Vindskydd i Sverige

NamnKategoriKoordinater
4rest (Arknat) Vindskydd med sovplats 56.24431,12.84538
A-Maze-Thing (ArkNat) Vindskydd med sovplats 63.3025,18.65801
Abborresjön Vindskydd med sovplats 57.953443,12.285994
Abborrevattnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.2211838,12.0142365
Abborreö, Ömmern Tältplats 57.81306,12.52191
Abborrtjärn väst Vindskydd med sittplats 59.9211939,15.30786185
Abborrtjärn öst Vindskydd med sittplats 59.92175102,15.31373978
Abborrtjärn, Alfta Vindskydd med sittplats 61.57124,15.75689
Abborrtjärnarna Vindskydd med sittplats 64.47755814,19.42425728
Abborrtjärnen Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.165054,16.142662
Abborrtjärnsberg Raststuga Raststuga 60.446479,12.631524
Abbortjärn Obekräftat 62.734953,16.913307
Abbortjärn Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.596811,15.355064
Abiskojaurestugorna Raststuga 68.28602,18.59077
Aboda Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.06206,15.96006
Aborrsjön/Slätthult Vindskydd med sovplats 57.708197,12.620984
Aggerudsspåret Vindskydd med sittplats 59.30129,14.51934
Agusa vindskydd Vindskydd med sovplats 55.76508,14.01247
Ahkajavre, Akkajaure Väst Vindskydd med sittplats 67.8153069,17.07502908
Albybyn Naturrastplats 1 Vindskydd med sittplats 62.46785,15.47323
Albybyn Naturrastplats 2 Vindskydd med sittplats 62.46545,15.46579
Albäcksskogen Vindskydd med sovplats 55.37974,13.1014
Alesjaure Raststuga 68.13675,18.41446
Algustorpasjön Rastplats Vindskydd med sovplats 57.42341,13.62753
Alljungen Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.383065,15.518043
Allmän Raststuga Obekräftat 66.367223,16.918351
Alltidhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.2597,14.46133
Alstem Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.682,13.926
Alstermo Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.9704216,15.654155
Alsterå Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.99351,16.2712
Alvastra kloster, Omberg Vindskydd med sovplats 58.29612,14.64778
Amansjö shelter Vindskydd med sittplats 61.50636,14.41404
Ammerån 1 Vindskydd med sittplats 63.43193,15.48366
Ammerån 2 Vindskydd med sittplats 63.431521,15.486175
Ammerån 3 Vindskydd med sittplats 63.43172,15.48878
Ammerån 4 Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.436904,15.483644
Ammerån 5 Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.4416028,15.4810417
Ammerån 6 Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.454532,15.460479
Ammerån 7 Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.4628222,15.4513639
Anaristjärn Kåta Raststuga 63.0796665,13.3541196
Anders-Jansviken Vindskydd med sittplats 65.62271118,15.5347538
Anderssjöåfallet Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.5822628,12.2067779
Anderstjärn Gapsjul Obekräftat 62.092518,14.035777
Anderstorp Lägerplats Vindskydd med sovplats 56.01858,13.36755
Andersön Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.15878,14.434818
Anderviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.91095,17.59788333
Andviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.965276,12.284052
Angarnssjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.54346299,18.16781938
Angsjön Vindskydd med sittplats 59.30477,14.60576
Angsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.641922,13.879549
Ankarede Vindskydd med sittplats 64.818607,14.23502
Ankarvattnet Vindskydd med sittplats 64.87653,14.21311
Araby Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.914171,14.767411
Armasjärvi Vindskydd med sovplats 66.33533,23.53319
Arnes vindskydd Vindskydd med sittplats 60.67181,16.82665
Arnsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.306,12.632
Arskagsudden Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.05017,14.02855
Arvesjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.10933149,15.94145715
Arådalen Vindskydd Obekräftat 62.945957,13.640402
Asaklitt Raststuga Raststuga 60.6773321,15.0236311
Asasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.1397222,14.7988889
Askaken Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.81442,13.42792
Asketjärnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.81111526,12.09208488
Aspen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.95864,15.94546
Asphyddan Raststuga Raststuga 62.3458233,17.2867726
Assjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.80611,14.94664
Autsuvagge Obekräftat 67.323489,18.499592
Avundsåssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.7766538,12.560345
Axsjön Vindsydd Vindskydd med sovplats 58.119,15.369
Backbodarna vindskydd Vindskydd med sittplats 60.43502,15.01643
Backen i Vidingsjö Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.370685,15.636222
Bada Syd (DANO nr 85) Vindskydd med sovplats 59.18759,12.28852
Badasjåkkå Obekräftat 66.280666,16.489298
Badeboda Stuga Raststuga 57.07929,15.91996
Baggböleören Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.829629,20.139774
Baggemyra Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.3046333,12.7253667
Baggetorp vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1384794,14.6149945
Baksjötjärn, Vilhelmina Vindskydd med sittplats 64.61807954,16.68680259
Balberget toppstugan Vindskydd med sittplats 63.940094,19.122085
Baldersnäs (DANO nr 47) Vindskydd med sittplats 58.97457,12.290258
Balforsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.19365,16.67173
Balingsta kvarn Vindskydd med sittplats 59.20112469,18.03228618
Baljåsen övernattningsstuga Raststuga 59.08416,12.47185
Banafjäl Vindskydd med sittplats 63.28445,19.04003
Banvakt Karls kabyss Vindskydd med sittplats 59.739618,13.481045
Baracklägret vindskydd Vindskydd med sittplats 60.6537417,16.8912253
Barholmen (DANO nr 71) Vindskydd med sovplats 59.302526,11.916622
Barnens äng Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.90569,14.86623
Barntä tältplats Tältplats 59.69798,16.38557
Bastedalen Stuga Raststuga 58.961542,11.751319
Bastuholmen Obekräftat 64.8388,21.035664
Bastunäs Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.4388355,18.498112
Bastunäset Vindskydd med sittplats 63.95445,18.82782
Belsbotornet Raststuga 61.22149,16.28379
Bensjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.69861111,15.43411111
Berga Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.78861,17.00167
Bergagården 1 Vindskydd med sittplats 58.34771,12.43004
Bergagården 2 Vindskydd med sittplats 58.34649,12.43518
Bergatorpet Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.25578,14.48403
Bergebo Vindskydd med sittplats 60.510462,15.468146
Bergebo Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.51224,15.453364
Bergfors raststuga Raststuga 68.154625,19.780218
Bergom stuga Raststuga 63.252244,18.631823
Bergsjön Syd Vindskydd med sovplats 59.81946,12.55955
Bergsjön vindskydd Vindskydd med sovplats 58.31353,12.43943
Bergsjötorp Vindskydd med sittplats 59.39965,14.18844
Bergstjärn Gapskjul Obekräftat 62.088239,14.026722
Bergstjärnet Raststuga Raststuga 59.0532582,12.5759466
Bergvattnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.806418,14.565312
Bergådalsstugan Raststuga 61.568526,12.626662
Bergön Raststuga Raststuga 58.837798,15.320344
Bessijåkka Raststuga Raststuga 68.30328,19.231895
Birk Birka och Ronja Vindskydd med sovplats 56.11318,13.69906
Biskopsnäset Syd Vindskydd med sovplats 60.16176,15.2036
Biskopsnäset Väst Vindskydd med sittplats 60.16796348,15.20474101
Biskopsnäset Öst Obekräftat 60.169296,15.209071
Bistro15 Vindskydd med sittplats 63.45354,19.01599
Bjeveröd vindskydd Vindskydd med sovplats 55.920574,13.631789
Bjurbäcken, Gårdsjön Vindskydd med sovplats 60.27199,13.16571
Bjurbäckens slussar Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.5841,14.17373
Bjursås prästskog Vindskydd med sittplats 60.73610647,15.45989813
Bjusan Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.490803,15.322323
Bjälvern vindskydd Vindskydd med sovplats 59.74716,12.53638
Bjärabygget Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.314448,13.291731
Björbäckstugan Raststuga 61.636647,12.715458
Björkasjö Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.1010559,12.6008088
Björken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.85757,17.3654
Björketorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.555833,13.535833
Björkliden stuga Raststuga 68.407819,18.668144
Björklången Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.62751544,14.46396232
Björktjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.323998,14.906881
Björktjärnen Vindskydd med sittplats 60.52059174,16.28817558
Björkön (DANO nr 42) Vindskydd med sovplats 58.78251,12.47575
Björna Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.583,18.377
Björnberget Vindskydd med sovplats 61.91929,16.03213
Björndalens Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.01613,16.18273
Björnerödspiggen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.012341,11.403089
Björnholmsstugan Vindskydd med sovplats 61.408483,12.840774
Björnhöjden Tältplats 59.903,14.49213
Björnlandet 1 Vindskydd med sittplats 63.97257,18.05451
Björnlandet 2 Raststuga 63.97506,18.04088
Björnogen Okategoriserat 63.66851,19.18955
Björnrikestugan Raststuga 62.44815,13.96161
Björnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.75084,16.373081
Björntjärnen Raststuga Raststuga 60.703198,14.79701
Björnåsdammen Obekräftat 62.200612,14.48477
Björnö Vindskydd med sovplats 56.76524162,16.37735367
Björnö Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.555039,16.6272984
Björsjöån Vindskydd med sovplats 63.60307,12.22812
Bjørnholtkojan Raststuga 60.833617,12.437866
Blacksåsbergets vindskydd Vindskydd med sovplats 61.64720535,16.76384926
Blankaviken Vindskydd med sovplats 56.28168,14.4388
Blankhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.396542,14.9990201
Blankhult parkering Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.3966894,14.9944282
Blecksjön Vindskydd med sovplats 61.21317565,16.16720796
Blomtäkt raststuga Raststuga 61.36026,14.80397
Blästkojan Raststuga 61.472231,13.23857
Blåberget Vindskydd med sittplats 63.361303,14.860885
Blåtjärnet Vindskydd med sovplats 57.89362,12.527552
Blåvättnerna Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.56386,12.14023
Boafall/Tvättahallarna Vindskydd med sovplats 56.24657,14.46323
Boafalls Brygga Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.2355453,14.4411957
Boberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.2333,13.2046
Bobodarna Obekräftat 62.504804,16.433482
Bobäcken Raststuga Raststuga 66.94517813,17.65455498
Bockön (DANO nr 46) Tältplats 58.87921,12.38069
Bockön Nord (DANO nr 37) Vindskydd med sovplats 59.41302,11.94732
Bockön Syd (DANO nr 38) Tältplats 59.41197,11.94835
Boda Borg Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.45869,16.37423
Boda Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.72979355,15.68538666
Bodbyn Vindskydd med sittplats 64.00608,20.394396
Bodsjöstrupen Obekräftat 62.813195,14.883689
Bodträskfors Vindskydd med sittplats 66.08763,20.90846
Bodviken Stuga Raststuga 63.183348,18.698739
Bofalla Vindskydd med sittplats 59.49587,14.60214
Bokskogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.338,12.9437167
Bonäsudden Vindskydd med sittplats 59.28377151,13.57815742
Borgamons vindskydd Vindskydd med sovplats 58.14868,15.64723
Borgfors Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.906915,15.504623
Borgforsarna 1 Vindskydd med sittplats 63.34615,15.69949
Borgforsarna 2 Vindskydd med sittplats 63.35336,15.70562
Borghamn vindskydd Vindskydd med sittplats 58.38601,14.68845
Borgsjö rastplats Vindskydd med sittplats 64.193292,17.774414
Bornasen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.29597,15.82952
Borstentjärn Vindskydd med sittplats 63.1872,15.82798
Bosjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.793759,14.647641
Botilstorps Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.02887321,14.65036511
Bottenstugan Svartedalen Vindskydd med sovplats 58.005086,11.99121
Bottnamaden Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.56759,13.50675
Bottnaryd Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.77479827,13.85371149
Brammarp Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.367034,12.940526
Brandvaktarkojan Rösberget Raststuga 60.686,13.2489833
Brantafall Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.7919,15.2059
Branthammarsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.73182,17.73213
Brasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.725641,14.737552
Brattbackarna Vindskydd med sittplats 62.44457245,12.82130241
Brattberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 62.331029,17.42674
Brattemon Vindskydd med sittplats 58.73094,13.98473
Brattforsen 1 Vindskydd med sittplats 63.71255,16.0816
Brattforsen 2 Vindskydd med sittplats 63.71091,16.08185
Bratthusberget Obekräftat 63.298782,18.507475
Brattkullens vindskydd Obekräftat 62.541476,14.872514
Brattlandsströmmen Vindskydd med sittplats 63.33147,13.19364
Brattnäset Vindskydd med sovplats 60.21933,16.84839
Braås Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.0716607,15.0291992
Breanäs Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.2797,14.29869
Bredasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.34767532,14.62612867
Bredatjärnen Vindskydd med sittplats 59.91872,15.89075
Bredsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.20013,17.07405
Bredsjönäs gruvor Vindskydd med sovplats 59.2125,17.07048
Bredtjärn Tältplats 59.91679,15.88981
Bredvik/Räppe vindskydd Vindskydd med sittplats 56.8781549,14.7488659
Brevik Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.762917,16.251361
Broddbo Vindskydd med sovplats 59.99809,16.48631
Broforsens vindskydd Vindskydd med sittplats 63.21063,16.2425
Brogärdet Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.11206,17.61459
Broktjärnskojan Obekräftat 62.467554,12.284389
Brostorp, Svenska kyrkans vindskydd Vindskydd med sovplats 55.97624,13.82377
Brotorpet Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.2972337,14.39189672
Brotorpet Öst, Filkesjön Vindskydd med sovplats 56.29468,14.4017
Brottbäcksstugan Raststuga 61.6064103,12.7696318
Bruces Skog nord Vindskydd med sovplats 56.062724,12.757894
Bruces Skog syd Vindskydd med sovplats 56.054355,12.761135
Bruksdammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.15769,16.47255
Brunflo Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.094215,14.810241
Bryngelbäcken Vindskydd med sovplats 59.85115,14.45019
Brynjeholmen (Kallesholmen) Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.74262,14.6276
Bräcke Skoterklubbstuga Obekräftat 62.679075,15.460254
Brängstjärnskojan Raststuga 65.859074,22.544794
Brännsågens vindskydd Vindskydd med sittplats 60.7565911,17.0377735
Brännudden, Yxsjön Vindskydd med sovplats 60.05262,14.78419
Bräntebackens vindskydd Vindskydd med sittplats 63.699976,20.385398
Bråfallskvarn Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.830026,17.355273
Brånsviken Vindskydd med sittplats 62.626392,17.729116
Brårudsvattnet Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.941285,11.979713
Bråtenskojan Raststuga 59.93863,15.39068
Budalsvika Stuga Raststuga 59.052435,11.73819
Bullerdalen Vindskydd med sittplats 59.33189,14.58538
Buterud Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.842242,12.405911
Byamossarna Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.7757,12.704917
Byrum Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.24792659,16.95753694
Byskeälvens övre FVO Raststuga 65.51758,19.4429
Byvägen1 Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.82,12.8911111
Byvägen2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.8036111,12.9091667
Byvägen3 Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.8022222,12.9116667
Byxelkrok vindskydd Vindskydd med sovplats 57.30464,16.9784
Bäckaholmen, Gustavsfors Vindskydd med sittplats 56.606429,14.020216
Bäckebo Vindskydd med sovplats 64.35861,19.51548
Bäckebo Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.2396,16.7833
Bäckelid Kolarkoja Vindskydd med sovplats 59.042806,14.530973
Bäckelid Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.04189,14.53115
Bäckmellanbodarna Vindskydd med sittplats 65.54121,21.96126
Bärbäck Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.26909721,15.08849323
Bärön (DANO nr 19) Vindskydd med sovplats 59.399296,11.880021
Bäverhyddan, Sågtjärn Vindskydd med sovplats 58.91659,11.90888
Bäverkröken stuga Raststuga 63.1571519,13.1123614
Bågaliden Vindskydd med sovplats 63.74119,18.33661
Båraryds by Vindskydd med sovplats 57.34086,13.55446
Båstaforsens Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.4805088,17.4053478
Bö tjärn Vindskydd med sovplats 57.97562,11.59617
Bökestad Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.22224987,14.42590177
Böle fäbod Raststuga 60.768691,15.138382
Camp Blommaberg Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.50119444,15.36677778
Camp Frostkilen Övernattningsstuga Raststuga 61.43544444,15.46991667
Camp Gillingen Övernattningsstuga Raststuga 61.51602778,15.41655556
Camp Hylströmmen Vindskydd med sittplats 61.50691,15.29684
Camp Lilldjupabäckströmmen Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.46925,15.46291667
Camp Sågströmmen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.52141667,15.34705556
Cocoon (ArkNat) Vindskydd med sovplats 55.35172,13.36597
Dagstorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.987,13.495133
Daletjärnen Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.83670628,11.64495528
Dalholmen (DANO nr 57) Vindskydd med sittplats 59.074211,12.207188
Dalkarlsberget Stuga Raststuga 59.927,14.19245
Dallaget Vindskydd med sittplats 61.6664,16.78187
Dalmyrasjön Vindskdd Vindskydd med sovplats 58.522806,16.669167
Dals Långed gästhamnen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.9235826,12.3057872
Dalsbyn Vindskydd med sovplats 60.359432,15.7554
Dalsjöfors Vindskydd med sovplats 57.7168,13.08033
Dalstorpasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.61565208,13.52090836
Dalstuga Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.39231944,14.130375
Dalviksskolans vindskydd Vindskydd med sovplats 57.78608,14.12299
Dalån Vindskydd med sittplats 61.59739079,16.4426649
Dammforsen, Husån Vindskydd med sittplats 63.469474,19.137379
Dammhult Vindskydd med sittplats 58.80512,16.25512
Dammsjön Obekräftat 63.800998,19.711322
Dammsjöås Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.90319,12.621798
Dammyren, Ljusnan Vindskydd med sittplats 60.50616682,13.03595424
Danielstugan Obekräftat 64.860744,14.130248
Danska Fallen Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.70547664,13.1445086
Delsjön 1 Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.685434,12.082369
Delsjön 3 Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.680472,12.06471
Digerberget Vindskydd med sittplats 60.81366,14.99581
Digerberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.494475,15.027432
Digerön vindskydd Vindskydd med sittplats 60.6988,16.84724
Dingle Obekräftat 58.52775204,11.58738439
Dingle Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.649619,11.663998
Djupevatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.124733,12.035333
Djupkärret Kolarkoja Raststuga 59.158812,16.303193
Djupnäset, Lögdeälven Vindskydd med sittplats 63.56312,19.38648
Djuprämmen Vindskydd med sittplats 60.05787,14.18866
Djupsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.134136,17.318563
Djupsjön Vindskydd Obekräftat 62.794718,17.740406
Djuptjärnen Vindskydd med sovplats 61.1182639,15.0519306
Djupuddbodarna 1 Vindskydd med sittplats 64.249126,15.459432
Djupvik Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.62723,15.06061
Djupviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.976967,15.192733
Djursjön Vindskydd med sittplats 61.30568,15.16501
Djäkenäset (DANO nr 93) Vindskydd med sittplats 59.209758,12.330667
Djäknasundet Vindskydd med sovplats 58.63008,14.56497
Dolperna Obekräftat 63.310991,12.525872
Dolpstigen, Dolptorpet Regnskydd (endast tak) 59.92538,13.38545
Dommarudden 1 Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.516683,18.340269
Dommarudden 2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.516217,18.344231
Donnaberget Obekräftat 64.094206,20.433127
Dossagemjàvri Vindskydd med sittplats 68.333529,18.12676
Dovra sjöar Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.014,14.957326
Dragonsbygget Raststuga 61.46637,13.26811
Dragsjön 2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.396885,15.124124
Dragsjön Kolarkojan Raststuga 60.39483,15.120101
Dragsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.396766,15.123369
Dragsjön Övernattning Raststuga 60.392887,15.115976
Drakryggen Vindskydd med sittplats 63.93299,18.87175
Drevfjällstugan Obekräftat 61.638101,12.358753
Drien Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.9445782,15.4254913
Dräggsjön sydost Vindskydd med sovplats 57.44222,12.7103
Dräggsjön öst Vindskydd med sovplats 57.44697,12.71268
Drögen Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.134065,15.54992
Drögens vindskydd Vindskydd med sovplats 58.13889333,15.54469
Durrenpiken raststuga Raststuga 65.126293,14.711102
Duse Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.090671,12.899954
Duvhult Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.4352,14.3354
Dvärsätt Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.324572,14.497841
Dylta Bruk Obekräftat 59.42884,15.21559
Dymossen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.88363333,17.43145
Dyrön Vindskydd med sovplats 57.93146,11.61715
Dysberg Vindskydd med sittplats 61.14811,13.93009
Dårádisjávrrie Nord Vindskydd med sittplats 65.92602,19.45855
Dårádisjávrrie Väst Vindskydd med sovplats 65.92066,19.46066
Döblaån vindskydd Vindskydd med sovplats 56.8532573,12.9190585
Easy Elsie vindskydd Vindskydd med sittplats 67.00791472,19.72632232
Edeby Vindskydd med sittplats 59.678692,13.490437
Edefors Vindskydd Vindskydd med sovplats 66.2365332,20.8716687
Edsbotten (DANO nr 101) Vindskydd med sovplats 59.12349,12.42569
Edsforsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.586466,14.715022
Edsken vindskydd Vindskydd med sovplats 60.53545,16.21784
Ekbacken Vindskydd med sovplats 58.389451,15.610934
Ekedalsvägen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.20292449,15.8899641
Ekegården Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.4248382,13.1994832
Ekeln Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.1034011,15.0664241
Ekenäs Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.50973,16.179653
Ekeröd vindskydd Vindskydd med sovplats 55.901187,13.719808
Ekopark Grytaberg Vindskydd med sovplats 61.59085,15.6394
Ekorrbryggan Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.9071199,14.8749331
Ekorrbäcken Vindskydd med sittplats 62.86244,13.41282
Eksholmssjön Vindskydd (ArkNat "Waterlily") Vindskydd med sovplats 55.55459,13.31091
Ekströmsrasta Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.30721383,15.07318318
Ekön Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.4625,14.35
Eldmörjan Vindskydd med sittplats 58.34261,12.4424
Eldpallkojan, Svartån Raststuga 61.26735,15.86315
Elisetorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.950215,13.586697
Ellboda eldstuga Raststuga 59.401199,18.249502
Emerge (ArkNat) Vindskydd med sovplats 58.30126,14.66206
Emån, Tälläng Vindskydd med sovplats 57.40075,15.43173
Enbergsmyren Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.871,12.58181667
Enkälen Rastskydd Obekräftat 63.122013,12.241907
Ensen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.95582843,15.21355927
Ensillre kalkbarrskog Vindskydd med sovplats 62.58283,15.76284
Enskäle Gapsjul Obekräftat 62.299757,14.253035
Enångersån vid Boda bruk Tältplats 61.53271,16.86029
Enåns dalgång Vindskydd med sovplats 61.11031,14.6589
Erdalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.35667,12.46167
Eriksberg Obekräftat 63.145582,17.169151
Erikskojan Raststuga 62.97967,18.219169
Erikslund Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.52833056,15.92598889
Erken Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.8559,18.6008
Esrange 1 Vindskydd med sittplats 67.89292707,21.00545865
Esrange 2 Vindskydd med sittplats 67.89712956,20.98540724
Essvik Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.3077414,17.4332632
Faderuttanstugan Vindskydd med sittplats 60.363134,16.082151
Fagerberg Vindskydd med sovplats 60.98373413,14.91102219
Fagered Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.2,12.727
Fagervallen Obekräftat 62.488056,13.102349
Fagerö Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.83264,16.34937
Fagerön (DANO nr 78) Vindskydd med sovplats 59.242753,12.134708
Falkalägret Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.33405,14.91568
Falkfångarns vindskydd Obekräftat 63.031642,13.804069
Farlången Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.30081,14.27635
Faxberget Vindskydd med sovplats 60.79885483,15.36601067
Faxälven, Långsele Vindskydd med sittplats 63.17955,17.09354
Felande länken Vindskydd med sittplats 57.11977,15.92993
Feresjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.1811111,14.8086111
Fettjeåfallet vindskydd Vindskydd med sovplats 62.540354,14.107141
Finnfallet Vindskydd med sittplats 60.66584,16.82622
Finnhyttetjärnen Vindskydd med sittplats 59.92025,14.00652
Finnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.206575,16.960611
Finnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.631532,12.138447
Fiskdammarna Nykyrka Vindskydd med sovplats 57.91606,13.85444
Fisklösträsket vindskydd Vindskydd med sittplats 66.03110832,21.29742386
Fisktjärn vindskydd Vindskydd med sittplats 62.637289,15.022179
Fjällfinakåtan Raststuga 59.162298,17.887351
Fjällnäs Spårtorg Raststuga 62.600882,12.194373
Fjällsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.760345,12.918738
Fjällstorp Raststuga Raststuga 57.85467516,14.35772117
Fjälltorp Obekräftat 60.411688,12.610005
Fjärdbotten Stuga Raststuga 62.816817,18.156548
Fjäturen vindskydd Vindskydd med sovplats 59.45589,18.00072
Fjätälven 2 vindskydd Vindskydd med sovplats 61.66982,13.2536
Fjätälven Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.6733806,13.25715
Flakaholmen Obekräftat 62.800644,16.767111
Flaken - Lyckebyån Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.41738,15.68164
Flaken vindskydd Vindskydd med sovplats 56.55466139,15.3948766
Flanhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.03461,15.12849
Flat Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.87735784,12.43746221
Flatevattnet Vindskydd med sovplats 57.76505,12.10412
Flattsta Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.54512,18.25769
Flogen Raststuga Raststuga 60.341776,14.919007
Flons grillplats Annat 62.914964,14.551517
Flottsbro Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.231753,17.882522
Flugtjärnshöjden Obekräftat 63.245912,17.448574
Fly Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.25389,15.21278
Flygplats Karlstad Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.4403833,13.3204833
Flyhälla Vindskydd med sittplats 60.951767,13.650045
Flymyrsstugan Raststuga 60.8445003,15.4138827
Fogdö Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.51966,17.32701
Fontin norra Vindskydd med sittplats 57.8753,11.99991
Fontin södra Vindskydd med sittplats 57.87385,12.0008
Forest Cradle (ArkNat) Vindskydd med sittplats 63.06524,18.34194
Fornbol Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.21,18.131383
Forsa fabodar Obekräftat 63.430541,12.897488
Forsbodarna slogbod Vindskydd med sovplats 60.55794,14.88892
Foskros Vindskydd med sittplats 62.01525,12.67315
Franssons stugor Raststuga 60.375688,15.715341
Fredriksfors Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.5995,14.0024
Fridhem Vindskydd med sovplats 56.53559,16.19112
Frinnaryd Vindskydd med sovplats 57.93566,14.81456
Frodeparken Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.8630971,12.8288555
Frostavallen Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.97009,13.51379
Fryken utsikt Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.5268,13.3357
Fräkensjöberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.137077,17.269565
Främbyviken Vindskydd med sittplats 60.586786,15.659911
Fränsta Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.52836,16.157615
Fränstas Skoterklubbs Skoterstuga Obekräftat 62.581518,16.142179
Frö Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.88387,16.13905
Frölunda 1 Regnskydd (endast tak) 59.441915,17.697452
Frölunda 2 Vindskydd med sovplats 59.444284,17.693352
Fröstenshults Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.27611,13.18722
Frösåker Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.5169859,16.7533158
Frösö Vindskydd med sittplats 63.18025,14.525741
Frösön Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.188433,14.453493
Fuglabacken Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.24432,14.42458
Fulltofta Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.891142,13.643376
Funäsdalsberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.5517,12.5440333
Furuhälls vindskydd Vindskydd med sovplats 57.6518,12.121605
Furustad (DANO nr 5) Vindskydd med sovplats 59.0849302,11.9023046
Furön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.65475,17.13873333
Fyrtjärnarna Vindskydd med sittplats 60.1814559,14.6188974
Fäberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.01797,18.3255
Fäbodvallen, Brändön Raststuga 65.69941,22.2387
Fällforsen Nord Okategoriserat 63.82048,18.93943
Fällforsen Syd Okategoriserat 63.81887,18.94071
Fälltjärn Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.393044,18.616523
Fämyren Vindskydd med sittplats 61.274921,15.514616
Fänadstjuset (DANO nr 12) Vindskydd med sovplats 59.352742,11.902099
Fänforsens slogbod Vindskydd med sittplats 60.464413,14.68064
Fänstjärn Raststuga Raststuga 60.4484667,13.3419
Färdskärstorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.794602,16.377769
Färsna naturreservat Vindskydd med sittplats 59.77624,18.69574
Fättjan Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.540072,14.136244
Fågelbergsstugan Raststuga 62.3398471,17.2921571
Fågelhällan Toppstuga Obekräftat 61.518195,16.940977
Fågelkullen Vindskydd med sittplats 68.364692,18.78459
Fågelsång Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.492472,18.103839
Fågleön Stuga Obekräftat 59.006495,13.9476156
Fåkersjön Obekräftat 63.010565,14.562463
Fårhagen, Stenbäcken Vindskydd med sovplats 59.228237,14.739102
Fölingen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.988909,15.514681
Förbi fattighuset Vindskydd med sovplats 57.59314,13.25389
Försjön Raststugan Raststuga 57.68354,15.10404
Försjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.6572,15.7091
Försjön vindskydd Vindskydd med sovplats 57.6846667,15.1016667
Gagern Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.79818798,16.55332395
Galå Vindskydd Obekräftat 62.835981,13.829386
Gamla vindskyddet Obekräftat 62.611375,17.970944
Gammelbodarna Vindskydd med sittplats 62.34415054,13.5358429
Gammelbuan Raststuga 63.201908,16.2034
Garpenberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.27681389,16.18628889
Garphyttedammen 1 Vindskydd med sovplats 59.6938245,15.0567627
Garphyttedammen 2 Vindskydd med sovplats 59.6929772,15.0554806
Garves Bod Vindskydd med sittplats 60.6370641,15.64579565
Geijerslund Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.48986,15.14793
Getaren Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.156373,17.867978
Getgöl Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.58694,16.29407
Getöarna (DANO nr 17) Vindskydd med sovplats 59.35761,11.860909
Getön Nord (DANO nr 16) Vindskydd med sovplats 59.363907,11.907066
Getön Syd (DANO nr 13) Tältplats 59.35811,11.90617
Getön Väst (DANO nr 14) Tältplats 59.36048,11.90513
Getön Öst (DANO nr 15) Vindskydd med sovplats 59.362351,11.909575
Gillerdrågen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.1518631,14.29819107
Gimodammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.21022797,18.17619324
Gimofors vindskydd Vindskydd med sittplats 62.652168,16.410279
Gimån 1 Vindskydd med sittplats 62.81536,15.35425
Gimån 2 Vindskydd med sittplats 62.81758,15.35857
Gimån 3 Vindskydd med sittplats 62.81984,15.3588
Gimån 4 Vindskydd med sittplats 62.82099,15.3603
Gimån 5 Vindskydd med sittplats 62.82144,15.36968
Gimån 6 Vindskydd med sittplats 62.82225,15.37594
Gimån 7 Vindskydd med sittplats 62.82334,15.37939
Gisesjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.8627432,17.3866048
Glaskogen 10a Vindskydd med sovplats 59.47877,12.52363
Glaskogen 10b Vindskydd med sovplats 59.47777,12.52242
Glaskogen 12 Vindskydd med sovplats 59.49258,12.53943
Glaskogen 13 Vindskydd med sovplats 59.50047,12.5241
Glaskogen 14 Vindskydd med sovplats 59.51754,12.48085
Glaskogen 16 Vindskydd med sovplats 59.52394,12.44995
Glaskogen 19 Tältplats 59.59276,12.40871
Glaskogen 20 Vindskydd med sovplats 59.5919,12.37258
Glaskogen 23 Raststuga 59.563618,12.307566
Glaskogen 24 Vindskydd med sittplats 59.54251,12.30083
Glaskogen 25 Vindskydd med sovplats 59.52845,12.29319
Glaskogen 26 Raststuga 59.52165,12.34676
Glaskogen 27 Vindskydd med sittplats 59.51917,12.36692
Glaskogen 28 Vindskydd med sovplats 59.47825,12.29585
Glaskogen 29 Vindskydd med sovplats 59.47513,12.2402
Glaskogen 31 Vindskydd med sovplats 59.45998,12.29053
Glaskogen 32 Vindskydd med sovplats 59.45204,12.32897
Glaskogen 34 Vindskydd med sovplats 59.47528,12.37667
Glaskogen 36 Vindskydd med sovplats 59.42874,12.38039
Glaskogen 37 Vindskydd med sovplats 59.42633,12.40912
Glaskogen 39 Vindskydd med sovplats 59.40783,12.43257
Glaskogen 41 Vindskydd med sovplats 59.41286,12.47104
Glaskogen 42 Vindskydd med sittplats 59.43982,12.49588
Glaskogen 43 Vindskydd med sovplats 59.4292,12.53761
Glaskogen 44 Vindskydd med sovplats 59.44406,12.53785
Glaskogen 48 Vindskydd med sovplats 59.42919,12.56914
Glaskogen 49 Vindskydd med sovplats 59.41604,12.56735
Glaskogen 50 Vindskydd med sovplats 59.40212,12.53143
Glaskogen 53 Vindskydd med sovplats 59.52574,12.31632
Glaskogen 54 Vindskydd med sovplats 59.56921,12.33277
Glaskogen 8a Vindskydd med sovplats 59.48509,12.45919
Glaskogen 8b Vindskydd med sovplats 59.48341,12.4589
Glaskogen 9a Vindskydd med sovplats 59.47186,12.50376
Glaskogen 9b Vindskydd med sovplats 59.4717,12.50435
Glaskogen 9c Vindskydd med sovplats 59.47164,12.5053
Glaskogen 9d Vindskydd med sovplats 59.4723,12.50788
Glaskogen Finndammsudden Vindskydd med sittplats 59.51666,12.36183
Glaskogen Lenungshammar Vindskydd med sittplats 59.5095,12.36858
Glimminge Station Vindskydd med sittplats 56.28347,14.02666
Glimta (ArkNat) Vindskydd med sovplats 55.5728,13.21291
Glyfjärdskojan Raststuga 61.45391,13.31351
Gläntan Vindskydd med sittplats 60.60175,16.90206
Gnarpskaten Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.007761,17.443374
Gotska Sandön Lägerplats Raststuga 58.39019,19.19231
Granberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.714363,14.887743
Granbergsdal Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.40595,14.58603
Granfjällssätern Obekräftat 61.271074,12.972207
Graninge Vindskydd med sittplats 63.07426,16.93607
Gransjobodarnas klubbstuga Obekräftat 62.470704,16.004146
Gransjön vindskydd Vindskydd med sovplats 60.33061,12.59318
Gransjöåsen Obekräftat 63.175537,16.952392
Granvik vindskydd Vindskydd med sittplats 58.66697,14.5283
Granås Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.34223306,13.8379401
Gravenslätta Obekräftat 61.662897,12.487795
Greaön (DANO nr 56) Vindskydd med sovplats 59.050838,12.190872
Grebbestad Vindskydd med sittplats 58.697182,11.262098
Grenforsen Stuga Raststuga 62.3043832,17.221791
Grenforsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.3051837,17.2230005
Greve von Rosens jaktstuga Annat 59.05022,16.81965
Grevinnans rå Raststuga Raststuga 59.662217,18.630318
Grillkåta Obekräftat 61.773015,16.358317
Grillkåta Fageråsdammen Raststuga 60.86185,12.88316667
Grillkåtan Obekräftat 62.157194,13.194291
Grillkåtan i Brattby Obekräftat 63.898334,19.890005
Grillplats - Tullakrok Annat 56.25363,12.85833
Grillplats - Ängstigen Annat 56.26395,12.84368
Grillplats Stormyrkojan Obekräftat 63.306358,17.090386
Grillplats nära Mullsjö Annat 57.9038,13.84217
Grillplats vid Klarälvsbanan Annat 59.61867,13.47143
Grillplats Ådalen Obekräftat 63.259187,17.168
Grillplats/Vindskydd Obekräftat 62.396901,14.739089
Grimsströmmen Öst Vindskydd med sovplats 60.26962,16.91139
Grinnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.313918,12.4503978
Grisbäck Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.3419937,16.0681057
Grisholmen (DANO nr 72) Vindskydd med sovplats 59.311754,11.915311
Grisön Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.32683333,16.09983333
Gropholmarna Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.53661,17.4341
Grottan Obekräftat 66.54902,19.8445
Grotten tältplats Tältplats 59.78137,16.1215
Grundsjön Vindskydd med sittplats 60.95206,14.05252
Grundsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.163083,12.807017
Grundsön (DANO nr 29) Tältplats 59.651178,11.915505
Gruvberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.6735949,15.1977987
Gruvsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.27522,15.7041
Gruvstugan Obekräftat 62.704933,12.41001
Gruvtjärnen Vindskydd med sovplats 59.54281,14.53364
Gruvtorpet Raststuga Raststuga 59.103252,16.269436
Grytekärr vindskydd Vindskydd med sovplats 56.33868,12.74688
Gryten Nord Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.24205,14.36915
Gryten Syd Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.239,14.368
Gryten Väst Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.240998,14.359256
Grytsjö Skvaltkvarn Vindskydd med sittplats 65.00227,15.5395
Grytåsa Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.25458,13.22817
Grälebo, Holavedsleden Vindskydd med sovplats 58.02994,14.57604
Grängesberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.628212,12.707826
Grängesberg Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.071405,15.024831
Gränjestjärn1 Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.9056,12.8397
Gränjestjärn2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.9031,12.8408
