Vindskydd längs med Tempelleden

NamnKategoriKoordinater
Lögdeälven vindskydd vid väg 92 Vindskydd med sittplats 63.9911,18.7997
Obekräftat 458 Obekräftat 64.061291,18.707206
Mjösjöforsen Vindskydd med sittplats 63.79753,18.96425
Fällforsen Syd Okategoriserat 63.81887,18.94071
Fällforsen Nord Vindskydd med sittplats 63.82048,18.93943
Lillnäset Okategoriserat 63.82907,18.93202
Tjuvnäverholmen Vindskydd Okategoriserat 63.9691,18.80645
Övre älgforsen Okategoriserat 63.76679,18.98558
Tjuvnäverholmkojan Raststuga 63.969,18.8075
Ålidbergets naturreservat Okategoriserat 63.56999,19.36958
Kodalsforsens nacke Okategoriserat 63.58626,19.34314
Hyngelsböle Vindskydd med sittplats 63.58876,19.33939
Storfall Okategoriserat 63.66109,19.20618
Björnogen Okategoriserat 63.66851,19.18955
Jan Storäng Okategoriserat 63.65316,19.22666
Högåker Raststuga 63.67626,19.17616
Nedre älgforsen Raststuga 63.76373,18.99442
Nordsjöforsen Okategoriserat 63.73285,19.04995
Överlögda Raststuga 63.7811,18.97232
Lillbjurn Okategoriserat 63.87059,18.89467
Lillänget Annat 63.8791,18.90108
Långforskojan Raststuga 63.88525,18.89198
Långforskojorna (2st) Raststuga 63.89317,18.89704
Gunnasagga Okategoriserat 63.91491,18.87976
Storforskojan Raststuga 63.92937,18.86814
Drakryggen Vindskydd med sittplats 63.93299,18.87175
Svartogen Okategoriserat 63.94033,18.85165
Bastunäset Vindskydd med sittplats 63.95445,18.82782
Musnäset Okategoriserat 63.98891,18.79214
Lång-Viskaforskojan Raststuga 63.99915,18.79425
Paradiset Okategoriserat 64.00754,18.78049
Ormaggan Okategoriserat 64.03301,18.75838
Lögdeälven Rastplats Okategoriserat 63.55832,19.42293
Lerbäcken Okategoriserat 63.84832,18.91001
Kontakt     Sekretesspolicy     Användarvillkor     Webbplatskarta    

Copyright © 2020 Vindskyddskartan