Vindskydd längs med Siljansleden

NamnKategoriKoordinater
Brasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.725641,14.737552
Pilgrimskapellet Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.814429,14.653792
Mångberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.854146,14.575961
Malibo Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.845358,14.443942
Kollsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.773801,14.689214
Norra Hållen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.870027,14.405688
Rostberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.991288,14.31823
Ensen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.95582843,15.21355927
Ockran Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.0337681,15.2565283
Styggforsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.0056277,15.1888477
Hemulån Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.007333,14.443035
Granberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.714363,14.887743
Åsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.82494736,14.63911057
Skäftringen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.93439,15.18992
Skavåsen Vindskydd med sovplats 61.056395,14.742304
Storstupet Raststuga 61.226729,14.791573
Obekräftat 46 Obekräftat 61.252628,14.769782
Obekräftat 57 Obekräftat 61.203238,14.533423
Obekräftat 160 Obekräftat 60.94437,14.981235
Obekräftat 161 Obekräftat 60.97725,14.921107
Obekräftat 171 Obekräftat 60.924716,15.049367
Obekräftat 203 Obekräftat 60.864172,15.16079
Obekräftat 792 Obekräftat 61.01952553,14.21004295
Obekräftat 1075 Obekräftat 61.1514473,14.34565544
Obekräftat 1076 Obekräftat 61.18862271,14.48629975
Höghed Raststuga 61.24776542,14.67594266
Obekräftat 1078 Obekräftat 61.26804829,14.98074889
Tillhedstjärn 1 Vindskydd med sovplats 61.17962,15.15289
Rejån Vindskydd med sovplats 60.94701469,14.93674457
Fagerberg Vindskydd med sovplats 60.98373413,14.91102219
Raststuga Ickån Raststuga 61.00356102,14.87248421
Åkerö Vindskydd med sittplats 60.72829664,14.99286175
Springkällan Vindskydd med sovplats 60.92319,15.16145
Obekräftat 1115 Obekräftat 60.99326134,14.20394897
Risåsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.02778137,14.19347227
Obekräftat 1119 Obekräftat 61.14046097,14.33913231
Nybron Raststuga Raststuga 61.161532,14.3767255
Björntjärnen Raststuga Raststuga 60.703198,14.79701
Södra Garberg Raststuga, Vindskydd Raststuga 60.951974,14.288246
Böle fäbod Raststuga 60.768691,15.138382
Salutjärns vindskydd Vindskydd med sittplats 60.82318687,15.14164862
Lundbjörken Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.79526013,14.66683282
Raststuga Spjutmosjön Raststuga 61.08445,14.31536
Meditationsplatsen Raststuga 61.12066,15.25617
Tillhedstjärn 2 Vindskydd med sittplats 61.1801,15.1534
Kontakt     Sekretesspolicy     Användarvillkor     Webbplatskarta    

Copyright © 2020 Vindskyddskartan