Grännaberget Vindskydd med sovplats 58.01959,14.47335
Gränsen slogbod Vindskydd med sovplats 60.63015,14.68609
Gränsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.908804,12.585406
Gränsö Syd Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.73329,16.71565
Gränsö Väst Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.73876,16.70329
Gränsö Öst Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.74056,16.7175
Gräntjärnet Vindskydd med sovplats 59.89668,12.5937
Gräsbergskojan Raststuga 59.946694,15.317913
Gräsliden Rastskydd Obekräftat 63.206948,12.163946
Gräsmången syd Raststuga 59.74583,13.67321
Grässjön Vindskydd med sovplats 59.83669281,13.74209404
Grävlingabacken Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.161,13.134
Grävsjön Vindskydd med sittplats 59.0146,15.66293
Gråbolandets grillstuga Vindskydd med sittplats 63.62106,19.94572
Gråborg Vindskydd med sittplats 56.671169,16.598604
Gråda Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.609842,15.036617
Grådbodarna vindskydd Vindskydd med sittplats 60.5421,14.93133
Gråsjön Obekräftat 64.132048,19.653214
Gröna Mad Vindskydd med sovplats 58.1837,13.52071
Gröningshallan Obekräftat 61.592933,12.441404
Gröntjärn vindskydd Vindskydd med sittplats 61.97304,16.19405
Gröntjärnstugan Raststuga 61.97322,16.19036
Gubbägnsudden Vindskydd med sovplats 58.95716,17.2048
Guijaure raststuga Obekräftat 66.565544,16.025121
Guldsmedshyttan Obekräftat 59.70177,15.11299
Guldvaskarlägret, Ånnabodasjön Vindskydd med sovplats 59.33382,14.92724
Gullhösen Obekräftat 64.061312,19.817012
Gullsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.47821021,18.08665574
Gullspång Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.901,14.055
Gummenäsön (DANO nr 67) Vindskydd med sovplats 59.196149,12.025397
Gunnarsbyskolan Vindskydd med sittplats 59.87958,12.30691
Gunnarstorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.67399,16.63668
Gunnasagga Okategoriserat 63.91491,18.87976
Guppviksön (DANO nr 7) Vindskydd med sovplats 59.248043,11.843094
Gustafsnäsvikens badplats Vindskydd med sittplats 60.457444,16.054032
Guttudalskojan (raststuga) Obekräftat 61.980074,12.273307
Guttukojan (raststuga) Obekräftat 61.95288,12.320751
Gyllbergen Fikastuga Raststuga 60.40348,15.1836
Gyllbergen Syd Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.392205,15.155039
Gyllbergen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.4042,15.18339
Gyllbergen Öst Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.397731,15.171172
Gysinge Vindskydd med sovplats 60.29075,16.86547
Gysinge Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.2835,16.88384
Gysjön udden Vindskydd med sittplats 60.56323,14.77306
Gäddevattnet Nord 2 Vindskydd med sovplats 57.83335,12.06208
Gäddevattnet Väst Vindskydd med sovplats 57.83227,12.06034
Gäddevattnet Öst 1 Vindskydd med sovplats 57.83113,12.06335
Gäddtjärnen Vindskydd med sovplats 65.522582,20.577184
Gäddtjärnskojan Obekräftat 61.178605,16.106882
Gäddträskets grillstuga Okategoriserat 64.40915,18.82826
Gällsjön vindskydd Vindskydd med sovplats 58.86408,12.2728
Gällö Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.91584,15.19223
Gärdsträskets vindskydd Vindskydd med sovplats 59.29935,18.56314
Gärskens vindskydd Vindskydd med sovplats 58.3590047,16.0507344
Gäuta Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.65283775,15.50196648
Gålsjön Vindskydd med sovplats 59.394974,15.748516
Gårasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.249446,15.583667
Gårdsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.275,13.166
Gårdsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.1325473,17.2790406
Gåseborg Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.4031,17.76122
Gåstjernskoian Raststuga 60.345064,12.57644
Gåsån Obekräftat 63.058738,12.465396
Göingeåsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.099772,13.754209
Göljan Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.360167,14.946788
Göljåstugan Obekräftat 61.55477,12.81379
Gömmaren Väst Vindskydd med sittplats 59.254273,17.91149
Gömmaren Öst Vindskydd med sovplats 59.25312,17.92448
Gömsle Obekräftat 63.318639,12.536211
Gömsle Obekräftat 63.318354,12.535792
Göta kanal 1 Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.669723,14.107451
Götbergshagen Vindskydd med sittplats 58.77657,11.68623
Göten Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.4889,16.47755
Götshult lägerplats Tältplats 57.192771,13.065684
Habo Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.99189091,14.04561818
Hacksta vindskydd Vindskydd med sittplats 59.49049,18.30784
Hackstabacken vindskydd Vindskydd med sovplats 59.49086,18.31024
Hackås Vindskydd med sittplats 62.919521,14.507748
Hagholmen (DANO nr 30) Vindskydd med sovplats 59.321333,11.971628
Hagstad Raststuga Raststuga 57.42673874,13.98130417
Hagö Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.65564,13.1282505
Hajstorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.729342,14.123384
Hajstorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7465305,14.1078926
Hakalamm Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.162778,14.783889
Halla Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.470206,15.288746
Hallagylet Vindskydd med sittplats 56.29557,14.43675
Hallmarkshöjden Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.0130202,14.8094005
Hallsjön 1 Vindskydd med sittplats 58.37975,12.44798
Hallsjön 2 Vindskydd med sovplats 58.37919,12.44897
Hallsjön 3 Vindskydd med sovplats 58.3785,12.44573
Hallsjön 4 Vindskydd med sovplats 58.378988,12.459281
Hallsjön 5 Vindskydd med sovplats 58.38252,12.4775
Hallstad ängars vindskydd Vindskydd med sovplats 58.15086,15.6457
Hallången Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.9046136,16.0080169
Hallön Väst (DANO nr 63) Vindskydd med sovplats 59.180531,12.081531
Hallön Öst (DANO nr 64) Tältplats 59.181926,12.083888
Halsviken Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.787636,18.137313
Hambrar vindskydd Vindskydd med sittplats 57.41892,18.66173
Hammarbacken Vindskydd Vindskydd med sovplats 63.352933,14.25775
Hammarn Vindskydd med sittplats 59.7397,14.50437
Hammarsjö Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.44081,15.72641
Hammarsjön Vindskydd med sittplats 62.49776,16.6819
Hammarö skog, Tvärhult Vindskydd med sittplats 59.287226,13.54557
Hammerdal Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.422757,15.530262
Hamnholmarna Vindskydd med sovplats 59.2869,13.30335
Hamnviken Vindskydd med sittplats 65.354523,21.35439
Hamptjärn Nord Vindskydd med sittplats 63.26086,18.65139
Hamptjärn Öst Vindskydd med sittplats 63.25755,18.66229
Hamra Nationalpark 1 Vindskydd med sittplats 61.766915,14.765802
Handskesjö Raststuga Raststuga 59.0486546,12.556096
Hanesjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.6779583,14.5422639
Hanskroka Vindskydd med sovplats 59.26354,18.55218
Hansuddeviken (DANO nr 32) Vindskydd med sovplats 59.346842,11.998618
Harbackens vindskydd Vindskydd med sittplats 60.12414422,15.19493025
Haren Obekräftat 60.396236,15.459232
Harge Uddar Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7751,14.9217
Harhalsen (DANO nr 91) Vindskydd med sittplats 59.247446,12.28357
Harrsjön Vindskydd med sovplats 62.6845,15.60863
Harrsjöstugan Raststuga 61.6086111,12.6341667
Harskabukten Vindskydd med sovplats 58.522594,11.634466
Hassleslätt, Rottnen Vindskydd med sittplats 56.70632,15.11734
Hatten, Strömbäck-Kont Vindskydd med sittplats 63.66148,20.2191
Hattens Naturreservat Vindskydd med sovplats 57.46458795,14.42350262
Havsjömossen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.8679371,14.8531869
Havsjön Raststuga Raststuga 59.893658,14.761355
Havudden Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.26021385,14.42891121
He (ArkNat) Vindskydd med sovplats 63.03347,18.38823
Hedsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1173,16.49215
Heinge vindskydd Vindskydd med sovplats 55.68364084,13.90964627
Hejesjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.41809654,18.21867943
Hekttjernet gapahuk Obekräftat 59.889382,11.962392
Helgums skoterklubbsstuga, helgumsbodarna Obekräftat 63.169779,16.737138
Hemberget Obekräftat 63.984532,20.067115
Hemmeråsen Raststuga Raststuga 61.9087437,12.7806452
Hemmesjö Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.86760545,14.93140161
Hemtjernet Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.7675,12.49227
Hemtjärnen väst Vindskydd med sovplats 59.91261,15.29589
Hemtjärnen öst Vindskydd med sovplats 59.912762,15.303203
Hemulån Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.007333,14.443035
Hemön Vindskydd med sovplats 60.2171,16.7968
Hermanboda Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.54738056,15.81795
Hermundssjön Vindskydd med sovplats 61.333691,13.170898
Herrebro fågelskådargömsle Vindskydd med sittplats 58.57098,16.10248
Herrenäs (DANO nr 59) Vindskydd med sittplats 59.1159,12.186253
Herreskojan Raststuga Raststuga 60.647617,12.542763
Herrestadsfjället Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.41627002,11.82899237
Herrvreten Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.103607,17.57267
Herråkra Vindskydd med sittplats 56.93115,15.21009
Hertsöträsket 1 Raststuga Raststuga 65.57863,22.3115
Hertsöträsket 10 Vindskydd med sittplats 65.587773,22.28895
Hertsöträsket 3 Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.580522,22.309281
Hertsöträsket 4 Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.583185,22.306589
Hertsöträsket 5 Raststuga Raststuga 65.585741,22.303755
Hertsöträsket 7 Vindskydd med sittplats 65.587731,22.298774
Hertsöträsket 8 Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.579235,22.305701
Hertsöträsket 9 Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.582634,22.298687
Hietaniemi Vindskydd med sittplats 66.215239,23.718892
Hillarp Vindskydd med sovplats 56.28173,13.64053
Himmelstorps vindskydd Vindskydd med sovplats 56.27932,12.54375
Hinneryd Vindskydd med sittplats 56.60721,13.60563
Hippastugan Obekräftat 62.800263,17.457169
Hjo Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.152,14.135
Hjoggböle Vindskydd Vindskydd med sittplats 64.59152,20.94
Hjortekullsmyren Vindskydd med sittplats 58.30898,11.65159
Hjortgården Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.92642,12.56647
Hjortgården 2 Vindskydd med sittplats 57.92505,12.56793
Hjortmarka Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.92444,12.61083
Hjortronbergsmossen Övernattningsstuga Raststuga 60.01664,14.83972
Hjortsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.38447687,15.29927324
Hjulsjö Obekräftat 59.77657,14.77294
Hjällsjöarna Vindskydd med sovplats 61.68123,14.72601
Hjärtenäset (DANO nr 36) Tältplats 59.41437,11.95393
Hjärtsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.04899,15.3423
Hjärtön vindskydd Vindskydd med sittplats 60.69451,16.83508
Hjässtorget Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.31,14.655283
Hollsten (DANO nr 102) Vindskydd med sittplats 59.13173,12.44752
Holmen, Rickleån Vindskydd med sittplats 64.120374,20.909257
Holmesjön Vindskydd med sovplats 57.85745,12.16766
Holmevatten, Svartedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.99685,11.9804
Holmforsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.58862078,13.51030827
Holmsjön Vindskydd med sovplats 58.704977,16.098378
Holmsjön Vindskydd med sovplats 59.20324,17.11015
Holmsjön Vindskydd med sittplats 59.26372,14.71572
Holmsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.87361111,15.33527778
Holmsjön vindskydd Vindskydd med sittplats 58.05123,16.10975
Holmsta Obekräftat 63.27648,16.69677
Holmudden, Tedarön Tältplats 59.52877,16.95927
Holmvallen Obekräftat 62.340341,14.254696
Holsklippen Raststuga 62.87552834,18.02744865
Honolulukojan Raststuga 60.45332,17.51277
Hornslandet Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.6453078,17.4943319
Horshaga Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.49360085,14.33526993
Horsö/Värsnäs Väst Vindskydd med sovplats 56.73378,16.35437
Horsö/Värsnäs Öst Vindskydd med sovplats 56.733777,16.365955
Hosarbo-stugan Raststuga 61.5412,16.2663
Hosjökojan Vindskydd med sittplats 60.597529,15.718317
Hosjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.921723,18.310372
Hovetorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.30222,15.72113
Hovgårdsklack Vindskydd med sovplats 60.387546,15.519584
Hovrasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7898262,16.988754
Hovs Hallar Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.467293,12.7049
Hovshaga, Karlslund grillplats Annat 56.92036,14.77228
Huljesjön Obekräftat 62.407575,16.959092
Hulke Obekräftat 62.987181,12.475779
Hullstaklippen Obekräftat 63.151047,17.259037
Hultafors Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.70095,12.75675
Hultarp Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.987219,13.410177
Hultasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.122009,14.7120917
Hultsjö Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.31049,14.714793
Hulvestorpagölen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.9101971,14.4705391
Hummelstugans vindskydd Vindskydd med sittplats 63.41109,13.08271
Hundbekken Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.81386,12.38013
Hundforsklippen Obekräftat 63.418941,16.922591
Hungviksön Vindskydd med sittplats 59.56601,12.64475
Hunneberg Kvarnsjön Vindskydd med sovplats 58.299438,12.494363
Hunålaget Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.36861413,13.93429768
Husby Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.276375,16.328583
Hyddan Vindskydd med sittplats 59.59566,15.15556
Hykjeberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.26955,14.194564
Hyltenäs Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.41497,12.61551
Hyltenäs Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.421567,12.631017
Hyngelsböle Okategoriserat 63.58876,19.33939
Häckeberga Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.593453,13.441744
Häggsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.024546,16.258869
Hägnalian Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.35946357,13.54484975
Hälla Vindskydd med sittplats 61.28213,13.13983
Hällabäck Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.26859,13.31909
Hällan Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.586848,22.30095
Hällaren Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.200512,16.566402
Hällingsåfallet Vindskydd med sovplats 64.36333,14.37924
Hällingsåfallet raststuga Raststuga 64.34887,14.38272
Hällingsåfallet vindskydd Vindskydd med sittplats 64.34936,14.38005
Hällsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.3614753,12.5957823
Hällungen Vindskydd med sovplats 58.09467,11.9446
Hälsingbergskojan Vindskydd med sittplats 60.599872,15.711924
Hälsostugan Obekräftat 62.926562,17.718818
Hängbrons vindskydd Vindskydd med sittplats 63.03308,16.5399
Hängesten (DANO nr 86) Vindskydd med sovplats 59.191061,12.279132
Härbärgssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.179319,16.930952
Häringe-Hammersta naturreservat Vindskydd med sovplats 59.01994,18.03468
Härjedalen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.12593,14.11895
Härjångdalen Obekräftat 63.047567,12.62062
Härjås Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.797425,13.68562778
Härnebo vindskydd Vindskydd med sovplats 61.12524,16.75604
Härsjönäs Lägergård Vindskydd med sovplats 57.7469319,12.34140829
Härskogen, Stora Härsjön Vindskydd med sovplats 57.716527,12.339449
Härsvattnet Vindskydd med sovplats 58.02080873,12.02942571
Hässningberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.8105078,20.1087268
Hässängsforsen Vindskydd med sittplats 63.928216,20.572776
Hästermålen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.7354,15.1226
Hästgöl Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.276344,16.271573
Hästkullen, Jokkmokk Vindskydd med sovplats 66.625167,20.233067
Häståsen vindskydd Vindskydd med sittplats 60.88336,16.57707
Hästön (DANO nr 10) Vindskydd med sovplats 59.340367,11.844831
Håckren Vindskydd med sittplats 63.20813,13.28846
Håga ängar Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.82016,17.57743
Hågntjärn Raststuga Raststuga 62.03175,13.22886667
Hålebacken Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.29855,15.28416
Hålebäck vindskydd Vindskydd med sovplats 56.112399,13.033596
Hålehall Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.3614,12.8449
Hålviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 63.182369,18.646047
Hårsjö Skola Vindskydd med sittplats 56.31139,13.58552
Hårsjö lägerplats Vindskydd med sovplats 56.31294149,13.58173423
Håvedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.93377,11.43591
Håverud (DANO nr 45) Tältplats 58.82133,12.40566
Håviken Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.213384,16.997864
Håvilsrud Vindskydd med sovplats 59.99296,12.38497
Höcklingsbäcken vindskydd Vindskydd med sovplats 60.737727,12.46157
Högarp Vindskydd med sovplats 57.3376,15.48524
Högbo Stormyren Okategoriserat 60.67683,16.83918
Höge klint Vindskydd med sovplats 58.22016,13.80536
Högelund Raststuga Raststuga 58.921389,12.433172
Högemon Kolarkoja Raststuga 59.43556,13.35111
Högemon Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.42945,13.3408667
Höghed Raststuga 61.24776542,14.67594266
Högheden 1 Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.295858,13.440941
Högheden 2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.28777,13.44299
Högheden övernattningsstuga Raststuga 59.04343,12.4442
Höghult Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.7484801,13.5532665
Högsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.21284,16.44912
Högsta punkten Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.638035,15.699407
Högsveden Vindskydd med sittplats 60.51115486,14.96465427
Högsäter Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.631321,12.142569
Högåker Raststuga 63.67626,19.17616
Högån Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.8561696,14.2699989
Högån Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.90784,14.22969
Höjentorps vindskydd Vindskydd med sovplats 58.4126722,13.6489235
Hökensås Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.03182364,14.06295598
Hökåsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.57841,12.62162
Höljerudsforsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.0018742,12.2466214
Höljerudsstugan Raststuga 59.00593758,12.2333622
Höljån vindskydd Vindskydd med sovplats 61.000157,12.351844
Hönstorpasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.896476,16.289863
Hörlingeån, Aggarp Vindskydd med sittplats 56.24192,13.64664
Hörnsjön parkeringen Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.283145,18.696218
Hörsickan Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.63809,12.055
Höstbodarna Raststuga Raststuga 61.25218,16.22731
Høljefallskoia Obekräftat 61.027431,12.297513
Id-Persätern Obekräftat 61.68896,12.356553
Idbybadet Vindskydd med sittplats 63.29004,18.8798
Idkerberget Vindskydd med sittplats 60.37784,15.22833
