
Rockneby Vindskydd Shelter for sleeping 56.7861861,16.386559
Rocksta Vindskydd Shelter for sleeping 59.4417,17.86437
Rodatorpet vindskydd (ArkNat "Frame") Shelter for sleeping 56.304653,14.26615834
Rogen Fjällstuga Rest cabin 62.317727,12.45575
Rogsbodarna Vindskydd Shelter for sitting 62.314765,12.452815
Rogsta Vindskydd Shelter for sitting 62.49508889,16.16066944
Rogstad Hillerns vindskydd Shelter for sleeping 58.9635724,11.2641966
Rolamp Shelter for sleeping 60.09331,12.56349
Rolandstorp Shelter for sleeping 59.362363,15.792628
Romesjöns badplats Shelter for sitting 57.936214,12.000163
Ronnebyån Vindskydd Shelter for sleeping 56.31206,15.276661
Rosenlund Unconfirmed 59.63798,14.88907
Rosenströms vindskydd Shelter for sleeping 56.98625123,16.30185813
Roslund Vindskydd Shelter for sleeping 58.79402,11.65594
Rostberg Vindskydd Shelter for sleeping 60.991288,14.31823
Rosttjärn Rest cabin 61.08992815,13.78299236
Rotneblikk Shelter for sleeping 60.47581,12.3518
Rotön (DANO nr 2) Shelter for sleeping 58.92382,11.66079
Rudegården Unconfirmed 62.369128,16.977732
Rudöklippan, Tidö Naturreservat Shelter for sleeping 59.50807,16.4539
Rukehamn vindskydd Shelter for sleeping 58.82672,13.66661
Rullholmen Unconfirmed 63.515179,15.39204
Rum 100 Shelter for sitting 60.566082,15.13486862
Rusakulan Vindskydd Shelter for sleeping 59.408504,15.021204
Rya Åsars rastkoja Rest cabin 57.74835,12.90788
Rya åsar, Borås Shelter for sleeping 57.738005,12.927075
Rybäckskojan Unconfirmed 61.925154,12.917497
Rydebäck Vindskydd Shelter for sleeping 55.96454,12.757723
Rysjön Shelter for sitting 60.40748,13.73562
Ryssbergen Vindskydd Shelter for sleeping 58.735455,16.964334
Rádunjárga Raststuga Rest cabin 68.19431,18.50565
Räkaklitt Unconfirmed 61.525459,15.55284
Rälla - Skogshyddan Shelter for sitting 56.77488,16.55756
Rälldalshäden Vindskydd Shelter for sleeping 61.55425,13.99417778
Rällsjön Shelter for sleeping 57.83709,12.15107
Rändhån vindskydd Shelter for sitting 62.458992,13.13913345
Rändingsvallen Vindskydd Shelter for sitting 62.28141667,12.86518333
Rännarsjön Shelter for sitting 63.201672,18.619858
Ränningen Shelter for sitting 61.5806662,16.5161907
Rättberget Shelter for sleeping 63.90777,20.168655
Räveln, Stöde Shelter for sleeping 62.3719,16.82688
Rävhåleviken (DANO nr 31) Shelter for sleeping 59.326123,11.969229
Rävnäsbadet Shelter for sitting 60.887235,14.642133
Rävsta Syd Vindskydd Shelter for sitting 59.607967,17.763783
Råberget Nedre Bivacken Unconfirmed 65.391562,21.383369
Råberget Övre Bivacken Unconfirmed 65.394691,21.376648
Råda Vindskydd Shelter for sitting 60.0114759,13.5871804
Rådasjöns vindskydd Shelter for sleeping 59.905327,18.795372
Rågåsen, Abborrtjärnen Shelter for sitting 59.918402,15.466801
Råholmen, Bogesundslandet Shelter for sleeping 59.420954,18.190554
Råhult Vindskydd Shelter for sleeping 57.728896,12.168897
Råkullstjärn Vindskydd Shelter for sitting 60.2849882,12.9726304
Råmålsberg Vindskydd Shelter for sleeping 61.44372222,14.09638056
Råsaajöns vindskydd Shelter for sleeping 57.77014,15.34256
Råssla Vindskydd Shelter for sitting 58.665295,16.380318
Röbäcks Vindskydd Shelter for sitting 63.800865,20.185137
Rödbergstjärn Rest cabin 59.735528,14.910088
Rödfjällstugan Unconfirmed 64.782151,14.309197
Rödskojan Vindskydd Shelter for sleeping 58.42391,11.42231
Rögle Dammar Shelter for sitting 55.69584,13.31483
Röjden Vindskydd Shelter for sleeping 60.382721,12.613243
Röjden nord vindskydd Shelter for sleeping 60.387158,12.610993
Rölidsängen Shelter for sleeping 57.53782675,13.47540042
Römossen Shelter for sleeping 59.03209,15.084
Römossen Vindskydd Shelter for sleeping 59.589955,18.248663
Rönne Shelter for sitting 56.26395,12.8453
Rönne å, Höja Vindskydd Shelter for sleeping 56.241789,12.944554
