Vindskydd längs med Bohusleden

NamnKategoriKoordinater
Munkedal Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.485633,11.751233
Djupevatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.124733,12.035333
Björnerödspiggen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.012341,11.403089
Store Väktor Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.199971,12.023469
Lilla Holmevatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.721617,11.73329
Roslund Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.79402,11.65594
Sandvattnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.977865,11.451464
Vättlefjäll Basläger, Stentjärn Vindskydd med sovplats 57.81948,12.06927
Håvedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.93377,11.43591
Nornäs Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.888,11.66863
Stora Stenen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.735536,12.184974
Bottenstugan Svartedalen Vindskydd med sovplats 58.005086,11.99121
Råhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.728896,12.168897
Sjökärrssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.766868,11.703845
Vindskydd vid torpet Freden Vindskydd med sovplats 57.76181,12.18456
Holmevatten, Svartedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.99685,11.9804
Gäddevattnet Nord 2 Vindskydd med sovplats 57.83335,12.06208
Stenshult Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.298163,12.052785
Daletjärnen Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.83670628,11.64495528
Herrestadsfjället Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.41627002,11.82899237
Svartedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0074841,12.0077133
Säveleken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7039157,11.7228892
Övre Trästickeln Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.4422441,11.820987
Modalen vindskydd Vindskydd med sovplats 58.48849,11.76394
Viksjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.4738453,11.8113099
Rogstad Hillerns vindskydd Vindskydd med sovplats 58.9635724,11.2641966
Dingle Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.649619,11.663998
Hörsickan Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.63809,12.055
Norra Barnsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.576542,12.124468
Norra Långavattnet Syd Vindskydd med sittplats 57.668787,12.041058
Pölevattnet rastplats Vindskydd med sittplats 58.42255,11.83901
Harskabukten Vindskydd med sovplats 58.522594,11.634466
Stora Hästevatten Vindskydd med sovplats 58.060248,12.037258
Äntervattnet Vindskydd med sovplats 58.658436,11.65916
Gäddevattnet Väst Vindskydd med sovplats 57.83227,12.06034
Kolebackagården Raststuga 57.87824,12.01025
Fontin norra Vindskydd med sittplats 57.8753,11.99991
Romesjöns badplats Vindskydd med sittplats 57.936214,12.000163
Nedre Långevattnet, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.993421,11.977823
Tvängen, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.97696555,12.00944096
Övre Långevatten, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.984987,12.001432
Kåtan Raststuga Raststuga 58.424468,11.861016
Krokestugan Raststuga 58.425794,11.858725
St. Hassungaredssjön Raststuga Raststuga 57.5721476,12.1413721
Vaktarekullen Raststuga Raststuga 58.7210389,11.7061036
Stora Tjärnet Vindskydd med sovplats 57.62085423,12.06778543
Härsvattnet Vindskydd med sovplats 58.02080873,12.02942571
Norra Långevattnet Öst Vindskydd med sovplats 57.66975745,12.03939349
Blåvättnerna Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.56386,12.14023
Maderna Vindskydd med sovplats 57.72111645,12.15138878
Prästtjärnen Vindskydd med sovplats 57.71802767,12.12377632
Gäddevattnet Öst 1 Vindskydd med sovplats 57.83113,12.06335
Fontin södra Vindskydd med sittplats 57.87385,12.0008
Stora sörsjön Vindskydd med sovplats 57.9796,12.00167
Sittvindskydd nära Kolebackagården Vindskydd med sittplats 57.87801,12.01619
Götbergshagen Vindskydd med sittplats 58.77657,11.68623
Kontakt     Sekretesspolicy     Användarvillkor     Webbplatskarta    

Copyright © 2020 Vindskyddskartan