Idre fjäll Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.8883,12.8514
Igelbäcken Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.3945719,17.9698008
Igelbäcken vindskydd Vindskydd med sittplats 59.38375,17.969876
Igelhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.42306411,16.08610332
Igelsjön 1 Vindskydd med sovplats 58.30428,12.42461
Igelsjön 2 Vindskydd med sovplats 58.30405,12.42568
Igeltjärnen Vindskydd med sittplats 60.62590599,15.13469696
Iggelbo Vindskydd med sovplats 60.184171,17.38278
Iglasjön Nord, Hjortmarka Vindskydd med sovplats 57.93019,12.58613
Iglasjön Syd, Hjortmarka Vindskydd med sovplats 57.92723,12.5876
Iglasjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.6419102,14.4151676
Iglasjöns Ö Vindskydd med sovplats 57.85523,12.42062
Immanuelkyrkans vindskydd Vindskydd med sovplats 58.26934,12.23435
Immelns kanotcentral Vindskydd med sovplats 56.20566,14.24913
Ingeborgstjärnen Vindskydd med sittplats 61.2674496,13.74999922
Ingvarsberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.37448492,15.77568566
Ingvarssons udde Vindskydd med sovplats 61.80536,16.773
Intrånget Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.32516389,16.15973111
Isalanäset Vindskydd med sittplats 60.7691,15.92899
Issjön Stuga Raststuga 63.0889623,13.1378317
Jaktstugeudden i Viggeby Raststuga 58.191915,15.649728
Jan Storäng Okategoriserat 63.65316,19.22666
Jarhois Rastplats Raststuga 66.960342,23.827472
Jo-Ols-Karinvallens vindskydd Obekräftat 62.52245,13.97739
Jogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.8843,13.6418
Jonsboda Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.653008,14.105417
Jonstorp Raststuga Raststuga 56.215,12.7006
Jordgölen Väst Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.0636109,15.1121117
Jordgölen Öst Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.065745,15.119767
Julkvällen Obekräftat 62.493538,16.426849
Jungfrusundsåsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.277783,17.820878
Juånäset Vindskydd Vindskydd med sovplats 62.42657,15.40256
Jägarskogsudden Vindskydd med sovplats 59.16528,17.38899
Jägarstugan Obekräftat 63.845168,20.106654
Jällabjär Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.003303,13.329553
Jämnesjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.1106855,12.9156175
Järnavik Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.174592,15.079513
Järndammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.9769581,16.5758837
Järnsjön (DANO nr 96) Vindskydd med sittplats 59.321367,12.204239
Järnvägen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.4221,14.67816
Järvsö Raststuga Raststuga 61.73552513,16.25367165
Järvsö stuga Raststuga 61.702752,16.123393
Järvsöklack vindskydd Vindskydd med sovplats 61.736913,16.259713
Jäverön Öst Vindskydd med sovplats 59.370324,13.666051
Jågge Raststuga Raststuga 67.081956,18.104862
Kaknäsparken Vindskydd med sovplats 59.33516,18.129
Kaljoxadalen Södra Vindskydd med sovplats 59.90475,14.81441667
Kalles höjden Vindskydd med sittplats 62.908415,17.736376
Kallriberget Kolarkoja Raststuga 60.156955,14.278468
Kallsjön Raststuga Raststuga 62.68248056,18.04535
Kallviken Vindskydd med sovplats 60.2207,16.8642
Kalmarslund Obekräftat 59.6423,15.18977
Kalmarsundsleden Sandvik Vindskydd med sovplats 56.54478,16.22109
Kalven Vindskydd med sovplats 61.59072,15.61946
Kalvens slogbod Vindskydd med sittplats 60.062767,15.171333
Kalvnäset Nord (DANO nr 40) Tältplats 59.396459,11.948008
Kalvsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.17722,14.35639
Kalvtjärn Vindskydd med sovplats 61.15877,13.01881
Kalvträsk Vindskydd Vindskydd med sovplats 65.00121,18.70866
Kalvön (DANO nr 22) Vindskydd med sovplats 59.473015,11.847243
Kamasjaure Obekräftat 68.475536,20.229879
Kanalgården Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.02551,12.22851
Kaninholmarna Vindskydd med sovplats 59.43910332,15.01773833
Kapplakojan Obekräftat 60.430052,14.729034
Karl-Oskarstugan Raststuga 56.6516091,15.3700862
Karlevi Mo Gömsle Vindskydd med sovplats 56.59975,16.42173
Karlholmen Vindskydd med sovplats 60.26223,16.80844
Karls huvud (DANO nr 3) Vindskydd med sovplats 58.97419,11.89603
Karls huvud grillplats Annat 58.96927,11.89698
Karlsbergs Jaktlag Vindskydd med sittplats 61.64112,15.24271
Karlsbybadet Tältplats 58.64052,15.11291
Karlsdamm Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.45399,15.14869
Karlslund Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.430802,18.25926
Karsbäcken Obekräftat 65.994642,16.107544
Kasavikens vindskydd Vindskydd med sittplats 63.727473,20.409051
Kassasjön norra Vindskydd med sittplats 57.14679,13.9503
Kassasjön västra Vindskydd med sittplats 57.14375,13.94705
Kasviken (DANO nr 104) Vindskydd med sovplats 59.215961,12.252737
Kattebäcken (DANO nr 18) Vindskydd med sovplats 59.37994,11.84201
Katthällarna Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.86637,15.29666
Kattstrupeforsen Vindskydd med sittplats 63.32574,14.58681
Kebnekaise Fjällstation Raststuga 67.86806,18.6196
Kebnekaise Gamla toppstuga Raststuga 67.8925,18.51418
Kebnekaise Säkerhetsstuga Raststuga 67.89915,18.5129
Killingön Obekräftat 59.63712,15.03582
Killingön Vindskydd med sovplats 59.23106,14.67366
Kilstugan Raststuga 63.27974,18.34986
Kindlahöjden Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.7632,14.89971
Kindlamossen Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.7474667,14.8820972
Kinekulle Scoutkårs vindskydd Vindskydd med sovplats 58.59844,13.4026
Kinna Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.5187,12.6878
Kinnaberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.147404,13.642999
Kinnekulle vindskydd Vindskydd med sovplats 58.59994,13.40529
Kinnen 2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.4809,15.26176
Kinnen Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.48587883,15.22861183
Kisuriskåtan Obekräftat 67.528365,17.384527
Kittelfältet Regnskydd (endast tak) 59.646444,13.950424
Kiön tältplats Tältplats 56.25284,14.43002
Kjells general pass Vindskydd med sittplats 58.47861,11.36844
Klackpiken Vindskydd med sittplats 62.30435267,16.54448007
Kladdaberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.2150297,14.9680439
Klinten Notteryd Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.921756,14.8870567
Klitvallens Lappläger Obekräftat 65.28745,15.728341
Klodalskojan Obekräftat 61.584654,12.7761
Klosstjärns Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.7465722,14.9027203
Klosstjärns kolarkoja Vindskydd med sovplats 59.74656,14.90207
Klovanekojan Vindskydd med sovplats 58.48112047,11.35221899
Klovenhall Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.4713898,16.3728466
Klubbstugan Felmuren Raststuga 60.922942,16.806113
Klumpekvarn Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.11961,16.34128
Klumpliklumpen Obekräftat 64.699738,14.130894
Klyfttjärn Obekräftat 62.483314,12.548607
Kläppenskjulet Vindskydd med sittplats 61.224854,13.046607
Kläpptjärn Obekräftat 63.22707,14.79316
Klågerupsskolan Vindskydd med sovplats 55.59036,13.24573
Klåveröd 1 vindskydd Vindskydd med sovplats 56.033628,13.179757
Klåveröd 2 vindskydd Vindskydd med sovplats 56.032797,13.174264
Klåveröds Rastplats Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.0410724,13.1360919
Klåverödsstugan Raststuga 56.03475,13.18025
Klövsjö 2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.472,14.268
Klövsjö Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.502547,14.192542
Knattekojan Vindskydd med sovplats 59.37985,18.10522
Knipbäcken Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.5900676,15.3404036
Knipholken Obekräftat 64.94326,19.372609
Kniptjärn Raststuga Raststuga 62.59726,15.335477
Knuts Skeppstad Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0010271,15.1820088
Knutsgården Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.84177,14.83849
Knylstugan Obekräftat 62.682847,16.88694
Knäred övre Vindskydd med sovplats 56.50839,13.35898
Knäviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.385901,18.259715
Koarp Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.3561464,13.1068423
Kodalsforsens nacke Okategoriserat 63.58626,19.34314
Kojmossen Vindskydd med sittplats 60.225741,14.692597
Kojtjärnen Vindskydd med sittplats 66.13389,20.63362
Kolarebyn Raststuga Raststuga 59.038049,12.256181
Kolarkoja Obekräftat 59.610257,15.102696
Kolarkojan Raststuga 61.258707,16.917711
Kolarkojan (Mölndal) Vindskydd med sittplats 57.65615,12.07082
Kolarkojan Stenbyn/Ulvfjället Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.34645,12.56222
Kolarmoraån 1 Vindskydd med sovplats 60.03820412,18.34805921
Kolarmoraån 2 Vindskydd med sittplats 60.03786942,18.34870774
Kolbjännsjön Obekräftat 63.04541,16.264462
Kolebackagården Raststuga 57.87824,12.01025
Kollsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.773801,14.689214
Kolmila, tjärsdal Raststuga 60.195991,16.872505
Kolpen Nord Vindskydd med sittplats 59.8846,15.69853
Kolpen Syd Vindskydd med sovplats 59.88338,15.70161
Kolsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.874428,18.192579
Koludden Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.585731,22.349079
Komosse Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.7057522,13.6930847
Komponerar (ArkNat) Vindskydd med sovplats 63.15324,18.51321
Kopparholmarna Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.470083,16.962361
Koppungstjärnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.03153121,12.43255377
Korallgrottan raststuga Raststuga 64.88695,14.15502
Korskälla Raststuga Raststuga 61.62087222,13.97581389
Korslångsgård Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.9596,15.239917
Korslångssandvik Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.957329,15.216408
Korslångssmedjan Raststuga 59.94792,15.25618
Korssvedjan Obekräftat 62.411688,16.986924
Korsvatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.9958711,12.014202
Kosundsudden Vindskydd med sittplats 66.09074,21.81314
Koversta Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.295976,16.832798
Krackhammar vallen Gapskjul Obekräftat 62.068304,13.982476
Kraftkärret vindskydd Vindskydd med sittplats 58.71898,15.7965
Kraftverket Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.0543,14.24923
Krankesjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.690903,13.494022
Krickan Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.64183,16.63267
Krika-Skog Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.083683,13.126144
Kringelfjorden Vindskydd med sittplats 61.77648,12.93387
Kringelfjorden Nordväst Vindskydd med sittplats 61.786926,12.915596
Kristina scoutkår Vindskydd med sovplats 57.75397,14.19341
Krogsered vindskydd/badplats Vindskydd med sittplats 57.073,12.943
Krokeks byförenings vindskydd Vindskydd med sovplats 58.693453,16.322714
Krokestugan Raststuga 58.425794,11.858725
Krokfors (DANO nr 73) Vindskydd med sovplats 59.1743848,12.2355745
Krokforsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.3063202,17.1804959
Kroksjögyl Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.25865,14.85811
Kroksjön Vindskydd med sovplats 61.02005124,16.43328309
Kroksjön Vindskydd 1 Vindskydd med sovplats 57.967541,12.289524
Kroksjön Vindskydd 2 Vindskydd med sovplats 57.965812,12.288708
Kroksjön Vindskydd 3 Vindskydd med sovplats 57.960849,12.284117
Kroksjön, Karlsborg Vindskydd med sovplats 58.65988,14.58038
Kroksudd Vindskydd med sittplats 60.905532,14.814326
Kroksvik Vindskydd med sittplats 60.907349,14.817473
Kronjuvelen Vindskydd med sittplats 60.373675,15.497829
Kroppefjäll Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.655944,12.155944
Kroppefjäll Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.592854,12.195373
Krupåsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.30791667,14.10223889
Kråkmyren Vindskydd med sovplats 60.63825,15.495785
Krångede naturcamping Vindskydd med sittplats 63.145349,16.054896
Kulberget (ArkNat "Over the edge") Vindskydd med sovplats 62.80942,18.05353
Kulla kvarn Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.7062,15.5706
Kulla vindskydd Vindskydd med sovplats 58.42488,16.39339
Kullerberget Raststuga Raststuga 60.1913833,14.3014333
Kullflokojan Obekräftat 63.949029,14.932181
Kullsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.751076,12.3244715
Kulltjärn Obekräftat 63.097317,14.482479
Kumlan Vindskydd Vindskydd med sittplats 55.7682228,14.131165
Kungens rastplats Tältplats 59.24112,14.07004
Kungsberg Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.7744455,16.4004897
Kungsgårds fäbod Vindskydd med sovplats 60.25173,16.88919
Kungsgårdsviken Obekräftat 63.184817,14.466693
Kuoperjåkka Raststuga Raststuga 67.89169,18.32283
Kurajaure Raststuga Raststuga 67.02106476,17.07816124
Kurberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.90818,15.8674
Kustenleden Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.05675,17.62341
Kvarnberget Obekräftat 62.391145,16.859385
Kvarnbränna Vindskydd med sittplats 63.54347,16.07715
Kvarndammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.454142,15.033557
Kvarndammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.69914,17.00917
Kvarnforsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.8946743,13.18599701
Kvarngården Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.64315,18.62159
Kvarngölen Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.19331944,14.99094665
Kvarnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.161568,17.946662
Kvarntjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.152783,12.786217
Kvarntorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.23175,16.38851
Kvinnöarna, Immeln Vindskydd med sovplats 56.25023,14.28263
Kvistbäck Vindskydd med sittplats 57.50866,13.56832
Kycklingdalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.25053333,13.10166667
Kypesjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.74137,12.95925
Kyrksjön Plåtskjul Vindskydd med sittplats 57.69255,16.47044
Kyrkviken Vindskydd med sittplats 59.65036,12.5593
Källeberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.57582664,13.51532936
Källfjällsstugan Obekräftat 61.223268,13.105943
Källsjön Vindskydd med sittplats 62.36352146,13.57130706
Källstorp Stuga Raststuga 58.51306122,12.93126825
Källtorp Övernattningsstuga Raststuga 57.8422727,16.2373638
Kälsviken 1 Vindskydd med sittplats 63.08641,18.49391
Kälsviken 2 Vindskydd med sittplats 63.08571,18.49462
Kärra Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.858,12.858
Kärrgruvan Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.6474639,16.8578276
Kärringsjö-stugan Vindskydd med sittplats 62.354497,12.470213
Kärringsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.460938,18.003469
Kättiltäppan vindskydd Vindskydd med sovplats 58.17751,16.84818
Kåddisholmen Obekräftat 63.844433,20.104469
Kåddisstugan Obekräftat 63.846432,20.099854
Kåraböke Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.556822,14.2846
Kårtjärn 2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.156083,14.08019
Kårtjärnen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.1563732,14.0823054
Kåsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.7094496,12.1180157
Kåtaholmen Vindskydd med sovplats 65.119,17.08775
Kåtan Raststuga Raststuga 58.424468,11.861016
Kåvan Vindskydd med sittplats 62.57372618,12.55108058
Kåvanvallen Vindskydd med sittplats 62.5643599,12.5722003
Kölnavattnet Tiveden Vindskydd med sovplats 58.735316,14.611888
Kölnestugan Vindskydd med sovplats 58.399471,11.849794
Kölsjöån Åmot Vindskydd med sovplats 60.953,16.42545
Kölån Vindskydd med sittplats 62.25006,12.94417
Könnemyren (DANO nr 9) Vindskydd med sittplats 59.31471,11.823494
Köpmanholmens hamn Stuga Raststuga 63.177348,18.575346
Körsbärsdalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.7471,15.85438
L Kåsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.702509,12.109967
Ladholmen vindskydd Vindskydd med sovplats 58.886425,13.23445
Ladkasen Vindskydd med sovplats 58.267232,12.212538
Lafallshöjden Raststuga Raststuga 59.9302826,12.5962131
Laggträsket Nordväst Vindskydd Vindskydd med sovplats 65.4587258,18.3545085
Laggträsket Nordöst Vindskydd Vindskydd med sovplats 65.4554014,18.3610487
Laggträsket Storstuga Raststuga 65.452072,18.358833
Laggträsket Syd Vindskydd Vindskydd med sovplats 65.4437392,18.3745547
Laggträsket Öst Vindskydd Vindskydd med sovplats 65.4488516,18.3734526
Laitaure Raststuga Raststuga 67.11736679,18.29146385
Lake view Vindskydd med sittplats 60.57912827,16.3038826
Lammivaara Raststuga 67.77174,22.99159
Lammuddens Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.47406361,18.80778288
Landsberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.92018,15.92347
Landön Vindskydd med sovplats 63.839262,15.555976
Lappdalsvallen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.06926,12.357036
Lappeasuando Bunker Raststuga 67.48838334,21.11793467
Lappkåtan Vindskydd med sittplats 60.7078743,16.72616959
Lapplands Naturreservat Vindskydd med sovplats 59.80446,15.77315
Larssjön Norra Vindskydd med sovplats 59.459026,15.006642
Larssjön Norra 2 Vindskydd med sovplats 59.45865,15.008156
Larssjön Södra Vindskydd med sittplats 59.45555,15.010876
Larssjön Västra Vindskydd med sittplats 59.456489,15.008594
Lasse i bergets grotta Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.52093,13.3506
Lauker ställplats Vindskydd med sittplats 65.65702,19.78739
Laukersjön fiskeplats Vindskydd med sittplats 65.61086,19.84694
Laxstugan Obekräftat 63.877016,20.019753
Laxtjärnen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.85357,15.34588
Legranäset Vindskydd med sovplats 59.95412984,15.45887714
Leipijärvi badplats Vindskydd med sittplats 65.96081,23.88293
Lejondals Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.53430556,17.68669444
Lejondals naturreservat (vid Accropark Bro) Vindskydd med sovplats 59.52763,17.68794
Lejondals vindskydd Vindskydd med sovplats 59.52244,17.68255
Lekaråsagen Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.995217,14.3235
Lekeberga-Sälven Vindskydd med sovplats 59.22524,14.88175
Lekplatsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.92192,14.805323
Lerbäcken Okategoriserat 63.84832,18.91001
Lerike Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.00144,14.77075
Lerjevallen Alpin Vindskydd med sovplats 56.20641,14.30981
Lerjevallen Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.20713,14.31333
Lermon Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.08076859,16.27967834
Leruddstjärn, Grivetjärnsberget Vindskydd med sittplats 64.65775,18.61973
Letten 1 Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.7359,12.68145
Letten 2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.73553333,12.67815
Letten 3 Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.71441667,12.62943333
Letälven Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.163005,14.380919
Lida Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.161292,17.876107
Lidstorp, Equmenia scout Vindskydd med sovplats 57.738179,14.096887
Lierna Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.024829,13.229278