Rönningsholmen (DANO nr 26) Tent site 59.624681,11.878726
Rönningshyttan Vindskydd Shelter for sleeping 59.24016,14.541536
Rönnåsen Shelter for sitting 60.90077341,16.62410617
Rörsjöarna Raststuga Rest cabin 61.623485,12.6761832
Rörsjön Syd Shelter for sitting 62.38208771,13.63506317
Rörsvallen Gapskjul Unconfirmed 62.219655,14.264944
Rörtjärnsbäckens vindskydd Unconfirmed 63.169038,13.581864
Rösjön Vindskydd Shelter for sitting 59.449154,17.995353
Röskåsen Unconfirmed 61.724708,12.172341
Rötjärn Shelter for sleeping 59.15481,12.04169
Rötterna raststuga Rest cabin 59.106455,14.208266
Rövarekulan vindskydd Shelter for sleeping 55.7995925,13.4961677
Rövasslan Vindskydd Shelter for sitting 61.34908889,14.13014444
Røsnæs naturskoles shelter Shelter for sleeping 55.74139,10.88718
SFK Paviljongen Vindskydd Shelter for sitting 56.0500505,13.6249308
Salsåviken Unconfirmed 62.828855,14.593862
Salutjärns vindskydd Shelter for sitting 60.82318687,15.14164862
Samevistet Unconfirmed 62.506242,14.037632
Sandaön (DANO nr 24) Shelter for sleeping 59.523485,11.847286
Sandbäcken Shelter for sitting 63.850767,20.281697
Sandbäckryarna Shelter for sitting 62.29176,13.47989
Sandhammaren Vindskydd Shelter for sitting 55.38545,14.19626
Sandika Vindskydd Shelter for sleeping 60.2467,18.3948
Sandlågan Vindskydd Shelter for sitting 63.197006,18.702648
Sandsjön (västra) Shelter for sitting 61.503762,15.396105
Sandsjötjärnen Shelter for sleeping 58.74158,14.76629
Sandudden (DANO nr 62) Shelter for sleeping 59.165944,12.090065
Sandudden - Knarrbysjön (DANO nr 99) Shelter for sleeping 59.010243,12.458782
Sandudden Vindskydd Shelter for sitting 62.71176,14.68524
Sandvattnet Vindskydd Shelter for sleeping 58.977865,11.451464
Sandvik vindskydd Shelter for sleeping 58.80737,13.68489
Sandviken Vindskydd Shelter for sleeping 59.220562,16.362108
Sarven vindskydd Shelter for sitting 58.67426,16.03297
Sarvtjärn Shelter for sitting 60.870379,16.747279
Saxberget Shelter for sitting 60.13288,14.97199
Saxeknut Shelter for sleeping 59.77426,14.45907
Saxtorpssjöarna/Järavallen Vindskydd Shelter for sleeping 55.81913,12.94507
Schrannehütte Shelter for sleeping 47.52597,8.20129
Schumacher Hütte Shelter for sitting 48.30824,9.01316
Scoutgårdens vindskydd Shelter for sleeping 57.80348,12.44054
Scoutlägret Vindskydd Shelter for sleeping 59.12131,17.7184
Scoutstugan Bastan Shelter for sleeping 57.70806528,14.0623789
Segerstads skärgård Shelter for sitting 59.30026,13.30067
Seglora Vindskydd Shelter for sleeping 57.582326,12.765684
Sevedskvarn Shelter for sleeping 60.26673,16.91473
Sevedskvarn Vindskydd Shelter for sleeping 60.26999,16.9067
Shelter ved Kongeå slusen Shelter for sleeping 55.38048,8.64824
Sidsjön Syd Shelter for sitting 62.36814,17.26895
Sidsjön Öst Shelter for sitting 62.37065,17.27871
Siggeforasjön - Upplandsleden Shelter for sleeping 59.97632,17.13121
Siksjön Syd Shelter for sleeping 63.750954,14.804614
Siksjön Öst Shelter for sitting 63.750939,14.810836
Silkentjakkestugan Unconfirmed 64.732358,14.531893
Sillebotten (DANO nr 95) Shelter for sleeping 59.271266,12.389646
Silsjönäs vindskydd Shelter for sitting 63.77185,16.39482
Silvbergsmossen Tent site 59.89015,15.90341
Silverdalen Vindskydd Shelter for sleeping 57.53358,15.73373
Silvergruvan Shelter for sitting 59.84709,14.46334
Silvergruvan (DANO nr 90) Shelter for sitting 59.226548,12.283877
Simontorp Vindskydd Shelter for sleeping 55.5867071,13.5858285
Singistugan Rest cabin 67.85113,18.31585
Sinäset (DANO nr 97) Shelter for sleeping 58.859731,12.512602
Sisjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.62123108,11.97029114
Sisjön vindskydd Shelter for sleeping 59.84298,16.4131
Sitejokkstugan Unconfirmed 64.532691,14.417954
