Vindskydd längs med Upplandsleden

NamnKategoriKoordinater
Sevedskvarn Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.26999,16.9067
Branthammarsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.73182,17.73213
Sunnerstagropen Vindskydd med sovplats 59.7906,17.66247
Gropholmarna Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.53661,17.4341
Gåseborg Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.4031,17.76122
Ängsjö Vindskydd 2 Vindskydd med sovplats 59.508209,17.810466
Fornbol Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.21,18.131383
Gimodammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.21022797,18.17619324
Skattmansöådalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.83163,17.06018
Båstaforsens Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.4805088,17.4053478
Västlands vindskydd Vindskydd med sovplats 60.44763,17.61716
Svenbo vindskydd Vindskydd med sovplats 60.4326153,17.7334785
Sättra 2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.5365322,17.8197981
Ramsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.823985,17.918504
Skekarsbo strand Vindskydd med sovplats 60.21237,16.8492
Skekarsbo utsikt Vindskydd med sovplats 60.2124,16.8545
Kallviken Vindskydd med sovplats 60.2207,16.8642
Brattnäset Vindskydd med sovplats 60.21933,16.84839
Tenasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.8768,17.074508
Hosjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.921723,18.310372
Kolsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.874428,18.192579
Staffansholmen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.2856731,17.8546715
Sättra Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.532,17.827
Gysinge Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.2835,16.88384
Tärnsjö Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.164871,16.895567
Tärnsjö2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.160743,16.903204
Skysjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.971886,18.405176
Sevedskvarn Vindskydd med sovplats 60.26673,16.91473
Kolarmoraån 2 Vindskydd med sittplats 60.03786942,18.34870774
Vindskydd Långhäll Vindskydd med sovplats 60.58992,17.350692
Obekräftat 123 Obekräftat 59.878162,17.992437
Obekräftat 136 Obekräftat 60.554398,17.443728
Obekräftat 145 Obekräftat 59.961096,17.146735
Obekräftat 163 Obekräftat 59.59469,17.517003
Obekräftat 984 Obekräftat 59.55376804,17.25788534
Långvindsängena Vindskydd med sovplats 60.24739,16.89883
Obekräftat 1051 Obekräftat 60.21179438,18.04869711
Stormon, Florarna Vindskydd med sittplats 60.28447151,17.83862114
Obekräftat 1055 Obekräftat 60.5780983,17.38792419
Vattenstasjön Vindskydd med sittplats 60.15203476,18.2423687
Ängsjö Vindskydd Raststuga 59.506533,17.812911
Lunsentorpet Raststuga 59.77124,17.721934
Risön Raststuga Raststuga 60.30915,17.86391
Honolulukojan Raststuga 60.45332,17.51277
Västlands Kolarkoja Raststuga 60.44748,17.61546
Kolmila, tjärsdal Raststuga 60.195991,16.872505
Österbo fäbodar Raststuga 60.191696,16.877918
Kolarmoraån 1 Vindskydd med sovplats 60.03820412,18.34805921
Siggeforasjön - Upplandsleden Vindskydd med sovplats 59.97632,17.13121
Grimsströmmen Öst Vindskydd med sovplats 60.26962,16.91139
Årike Fyris kåtor Vindskydd med sittplats 59.78934,17.66049
Kontakt     Sekretesspolicy     Användarvillkor     Webbplatskarta    

Copyright © 2020 Vindskyddskartan