Lill-Allvattnet Vindskydd med sittplats 64.00359,15.51288
Lill-Bottna Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.797417,12.458767
Lill-Härjån Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.96898333,13.3247
Lill-Olas Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.9100661,12.8054023
Lill-Åksjön Raststuga Raststuga 62.72838,14.75369
Lilla Acksjöns Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.235859,17.464074
Lilla Delsjön Norra Vindskydd med sittplats 57.686863,12.062136
Lilla Ekesberget Vindskydd med sittplats 60.14345169,13.49970818
Lilla Göljen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.69675,16.55909
Lilla Hammarsjö Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.46875286,15.78588367
Lilla Haraldstorpskojan Raststuga 59.95278344,15.39620573
Lilla Harrie Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.78362,13.21911
Lilla Harsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.57076,18.33254
Lilla Holmevatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.721617,11.73329
Lilla Horssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.09163,17.408073
Lilla Härsjön Vindskydd med sovplats 57.739691,12.348115
Lilla Härsjön Norra, Härsjönäs Obekräftat 57.747976,12.343903
Lilla Långetjärn Vindskydd med sovplats 57.75777,12.32727
Lilla Ramsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.4700514,15.0366676
Lilla Spånsan Obekräftat 60.370424,15.116984
Lilla Sundsbyn (DANO nr 39) Vindskydd med sovplats 59.399084,11.95172
Lilla Tväggelåten Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.276369,14.826292
Lilla Vrångstjärn Stuga Raststuga 58.968265,11.848749
Lilla kroktjärn Vindskydd med sovplats 59.89943,15.143486
Lilla lövsjön Vindskydd med sittplats 57.87989,12.27241
Lilla Älgsjön Vindskydd med sovplats 60.03935876,15.78679521
Lilla Älgsjön badplats och tältplats Tältplats 58.71082,16.32316
Lillasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.18972,15.12972
Lillbjurn Okategoriserat 63.87059,18.89467
Lillbosjön Raststuga 61.75727,16.43769
Lillbottnasjön, Tollered Obekräftat 57.799728,12.394681
Lillbäckstugan Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.303284,12.939025
Lilldalsstugan Raststuga 61.360583,12.890588
Lillhållan Obekräftat 61.46623,13.149228
Lillnäset Okategoriserat 63.82907,18.93202
Lillsjödal Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.0582,13.668415
Lillsjön Bäcken, Stenbäcken Vindskydd med sovplats 59.2289764,14.7315609
Lillsjön badplatsen, Stenbäcken Vindskydd med sovplats 59.230418,14.724406
Lillsjön dammen, Stenbäcken Vindskydd med sovplats 59.23035,14.730046
Lillsjön, Dorotea Vindskydd med sovplats 64.19053,16.57877
Lillsjön, Färnebofjärden Vindskydd med sovplats 60.09674,16.72749
Lillsjön, Sandviken Vindskydd med sittplats 60.68943,16.81175
Lillträsket Vindskydd Vindskydd med sovplats 65.583362,22.319156
Lilläng Obekräftat 59.83257,15.08908
Lillänget Okategoriserat 63.8791,18.90108
Lillån Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.35760591,12.36495175
Lillö Vindskydd med sovplats 56.81674,16.4204
Lima Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.158952,12.792092
Lima1 Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.9892932,13.0833006
Lindbostugan Raststuga 59.943631,15.6935406
Lindbuan Obekräftat 60.496193,15.164272
Lindebysjön Obekräftat 59.66081,14.84829
Lindö fågelskådarstuga Vindskydd med sittplats 56.11939,15.34876
Linjeviks badplats Vindskydd med sovplats 57.11606,13.04404
Linsöstugan Raststuga 59.09296,14.0693
Lisjökojan Raststuga 60.1422,14.2725833
Lisjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.13647,14.30157
Liss-Annas tjärn Vindskydd med sovplats 60.36301,16.50929
Lisselängen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.399106,14.943669
Lit Vindskydd med sittplats 63.33097,14.85044
Livarebosjön Raststuga Raststuga 58.84183,12.4263
Ljungan Obekräftat 62.975755,12.656704
Ljungbackens vindskydd Vindskydd med sittplats 59.10081,17.56222
Ljungby Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.4398303,18.441982
Ljungby Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.982449,12.570968
Ljunghusen Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.4086885,12.8935902
Ljungnäs badplats Vindskydd med sovplats 56.82781,16.41823
Ljusevatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.9810421,12.3488286
Ljusneberget Vindskydd med sittplats 60.50969,12.99686
Ljusnefors Tältplats 61.20371,17.13013
Ljusterbro Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.380121,15.713322
Ljustjärn Vindskydd med sittplats 60.52662,13.83708
Ljustjärn Vindskydd med sittplats 61.47211,15.42335
Ljustjärnen Vindskydd med sittplats 59.3997234,14.1719824
Loberget Obekräftat 64.279021,20.305017
Logården Vindskydd med sittplats 58.55553,13.88508
Lokarakan Syd Vindskydd med sittplats 61.26107,14.01848
Lomgölen Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.669833,16.052111
Lommaholmen Vindskydd med sovplats 57.212063,13.068717
Lomstorp Raststuga Raststuga 60.138522,12.555633
Lomtjärn raststuga Obekräftat 66.656016,15.836594
Lorthån Stuga Raststuga 61.637907,12.5914262
Lorttjärn Vindskydd med sittplats 61.56996,16.79756
Lorttjärnen Vindskydd Obekräftat 60.91788,16.44341
Los skidbacke Vindskydd med sittplats 61.73282,15.17677
Lovön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.33826032,17.81582335
Lulnäset vindskydd Vindskydd med sittplats 65.5094819,22.1368105
Lumsenkojan Raststuga 59.99539,15.35941
Lundbergs Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.473,14.134
Lundbergs Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.4239377,14.155325
Lundbjörken Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.79526013,14.66683282
Lundeviken Vindskydd med sovplats 58.85827,12.53027
Lunnarp Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.7658,13.9066
Lunnsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.655056,16.132222
Lunsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.782848,17.676588
Lunsentorpet Raststuga 59.77124,17.721934
Luntertun 2 Vindskydd med sittplats 56.26501,12.85165
Luntertun 2 Vindskydd med sittplats 56.26412,12.84823
Luskojan 2 Raststuga 60.85258,16.19904
Luvebo - Brevens bruk Vindskydd med sittplats 59.038188,15.553933
Lybecks sten Vindskydd med sovplats 59.498617,16.626567
Lyckesand Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.28646,17.06499
Lyckestigens vindskydd Vindskydd med sittplats 55.5551,13.21955
Lyngemads Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.553574,14.2965
Lysetjärn Raststuga Raststuga 59.0367546,12.2537551
Läde Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.05049,14.3559
Lägerplats Dörröd Vindskydd med sovplats 55.59122,13.47046
Lägerplats Fru Alstad Vindskydd med sovplats 55.44536,13.24553
Lägerplats Gransholm Vindskydd med sovplats 56.84539,14.59865
Lägerplats Ramsholmens kulturreservat Tältplats 57.45017,12.70335
Lärkesholmssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.28591478,13.37895513
Lättsjön Vindskydd med sittplats 62.77857,14.29404
Lättsjöns vindskydd Vindskydd med sittplats 62.771028,14.294094
Låktatjåkka parkering Vindskydd med sittplats 68.42709,18.32553
Lång-Viskaforskojan Raststuga 63.99915,18.79425
Långa näset Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.85159,15.27188
Långan vindskydd Vindskydd med sittplats 63.44883,14.49821
Långberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.7979833,12.88555
Långbropasset Obekräftat 60.6529,17.258754
Långbrottsjön Obekräftat 62.660592,12.251782
LångbäckenVindskkydd Vindskydd med sittplats 64.3164115,18.0617799
Långevattnet Hunneberg Vindskydd med sovplats 58.32941,12.46595
Långforsen Vindskydd med sittplats 63.51921,14.37614
Långforskojan Raststuga 63.88525,18.89198
Långforskojorna (2st) Raststuga 63.89317,18.89704
Långgöl Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.35009,15.247171
Långholmen Obekräftat 62.817701,14.503905
Långmarkstjärn Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.3563093,14.198845
Långmyra Rastkoja Raststuga 60.37,15.064
Långnäset Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.91814351,16.86637919
Långnäset, Backe Vindskydd med sittplats 63.80322,16.41558
Långreven Vindskydd med sovplats 63.666997,20.234218
Långrävelsberget Vindskydd med sittplats 61.66074,17.3997
Långsele skoterstuga Obekräftat 63.153035,17.06614
Långserum Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.49211889,14.38299767
Långsjön Vindskydd med sovplats 59.143855,18.035521
Långsjön Vindskydd med sovplats 59.695591,16.272351
Långsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.197011,18.294919
Långsåsens vindskydd Vindskydd med sovplats 60.458777,16.088129
Långtjärn Vindskydd med sittplats 61.353713,14.75367
Långtjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.73894,13.86408
Långtjärn Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.260751,14.602308
Långtjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.930564,15.28735
Långtjärnhällorna Obekräftat 63.11258,18.435125
Långträsk raststuga Raststuga 65.94184,23.53587
Långträsket Vindskydd Vindskydd med sittplats 65.960605,20.506152
Långvattnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.93217,11.95686
Långviken Vindskydd med sovplats 58.042021,16.748228
Långvindsängena Vindskydd med sovplats 60.24739,16.89883
Långängens vindskydd Okategoriserat 59.26856,17.93588
Långörens Naturreservat Vindskydd med sovplats 62.14611,17.5051
Lögdeälven Rastplats Okategoriserat 63.55832,19.42293
Lögdeälven vindskydd vid väg 92 Vindskydd med sittplats 63.9911,18.7997
Lökaryd Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.2272222,15.1027778
Lönnebergaleden Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.45976,16.00959
Lövan Vindskydd med sittplats 62.87171,13.539329
Lövestads Åsar Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.65557957,13.86327088
Lövhult (Friluftsfrämjarläger) Vindskydd med sovplats 57.658888,14.764519
Lövhult 2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.657878,14.764949
Lövnäset Vindskydd Tältplats 59.26591,12.14828
Lövnäsvallen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.8192959,13.5626221
Lövnäsvallen Övre Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.83210278,13.55310556
Lövnäsviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.259385,12.158374
Lövringstorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.55543,14.7011
Lövsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.65779495,15.26473045
Lövsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.686823,16.470803
Lövsjön vindskydd Vindskydd med sittplats 62.570668,15.951667
Lövsta vindskydd Vindskydd med sittplats 63.17851,14.58425
Lövåsen Raststuga Raststuga 62.04868,12.398609
Lövö Värmestuga Raststuga 57.2623,13.8787
Lövön (DANO nr 1) Vindskydd med sovplats 58.87737,11.68842
Lövön (DANO nr 105) Vindskydd med sovplats 59.21364,12.13878
Mackmyra övre Vindskydd med sittplats 60.64132,16.9457
Maderna Vindskydd med sovplats 57.72111645,12.15138878
Magle Våtmark gömsle Vindskydd med sittplats 56.13649,13.76068
Maglebjär Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.97092,13.545572
Majas tjärnar Vindskydd med sittplats 60.13835,14.40238
Makersbergen Vindskydd med sovplats 58.32071,14.6795
Malibo Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.845358,14.443942
Mallenjarka Obekräftat 66.925319,17.718935
Malmagsvålen Raststuga Raststuga 62.6215,12.18899
Malmsjön tältplats Tältplats 56.35699,13.72069
Malviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.132528,16.620806
Mana-Örbäcken vindskydd Vindskydd med sittplats 60.03387,13.71153
Mangslidberget brandtornet Raststuga 60.4978833,12.7405833
Marbäcken stuga Raststuga 57.44056,14.65454
Mariannelund Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.62566209,15.59110165
Marieby Stenbrottet Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.1214333,14.73415
Marsfjällskatan Obekräftat 65.101821,15.264186
Marsholm Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.69547,14.16357
Marsliden Vindskydd med sittplats 65.03316,15.38421
Marssjön Vindskydd med sittplats 65.02748,15.39082
Mastedalstjärnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.9146325,12.282331
Masugnssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.83293,17.1525
Matkullen Obekräftat 59.89912,15.593581
Matlöpen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.251333,12.60205
Mattaberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.128985,14.856141
Mattestigens vindskydd Vindskydd med sittplats 55.55896,13.20504
Meditationsplatsen Raststuga 61.12066,15.25617
Medskogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.69216728,12.48209953
Mejertjärn Raststuga Raststuga 62.5824347,15.3455242
Mellan Marviken Vindskydd med sovplats 59.207366,17.149211
Mellanjuten vindskydd Vindskydd med sittplats 58.81576,15.82883
Mellansjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.42406,13.71904
Mellansjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.510954,16.377336
Mellanstugan Övernattningsstuga Raststuga 63.34236111,18.07027778
Mellantjärn väst Vindskydd med sittplats 60.0227,15.34333
Mellantjärn öst Vindskydd med sittplats 60.02257,15.34577
Mellanämten Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.255619,14.648902
Mellersta Paradistjärnen Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.66077778,12.17272222
Mellerud Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.434165,13.355577
Mellsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.639717,16.967824
Messlingen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.676144,12.8943418
Mesvattnets rastplats Vindskydd med sittplats 64.83833,14.12714
Mettjärn Vindskydd med sittplats 59.92734,14.62314
Metträsket Vindskydd med sittplats 65.86942,22.54431
Meåforsen Öst Raststuga 63.3119459,16.65268733
Midskogsberget Vindskydd med sovplats 62.30462,17.29297
Midsundsberget vindskydd Vindskydd med sittplats 63.0488021,18.47879098
Mieskentjakke Obekräftat 62.98372,12.361647
Mikkastugan Raststuga 67.3775414,17.6442691
Milsjön öst Vindskydd med sittplats 60.1992604,14.01276917
Misströstans boning Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.462612,14.847083
Missutjärn raststuga Raststuga 64.40412,19.46519
Missutjärn vindskydd Vindskydd med sovplats 64.40522,19.46552
Missveden Vindskydd med sovplats 58.295495,14.182008
Misterfalls askäng Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.97437,15.50032
Mittitjärnkojan Vindskydd med sittplats 66.010695,21.951188
Mjögtjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.30218333,13.08635
Mjölkudden (DANO nr 100) Raststuga 59.10992,12.44305
Mjösjöforsen Vindskydd med sittplats 63.79753,18.96425
Mjösundet Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.3109491,13.4106588
Mobergstjärn, Rörbäcksnäs Vindskydd med sittplats 61.152892,12.809469
Modalen vindskydd Vindskydd med sovplats 58.48849,11.76394
Mon Vindskydd med sittplats 58.69175,14.63062
Morfarsåker Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.960383,15.24495
Morkullan Obekräftat 60.39613,15.507709
Mosjön Vindskydd med sovplats 58.99431012,14.5610387
Mossebo Statarlänga Raststuga 57.6394049,15.70069
Motte (ArkNat) Vindskydd med sovplats 63.17965,18.59312
Mullekojan Obekräftat 60.123436,15.217392
Mullekojjan Obekräftat 64.914964,20.952227
Mullespåret Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.15802,17.59555
Mullestigens vindskydd Vindskydd med sovplats 59.13603,12.89831
Mulltjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.41023333,12.7026
Munkebols Gårdsförening Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.48779,13.16678
Munkedal Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.485633,11.751233
Munsö Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.4297,17.56733
Munsö2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.42708,17.57796
Muskan Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.011364,17.89916
Musnäset Okategoriserat 63.98891,18.79214
Musön vindskydd Vindskydd med sovplats 56.95821,14.79676
Myckelmyrtjärnen Vindskydd med sittplats 60.614474,15.699812
Myllevik vindskydd Vindskydd med sovplats 56.28095143,14.48747253
Myresjön Vindskydd med sovplats 58.63552,12.2271
Myrgryten Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.0569979,16.2761028
Myrholn Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.483,14.895
Myrornas vindskydd Vindskydd med sittplats 60.10952,13.48612
Myrsandsviken Obekräftat 63.231973,14.068937
Myrängen rastplats Raststuga 61.7248487,16.1608505
Mäjabodarna Raststuga 63.02503,18.22623
Märrjärvi (Kaljoxadalen Öst) Vindskydd med sittplats 59.92161111,14.81616667
Märrtjärnet Obekräftat 59.859948,12.78924
Märrviken Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.283721,15.13754
Målen Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.6905,15.6622
Mångberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.854146,14.575961
Månsebäcken (DANO nr 58) Vindskydd med sittplats 59.10858,12.20704
Mårma Obekräftat 68.095787,18.765442
Mårtens Klack Vindskydd med sovplats 60.80994,16.66899
Mårtens Klack 2 Vindskydd med sittplats 60.821319,16.662412
Mögsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.170886,16.383107
Mögsjöns tältplats Tältplats 59.36613,14.21209
Mölle Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.296612,12.481894
Mölledammen vindskydd Vindskydd med sovplats 56.050333,13.168972
Mördarheden Vindskydd med sovplats 59.95545,14.77587
Mörnäs (DANO nr 94) Vindskydd med sittplats 59.239312,12.389226
Mörtsjön Vindskydd med sittplats 59.20531884,17.17166542
Mörtsjön vindskydd Obekräftat 59.603879,18.396051
Mörtsjöåsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.281934,15.700169
Mörttjärnet Vindskydd med sovplats 59.84115,12.58551
Naankijärvi badplats Tältplats 67.95376,23.46858
Nabbelund Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.35215187,17.08193779
Nakenbadet Vindskydd med sovplats 58.211246,15.636962
Namnlöst vindskydd Obekräftat 59.631226,18.285249
Namnlöst vindskydd Obekräftat 59.651812,18.650983
Namnlöst vindskydd Obekräftat 59.635327,18.353116
Namnlöst vindskydd Vindskydd med sittplats 60.6731433,16.8668046
Naturrastplats Koulitisjaure Vindskydd med sittplats 66.741993,15.989748
Naturreservat entrance Vindskydd med sittplats 62.69397,17.41271
Navarviksön (DANO nr 28) Vindskydd med sovplats 59.638889,11.888333
Nedre Bolsjöns Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.8015,11.43717
Nedre Bursjön Vindskydd med sittplats 61.55671,15.71134
Nedre Bäck Raststuga 64.536617,21.342368
Nedre Glottern Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.689667,16.190639
Nedre Ingevadsjön Vindskydd med sovplats 60.266,12.5235
Nedre Långevattnet, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.993421,11.977823
Nedre Långsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.189619,15.746775
Nedre Nätraälven Vindskydd Vindskydd med sovplats 63.1910146,18.5334093
Nedre tältängen, Stenbäcken Vindskydd med sovplats 59.228916,14.736249
Nedre älgforsen Raststuga 63.76373,18.99442
Nientostugan Obekräftat 67.416404,18.081408
Nikkaluokta rastplats Vindskydd med sittplats 67.8645019,19.059706
Nilsböle Obekräftat 62.650549,16.887819