Sittvindskydd nära Kolebackagården Shelter for sitting 57.87801,12.01619
Sixgöl Vindskydd Shelter for sleeping 57.83762,16.16355
Sixtorp Vindskydd Shelter for sleeping 59.1825438,14.6499789
Sjnjerak Stuga Rest cabin 66.949955,17.806179
Sjnulttje raststuga Unconfirmed 66.209975,16.37725
Sjtäntja Unconfirmed 63.092646,12.608703
Själaskjulen Snäckan (DANO nr 87) Shelter for sleeping 59.20004,12.25587
Själaskjulen Vikingen (DANO nr 50) Shelter for sleeping 59.05552,12.27657
Själastugan Unconfirmed 62.121203,13.196092
Sjælsø Fugleskjul Shelter for sitting 55.86398,12.41931
Sjöarp-Blanksjön Vindskydd Shelter for sleeping 56.216048,15.186631
Sjöbacken Vindskydd Shelter for sleeping 57.0716667,14.8002778
Sjöholmen, Sallhagaudden Shelter for sleeping 56.83882,14.78412
Sjökärrssjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.766868,11.703845
Sjöskogen Shelter for sleeping 58.61845,16.84028
Sjöslingan Shelter for sitting 56.99691,13.08966
Sjöstugan Vindskydd Shelter for sitting 62.106357,12.292692
Sjötorp Vindskydd Shelter for sleeping 58.83492,14.01373
Sjötorps hamn Shelter for sleeping 58.83602,13.97568
Sjöända vindskydd Shelter for sitting 57.99869526,16.21182709
Sjöändtjärn Stuga Rest cabin 62.6569466,14.7214133
Skacka Vindskydd Shelter for sleeping 58.53829,14.46474
Skacka vindskydd 2 Shelter for sleeping 58.53883,14.46317
Skaftared Shelter for sleeping 57.862206,12.558101
Skalberget Shelter for sitting 60.19430187,15.17617416
Skalgrusgrop Shelter for sitting 58.06327,11.66833
Skallön vindskydd Shelter for sleeping 60.69588,16.83905
Skalpasset Raststuga Rest cabin 62.49969932,13.98158522
Skalsbergets vindskdd Shelter for sitting 60.570729,15.251213
Skaltoberget Unconfirmed 63.341071,18.275875
Skammorsjön Shelter for sleeping 60.3411,16.56386
Skarpudden Väst Shelter for sitting 62.48405,17.81287
Skarpudden Öst Shelter for sitting 62.48869,17.81781
Skarsjön Väst Vindskydd Shelter for sitting 58.216472,11.957119
Skarsjön Öst Vindskydd Shelter for sleeping 58.219531,11.970228
Skarvbergvika Shelter for sitting 70.6281,25.33421
Skattmansöådalen Vindskydd Shelter for sleeping 59.83163,17.06018
Skattungbyn Shelter for sleeping 61.197688,14.842911
Skavåsen Shelter for sleeping 61.056395,14.742304
Skeda Udde Vindskydd Shelter for sitting 58.276514,15.534522
Skeen/Kvarnaholm Vindskydd Shelter for sleeping 56.7596358,13.6753731
Skekarsbo strand Shelter for sleeping 60.21237,16.8492
Skekarsbo utsikt Shelter for sleeping 60.2124,16.8545
Skellbrejen Shelter for sitting 62.99947,15.46103
Skellefteälven, Rönnliden Shelter for sitting 65.30532,19.06207
Skenkelsø Mølle Rain shelter (only roof) 55.80291,12.16313
Skeppshult Rastplats Shelter for sleeping 57.12811,13.38601
Skeppshults elljusspår Shelter for sitting 57.1271,13.38536
Skidbacken vindskydd Shelter for sleeping 58.40582,12.32023
Skifors (DANO nr 55) Tent site 59.13881,12.24613
Skimmlingen Vindskydd Shelter for sleeping 58.21928,12.01695
Skinäset Väst (DANO nr 54) Shelter for sleeping 59.1239771,12.2535208
Skinäset Öst (DANO nr 53) Shelter for sleeping 59.123854,12.2552437
Skjoltrup Shelter for sleeping 54.80425,12.12107
Skogby Shelter for sleeping 59.95539,16.39963
Skogen Vindskydd Shelter for sleeping 58.987264,16.285754
Skogsdala Vindskydd Shelter for sleeping 55.6865063,14.2337752
Skogslyckan Vindskydd Shelter for sleeping 56.42156,16.10752
Skogsäterstugan Rest cabin 61.15172681,12.94551736
Skogvannet Shelter for sitting 69.96599,23.45159
Skolskogen Varnhem Shelter for sleeping 58.38104,13.65061
Skommarpussen Unconfirmed 60.64399,17.17192
Skorved (DANO nr 77) Shelter for sleeping 59.22547,12.1746
Skoterklubbens vindskydd samt kåta Rest cabin 63.788194,20.151967
Skoterstuga knäsjötjärn Unconfirmed 63.038138,17.241686
Skoterstugan Unconfirmed 61.822514,16.897866
