Vindskydd längs med North Sea Trail (Sweden)

NamnKategoriKoordinater
Vindskydd vid Dranstugan Vindskydd med sovplats 57.26114,12.38091
Vindskydd Nösslinge Vindskydd med sovplats 57.20941,12.53852
Vindskydd Torekov Vindskydd med sovplats 56.431506,12.633919
Poppegården Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.125397,12.59929
Döblaån vindskydd Vindskydd med sovplats 56.8532573,12.9190585
Sörby Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.95727,12.67713
Vindskydd Horredssjön Vindskydd med sovplats 57.345109,12.353166
Örestrand Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.226423,12.541931
Vindskydd Knobesholm Vindskydd med sovplats 56.903364,12.787243
Vindskydd Gyltige Vindskydd med sovplats 56.7673519,13.1821786
Vindskydd Mästocka Vindskydd med sovplats 56.60799,13.24526
Vindskydd Korröd Vindskydd med sovplats 56.4184118,12.8585261
Koarp Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.3561464,13.1068423
Ekegården Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.4248382,13.1994832
Frodeparken Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.8630971,12.8288555
Vindskydd Ästad Vindskydd med sovplats 57.06266613,12.52949342
Västralt Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.51003,13.30436
Äskhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.42488265,12.2816956
Munkedal Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.485633,11.751233
Djupevatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.124733,12.035333
Björnerödspiggen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.012341,11.403089
Nimis Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.27839722,12.54724444
Store Väktor Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.199971,12.023469
Roslund Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.79402,11.65594
Sandvattnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.977865,11.451464
Vättlefjäll Basläger, Stentjärn Vindskydd med sovplats 57.81948,12.06927
Håvedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.93377,11.43591
Nornäs Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.888,11.66863
Stora Stenen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.735536,12.184974
Bottenstugan Svartedalen Vindskydd med sovplats 58.005086,11.99121
Råhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.728896,12.168897
Sjökärrssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.766868,11.703845
Vindskydd vid torpet Freden Vindskydd med sovplats 57.76181,12.18456
Lill-Olas Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.9100661,12.8054023
Holmevatten, Svartedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.99685,11.9804
Gäddevattnet Nord 2 Vindskydd med sovplats 57.83335,12.06208
Stensjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.49434,12.17476
Saxtorpssjöarna/Järavallen Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.81913,12.94507
Rydebäck Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.96454,12.757723
Stenshult Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.298163,12.052785
Herrestadsfjället Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.41627002,11.82899237
Svartedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0074841,12.0077133
Mölle Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.296612,12.481894
Brammarp Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.367034,12.940526
Ljunghusen Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.4086885,12.8935902
Säveleken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7039157,11.7228892
Övre Trästickeln Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.4422441,11.820987
Modalen vindskydd Vindskydd med sovplats 58.48849,11.76394
Viksjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.4738453,11.8113099
Hovs Hallar Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.467293,12.7049
Rogstad Hillerns vindskydd Vindskydd med sovplats 58.9635724,11.2641966
Kärra Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.858,12.858
Dingle Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.649619,11.663998
Hörsickan Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.63809,12.055
Norra Barnsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.576542,12.124468
Norra Långavattnet Syd Vindskydd med sittplats 57.668787,12.041058
Örby Vindskydd Vindskydd med sittplats 55.98695,12.75275
Pölevattnet rastplats Vindskydd med sittplats 58.42255,11.83901
Harskabukten Vindskydd med sovplats 58.522594,11.634466
Stora Hästevatten Vindskydd med sovplats 58.060248,12.037258
Äntervattnet Vindskydd med sovplats 58.658436,11.65916
Gäddevattnet Väst Vindskydd med sovplats 57.83227,12.06034
Kolebackagården Raststuga 57.87824,12.01025
Fontin norra Vindskydd med sittplats 57.8753,11.99991
Romesjöns badplats Vindskydd med sittplats 57.936214,12.000163
Nedre Långevattnet, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.993421,11.977823
Tvängen, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.97696555,12.00944096
Övre Långevatten, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.984987,12.001432
Kåtan Raststuga Raststuga 58.424468,11.861016
Krokestugan Raststuga 58.425794,11.858725
Jonstorp Raststuga Raststuga 56.215,12.7006
Vaktarekullen Raststuga Raststuga 58.7210389,11.7061036
Stora Tjärnet Vindskydd med sovplats 57.62085423,12.06778543
Härsvattnet Vindskydd med sovplats 58.02080873,12.02942571
Norra Långevattnet Öst Vindskydd med sovplats 57.66975745,12.03939349
Blåvättnerna Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.56386,12.14023
Maderna Vindskydd med sovplats 57.72111645,12.15138878
Prästtjärnen Vindskydd med sovplats 57.71802767,12.12377632
Vessigebro Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.98178381,12.65758179
Gäddevattnet Öst 1 Vindskydd med sovplats 57.83113,12.06335
Fontin södra Vindskydd med sittplats 57.87385,12.0008
Albäcksskogen Vindskydd med sovplats 55.37974,13.1014
Himmelstorps vindskydd Vindskydd med sovplats 56.27932,12.54375
Näste (Arknat) Vindskydd med sovplats 55.75046,12.90317
Stora sörsjön Vindskydd med sovplats 57.9796,12.00167
4rest (Arknat) Vindskydd med sovplats 56.24431,12.84538
Vindskydd vid Dranstugan - Skogen Vindskydd med sovplats 57.26162,12.38151
Sittvindskydd nära Kolebackagården Vindskydd med sittplats 57.87801,12.01619
Götbergshagen Vindskydd med sittplats 58.77657,11.68623
Kontakt     Sekretesspolicy     Användarvillkor     Webbplatskarta    

Copyright © 2020 Vindskyddskartan