Vindskydd längs med Romboleden

NamnKategoriKoordinater
Pilgrimskapellet Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.814429,14.653792
Mångberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.854146,14.575961
Malibo Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.845358,14.443942
Råmålsberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.44372222,14.09638056
Vargfljot Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.52386667,14.02730833
Älåsbäcken Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.53493889,14.01803889
Rälldalshäden Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.55425,13.99417778
Lövnäsvallen Övre Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.83210278,13.55310556
Kollsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.773801,14.689214
Hemulån Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.007333,14.443035
Lövnäsvallen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.8192959,13.5626221
Åsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.82494736,14.63911057
Krupåsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.30791667,14.10223889
Rövasslan Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.34908889,14.13014444
Dalstuga Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.39231944,14.130375
Härjås Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.797425,13.68562778
Lill-Härjån Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.96898333,13.3247
Oxberg Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.116511,14.119942
Obekräftat 115 Obekräftat 60.72283,14.876403
Fänforsens slogbod Vindskydd med sittplats 60.464413,14.68064
Själastugan Obekräftat 62.121203,13.196092
Obekräftat 345 Obekräftat 62.704477,12.389426
Obekräftat 441 Obekräftat 62.556746,12.655808
Sveån Obekräftat 62.724586,12.369267
Vedbodåsen Obekräftat 62.564872,12.63745
Fagervallen Obekräftat 62.488056,13.102349
Obekräftat 783 Obekräftat 62.45710373,13.12282562
Obekräftat 791 Obekräftat 61.01636589,14.41244245
Obekräftat 797 Obekräftat 61.08482122,14.2784071
Obekräftat 923 Obekräftat 62.60069847,12.52810478
Obekräftat 1065 Obekräftat 61.32980347,14.12009239
Obekräftat 1155 Obekräftat 62.20424652,13.08883667
Ockelbukoja Raststuga Raststuga 61.31675833,14.11253889
Korskälla Raststuga Raststuga 61.62087222,13.97581389
Lundbjörken Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.79526013,14.66683282
Läde Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.05049,14.3559
Kontakt     Sekretesspolicy     Användarvillkor     Webbplatskarta    

Copyright © 2020 Vindskyddskartan