Skotersuga Linsjön Unconfirmed 62.247553,14.666426
Skottvång väst Shelter for sleeping 59.181344,17.13292
Skottvång Öst Vindskydd Shelter for sleeping 59.182232,17.136944
Skottvångs Vindskydd Shelter for sitting 59.1822071,17.1352233
Skottön Nord (DANO nr 4.1) Shelter for sleeping 59.0116941,11.8810976
Skottön Syd (DANO nr 4.2) Shelter for sleeping 59.0089213,11.8828003
Skovvejens Skole Shelter for sitting 55.74256,12.36403
Skranta Vindskydd Shelter for sleeping 59.304263,14.509673
Skrattabborrtjärn Rest cabin 63.11357,18.46106
Skravelsjötjärnen Vindskydd Shelter for sitting 63.787458,20.122681
Skrikarboda Vindskydd Shelter for sitting 59.416153,14.993261
Skrylle - Belsebo Shelter for sleeping 55.69023,13.36145
Skrylle - Fjällfina Shelter for sleeping 55.69279,13.36301
Skrylle - Frilufsare Shelter for sleeping 55.6915199,13.3573151
Skrylle - Laxe Shelter for sleeping 55.68889,13.36025
Skrylle - Mullekojan Rest cabin 55.6898,13.36134
Skrylle - Nova Shelter for sleeping 55.69302,13.36248
Skrylle - Skogsmulle Shelter for sleeping 55.692696,13.360947
Skrylle - Wege Shelter for sitting 55.69037,13.35804
Skrylles dolda vindskydd Shelter for sleeping 55.68856,13.358645
Skräddatorpsfallet Shelter for sitting 59.990676,15.333127
Skråckarberget Raststuga Rest cabin 60.66704,12.57332
Skuluberget Vindskydd Shelter for sitting 63.07656,18.345305
Skurufjärden Shelter for sleeping 62.85825,15.2801
Skwer Judasza Rain shelter (only roof) 53.44661,14.54437
Skysjön Vindskydd Shelter for sitting 59.971886,18.405176
Skytteskogen-Furulund Vindskydd Shelter for sitting 55.771083,13.067934
Skyttholmens brygga Shelter for sleeping 58.64535,16.55316
Skäfthultssjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.9679,12.3438
Skäftringen Vindskydd Shelter for sitting 60.93439,15.18992
Skäret Vindskydd Shelter for sleeping 56.2588,12.6156
Skärets rastplats Shelter for sitting 58.622779,16.795429
Skärlokskojan Rest cabin 61.0893,13.53251
Skärlöv Shelter for sleeping 56.42096,16.5345
Skärmskydd Unconfirmed 59.167916,18.237464
Skärmskydd Unconfirmed 59.158389,18.185841
Skärsjön norr Shelter for sleeping 56.22588,15.28774
Skärsjöns raststuga Rest cabin 62.30078,13.3372
Skärsnäs Shelter for sleeping 56.27805751,14.34888943
Skärsnäs regnskydd Rain shelter (only roof) 56.27814,14.35072
Skärsviken Vindskydd Shelter for sleeping 56.291412,15.370812
Skålans raststuga Unconfirmed 62.614068,13.995481
Skålbystugan Rest cabin 59.681873,16.401786
Skålebohumpens vindskydd Shelter for sleeping 58.285948,15.541561
Skålsjön vindskydd Shelter for sleeping 60.071258,12.489611
Skåpanäs tält- och lägerplats Tent site 57.18892384,12.968692
Skåpanäset (DANO nr 49) Shelter for sleeping 59.023507,12.274411
Sköltjärn Vindskydd Unconfirmed 60.14036179,16.0225296
Skönnarbosjön Shelter for sleeping 58.801463,15.370237
Slagesnässjön Vindskydd Shelter for sleeping 56.35498703,14.53739583
Slagnäs vindskydd Shelter for sitting 65.58188341,18.17851876
Slagubäckskojan Unconfirmed 61.98197,12.808955
Slagusjön Unconfirmed 62.212308,12.446506
Slereboån Vindskydd Shelter for sleeping 58.0086167,12.2608
Slipstolnäset Vindskydd Shelter for sitting 62.75315,14.65988
Slogbod Shelter for sitting 60.466446,15.574532
Slogbod Unconfirmed 60.91122,13.995033
Slogbod Unconfirmed 60.937334,13.94033
Slogbod Unconfirmed 60.871604,13.607053
Slogbod Björntjärnen Unconfirmed 61.200095,14.512091
Slotshaven shelterplads Shelter for sleeping 54.88394,12.21096
Slotterberget Vindskydd Shelter for sleeping 59.723056,14.878889
Slumsvik Shelter for sitting 57.61873,13.35111
Slättfjället Vindskydd Shelter for sitting 58.526,11.823
Slättås Shelter for sleeping 57.70404,13.08996
Slåttetjärn Unconfirmed 63.054362,14.892961
Slåttviken Shelter for sitting 62.88687,15.27247