Nilstrop Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.37033333,17.87327778
Nimis Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.27839722,12.54724444
Nipan Vindskydd Vindskydd med sovplats 63.1394298,12.9579573
Nipstugan Raststuga 61.9436,12.8225
Nipstugan Raststuga 62.8542,18.15731
Nissaström Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.83983471,12.99949188
Nittbo Vindskydd med sovplats 59.85436,14.91537
Nittälvsbrännan (Kaljoxadalen Norra) Vindskydd med sittplats 59.93536111,14.80502778
Njupeskärstuga Raststuga 61.637248,12.690743
Njurunda Skidklubb Vindskydd med sittplats 62.21709,17.406375
Nolbyholen Raststuga Raststuga 60.799045,12.403405
Nolbyströmmen Raststuga Raststuga 62.2961551,17.32203305
Noppaho vindskydd Vindskydd med sovplats 60.707054,12.440528
Noranernäset (DANO nr 103) Vindskydd med sovplats 59.30198,12.466142
Norddalen Säter Vindskydd med sittplats 60.367042,15.740239
Nordsjöforsen Okategoriserat 63.73285,19.04995
Nordsjön Nordsjön Vindskydd med sittplats 62.143653,14.084267
Nordupplands skoterklubb Obekräftat 60.570799,17.419924
Nordvallskojan Obekräftat 62.15997,14.117765
Nornäs Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.888,11.66863
Norr om Finnsjön Vindskydd med sovplats 57.64722,12.13465
Norr-älgen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.856713,14.554803
Norra Långavattnet Syd Vindskydd med sittplats 57.668787,12.041058
Norra Barnsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.576542,12.124468
Norra Fisklösen Vindskydd med sittplats 58.74698,14.59459
Norra Fåsjön Obekräftat 59.62697,14.94017
Norra Hållen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.870027,14.405688
Norra Krokholmen (DANO nr 87) Vindskydd med sovplats 59.20054,12.25603
Norra Långevattnet Öst Vindskydd med sovplats 57.66975745,12.03939349
Norra Lövnäset (DANO nr 81) Vindskydd med sittplats 59.278551,12.152598
Norra Morsjön Tältplats 59.92052,15.80745
Norra Tallmon Vindskydd med sovplats 59.86369,12.28198
Norra Vänern 1 Vindskydd med sovplats 59.25511,13.5024
Norra Vänern 2 Vindskydd med sovplats 59.25798,13.51406
Norra Vänern 3 Vindskydd med sittplats 59.25754,13.52169
Norra Vänern 4 Vindskydd med sovplats 59.25707,13.50458
Norra vardsätern fabodarna Raststuga 60.8416167,13.1597167
Norra Åselbergssätern Raststuga 60.8871,12.7447667
Norregölstugan Raststuga 56.97616,16.26672
Norrforsstugan Vindskydd med sittplats 63.880103,20.024958
Norrgryten kolarkoja Vindskydd med sovplats 59.244422,14.62366
Norrgryten vindskydd Vindskydd med sittplats 59.246065,14.616552
Norrkvarn Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.784865,14.081192
Norro Raststuga Raststuga 60.720109,12.432704
Norrsand / Viren Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.578064,18.534501
Norrvarp Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.796626,18.151291
Norsberget Vindskydd med sittplats 60.15160561,13.51206779
Notholmen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.247288,15.404286
Nothuskojan Raststuga 59.939634,15.286699
Nothusudden Vindskydd med sovplats 59.94031,15.28231
Notvarpsstugan Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.835127,20.127031
Nyberget Norra Vindskydd med sovplats 59.749777,14.981974
Nybergets badplats Vindskydd med sovplats 59.747601,14.98279
Nybro Vindskydd med sittplats 61.36317,15.52575
Nybron Raststuga Raststuga 61.161532,14.3767255
Nybygge Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.637832,12.705384
Nybygget Vindskydd med sovplats 57.9113277,13.51360202
Nybyn brofästet Vindskydd med sittplats 66.36470766,22.84439247
Nyckelvattnet vindskydd Vindskydd med sovplats 60.349318,12.563434
Nyesjön Vindskydd med sovplats 59.91475,12.50846
Nyhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.12838,14.586051
Nysjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.1102679,16.1577166
Nystugeholmen (DANO nr 41) Vindskydd med sovplats 59.3928495,11.9465804
Nysäter Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.29003333,12.77935
Nytorp vindskydd Vindskydd med sovplats 59.97356402,15.32106366
Nyvallen stuga Raststuga 61.54337552,16.19348211
Näcktjärn Vindskydd Obekräftat 60.14473915,16.00072861
Närfällsstugan Obekräftat 61.234609,12.952734
Närlunda Jaktlag Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.10176,17.172023
Näsbergtjärn Obekräftat 65.981252,16.157616
Näset Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.758962,18.361641
Näsets friluftsbad Vindskydd med sittplats 61.22078,16.58921
Näskebodarna Raststuga 63.10169,18.533136
Näsnaren Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.835918,16.335584
Nässja Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.917957,13.535784
Nässjasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.6596689,15.3720419
Näste (Arknat) Vindskydd med sovplats 55.75046,12.90317
Näsudden Vindskydd med sovplats 61.190313,14.753658
Näsums bokskogar Vindskydd med sovplats 56.17488105,14.53328357
Nätsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.87318,14.51375
Nävsjön Kolarkoja Raststuga 58.657435,16.73309
Nävsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.660982,16.72586
Nävsjön Öst Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.6605631,16.7318519
Nöbbelövs Mosse Vindskydd Vindskydd med sittplats 55.734008,13.152134
Nördträsket Vindskydd med sittplats 65.02376,20.76425
Nötholmen rastplats Vindskydd med sittplats 58.9404451,11.1495259
Obekräftat 10 Obekräftat 59.90422,15.37773
Obekräftat 100 Obekräftat 60.969143,13.981464
Obekräftat 101 Obekräftat 60.33484,16.174627
Obekräftat 1014 Obekräftat 59.86793518,12.80954361
Obekräftat 1015 Obekräftat 59.91282463,12.76516914
Obekräftat 1016 Vindskydd med sittplats 60.20678937,12.92043149
Obekräftat 1017 Obekräftat 60.24302602,12.92933106
Obekräftat 1018 Obekräftat 60.38515091,12.61360824
Obekräftat 1019 Obekräftat 60.45315564,12.67215014
Obekräftat 102 Obekräftat 60.333512,16.176102
Obekräftat 1020 Obekräftat 60.43876827,12.74475217
Obekräftat 1021 Obekräftat 60.46601951,12.80679166
Obekräftat 1022 Obekräftat 60.29442251,12.9949218
Obekräftat 1026 Obekräftat 60.27807176,13.33181262
Obekräftat 1028 Obekräftat 60.49372673,13.2069236
Obekräftat 1029 Obekräftat 60.39029539,14.02565181
Obekräftat 1030 Obekräftat 60.10242462,14.39887047
Obekräftat 1031 Obekräftat 60.13169289,14.43446875
Obekräftat 1032 Obekräftat 60.14353216,14.44120109
Obekräftat 1033 Obekräftat 60.16389549,14.439978
Obekräftat 1034 Obekräftat 60.25683403,14.51886177
Obekräftat 1035 Obekräftat 60.28637588,14.51010168
Obekräftat 1036 Obekräftat 60.34450471,14.49980199
Obekräftat 1037 Obekräftat 60.34510553,14.49458778
Obekräftat 1038 Obekräftat 60.38656175,14.71761346
Obekräftat 1039 Obekräftat 60.47990799,14.64434624
Obekräftat 104 Obekräftat 59.548246,18.250023
Obekräftat 1040 Obekräftat 60.49742281,14.68589365
Obekräftat 1041 Obekräftat 60.44396102,14.77089822
Obekräftat 1042 Obekräftat 60.4130137,14.81740236
Obekräftat 1044 Obekräftat 60.45990944,16.34988785
Obekräftat 1046 Obekräftat 60.53020477,16.28954887
Obekräftat 1048 Obekräftat 60.5982846,16.36595428
Obekräftat 1049 Obekräftat 59.9723053,16.57115936
Obekräftat 105 Obekräftat 60.803808,15.027484
Obekräftat 1051 Obekräftat 60.21179438,18.04869711
Obekräftat 1053 Obekräftat 60.48763275,17.29745865
Obekräftat 1054 Obekräftat 60.50520658,17.29098916
Obekräftat 1055 Obekräftat 60.5780983,17.38792419
Obekräftat 1057 Obekräftat 61.00452125,13.19423139
Obekräftat 1058 Obekräftat 61.09213829,13.21458936
Obekräftat 1059 Obekräftat 61.12615943,13.36388111
Obekräftat 106 Obekräftat 59.606574,18.369263
Obekräftat 1060 Obekräftat 61.10803843,13.47546637
Obekräftat 1061 Obekräftat 61.08483732,13.61020982
Obekräftat 1062 Obekräftat 61.14234924,13.66716385
Obekräftat 1063 Obekräftat 61.08992815,13.78299236
Obekräftat 1064 Obekräftat 61.10893428,13.84065986
Obekräftat 1065 Obekräftat 61.32980347,14.12009239
Obekräftat 1068 Obekräftat 61.86311245,13.09806347
Obekräftat 1069 Obekräftat 61.86629355,13.09627175
Obekräftat 107 Obekräftat 60.467846,14.713587
Obekräftat 1070 Obekräftat 61.86531186,13.10047209
Obekräftat 1071 Obekräftat 61.86921716,13.09673846
Obekräftat 1072 Obekräftat 61.87089622,13.09539735
Obekräftat 1073 Obekräftat 61.87134683,13.0945605
Obekräftat 1074 Obekräftat 61.87148631,13.09206069
Obekräftat 1075 Obekräftat 61.1514473,14.34565544
Obekräftat 1076 Obekräftat 61.18862271,14.48629975
Obekräftat 1078 Obekräftat 61.26804829,14.98074889
Obekräftat 108 Obekräftat 60.473625,14.711811
Obekräftat 1087 Obekräftat 61.06098175,15.97266197
Obekräftat 1088 Obekräftat 61.14521921,15.88126838
Obekräftat 1089 Obekräftat 61.20371819,16.0541153
Obekräftat 109 Obekräftat 60.48208,14.711299
Obekräftat 1090 Obekräftat 61.18629456,16.04458809
Obekräftat 1091 Obekräftat 61.17985725,16.08037949
Obekräftat 1092 Obekräftat 61.16621017,16.14569664
Obekräftat 1093 Obekräftat 61.17850006,16.20186746
Obekräftat 1094 Obekräftat 60.92511177,16.4294529
Obekräftat 1095 Obekräftat 60.97845018,16.47300661
Obekräftat 1099 Obekräftat 61.28079414,16.38087273
Obekräftat 11 Obekräftat 59.593184,12.575945
Obekräftat 110 Obekräftat 60.798995,15.424512
Obekräftat 1100 Obekräftat 61.29585743,16.35895908
Obekräftat 1102 Obekräftat 61.37777746,16.28733337
Obekräftat 1103 Obekräftat 61.10527039,16.75861359
Obekräftat 1105 Obekräftat 61.18613362,16.59122229
Obekräftat 1107 Obekräftat 60.74546814,16.48730278
Obekräftat 1108 Obekräftat 60.76573491,16.56966269
Obekräftat 1109 Obekräftat 60.85776687,16.42750561
Obekräftat 111 Obekräftat 60.659809,16.934901
Obekräftat 1111 Obekräftat 60.65371513,16.92049026
Obekräftat 1113 Obekräftat 60.34687042,16.60506248
Obekräftat 1114 Obekräftat 60.83982825,13.21074307
Obekräftat 1115 Obekräftat 60.99326134,14.20394897
Obekräftat 1117 Obekräftat 60.76460838,12.90524483
Obekräftat 1118 Obekräftat 60.9003067,12.69367218
Obekräftat 1119 Obekräftat 61.14046097,14.33913231
Obekräftat 112 Obekräftat 60.617897,17.200858
Obekräftat 1120 Obekräftat 61.45872116,15.83996773
Obekräftat 1121 Obekräftat 61.38876915,16.2661171
Obekräftat 1122 Obekräftat 61.39928877,16.29352391
Obekräftat 1123 Obekräftat 61.42301559,16.28302574
Obekräftat 1124 Obekräftat 61.43665731,16.27132058
Obekräftat 1125 Obekräftat 61.45270765,16.23319566
Obekräftat 1126 Obekräftat 61.82264328,16.00244522
Obekräftat 1127 Obekräftat 61.81315899,15.95015824
Obekräftat 1128 Obekräftat 61.86547279,15.76615334
Obekräftat 1129 Obekräftat 61.87680244,15.7467556
Obekräftat 113 Obekräftat 60.538739,17.522091
Obekräftat 1130 Obekräftat 61.89071238,15.68562269
Obekräftat 1131 Obekräftat 61.9179529,15.64042747
Obekräftat 1132 Obekräftat 61.92756593,15.59879959
Obekräftat 1133 Obekräftat 61.93213105,15.55635095
Obekräftat 1134 Obekräftat 61.93404615,15.55881321
Obekräftat 1135 Obekräftat 61.86369181,15.45392811
Obekräftat 1137 Obekräftat 61.22632921,16.11425042
Obekräftat 1138 Obekräftat 61.37889862,16.33692741
Obekräftat 1139 Obekräftat 61.56257629,16.10132217
Obekräftat 1141 Obekräftat 61.65460289,16.82754099
Obekräftat 1142 Obekräftat 61.67956352,16.63269997
Obekräftat 1143 Obekräftat 61.69803321,16.72255933
Obekräftat 1144 Obekräftat 61.70205116,16.88049316
Obekräftat 1145 Obekräftat 61.85302734,16.86573029
Obekräftat 1146 Obekräftat 61.86761856,16.87027931
Obekräftat 1147 Obekräftat 61.86727524,16.86392784
Obekräftat 1148 Obekräftat 61.90279841,16.76973403
Obekräftat 1149 Obekräftat 61.7278862,17.08931923
Obekräftat 115 Obekräftat 60.72283,14.876403
Obekräftat 1150 Obekräftat 62.53357887,16.05711937
Obekräftat 1151 Obekräftat 62.3685801,14.55016851
Obekräftat 1152 Obekräftat 62.43885934,14.31477785
Obekräftat 1153 Obekräftat 62.54001617,14.23690796
Obekräftat 1154 Obekräftat 62.20948219,13.60485077
Obekräftat 1155 Obekräftat 62.20424652,13.08883667
Obekräftat 1156 Obekräftat 62.28428364,12.74596453
Obekräftat 1157 Obekräftat 68.25033188,21.50204659
Obekräftat 1158 Obekräftat 68.19050789,21.59749031
Obekräftat 1159 Obekräftat 68.12249243,21.67609513
Obekräftat 116 Obekräftat 60.795913,14.955847
Obekräftat 1160 Obekräftat 68.27129066,22.33807504
Obekräftat 1161 Obekräftat 67.87190437,21.7719841
Obekräftat 1162 Obekräftat 67.90563583,21.91609383
Obekräftat 1163 Obekräftat 67.88203239,21.95506096
Obekräftat 1164 Obekräftat 67.87396431,21.93995476
Obekräftat 1165 Obekräftat 67.79139519,21.83498383
Obekräftat 1166 Obekräftat 67.85576284,22.6402849
Obekräftat 1167 Obekräftat 67.85737753,22.64095545
Obekräftat 1168 Obekräftat 67.85670698,22.64410436
Obekräftat 1169 Obekräftat 68.01017761,19.64818954
Obekräftat 1170 Obekräftat 68.3804512,18.66130829
Obekräftat 1171 Obekräftat 68.39847565,18.46544266
Obekräftat 1172 Obekräftat 67.82521248,22.80349731
Obekräftat 1173 Obekräftat 63.88300896,19.22118187
Obekräftat 118 Obekräftat 60.871992,16.294291
Obekräftat 119 Obekräftat 61.167177,16.135216
Obekräftat 1190 Obekräftat 63.79855156,17.91192055
Obekräftat 1191 Obekräftat 63.84284019,17.90127754
Obekräftat 1192 Obekräftat 65.94740868,16.46936417
Obekräftat 1193 Obekräftat 65.95521927,16.39220238
Obekräftat 1194 Obekräftat 65.96766472,16.42996788
Obekräftat 1195 Obekräftat 65.70164859,16.25435293
Obekräftat 1196 Obekräftat 64.96472239,15.76626599
Obekräftat 1197 Obekräftat 66.86536789,16.85620308
Obekräftat 1198 Obekräftat 66.85498238,16.88547134
Obekräftat 1199 Obekräftat 66.95463181,17.75759697
Obekräftat 120 Obekräftat 61.097764,16.437306
Obekräftat 1200 Obekräftat 66.95437968,17.78607666
Obekräftat 1201 Obekräftat 66.62100792,16.2734127
Obekräftat 1202 Obekräftat 68.44370842,18.17070007
Obekräftat 1203 Obekräftat 62.57160187,12.64886856
Obekräftat 1204 Obekräftat 62.43556023,12.84808159
Obekräftat 1206 Obekräftat 62.54962921,13.03201675
Obekräftat 1207 Obekräftat 62.66653061,12.91022301
Obekräftat 1209 Obekräftat 62.30964661,13.66853714
Obekräftat 121 Obekräftat 61.024989,13.367613
Obekräftat 1211 Obekräftat 62.37075806,13.50399971
Obekräftat 1213 Obekräftat 62.42629051,13.32478523
Obekräftat 1216 Obekräftat 62.3921299,13.52519989
Obekräftat 1217 Obekräftat 62.49203682,14.03400421
Obekräftat 1218 Obekräftat 62.68146515,13.2793808
Obekräftat 1219 Obekräftat 62.19952583,13.46932411
Obekräftat 122 Obekräftat 61.032631,13.360215
Obekräftat 1220 Obekräftat 62.86437035,14.98792648
Obekräftat 1221 Obekräftat 62.85115242,15.01925468
Obekräftat 1222 Obekräftat 62.84720421,15.02388954
Obekräftat 1224 Obekräftat 62.75269926,15.45258701
Obekräftat 1225 Obekräftat 62.6234436,17.17077255
Obekräftat 1226 Obekräftat 62.89260864,18.23601723
Obekräftat 1227 Obekräftat 63.0930233,18.36218834
Obekräftat 1229 Obekräftat 63.15778792,18.18534493
Obekräftat 123 Obekräftat 59.878162,17.992437
Obekräftat 1230 Obekräftat 63.28330994,18.90060425
Obekräftat 1231 Obekräftat 63.384161,18.94257545
Obekräftat 1238 Obekräftat 62.62867928,17.22493172
Obekräftat 1239 Obekräftat 64.4785881,15.18353462
Obekräftat 124 Obekräftat 59.435505,13.543881
Obekräftat 1240 Obekräftat 64.50536728,15.48780441
Obekräftat 1241 Obekräftat 64.60639,15.39716721
Obekräftat 1242 Obekräftat 64.62621689,15.29537201
Obekräftat 1243 Obekräftat 64.63797569,15.29485703
Obekräftat 1244 Obekräftat 64.65034068,15.20364046
Obekräftat 1245 Obekräftat 64.66320992,15.20645142
Obekräftat 1246 Obekräftat 64.66930389,15.19623756
Obekräftat 1247 Obekräftat 64.50322151,14.23544884
Obekräftat 1248 Obekräftat 64.56792176,14.24938023
Obekräftat 1249 Obekräftat 64.56793785,14.2960453
Obekräftat 125 Obekräftat 60.780844,15.995477
Obekräftat 1250 Obekräftat 64.58209991,14.27810669
Obekräftat 1251 Obekräftat 64.89863813,14.89867866
Obekräftat 1252 Obekräftat 65.01299143,15.37127852
Obekräftat 1253 Obekräftat 65.0152874,15.32506943
Obekräftat 1256 Obekräftat 65.23570061,15.49424171
Obekräftat 1257 Obekräftat 65.24703026,15.51647186
Obekräftat 1258 Obekräftat 65.24874687,15.52325249
Obekräftat 126 Obekräftat 60.783728,16.039864
Obekräftat 1260 Obekräftat 65.71154594,15.01298904
Obekräftat 1261 Obekräftat 65.70673943,15.0836277
Obekräftat 1262 Obekräftat 65.73987007,15.09710312
Obekräftat 1263 Obekräftat 65.7550621,15.00097275
Obekräftat 1264 Obekräftat 65.75480461,15.00492096
Obekräftat 1265 Obekräftat 65.76029778,15.01513481
Obekräftat 1266 Obekräftat 65.76870918,14.98947144
Obekräftat 1267 Obekräftat 65.76613426,15.03487587
Obekräftat 1268 Obekräftat 65.77626228,15.02594948
Obekräftat 1269 Obekräftat 65.78141212,15.03745079
Obekräftat 1270 Obekräftat 65.78836441,15.04019737
Obekräftat 1271 Obekräftat 65.8199501,15.11469841
Obekräftat 1272 Obekräftat 65.04755974,14.33389664
Obekräftat 1273 Obekräftat 64.47052002,15.0047493
Obekräftat 1276 Obekräftat 65.68888664,17.4623394
Obekräftat 1277 Obekräftat 65.70930362,17.63647377
Obekräftat 1278 Obekräftat 65.53078651,18.79692078
Obekräftat 1279 Obekräftat 65.74347496,18.58663559
Obekräftat 128 Obekräftat 60.749502,14.685966
Obekräftat 1280 Obekräftat 63.9779377,14.69876289
Obekräftat 1281 Obekräftat 64.32426453,14.55216408
Obekräftat 1282 Obekräftat 64.33087349,14.51903343
Obekräftat 1283 Obekräftat 64.33473587,14.52169418
Obekräftat 1284 Obekräftat 64.34357643,14.54615593
Obekräftat 1285 Obekräftat 64.33971405,14.50212479
Obekräftat 1286 Obekräftat 64.35833931,14.50864792
Obekräftat 1287 Obekräftat 64.41224098,14.65155602
Obekräftat 1288 Obekräftat 63.13035965,13.69076729
Obekräftat 1290 Obekräftat 63.52947235,13.25054169
Obekräftat 1291 Obekräftat 63.58242989,13.32873344
Obekräftat 1292 Obekräftat 63.61341476,12.67341614
Obekräftat 1293 Obekräftat 63.57908249,12.78817177
Obekräftat 1294 Obekräftat 63.44244003,12.94215202
Obekräftat 1295 Obekräftat 63.40716362,12.92850494
Obekräftat 1296 Obekräftat 63.32751274,12.07766533
Obekräftat 1297 Obekräftat 63.33743155,12.09342062
Obekräftat 1298 Obekräftat 63.3109206,12.08137214
Obekräftat 13 Obekräftat 60.629014,17.039016
Obekräftat 130 Obekräftat 59.653074,13.942902
Obekräftat 1300 Obekräftat 62.93955803,13.23577881
Obekräftat 1301 Obekräftat 62.87318945,13.53897572
Obekräftat 1302 Obekräftat 62.90290833,13.89264107
Obekräftat 1303 Obekräftat 62.48336792,13.20204735
Obekräftat 1305 Obekräftat 59.76519585,13.83547783
Obekräftat 1306 Obekräftat 59.82750893,13.75007629
Obekräftat 1308 Obekräftat 59.82349098,13.42200994
Obekräftat 1309 Obekräftat 59.82617319,13.42305064
Obekräftat 131 Obekräftat 60.69965,15.13551
Obekräftat 1310 Obekräftat 59.31055069,13.55704308
Obekräftat 1311 Obekräftat 59.393663,11.950411
Obekräftat 1313 Obekräftat 59.263099,11.945811
Obekräftat 1315 Obekräftat 59.27395,11.920483
Obekräftat 1316 Obekräftat 59.183425,12.237819
Obekräftat 1319 Obekräftat 60.599623,17.007052
Obekräftat 132 Obekräftat 59.710247,18.63767
Obekräftat 1320 Obekräftat 60.15335,12.79072
Obekräftat 1321 Obekräftat 59.37721,18.10797
Obekräftat 133 Obekräftat 59.43822,12.618626
Obekräftat 136 Obekräftat 60.554398,17.443728
Obekräftat 137 Obekräftat 60.56986,17.442593
Obekräftat 138 Obekräftat 60.169134,15.833678
Obekräftat 139 Obekräftat 60.149933,15.863454
Obekräftat 14 Obekräftat 60.652242,17.097929
Obekräftat 140 Obekräftat 60.093696,15.896382
Obekräftat 142 Obekräftat 60.161366,15.919505
Obekräftat 143 Obekräftat 60.345498,12.917415
Obekräftat 145 Obekräftat 59.961096,17.146735
Obekräftat 146 Obekräftat 60.507268,15.478182
