Vindskydd längs med Sörmlandsleden

NamnKategoriKoordinater
Muskan Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.011364,17.89916
Fräkensjöberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.137077,17.269565
Björnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.75084,16.373081
Härbärgssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.179319,16.930952
Kvarnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.161568,17.946662
Transjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.074544,17.954895
Skottvång Öst Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.182232,17.136944
Djupsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.134136,17.318563
Fagerö Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.83264,16.34937
Herrvreten Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.103607,17.57267
Trehörningen Öst Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.150306,18.035401
Paradiset Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.153365,18.023112
Mellan Marviken Vindskydd med sovplats 59.207366,17.149211
Lilla Horssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.09163,17.408073
Skottvång väst Vindskydd med sovplats 59.181344,17.13292
Lida Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.161292,17.876107
Finnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.206575,16.960611
Ösjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1263998,16.8847959
Årsjön Skärmskydd Vindskydd med sovplats 59.185384,18.267489
Skyttholmens brygga Vindskydd med sovplats 58.64535,16.55316
Bredsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.20013,17.07405
Scoutlägret Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.12131,17.7184
Getaren Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.156373,17.867978
Stora Träsket Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1182,17.71232
Lilla Göljen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.69675,16.55909
Lövsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.686823,16.470803
Överdammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.6952376,16.8346174
Kärrgruvan Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.6474639,16.8578276
Hovrasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7898262,16.988754
Nävsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.660982,16.72586
Hedsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1173,16.49215
Västersjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.12093333,16.798
Vikitteln Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7943933,16.3197119
Tvären Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.78978,17.40705
Masugnssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.83293,17.1525
Björken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.85757,17.3654
Anderviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.91095,17.59788333
Dymossen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.88363333,17.43145
Näsnaren Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.835918,16.335584
Hönstorpasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.896476,16.289863
Trehörningen nord Vindskydd med sovplats 59.151323,18.034216
Hällaren Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.200512,16.566402
Bruksdammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.15769,16.47255
Mögsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.170886,16.383107
Kvarntorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.23175,16.38851
Sandviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.220562,16.362108
Myrgryten Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.0569979,16.2761028
Häggsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.024546,16.258869
Skogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.987264,16.285754
Svartsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.672216,16.697209
Viggudden Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.621079,16.969381
Mellsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.639717,16.967824
Ryssbergen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.735455,16.964334
Gisesjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.8627432,17.3866048
Berga Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.78861,17.00167
Kvarndammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.69914,17.00917
Sävö Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7752144,17.4675699
Vindskydd Bergasjön Vindskydd med sittplats 59.060118,17.432725
Mullespåret Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.15802,17.59555
Skottvångs Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.1822071,17.1352233
Nävsjön Öst Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.6605631,16.7318519
Bråfallskvarn Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.830026,17.355273
Skärmskydd Obekräftat 59.167916,18.237464
Obekräftat 273 Obekräftat 58.654249,16.555726
Obekräftat 672 Obekräftat 58.659788,16.71599
Obekräftat 983 Obekräftat 59.16352808,17.87816226
Ugglekojan Raststuga 59.1503353,18.036069
Djupkärret Kolarkoja Raststuga 59.158812,16.303193
Fjällfinakåtan Raststuga 59.162298,17.887351
Gruvtorpet Raststuga Raststuga 59.103252,16.269436
Nävsjön Kolarkoja Raststuga 58.657435,16.73309
Mörtsjön Vindskydd med sittplats 59.20531884,17.17166542
Sjöskogen Vindskydd med sovplats 58.61845,16.84028
Stora Alsjön norr Vindskydd med sovplats 59.10407,17.40803
Ljungbackens vindskydd Vindskydd med sittplats 59.10081,17.56222
Stora Kobäcken Vindskydd med sovplats 59.08154,17.44583
Tornbergets Utsiktstorn Regnskydd (endast tak) 59.13701,18.01433
Kontakt     Sekretesspolicy     Användarvillkor     Webbplatskarta    

Copyright © 2020 Vindskyddskartan