Smalsundet Unconfirmed 59.18509,12.09285
Smedvattnet Shelter for sleeping 58.38465,11.82641
Smågankojan Rest cabin 61.12094,13.42421
Småryd Naturreservat vindskydd Shelter for sleeping 56.09403,12.71154
Småtjärnsstugan Rest cabin 63.256683,18.637108
Smöra Vindskydd Shelter for sleeping 57.1805556,15.2138889
Snaratorget Shelter for sitting 61.6189,15.96538
Snarkarbo Vindskydd Shelter for sleeping 59.5185355,16.7522673
Snasahögarnas vindskydd Unconfirmed 63.207704,12.303519
Snipheden N Unconfirmed 61.283473,13.867802
Snipheden S Unconfirmed 61.28325,13.871703
Snogeholm Vindskydd Shelter for sleeping 55.561146,13.694652
SnokarBo, Björkelund Shelter for sleeping 56.70537,13.09934
Snurijåkkåtan Rest cabin 68.469216,18.825738
Snåltjärnen Väst Unconfirmed 60.92602,16.42452
Snåltjärnen Öst Shelter for sleeping 60.92516,16.42876
Snåret Shelter for sleeping 58.80745,16.07665
Snösjön Vindskydd Shelter for sleeping 60.05357,15.19517
Snöskallen Unconfirmed 63.139658,16.95835
Snöå Vindskydd och raststuga Rest cabin 60.540674,14.449845
Sockertoppens vindskydd Unconfirmed 63.799956,12.699643
Sododalsstugan Rest cabin 62.28320539,13.51368248
Sofiastuun Unconfirmed 64.000405,20.065475
Sofielund Vindskydd Shelter for sitting 56.49936,15.22364
Sognstupet naturcamping Boondocking (with RV) 61.95207,12.65883
Sognstupet vindskydd 1 Shelter for sleeping 61.95233,12.65926
Sognstupet vindskydd 2 Shelter for sitting 61.95201,12.65934
Solbacken Shelter for sitting 60.121538,15.239126
Solberg Stuga Rest cabin 63.806926,17.635564
Solberget Raststuga Rest cabin 60.11860371,14.42016184
Sollidstjärn Vindskydd Shelter for sitting 58.932192,11.717493
Solltorp Vindskydd Shelter for sleeping 58.169245,15.447687
Solsidan Shelter for sitting 60.67181,16.8325
Solsjöbodarna (DANO nr 52) Shelter for sleeping 59.0839162,12.2595983
Sommen Vindskydd Shelter for sleeping 58.0371833,15.0793458
Sonfjället Shelter for sitting 62.28363991,13.5833931
Sonfjället Shelter for sitting 62.26508,13.52469
Sotkajärvi bird tower Shelter for sitting 68.31085,23.28594
Spaggehusen/Kyls Strandbad Shelter for sleeping 55.4378,14.239
Spannsjöstugan Rest cabin 60.0069489,15.3016323
Spegeldammen Shelter for sitting 62.4927,16.11334
Speketjärnet 1 Shelter for sleeping 59.70139,12.56498
Speketjärnet 2 Shelter for sleeping 59.70181,12.5643
Speketjärnet 3 Shelter for sleeping 59.70159,12.56401
Spikberget Vindskydd Shelter for sitting 66.24645,20.643467
Spiran Vindskydd Shelter for sleeping 58.659638,16.437292
Spishalls utsiktspunkt Shelter for sleeping 56.5116332,13.2253933
Springbrættets shelter Shelter for sitting 55.73182,12.30708
Springkällan Shelter for sleeping 60.92319,15.16145
Spåime Unconfirmed 63.11671,12.329518
Spångkojan Unconfirmed 62.135545,12.565364
Spånsanstugan Unconfirmed 60.365814,15.169071
Spårön Vindskydd Shelter for sleeping 58.6327982,13.0554423
St Trehörningen Raststuga Rest cabin 59.90878,15.86942
St. Hassungaredssjön Raststuga Rest cabin 57.5721476,12.1413721
St. Namnsgölens Vindskydd Unconfirmed 58.695426,16.118385
Staalavieliekojan Rest cabin 63.1160022,13.1978917
Stabergs Klack Shelter for sleeping 60.566312,15.784137
Stackebo vindskydd och raststuga Shelter for sleeping 57.438,13.615
Stadtwaldhütte Shelter for sleeping 52.76165,14.01767
Staffansholmen Vindskydd Shelter for sitting 60.2856731,17.8546715
Stakadammen Shelter for sleeping 59.42618,15.03093
Stallet Shelter for sitting 61.16351,13.01326
Stavbergsbodarna Unconfirmed 61.222967,15.986433
Staw Wędkarski Rain shelter (only roof) 53.47327,14.48744
Steensø firehouse Rain shelter (only roof) 55.68177,12.36026
Stefans vindskydd Shelter for sitting 62.905894,17.73802
Stekpannan Vindskydd Shelter for sitting 62.510082,16.126161
Stenbacken Raststuga Rest cabin 68.258995,19.487638