Obekräftat 15 Obekräftat 60.660192,17.110343
Obekräftat 151 Obekräftat 59.52008,17.960037
Obekräftat 152 Obekräftat 59.649625,18.2769
Obekräftat 155 Obekräftat 60.789985,14.853585
Obekräftat 156 Obekräftat 60.512722,15.098216
Obekräftat 157 Obekräftat 59.397913,17.025297
Obekräftat 158 Obekräftat 59.399528,17.024674
Obekräftat 159 Obekräftat 60.967771,14.800434
Obekräftat 16 Obekräftat 60.672822,17.112697
Obekräftat 160 Obekräftat 60.94437,14.981235
Obekräftat 161 Obekräftat 60.97725,14.921107
Obekräftat 162 Obekräftat 60.831821,15.198352
Obekräftat 163 Obekräftat 59.59469,17.517003
Obekräftat 164 Obekräftat 60.105213,16.403457
Obekräftat 166 Obekräftat 59.60965,14.230992
Obekräftat 168 Obekräftat 60.462328,15.08589
Obekräftat 169 Obekräftat 60.623251,15.51513
Obekräftat 17 Obekräftat 60.668701,17.111422
Obekräftat 171 Obekräftat 60.924716,15.049367
Obekräftat 172 Obekräftat 60.356615,15.815352
Obekräftat 174 Obekräftat 60.334532,15.738962
Obekräftat 179 Obekräftat 60.242752,14.363578
Obekräftat 18 Obekräftat 60.0068,15.29202
Obekräftat 180 Obekräftat 59.701878,15.055117
Obekräftat 181 Obekräftat 61.072071,16.967884
Obekräftat 182 Obekräftat 60.861265,13.683649
Obekräftat 190 Obekräftat 60.542622,15.292469
Obekräftat 195 Obekräftat 59.407626,18.553748
Obekräftat 197 Obekräftat 59.908076,15.526256
Obekräftat 198 Obekräftat 59.908277,15.52309
Obekräftat 2 Obekräftat 58.254699,12.249445
Obekräftat 200 Obekräftat 60.491988,14.673033
Obekräftat 201 Obekräftat 60.481632,14.715737
Obekräftat 202 Obekräftat 60.480734,14.716659
Obekräftat 203 Obekräftat 60.864172,15.16079
Obekräftat 204 Obekräftat 60.42817,12.869741
Obekräftat 206 Obekräftat 60.339435,15.739468
Obekräftat 207 Obekräftat 60.281101,15.727838
Obekräftat 209 Obekräftat 59.950745,15.273657
Obekräftat 21 Obekräftat 60.586129,16.509881
Obekräftat 210 Obekräftat 60.939963,16.546786
Obekräftat 211 Obekräftat 60.949843,16.563268
Obekräftat 213 Obekräftat 60.576475,17.38585
Obekräftat 214 Obekräftat 60.611731,17.420748
Obekräftat 219 Obekräftat 59.527739,15.131049
Obekräftat 22 Obekräftat 60.132109,15.209404
Obekräftat 220 Obekräftat 60.487934,15.565481
Obekräftat 221 Obekräftat 60.519668,15.623428
Obekräftat 223 Obekräftat 61.0072287,13.1147361
Obekräftat 228 Obekräftat 58.605334,14.254369
Obekräftat 229 Obekräftat 60.0672389,14.4196844
Obekräftat 23 Obekräftat 60.70449,17.128184
Obekräftat 230 Obekräftat 60.0928188,14.4507766
Obekräftat 231 Obekräftat 60.1510325,14.4884777
Obekräftat 232 Obekräftat 60.1503063,14.5185184
Obekräftat 233 Obekräftat 60.1539373,14.5641804
Obekräftat 234 Obekräftat 60.1740928,14.6319866
Obekräftat 236 Obekräftat 60.1837819,14.6134472
Obekräftat 237 Obekräftat 60.1846354,14.615593
Obekräftat 238 Obekräftat 60.176526,14.510622
Obekräftat 239 Obekräftat 60.1801541,14.5100212
Obekräftat 24 Obekräftat 60.667737,17.112315
Obekräftat 240 Obekräftat 60.1835685,14.5048714
Obekräftat 241 Obekräftat 60.1590627,14.4516563
Obekräftat 242 Obekräftat 60.1765687,14.4045353
Obekräftat 243 Obekräftat 60.27662,14.83414
Obekräftat 244 Obekräftat 57.657611,12.130289
Obekräftat 245 Obekräftat 57.8613651,12.5413103
Obekräftat 25 Obekräftat 60.6613,17.098683
Obekräftat 252 Obekräftat 59.166841,18.107732
Obekräftat 255 Obekräftat 59.154491,14.302544
Obekräftat 257 Obekräftat 58.636798,11.685746
Obekräftat 258 Vindskydd med sovplats 59.236529,12.38931
Obekräftat 259 Obekräftat 59.350635,11.867688
Obekräftat 260 Obekräftat 59.227527,18.578097
Obekräftat 261 Obekräftat 59.225055,12.175973
Obekräftat 263 Obekräftat 57.676038,12.573682
Obekräftat 27 Obekräftat 60.829725,14.875957
Obekräftat 271 Obekräftat 58.59106,16.37885
Obekräftat 272 Obekräftat 59.182789,15.370264
Obekräftat 273 Obekräftat 58.654249,16.555726
Obekräftat 275 Obekräftat 62.82311,13.250672
Obekräftat 278 Obekräftat 55.91499,12.687533
Obekräftat 279 Obekräftat 60.0378672,14.3150568
Obekräftat 280 Obekräftat 56.161128,15.03038
Obekräftat 283 Obekräftat 59.89884,15.3512
Obekräftat 286 Obekräftat 59.9694,15.45296
Obekräftat 289 Obekräftat 59.90177,15.47098
Obekräftat 290 Obekräftat 59.90596,15.48291
Obekräftat 296 Obekräftat 62.835794,12.969663
Obekräftat 297 Obekräftat 60.0320798,14.3090487
Obekräftat 298 Obekräftat 62.879091,13.668338
Obekräftat 30 Obekräftat 60.556423,15.181538
Obekräftat 303 Obekräftat 55.68856,13.358645
Obekräftat 304 Obekräftat 62.858256,13.539922
Obekräftat 305 Obekräftat 62.852078,13.367264
Obekräftat 308 Obekräftat 61.76405,12.179925
Obekräftat 309 Obekräftat 61.811979,12.197668
Obekräftat 310 Obekräftat 61.856417,12.22615
Obekräftat 311 Obekräftat 61.712787,12.247104
Obekräftat 312 Obekräftat 61.664946,12.362783
Obekräftat 313 Obekräftat 61.596894,12.495083
Obekräftat 315 Obekräftat 63.79056,20.327245
Obekräftat 316 Obekräftat 63.800141,20.33162
Obekräftat 317 Obekräftat 63.782368,20.350749
Obekräftat 318 Obekräftat 63.873078,20.219088
Obekräftat 319 Obekräftat 63.872557,20.218823
Obekräftat 32 Obekräftat 59.390984,17.775012
Obekräftat 321 Obekräftat 63.873135,20.219894
Obekräftat 322 Obekräftat 63.822126,20.332169
Obekräftat 325 Obekräftat 63.564525,19.872712
Obekräftat 326 Obekräftat 64.04044,19.911165
Obekräftat 327 Obekräftat 64.030349,19.906784
Obekräftat 328 Obekräftat 64.027911,19.904921
Obekräftat 329 Obekräftat 64.02533,19.901762
Obekräftat 330 Obekräftat 63.232601,12.160751
Obekräftat 332 Obekräftat 62.355226,12.350962
Obekräftat 333 Obekräftat 62.254308,12.515424
Obekräftat 334 Obekräftat 62.183241,12.410884
Obekräftat 335 Obekräftat 62.386736,13.219015
Obekräftat 336 Obekräftat 62.33224,13.127382
Obekräftat 337 Obekräftat 62.904069,17.712696
Obekräftat 338 Obekräftat 62.956354,18.346865
Obekräftat 339 Obekräftat 62.086161,12.275668
Obekräftat 340 Obekräftat 61.561632,12.86072
Obekräftat 341 Obekräftat 61.648192,14.764999
Obekräftat 342 Obekräftat 62.602448,12.464891
Obekräftat 343 Obekräftat 62.703808,12.432685
Obekräftat 344 Obekräftat 62.696427,12.453199
Obekräftat 345 Obekräftat 62.704477,12.389426
Obekräftat 346 Obekräftat 61.603598,12.760152
Obekräftat 347 Obekräftat 62.105594,13.352894
Obekräftat 349 Obekräftat 62.960077,18.539624
Obekräftat 350 Obekräftat 63.136439,18.518285
Obekräftat 351 Obekräftat 62.983674,17.634865
Obekräftat 352 Obekräftat 63.837167,13.997968
Obekräftat 353 Obekräftat 63.851257,13.96653
Obekräftat 354 Obekräftat 63.853687,13.958824
Obekräftat 356 Obekräftat 63.687679,13.676789
Obekräftat 357 Obekräftat 63.242461,14.625761
Obekräftat 358 Obekräftat 63.407142,18.833338
Obekräftat 359 Obekräftat 63.392515,18.872414
Obekräftat 36 Obekräftat 60.649113,17.171412
Obekräftat 360 Obekräftat 63.938431,20.387609
Obekräftat 361 Obekräftat 63.220246,18.914288
Obekräftat 362 Obekräftat 63.139863,18.808027
Obekräftat 363 Obekräftat 63.20366,18.880257
Obekräftat 364 Obekräftat 63.29953,18.667516
Obekräftat 365 Obekräftat 63.314699,12.538285
Obekräftat 366 Obekräftat 64.427245,15.554524
Obekräftat 368 Obekräftat 61.78407,12.90312
Obekräftat 37 Obekräftat 60.643482,17.17535
Obekräftat 370 Obekräftat 63.747333,18.798194
Obekräftat 371 Obekräftat 63.781842,14.674534
Obekräftat 372 Obekräftat 63.827267,14.866406
Obekräftat 373 Obekräftat 63.8222,14.868324
Obekräftat 375 Obekräftat 63.808269,18.300178
Obekräftat 377 Obekräftat 63.696256,18.512044
Obekräftat 378 Obekräftat 63.359798,14.395012
Obekräftat 379 Obekräftat 63.337181,14.485968
Obekräftat 38 Obekräftat 60.646581,17.17388
Obekräftat 381 Obekräftat 63.226046,14.471772
Obekräftat 383 Obekräftat 63.301808,18.618248
Obekräftat 384 Obekräftat 63.385501,18.576669
Obekräftat 385 Obekräftat 63.262747,18.697636
Obekräftat 386 Obekräftat 63.383714,18.551316
Obekräftat 387 Obekräftat 63.37266,18.5764
Obekräftat 388 Obekräftat 63.383467,18.583762
Obekräftat 389 Obekräftat 63.17438,18.224465
Obekräftat 39 Obekräftat 60.650863,17.176741
Obekräftat 390 Obekräftat 63.443904,13.133492
Obekräftat 391 Obekräftat 63.464362,13.097929
Obekräftat 392 Obekräftat 62.565064,16.219432
Obekräftat 393 Obekräftat 63.183303,18.52389
Obekräftat 394 Obekräftat 61.58536,15.422294
Obekräftat 395 Obekräftat 61.569315,15.400407
Obekräftat 396 Obekräftat 63.275865,13.892034
Obekräftat 397 Obekräftat 63.233534,14.621286
Obekräftat 40 Obekräftat 60.646261,17.183034
Obekräftat 400 Obekräftat 63.575702,14.099098
Obekräftat 401 Obekräftat 63.574953,14.328756
Obekräftat 402 Obekräftat 62.51238,15.953519
Obekräftat 403 Obekräftat 62.51918,15.73747
Obekräftat 404 Obekräftat 62.316463,14.734166
Obekräftat 405 Obekräftat 63.136974,16.032518
Obekräftat 406 Obekräftat 62.293382,15.54402
Obekräftat 407 Obekräftat 62.879086,12.673506
Obekräftat 408 Obekräftat 63.829561,14.710545
Obekräftat 409 Obekräftat 63.834355,14.71187
Obekräftat 41 Obekräftat 60.112659,15.22097
Obekräftat 410 Obekräftat 62.275748,16.003719
Obekräftat 411 Obekräftat 62.658047,15.742836
Obekräftat 412 Obekräftat 62.09131,13.367258
Obekräftat 413 Obekräftat 63.26787,13.134711
Obekräftat 414 Obekräftat 63.279404,18.865874
Obekräftat 415 Obekräftat 62.387169,16.323102
Obekräftat 416 Obekräftat 62.39744,15.444116
Obekräftat 417 Obekräftat 63.775995,14.676006
Obekräftat 418 Obekräftat 63.783113,14.676796
Obekräftat 419 Obekräftat 63.788247,14.670102
Obekräftat 420 Obekräftat 63.818457,14.822929
Obekräftat 421 Obekräftat 63.67473,14.573126
Obekräftat 422 Obekräftat 62.158229,12.433464
Obekräftat 423 Obekräftat 63.459104,14.115386
Obekräftat 424 Obekräftat 63.510758,14.055782
Obekräftat 427 Obekräftat 63.107329,13.068418
Obekräftat 428 Obekräftat 63.30751,18.605112
Obekräftat 429 Obekräftat 63.302509,18.604469
Obekräftat 43 Obekräftat 61.178435,14.755404
Obekräftat 430 Obekräftat 62.722681,12.300695
Obekräftat 431 Obekräftat 63.28708,18.799726
Obekräftat 432 Obekräftat 63.843142,20.175436
Obekräftat 433 Obekräftat 63.203627,18.796484
Obekräftat 435 Obekräftat 62.529084,15.402285
Obekräftat 436 Obekräftat 62.598398,15.328792
Obekräftat 437 Obekräftat 63.760741,19.602153
Obekräftat 438 Obekräftat 63.700815,19.604952
Obekräftat 439 Obekräftat 63.70009,19.244452
Obekräftat 440 Obekräftat 63.720162,19.237928
Obekräftat 441 Obekräftat 62.556746,12.655808
Obekräftat 443 Obekräftat 63.93736,20.142843
Obekräftat 444 Obekräftat 62.502478,15.898352
Obekräftat 446 Obekräftat 62.75404,15.436541
Obekräftat 447 Obekräftat 63.322351,18.581555
Obekräftat 448 Obekräftat 63.290782,18.609868
Obekräftat 449 Obekräftat 64.078191,19.829315
Obekräftat 450 Obekräftat 64.044651,19.915553
Obekräftat 451 Obekräftat 62.646676,15.877047
Obekräftat 452 Obekräftat 61.961146,12.745524
Obekräftat 454 Obekräftat 64.016175,19.9017
Obekräftat 455 Obekräftat 64.013205,19.904962
Obekräftat 456 Obekräftat 63.31001,18.610661
Obekräftat 457 Obekräftat 63.923719,19.176156
Obekräftat 458 Obekräftat 64.061291,18.707206
Obekräftat 46 Obekräftat 61.252628,14.769782
Obekräftat 461 Obekräftat 64.194554,17.770186
Obekräftat 463 Obekräftat 63.93461,20.385876
Obekräftat 465 Obekräftat 62.289954,15.182309
Obekräftat 466 Obekräftat 63.722265,20.57389
Obekräftat 467 Obekräftat 63.738656,20.568413
Obekräftat 468 Obekräftat 63.748501,20.566888
Obekräftat 469 Obekräftat 64.448435,19.459304
Obekräftat 47 Obekräftat 60.082767,14.973522
Obekräftat 470 Obekräftat 63.84042,20.272028
Obekräftat 471 Obekräftat 63.841681,20.271973
Obekräftat 472 Obekräftat 64.15726,20.361842
Obekräftat 473 Obekräftat 64.213894,20.264349
Obekräftat 474 Obekräftat 64.23096,20.266462
Obekräftat 475 Obekräftat 63.20825,18.79238
Obekräftat 476 Obekräftat 63.867456,20.06521
Obekräftat 477 Obekräftat 63.76284,20.370436
Obekräftat 478 Obekräftat 63.205425,13.081538
Obekräftat 481 Obekräftat 62.106123,12.982571
Obekräftat 482 Obekräftat 63.053318,16.51773
Obekräftat 483 Obekräftat 61.766712,14.765155
Obekräftat 485 Obekräftat 63.742594,20.311754
Obekräftat 486 Obekräftat 64.297242,20.165297
Obekräftat 487 Obekräftat 63.873146,20.44235
Obekräftat 488 Obekräftat 62.298299,12.415531
Obekräftat 489 Obekräftat 62.32533,12.548451
Obekräftat 49 Obekräftat 60.026172,18.423781
Obekräftat 491 Obekräftat 62.349273,12.244287
Obekräftat 492 Obekräftat 62.3487,12.244223
Obekräftat 493 Obekräftat 64.430933,18.974333
Obekräftat 494 Obekräftat 62.186742,12.482338
Obekräftat 495 Obekräftat 62.186002,12.485403
Obekräftat 498 Obekräftat 63.9221,20.536723
Obekräftat 499 Obekräftat 63.966596,19.723606
Obekräftat 500 Obekräftat 63.929507,20.107916
Obekräftat 501 Obekräftat 63.71061,20.326072
Obekräftat 502 Obekräftat 63.728174,19.502026
Obekräftat 503 Obekräftat 63.254743,16.859781
Obekräftat 504 Obekräftat 63.98752,20.50801
Obekräftat 506 Obekräftat 63.896365,20.702011
Obekräftat 508 Obekräftat 63.794124,20.576942
Obekräftat 509 Obekräftat 62.549554,15.001
Obekräftat 510 Obekräftat 64.267609,19.808108
Obekräftat 512 Obekräftat 63.975405,20.213551
Obekräftat 513 Obekräftat 63.951652,20.466973
Obekräftat 514 Obekräftat 63.446647,14.90597
Obekräftat 515 Obekräftat 63.454966,14.889912
Obekräftat 517 Obekräftat 64.026092,20.486451
Obekräftat 518 Obekräftat 62.716056,16.83835
Obekräftat 519 Obekräftat 63.908849,20.33726
Obekräftat 520 Obekräftat 63.967109,20.362838
Obekräftat 521 Obekräftat 63.558154,15.253577
Obekräftat 522 Obekräftat 63.529408,15.049472
Obekräftat 523 Obekräftat 63.578453,15.291263
Obekräftat 524 Obekräftat 64.137927,20.737466
Obekräftat 525 Obekräftat 63.589638,14.951223
Obekräftat 526 Obekräftat 63.144314,17.74556
Obekräftat 527 Obekräftat 63.2133,17.526067
Obekräftat 528 Obekräftat 63.598993,15.37689
Obekräftat 529 Obekräftat 62.214983,14.561552
Obekräftat 530 Obekräftat 62.28825,14.694683
Obekräftat 531 Obekräftat 62.450196,14.457392
Obekräftat 532 Obekräftat 63.628365,15.284944
Obekräftat 533 Obekräftat 63.680201,14.910738
Obekräftat 534 Obekräftat 63.023079,14.166409
Obekräftat 535 Obekräftat 63.011567,14.024873
Obekräftat 536 Obekräftat 62.99975,13.966541
Obekräftat 537 Obekräftat 63.407182,13.113143
Obekräftat 538 Obekräftat 61.643251,15.931235
Obekräftat 539 Obekräftat 61.638808,15.960586
Obekräftat 540 Obekräftat 61.40205,16.138755
Obekräftat 541 Obekräftat 61.50716,16.211658
Obekräftat 542 Obekräftat 61.369114,16.129475
Obekräftat 543 Obekräftat 62.953014,13.941592
Obekräftat 544 Obekräftat 64.268478,15.342781
Obekräftat 545 Obekräftat 64.253552,15.387848
Obekräftat 547 Obekräftat 64.284238,15.417708
Obekräftat 548 Obekräftat 64.245391,15.448428
Obekräftat 549 Obekräftat 64.331562,15.304594
Obekräftat 550 Obekräftat 64.334745,15.339183
Obekräftat 552 Obekräftat 64.301976,15.251639
Obekräftat 553 Obekräftat 63.883825,19.910208
Obekräftat 554 Obekräftat 63.823644,19.904695
Obekräftat 555 Obekräftat 63.848399,20.098708
Obekräftat 556 Obekräftat 63.82852,19.892992
Obekräftat 557 Obekräftat 64.326882,15.169878
Obekräftat 558 Obekräftat 64.392373,15.203981
Obekräftat 559 Obekräftat 62.760429,18.1981
Obekräftat 56 Obekräftat 60.927308,14.158024
Obekräftat 560 Obekräftat 62.349314,14.761439
Obekräftat 561 Obekräftat 62.376929,17.071332
Obekräftat 562 Obekräftat 63.546072,15.313751
Obekräftat 563 Obekräftat 63.2496,18.733366
Obekräftat 564 Obekräftat 63.250748,18.684553
Obekräftat 565 Obekräftat 63.578245,15.293432
Obekräftat 567 Obekräftat 63.356418,14.654595
Obekräftat 568 Obekräftat 63.357327,14.655421
Obekräftat 569 Obekräftat 63.289954,18.625456
Obekräftat 57 Obekräftat 61.203238,14.533423
Obekräftat 570 Obekräftat 63.251228,18.853661
Obekräftat 571 Obekräftat 64.197112,20.226875
Obekräftat 572 Obekräftat 64.135163,19.942823
Obekräftat 573 Obekräftat 64.258958,20.23016
Obekräftat 574 Obekräftat 63.798685,19.710838
Obekräftat 575 Obekräftat 63.202786,13.361552
Obekräftat 576 Obekräftat 64.440415,20.142906
Obekräftat 577 Obekräftat 63.310117,18.544599
Obekräftat 578 Obekräftat 63.076644,13.742707
Obekräftat 579 Obekräftat 63.120556,18.428145
Obekräftat 580 Obekräftat 62.552205,15.91914
Obekräftat 582 Obekräftat 62.534583,16.048928
Obekräftat 583 Obekräftat 62.537938,16.023386
Obekräftat 586 Obekräftat 63.794793,19.350227
Obekräftat 587 Obekräftat 63.769103,19.782128
Obekräftat 588 Obekräftat 64.030604,20.482566
Obekräftat 589 Obekräftat 63.149029,16.293339
Obekräftat 590 Obekräftat 63.081186,18.348429
Obekräftat 592 Obekräftat 63.810229,19.698527
Obekräftat 593 Obekräftat 63.024709,14.95279
Obekräftat 594 Obekräftat 63.448574,15.46659
Obekräftat 595 Obekräftat 63.030915,14.206445
Obekräftat 596 Obekräftat 62.354618,17.305255
Obekräftat 597 Obekräftat 62.358786,17.297914
Obekräftat 598 Obekräftat 63.27765,14.331962
Obekräftat 599 Obekräftat 62.539556,12.422012
Obekräftat 600 Obekräftat 62.140357,13.092801
Obekräftat 601 Obekräftat 62.110859,13.27129
Obekräftat 602 Obekräftat 63.051069,17.255464
Obekräftat 603 Obekräftat 63.127101,17.105333
Obekräftat 605 Obekräftat 63.086623,17.067253
Obekräftat 608 Obekräftat 62.483741,13.091771
Obekräftat 609 Obekräftat 62.129365,14.848688
Obekräftat 61 Obekräftat 61.249744,14.463271
Obekräftat 610 Obekräftat 63.604925,14.012911
Obekräftat 611 Obekräftat 63.185209,14.468238
Obekräftat 612 Obekräftat 63.195559,14.457296
Obekräftat 613 Obekräftat 63.106492,14.438084
Obekräftat 614 Obekräftat 63.19384,14.579925
Obekräftat 615 Obekräftat 63.390113,14.758413
Obekräftat 617 Obekräftat 63.742592,14.841316
Obekräftat 618 Obekräftat 64.113133,19.69402
Obekräftat 619 Obekräftat 64.053391,19.92787
Obekräftat 62 Obekräftat 60.022942,13.731595
Obekräftat 620 Obekräftat 61.702524,16.84217
Obekräftat 622 Obekräftat 64.171903,19.662181
Obekräftat 623 Obekräftat 63.682405,20.389614
Obekräftat 624 Obekräftat 64.133797,19.72136
Obekräftat 625 Obekräftat 63.75879,20.368751
Obekräftat 626 Obekräftat 63.306518,14.707309
Obekräftat 627 Obekräftat 61.341668,13.565755
Obekräftat 628 Obekräftat 62.197586,17.29221
Obekräftat 629 Obekräftat 64.077456,16.868224
Obekräftat 63 Obekräftat 59.418922,18.558851
Obekräftat 630 Obekräftat 63.004164,13.951202
Obekräftat 631 Obekräftat 61.390744,13.507799
Obekräftat 632 Obekräftat 61.374604,13.523816
Obekräftat 633 Obekräftat 62.09519,12.296563
Obekräftat 634 Obekräftat 62.695214,16.773561
Obekräftat 636 Obekräftat 63.409333,12.93426
Obekräftat 637 Obekräftat 63.422575,12.95517
Obekräftat 638 Obekräftat 62.710102,12.398337
Obekräftat 639 Obekräftat 61.748973,14.81955
Obekräftat 644 Obekräftat 64.013173,20.015352
Obekräftat 645 Obekräftat 63.834332,20.495039
Obekräftat 647 Obekräftat 63.980699,20.115293
Obekräftat 648 Obekräftat 62.664939,12.477389
Obekräftat 649 Obekräftat 63.799369,13.41023
Obekräftat 650 Obekräftat 63.980786,13.971075
Obekräftat 652 Obekräftat 62.011894,12.264366
Obekräftat 653 Obekräftat 62.027442,12.265819
Obekräftat 655 Obekräftat 60.895632,14.662807
Obekräftat 657 Obekräftat 63.229295,14.636729
Obekräftat 658 Obekräftat 64.763428,20.948219
Obekräftat 659 Obekräftat 64.752472,20.871689
Obekräftat 661 Obekräftat 68.421215,18.623231
Obekräftat 663 Obekräftat 66.050519,17.903462
Obekräftat 665 Obekräftat 64.918938,14.102725
Obekräftat 666 Obekräftat 65.569358,22.258313
Obekräftat 667 Obekräftat 65.566417,22.155579
Obekräftat 668 Obekräftat 60.069533,15.169167
Obekräftat 669 Obekräftat 60.071133,15.168017
Obekräftat 67 Obekräftat 60.335444,16.317022
Obekräftat 670 Obekräftat 57.886486,12.119034
Obekräftat 672 Obekräftat 58.659788,16.71599