Stenbjörnsstugan Unconfirmed 59.82475,15.991233
Stenblocket, Sund Shelter for sitting 63.25805,18.67834
Stenbrottakojjan Shelter for sleeping 58.48297,11.37161
Stenbrottet, Kinnekulle Shelter for sleeping 58.616984,13.394067
Stendörrens naturreservat Shelter for sleeping 58.7432248,17.372352
Stengärdets Naturreservat Shelter for sleeping 59.36511,16.10815
Stenhuset Vindskydd Shelter for sleeping 55.955421,13.361054
Stenhyddan Rest cabin 63.117109,13.759347
Stenladan Vindskydd Shelter for sitting 56.444416,15.184873
Stenlys Camp Unconfirmed 63.898173,20.239392
Stenrutsstugan Rest cabin 62.07431111,13.23101667
Stenshult Vindskydd Shelter for sleeping 58.298163,12.052785
Stenshuvuds Tältplats Tent site 55.67123,14.26943
Stensjödal Vindskydd Shelter for sleeping 59.17484,18.323628
Stensjödals tältområde Tent site 59.17203,18.32776
Stensjön - Orrefors Vindskydd Shelter for sleeping 56.893739,15.872755
Stensjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.49434,12.17476
Stensjön Vindskydd Shelter for sitting 58.080836,15.103176
Stensmyrens Vindskydd Shelter for sleeping 58.46947867,11.3503719
Stensmyrens sovkoja Shelter for sleeping 58.46921921,11.35057563
Stensö Shelter Shelter for sleeping 56.63594,16.3145
Stentjärnarna Vindskydd Shelter for sleeping 57.720903,12.198084
Stigsjölägret, Sticksjön Shelter for sleeping 58.567559,15.311916
Stilleryd yttre Vindskydd Shelter for sleeping 56.151219,14.797928
Stjälkaskogen Shelter for sleeping 58.52217,13.46075
Stjärnfors Vindskydd Shelter for sleeping 59.83192,14.99514
Stockforsen Shelter for sleeping 59.90116,15.4711
Stockholmskojan Rest cabin 62.3989243,14.9040657
Stocklycke hamn, Omberg Shelter for sleeping 58.30673,14.628
Stocksjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.0732116,15.092461
Stocksmyr-Brännan Vindskydd Shelter for sleeping 56.88851,15.29701
Stockås Vindskydd Shelter for sleeping 59.139149,14.7077527
Stollberget Vindskydd Shelter for sleeping 60.186385,15.279149
Stommare udde, Åsnen Shelter for sleeping 56.60552,14.70829
Stor-Skallsjön Vindskydd Shelter for sitting 63.487,15.751
Stor-Åksjön Raststuga Rest cabin 62.7456823,14.7405177
Stor-Örevattnet Shelter for sitting 62.321303,12.483948
Stora Abborrasjön Vindskydd Shelter for sitting 57.512224,12.88806
Stora Aborrtjärnen Shelter for sleeping 59.94494,15.70683
Stora Acktjärnen tältplats Tent site 59.80218,16.09674
Stora Alsjön norr Shelter for sleeping 59.10407,17.40803
Stora Björsjön Shelter for sleeping 57.84543,12.11044
Stora Blekemyr Vindskydd Shelter for sitting 58.4882747,11.3957941
Stora Bolleberget Shelter for sleeping 61.3681135,16.3191985
Stora Bollemyrstugan Rest cabin 58.4853994,11.3920455
Stora Bremsahemmet Shelter for sitting 58.21017,14.12234
Stora Djäknasjön nedre Shelter for sitting 58.65862864,14.57392441
Stora Djäknasjön övre Shelter for sleeping 58.65859443,14.57538337
Stora Eken Shelter for sleeping 58.7022059,13.2207799
Stora Fjällingstjärnen Shelter for sleeping 60.138709,15.961956
Stora Färgen Vindskydd Shelter for sleeping 57.8809647,12.5058947
Stora Färgen vindskydd Shelter for sleeping 56.95587,13.3284
Stora Grågåsvattnets vindskydd Shelter for sleeping 58.40593,11.84418
Stora Gålsjön Shelter for sleeping 59.57714,15.07846
Stora Gårdssjön Raststuga Rest cabin 59.3732,14.93894
Stora Gårdssjön vindskydd Shelter for sleeping 59.37291,14.93846
Stora Haddebo Vindskydd Shelter for sitting 58.199555,15.272882
Stora Hebbratjärnen Vindskydd Shelter for sleeping 57.714427,12.411987
Stora Holmen Unconfirmed 59.58813,14.9929
Stora Holmevatten Vindskydd Shelter for sleeping 58.7331948,11.7119985
Stora Holmevattnet Rest cabin 58.22751,12.009459
Stora Homnaflen Rest cabin 61.3374967,15.7107703
Stora Hultkärr Lada Rest cabin 56.472353,15.93495
Stora Hästevatten Shelter for sleeping 58.060248,12.037258
Stora Kobäcken Shelter for sleeping 59.08154,17.44583
Stora Kroksjön 1 Shelter for sleeping 57.83427,12.08943
Stora Kroksjön 2 Shelter for sleeping 57.83278,12.09067
Stora Kroksjön 3 Shelter for sleeping 57.83015,12.08996
Stora Kroksjön 4 Shelter for sleeping 57.82924,12.0951
Stora Kroksjön Syd Shelter for sitting 56.2955,14.4329
Stora Kroksjön norr Tent site 56.31548,14.43751
Stora Köperödsjöns vindskydd Shelter for sleeping 58.361034,12.014548
Stora Lund Vindskydd Shelter for sitting 58.2643,14.6134
Stora Lysingen Shelter for sitting 59.28286,14.60075
Stora Malingen Tältplats 1 Tent site 60.35002,14.86403
Stora Malingen Tältplats 2 Tent site 60.35141,14.85205
Stora Malingen Vindskydd Shelter for sleeping 60.35433,14.84579
Stora Myggsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.7953343,14.9888706
Stora Mörken Vindskydd Shelter for sleeping 58.246949,15.7592051
Stora Ryggsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.4128,14.981333
Stora Röå Vindskydd Shelter for sleeping 58.41231108,14.3648386
Stora Stavsbergstjärn Shelter for sleeping 61.20611,16.01472
Stora Stenen Vindskydd Shelter for sleeping 57.735536,12.184974
Stora Strand (DANO nr 98) Shelter for sleeping 58.93937,12.4928758
Stora Strand lägerområde Shelter for sleeping 58.93468,12.49566
Stora Sävsjö Shelter for sitting 57.31189,12.65587
Stora Sångaren Vindskydd Shelter for sitting 59.891097,15.391422
Stora Sörsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.9451,15.221283
Stora Tjärnet Shelter for sleeping 57.62085423,12.06778543
Stora Tornskär Shelter for sleeping 56.63742,16.30975
Stora Träsket Vindskydd Shelter for sleeping 59.1182,17.71232
Stora gårdsjölägret vindskydd Shelter for sleeping 59.370441,14.942625
Stora sörsjön Shelter for sleeping 57.9796,12.00167
Stora vite sand vindskydd Shelter for sleeping 58.8436,13.67219
Stora Älgsjön Unconfirmed 60.416812,15.120737
Stora Äspön Tent site 56.26097,14.2998
Stora Åstjärn Shelter for sitting 62.7367222,17.3785837
Storbergets Raststuga Rest cabin 61.6248403,16.5013856
Storbäcken Övernattningsstuga Rest cabin 63.32427778,18.14544444
Store Väktor Vindskydd Shelter for sleeping 58.199971,12.023469
Storfall Uncategorized 63.66109,19.20618
Storfinnmyra Unconfirmed 62.711104,16.939436
Storforskojan Rest cabin 63.92937,18.86814
Storharen Shelter for sitting 60.57004,17.44033
Storklinten Vindskydd Shelter for sitting 66.019596,21.294064
Storlien Fjällvindskyd Shelter for sleeping 63.32227707,12.10341454
Stormon, Florarna Shelter for sitting 60.28447151,17.83862114
Stormoren Vindskydd Shelter for sitting 61.9203,12.7878
Stormoren2 Vindskydd Shelter for sleeping 61.9278,12.7803
Stormyrans utsiktstorn Shelter for sitting 64.21064,17.52102
Stornäset (DANO nr 23) Shelter for sleeping 59.4751944,11.86911111
Stornäset naturreservat vindskydd Shelter for sitting 62.44937192,17.49610573
Storrassenstugan Unconfirmed 62.285527,13.074512
Storsjögården vindskydd Shelter for sleeping 57.64662,12.84876
Storsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.226111,14.669327
Storskalla Raststuga Rest cabin 60.1745,12.85688333
Storskogen Vindskydd Shelter for sleeping 59.926835,17.71049
Storskogen2 Vindskydd Shelter for sleeping 59.936915,17.726702
Storstensberget Vindskydd Shelter for sleeping 60.102876,14.891808
Storströmmen Shelter for sleeping 62.37444878,13.7607193
Storstupet Rest cabin 61.226729,14.791573
Storsätern Vindskydd Shelter for sitting 62.064561,12.36633
Stortannsjön Unconfirmed 63.228189,17.736642
Stortavelsjön Shelter for sitting 63.990153,20.008892
Stortjärn vindskydd Shelter for sitting 62.40234375,13.63772392
Storvatnet rest cabin Rest cabin 69.51272,17.74959
Storån vindskydd Shelter for sitting 62.838918,13.148218
Storåsen Unconfirmed 63.473546,14.627574
Storåsen Vindskydd Unconfirmed 62.271776,14.301071
Storön Syd (DANO nr 74) Shelter for sitting 59.2167,12.14608
Storön väst (DANO nr 76) Shelter for sitting 59.218222,12.150823
Storön öst (DANO nr 75) Shelter for sleeping 59.217932,12.152456
Storön, Sveg Shelter for sitting 62.03091,14.37244
Storön, raststuga Rest cabin 60.26403333,12.80323333
Storön, vindskydd 1 Shelter for sleeping 60.2639,12.80151667
Storön, vindskydd 2 Shelter for sleeping 60.2645247,12.8049748
Storön, vindskydd 3 Shelter for sleeping 60.26431667,12.80596667
Stranded (ArkNat) Shelter for sleeping 62.80233,18.15491
Strandkær Strand shelter Shelter for sleeping 56.21879,10.58417
Strucken Shelter for sitting 63.33712578,13.18711281
Strydalens vindskydd Unconfirmed 63.749452,12.712364
Stråken Shelter for sleeping 57.87251,13.85861
Strömbäck Vindskydd Shelter for sitting 63.657761,20.232213
Strömbäck Vindskydd Shelter for sitting 63.655248,20.230931
Strömsholm Vindskydd Shelter for sleeping 57.0758307,15.87492228
Stuga Rången Rest cabin 62.608646,15.329814
Stuorrajaurestugan Rest cabin 66.45591715,21.02742068
Sturup Vindskydd Shelter for sleeping 55.5561018,13.3774477
Stussholmen (DANO nr 92) Shelter for sleeping 59.247965,12.287089
Styggforsen Vindskydd Shelter for sleeping 61.0056277,15.1888477
Styggråkkojan Unconfirmed 64.003384,14.888023
Styrsö Vindskydd Shelter for sleeping 57.599016,11.77508
Stävresjön vindskydd Shelter for sleeping 59.91356,16.40152
Stömnesjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.434083,12.6981
Sucka (DANO nr 34) Shelter for sleeping 59.372256,12.008574
Suijajärvi Unconfirmed 68.202587,22.850902
Sunderstie Vindskydd Shelter for sitting 60.77896,13.51072
Sundet Unconfirmed 59.79919,14.72434
Sundet (DANO nr 51) Shelter for sleeping 59.06789,12.27124
Sundet, Bokhultet Rain shelter (only roof) 56.8592,14.76707
Sundkammen Shelter for sleeping 64.4637394,19.44211006
Sundsjön Vindskydd Shelter for sleeping 57.48899,12.258736
Sundsjön Vindskydd Shelter for sleeping 59.377006,15.798791
Sunnerstagropen Shelter for sleeping 59.7906,17.66247
Susekull Vindskydd Shelter for sleeping 56.297758,14.7421
Suttarboda Vindskydd Shelter for sleeping 59.297289,14.892999
Suttarstugan Unconfirmed 58.929535,15.379706
Svabensverk Shelter for sitting 61.04801,15.760324
Svalesjön Shelter for sleeping 57.66919,12.97787
Svaletjakke Unconfirmed 62.766513,12.35169
Svalnässtugan Rest cabin 59.322514,15.034382
Svalåtjärn Unconfirmed 62.614381,12.326164
Svaneholm Vindskydd Shelter for sleeping 55.5007205,13.4695729
Svanesø fugle tårn Shelter for sleeping 55.71094,12.36852
Svanstein rastsuga Rest cabin 66.654,23.86027
Svarta Klippan Shelter for sitting 56.7830261,13.2074037
Svartboklint-stugan Rest cabin 61.49746,16.492
Svartedalen Vindskydd Shelter for sleeping 58.0074841,12.0077133
Svarten Vindskydd Shelter for sleeping 58.0473214,15.3059009
Svartesjö vindskydd, Klåveröd Shelter for sleeping 56.0297712,13.1801575
Svartetjärnet Vindskydd Shelter for sleeping 58.96402,11.83495
Svartidsforsen Unconfirmed 64.204969,20.271662
Svartogen Uncategorized 63.94033,18.85165
Svartsjön Vindskydd Shelter for sleeping 58.672216,16.697209
Svartsjöstugan Unconfirmed 63.095949,14.600974
Svartsjöstugan Unconfirmed 63.085436,14.581011
Svartsjöstugan Unconfirmed 63.099826,14.60717
Svartsjöstugan Unconfirmed 63.079206,14.597298
Svarttjärn, Lidsjöberg Shelter for sitting 64.307157,15.244957
Svarttjärnen vindskydd Shelter for sitting 62.843184,17.936626
Svarttjärns Vindskydd Shelter for sleeping 57.582363,11.997464
Svartviksstugan vindskydd Uncategorized 60.68445,16.84827
Svartälven Vindskydd Shelter for sleeping 60.038964,14.274442
Svartälven, startplats Tyfors Tent site 60.13724,14.20402