Obekräftat 675 Obekräftat 59.280751,12.452973
Obekräftat 68 Obekräftat 60.467713,16.201694
Obekräftat 680 Obekräftat 58.694217,16.324206
Obekräftat 681 Obekräftat 57.784256,12.397698
Obekräftat 683 Obekräftat 58.684912,16.127164
Obekräftat 685 Obekräftat 58.704376,16.205352
Obekräftat 688 Obekräftat 64.74832,20.918479
Obekräftat 689 Obekräftat 66.32359,22.833589
Obekräftat 69 Obekräftat 60.382706,15.584016
Obekräftat 691 Obekräftat 66.390726,16.964816
Obekräftat 692 Obekräftat 66.37822,16.98203
Obekräftat 693 Obekräftat 65.556437,22.304676
Obekräftat 694 Obekräftat 66.422973,16.95062
Obekräftat 695 Obekräftat 64.930044,15.212742
Obekräftat 696 Obekräftat 65.04485,15.364582
Obekräftat 697 Obekräftat 65.719011,14.612949
Obekräftat 699 Obekräftat 64.603379,14.723624
Obekräftat 7 Obekräftat 58.428862,15.796105
Obekräftat 701 Obekräftat 66.92309,17.962452
Obekräftat 702 Obekräftat 66.938574,17.854852
Obekräftat 703 Obekräftat 64.769397,20.96518
Obekräftat 704 Obekräftat 64.769604,20.977929
Obekräftat 706 Obekräftat 64.946198,19.374414
Obekräftat 707 Obekräftat 66.037441,16.189895
Obekräftat 708 Obekräftat 66.014136,16.195329
Obekräftat 709 Obekräftat 65.033788,21.158349
Obekräftat 711 Obekräftat 65.737204,15.338196
Obekräftat 713 Obekräftat 65.577641,22.204838
Obekräftat 714 Obekräftat 65.575906,22.212089
Obekräftat 715 Obekräftat 64.775248,20.990603
Obekräftat 718 Obekräftat 65.850674,20.402442
Obekräftat 719 Obekräftat 65.856541,20.421108
Obekräftat 720 Obekräftat 65.856543,20.420457
Obekräftat 721 Obekräftat 64.761202,20.995486
Obekräftat 722 Obekräftat 65.839641,16.239
Obekräftat 723 Obekräftat 64.999532,17.076953
Obekräftat 724 Obekräftat 64.924315,19.394192
Obekräftat 725 Obekräftat 64.9467,19.375308
Obekräftat 726 Obekräftat 65.072689,19.365941
Obekräftat 727 Obekräftat 64.813375,15.287236
Obekräftat 731 Obekräftat 65.345516,21.507387
Obekräftat 732 Obekräftat 65.346034,21.51454
Obekräftat 733 Obekräftat 65.347599,21.507368
Obekräftat 734 Obekräftat 64.711233,14.35371
Obekräftat 735 Obekräftat 65.307527,21.164804
Obekräftat 736 Obekräftat 65.437424,19.399184
Obekräftat 737 Obekräftat 66.544241,19.532286
Obekräftat 738 Obekräftat 65.243387,17.663526
Obekräftat 739 Obekräftat 64.940693,20.866326
Obekräftat 74 Obekräftat 59.624679,13.471527
Obekräftat 740 Obekräftat 64.988733,20.815836
Obekräftat 741 Obekräftat 64.990061,20.816207
Obekräftat 743 Obekräftat 64.753143,20.487719
Obekräftat 746 Obekräftat 64.659471,14.288098
Obekräftat 747 Obekräftat 64.932701,20.946013
Obekräftat 748 Obekräftat 66.021712,22.043801
Obekräftat 749 Obekräftat 67.5920105,19.70509529
Obekräftat 75 Obekräftat 59.63764,13.477578
Obekräftat 750 Obekräftat 68.37185204,18.54445517
Obekräftat 751 Obekräftat 67.68917084,18.13894272
Obekräftat 752 Obekräftat 67.85645485,20.04713058
Obekräftat 753 Obekräftat 67.58299828,19.67522621
Obekräftat 754 Obekräftat 64.97297823,15.75088084
Obekräftat 755 Obekräftat 65.028162,15.54925919
Obekräftat 756 Obekräftat 64.99048233,15.90949059
Obekräftat 758 Obekräftat 65.0292778,15.5249691
Obekräftat 759 Obekräftat 64.83720481,15.62521398
Obekräftat 76 Obekräftat 59.671842,13.492277
Obekräftat 761 Obekräftat 64.81806457,15.48654914
Obekräftat 762 Obekräftat 66.93411827,17.63777733
Obekräftat 763 Obekräftat 68.29675019,18.75043809
Obekräftat 765 Obekräftat 67.20319748,18.42184067
Obekräftat 766 Obekräftat 67.62050629,17.13472366
Obekräftat 767 Obekräftat 66.03238106,17.95783997
Obekräftat 768 Obekräftat 65.95333099,17.18527794
Obekräftat 769 Obekräftat 66.11340523,17.9428196
Obekräftat 770 Obekräftat 66.1175251,17.63666153
Obekräftat 771 Obekräftat 68.18398476,18.66723061
Obekräftat 772 Obekräftat 65.97324371,17.12536812
Obekräftat 775 Obekräftat 66.3524437,16.98040009
Obekräftat 776 Obekräftat 66.19949341,17.27866173
Obekräftat 777 Obekräftat 67.8666687,19.26907539
Obekräftat 778 Obekräftat 67.97129631,18.66122246
Obekräftat 779 Obekräftat 62.43126869,12.63796806
Obekräftat 780 Obekräftat 62.19780922,13.21603775
Obekräftat 782 Obekräftat 63.32562447,12.0915699
Obekräftat 783 Obekräftat 62.45710373,13.12282562
Obekräftat 784 Obekräftat 64.01511848,15.01101494
Obekräftat 785 Obekräftat 64.38627183,15.20534635
Obekräftat 786 Obekräftat 60.60489357,15.16539752
Obekräftat 788 Obekräftat 59.67333555,13.89925539
Obekräftat 790 Obekräftat 60.34965456,16.08473539
Obekräftat 791 Obekräftat 61.01636589,14.41244245
Obekräftat 792 Obekräftat 61.01952553,14.21004295
Obekräftat 793 Obekräftat 61.11792505,13.88038337
Obekräftat 794 Obekräftat 61.19415343,13.7690717
Obekräftat 795 Obekräftat 61.21697366,13.64050806
Obekräftat 796 Obekräftat 61.28190994,13.570261
Obekräftat 797 Obekräftat 61.08482122,14.2784071
Obekräftat 799 Obekräftat 60.75639009,15.44621944
Obekräftat 800 Obekräftat 61.28293455,13.67932498
Obekräftat 801 Obekräftat 62.28320539,13.51368248
Obekräftat 802 Obekräftat 62.33835161,13.5553211
Obekräftat 803 Obekräftat 65.63680351,20.21625459
Obekräftat 804 Obekräftat 63.16559315,18.27363789
Obekräftat 805 Obekräftat 63.17089856,18.22402775
Obekräftat 806 Obekräftat 63.17280293,18.26641738
Obekräftat 807 Obekräftat 62.97311783,18.44381332
Obekräftat 808 Obekräftat 62.94745445,18.18846703
Obekräftat 809 Obekräftat 60.81255019,15.37714183
Obekräftat 810 Obekräftat 62.93595314,18.11001778
Obekräftat 811 Obekräftat 63.01722944,18.13255906
Obekräftat 812 Obekräftat 63.16271782,18.19825172
Obekräftat 813 Obekräftat 63.16778183,18.19413185
Obekräftat 814 Obekräftat 62.91433454,18.36743474
Obekräftat 815 Obekräftat 62.94122636,18.05071414
Obekräftat 816 Obekräftat 60.83378255,15.45788705
Obekräftat 818 Obekräftat 62.35290527,16.73277855
Obekräftat 819 Obekräftat 61.93044662,16.05480194
Obekräftat 820 Obekräftat 61.26113355,16.5896076
Obekräftat 822 Obekräftat 60.87275505,15.25606155
Obekräftat 823 Obekräftat 60.92216134,15.40142119
Obekräftat 824 Obekräftat 60.89080632,15.51100016
Obekräftat 825 Obekräftat 58.47446859,11.38763487
Obekräftat 826 Obekräftat 62.66386986,12.55265236
Obekräftat 827 Obekräftat 63.3069241,12.04541981
Obekräftat 828 Obekräftat 62.07424521,13.42413962
Obekräftat 829 Obekräftat 62.15249062,13.06248665
Obekräftat 83 Obekräftat 60.642501,17.174802
Obekräftat 830 Obekräftat 65.93015671,16.30062103
Obekräftat 831 Obekräftat 65.2488327,15.54101944
Obekräftat 833 Obekräftat 65.76913834,15.43613434
Obekräftat 834 Obekräftat 65.78372955,15.12439728
Obekräftat 835 Obekräftat 65.78939438,15.12851715
Obekräftat 836 Obekräftat 65.79626083,15.11873245
Obekräftat 837 Obekräftat 64.8606205,15.06577492
Obekräftat 838 Obekräftat 66.75430298,18.48544121
Obekräftat 839 Obekräftat 66.76589012,18.63684654
Obekräftat 84 Obekräftat 60.643941,17.172468
Obekräftat 840 Obekräftat 63.94472122,14.87900734
Obekräftat 841 Obekräftat 65.92483521,16.30431175
Obekräftat 842 Obekräftat 64.35078621,15.04775047
Obekräftat 843 Obekräftat 64.36906815,15.06131172
Obekräftat 844 Obekräftat 64.49189186,14.90115166
Obekräftat 845 Obekräftat 64.75376129,15.49741745
Obekräftat 846 Obekräftat 64.74698067,15.47947884
Obekräftat 847 Obekräftat 64.74672318,15.45355797
Obekräftat 848 Obekräftat 64.74440575,15.40643692
Obekräftat 849 Obekräftat 64.72990036,15.37708282
Obekräftat 85 Obekräftat 60.649295,17.17955
Obekräftat 850 Obekräftat 64.77813721,15.33021927
Obekräftat 851 Obekräftat 66.16250038,17.98461914
Obekräftat 852 Obekräftat 65.91505051,16.30877495
Obekräftat 853 Obekräftat 63.06152344,13.98911476
Obekräftat 855 Obekräftat 63.39986801,13.19466591
Obekräftat 856 Obekräftat 63.41043591,13.28809798
Obekräftat 857 Obekräftat 63.41501713,13.18645835
Obekräftat 858 Obekräftat 63.44982147,13.16539764
Obekräftat 859 Obekräftat 63.45823288,13.1289196
Obekräftat 860 Obekräftat 63.46106529,13.12857628
Obekräftat 861 Obekräftat 63.46853256,13.12256813
Obekräftat 862 Obekräftat 63.49853039,13.25966656
Obekräftat 863 Obekräftat 65.90938568,16.31435394
Obekräftat 864 Obekräftat 63.50313842,13.25690925
Obekräftat 865 Obekräftat 63.50878179,13.2546562
Obekräftat 866 Obekräftat 63.5461235,13.26496124
Obekräftat 867 Obekräftat 63.54887009,13.25818062
Obekräftat 868 Obekräftat 63.55771065,13.25946808
Obekräftat 869 Obekräftat 63.56071472,13.2847023
Obekräftat 87 Obekräftat 60.351198,15.767133
Obekräftat 870 Obekräftat 63.53359222,12.89915085
Obekräftat 871 Obekräftat 63.53350639,12.90189743
Obekräftat 872 Obekräftat 63.41900826,12.90927887
Obekräftat 873 Obekräftat 63.28365326,12.59771347
Obekräftat 874 Obekräftat 65.68646193,16.28302038
Obekräftat 875 Obekräftat 63.29481125,12.50003815
Obekräftat 876 Obekräftat 63.25567245,12.44613647
Obekräftat 877 Obekräftat 63.31223488,12.35687256
Obekräftat 878 Obekräftat 63.31031978,12.14487076
Obekräftat 879 Obekräftat 63.311221,12.13466763
Obekräftat 880 Obekräftat 63.3105129,12.13072479
Obekräftat 881 Obekräftat 63.32047462,12.10727692
Obekräftat 883 Obekräftat 63.32802773,12.0915699
Obekräftat 884 Obekräftat 63.31589341,12.07816422
Obekräftat 885 Obekräftat 65.23638725,16.00888252
Obekräftat 886 Obekräftat 63.27762365,12.91012108
Obekräftat 887 Obekräftat 63.14949989,13.40675354
Obekräftat 888 Obekräftat 62.90350914,13.96388054
Obekräftat 889 Obekräftat 62.39865303,13.1775856
Obekräftat 89 Obekräftat 60.365368,15.736978
Obekräftat 890 Obekräftat 62.32749939,13.24393272
Obekräftat 891 Obekräftat 64.98867989,15.99909782
Obekräftat 892 Obekräftat 64.97477531,16.00047112
Obekräftat 893 Obekräftat 64.95546341,15.99334717
Obekräftat 894 Obekräftat 64.93391991,15.94759941
Obekräftat 895 Obekräftat 62.23350406,13.10525179
Obekräftat 896 Obekräftat 64.94104385,15.93515396
Obekräftat 897 Obekräftat 64.96371925,15.92071295
Obekräftat 898 Obekräftat 64.9859333,15.92245102
Obekräftat 899 Obekräftat 66.85291708,17.01412618
Obekräftat 9 Obekräftat 57.697726,15.582778
Obekräftat 90 Obekräftat 59.719567,13.478473
Obekräftat 900 Obekräftat 66.90382004,17.98727989
Obekräftat 901 Obekräftat 66.88854218,17.9741478
Obekräftat 902 Obekräftat 66.88631058,18.04862201
Obekräftat 903 Obekräftat 66.87269032,18.08905363
Obekräftat 904 Obekräftat 66.86597943,18.10162783
Obekräftat 905 Obekräftat 66.81927681,18.12907219
Obekräftat 907 Obekräftat 66.83987617,17.84351349
Obekräftat 908 Obekräftat 66.63894653,16.28826141
Obekräftat 909 Obekräftat 66.48659706,16.56712532
Obekräftat 91 Obekräftat 60.200088,15.790577
Obekräftat 910 Obekräftat 66.49354935,16.52978897
Obekräftat 911 Obekräftat 62.49349594,12.47488976
Obekräftat 912 Obekräftat 62.49947727,12.54427314
Obekräftat 913 Obekräftat 62.52602041,12.36673772
Obekräftat 914 Obekräftat 62.52928734,12.46544838
Obekräftat 915 Obekräftat 62.54584193,12.5298053
Obekräftat 916 Obekräftat 62.54799306,12.58120716
Obekräftat 92 Obekräftat 60.757233,14.4147
Obekräftat 920 Obekräftat 62.58257747,12.44489729
Obekräftat 921 Obekräftat 62.65914917,12.54115105
Obekräftat 922 Obekräftat 62.60310173,12.50510216
Obekräftat 923 Obekräftat 62.60069847,12.52810478
Obekräftat 924 Obekräftat 62.34201014,12.56836474
Obekräftat 925 Obekräftat 62.4346,12.62726605
Obekräftat 926 Obekräftat 62.51521111,12.6833725
Obekräftat 927 Obekräftat 62.31994092,12.60339439
Obekräftat 928 Obekräftat 62.61631966,12.67539024
Obekräftat 929 Obekräftat 62.20029831,13.20796967
Obekräftat 930 Obekräftat 62.19403267,13.22994232
Obekräftat 931 Obekräftat 62.56585121,13.06042671
Obekräftat 932 Obekräftat 62.62292862,12.95828819
Obekräftat 933 Obekräftat 62.64533043,12.93150902
Obekräftat 934 Obekräftat 62.65734673,12.91992188
Obekräftat 935 Obekräftat 62.66163826,12.90644646
Obekräftat 936 Obekräftat 62.32063293,13.31731796
Obekräftat 937 Obekräftat 67.51879692,20.42186737
Obekräftat 938 Obekräftat 62.37379968,13.32608879
Obekräftat 939 Obekräftat 62.42689133,13.23886871
Obekräftat 94 Obekräftat 60.941202,13.961801
Obekräftat 940 Obekräftat 62.08966255,13.34186554
Obekräftat 941 Obekräftat 62.09927559,13.20736885
Obekräftat 943 Obekräftat 62.12708473,13.24831009
Obekräftat 944 Obekräftat 62.14022756,13.22907329
Obekräftat 945 Obekräftat 62.1892637,13.26018691
Obekräftat 946 Obekräftat 64.31937218,15.20962715
Obekräftat 947 Obekräftat 64.33241844,15.1571846
Obekräftat 948 Obekräftat 67.51767576,20.30708492
Obekräftat 949 Obekräftat 64.35979843,15.25683403
Obekräftat 95 Obekräftat 60.941859,13.97072
Obekräftat 950 Obekräftat 64.35610771,15.1571846
Obekräftat 951 Obekräftat 64.38120782,15.08778512
Obekräftat 952 Obekräftat 64.43653107,15.12551308
Obekräftat 953 Obekräftat 64.61743534,15.45267284
Obekräftat 954 Obekräftat 64.61973131,15.45784414
Obekräftat 955 Obekräftat 64.5554924,15.65465927
Obekräftat 956 Obekräftat 64.65574801,15.19468188
Obekräftat 957 Obekräftat 64.50210571,14.24463272
Obekräftat 958 Obekräftat 64.56330299,14.30797577
Obekräftat 959 Obekräftat 68.06794167,19.40348625
Obekräftat 96 Obekräftat 60.943385,13.96803
Obekräftat 960 Obekräftat 64.58561897,14.29364204
Obekräftat 961 Obekräftat 64.58656311,14.28686142
Obekräftat 962 Obekräftat 64.64509964,14.32900429
Obekräftat 963 Obekräftat 64.67848241,14.20635223
Obekräftat 964 Obekräftat 64.80422974,14.62615013
Obekräftat 965 Obekräftat 64.88731384,14.76356506
Obekräftat 966 Obekräftat 64.8985523,14.90139842
Obekräftat 967 Obekräftat 64.90078926,14.92844582
Obekräftat 968 Obekräftat 64.8874855,14.9407196
Obekräftat 969 Obekräftat 64.89229202,14.96200562
Obekräftat 97 Obekräftat 60.943484,13.951061
Obekräftat 970 Obekräftat 65.93848228,16.23873711
Obekräftat 971 Obekräftat 64.8832798,14.94878769
Obekräftat 972 Obekräftat 64.82422829,15.08912086
Obekräftat 973 Obekräftat 64.82216835,15.06826401
Obekräftat 974 Obekräftat 65.05888939,15.05865097
Obekräftat 975 Obekräftat 65.09459496,15.09744644
Obekräftat 976 Obekräftat 64.96850967,15.25511742
Obekräftat 977 Obekräftat 64.99122798,15.32122314
Obekräftat 979 Obekräftat 65.0432682,15.39167404
Obekräftat 98 Obekräftat 60.95358,13.964764
Obekräftat 980 Obekräftat 65.02635956,15.58299065
Obekräftat 981 Obekräftat 58.0759567,16.69448197
Obekräftat 982 Obekräftat 58.19322288,16.646052
Obekräftat 983 Obekräftat 59.16352808,17.87816226
Obekräftat 984 Obekräftat 59.55376804,17.25788534
Obekräftat 986 Obekräftat 59.94844437,15.70641518
Obekräftat 989 Obekräftat 59.89563704,15.57312548
Obekräftat 99 Obekräftat 60.967804,13.967319
Obekräftat 991 Obekräftat 60.03347576,15.33632398
Obekräftat 992 Obekräftat 60.09653986,15.34722984
Obekräftat 993 Obekräftat 60.11580884,15.35995424
Obekräftat 996 Obekräftat 59.28548813,13.56399536
Obekräftat 997 Obekräftat 59.55868721,14.34591293
Obekräftat vindskydd Obekräftat 61.97118588,16.68677105
Ockelbukoja Raststuga Raststuga 61.31675833,14.11253889
Ockern Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.68262,14.67224
Ockran Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.0337681,15.2565283
Ocksjön's Vindskydd Obekräftat 62.600806,14.968014
Odensjön vindskydd Vindskydd med sovplats 56.0039596,13.27655959
Off-Centered (ArkNat) Vindskydd med sovplats 63.25611,18.63881
Oledobba Stuga Raststuga 60.436675,12.650867
Ollefäbod Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.479185,15.294406
Olof-Jons Damm Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.9696379,16.526119
Olofsereds ö Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.79617,12.48816
Olovsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.8957826,14.9593449
Olåns Raststuga Obekräftat 62.091728,12.266221
Olåns Vindskydd Vindskydd med sovplats 62.092952,12.265608
Omberget Vindskydd med sittplats 63.71807,20.37618
One Mosse Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.537206,12.006506
Onsvallakällan Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.948844,13.606984
Onsösundet vindskydd Vindskydd med sovplats 59.30422,13.31276
Oppejen slogbod Vindskydd med sovplats 60.60186,14.68797
Oppsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.543664,18.381013
Ormaggan Okategoriserat 64.03301,18.75838
Ormlångens vindskydd, Sandudden Vindskydd med sovplats 58.78985,15.76887
Ormsjön Obekräftat 59.896724,15.524998
Ormtjärn Vindskydd med sittplats 61.760858,14.79471
Orranäsasjön - Orrefors Vindskydd med sovplats 56.843099,15.722718
Orrefors - Banvallen Vindskydd med sovplats 56.8428595,15.7293262
Orrgömslet på Långhultamyren Vindskydd med sovplats 56.7297,13.21513
Osby lägerplats Vindskydd med sovplats 56.36660034,14.00053937
Oscarstugan Raststuga 62.08094,12.397003
Oskarstugan Obekräftat 63.34797,18.450362
Ostviksfjärden Vindskydd med sittplats 64.86728,21.04971
Ottersjön Vindskydd med sovplats 57.955657,12.307358
Ottsjö strand Vindskydd med sittplats 63.20934,13.05739
Outpost of Utö Värdshus Obekräftat 58.97424,18.338112
Oxabanan Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.63314009,13.32270384
Oxberg Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.116511,14.119942
Oxbergsbron Vindskydd med sovplats 61.13303,14.17346
Oxelbacken raststuga Raststuga 58.56404,13.39377
Oxsjön Regnskydd (endast tak) 57.60804,11.9702
Oxsjövallen Obekräftat 62.569068,14.005598
Paddtjärn Vindskydd med sittplats 59.34896,14.41106
Paddtjärnen Vindskydd med sittplats 59.53121,14.49789
Paradisbacken Eldplats Vindskydd med sittplats 60.490203,15.384779
Paradiset Okategoriserat 64.00754,18.78049
Paradiset Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.153365,18.023112
Paradishyttan Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.7166,13.9143667
Paviljongen Vindskydd med sittplats 61.72847,16.8447
Pentäsjoki Rastplats Vindskydd med sittplats 66.80353,23.89795
Penåsa Vindskydd med sovplats 56.43715,16.48291
Per Gynts Grotta Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.542151,15.358837
Per Larsforsen Vindskydd med sittplats 63.56515,19.69149
Per-Nils Kojan Obekräftat 62.366978,14.322305
Persgärde Vindskydd med sovplats 56.25274,14.97885
Persmåla Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.8611,16.23553
Pieboda tältplats Tältplats 56.24705,14.46595
Pieljekaisestugan (raststuga) Obekräftat 66.35104,16.834052
Pilgrimskapellet Obekräftat 60.5694,15.539814
Pilgrimskapellet Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.814429,14.653792
Pilsbo Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.6874332,17.638464
Pjätared Vindskydd med sovplats 57.60917,12.64783
Pod (ArkNat) Vindskydd med sovplats 56.10212,14.24596
Poppegården Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.125397,12.59929
Porten, Svartån Vindskydd med sittplats 61.272,15.87255
Predikstolen Vindskydd med sittplats 60.3612,15.011212
Prisgård Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.40978,14.79801
Promemare Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.899646,11.605041
Prästbodarna Raststuga Raststuga 60.408527,15.072085
Prästryggen Obekräftat 59.46108,15.36792
Prästtjärnen Vindskydd med sovplats 57.71802767,12.12377632
Pukajsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.85175,14.38875
Pålträsket Vindskydd med sittplats 65.91305,22.12822
Pålvik vindskydd Vindskydd med sovplats 60.77253,17.29657
Pånnäset Vindskydd med sittplats 62.837158,14.787371
Pölevattnet rastplats Vindskydd med sittplats 58.42255,11.83901
Rabbaberget Raststuga 57.86322,13.46473
Rackeby Snickartorpet Vindskydd med sovplats 58.61107,13.01337
Ragvaldsträsks vindskydd Vindskydd med sittplats 64.62986,20.82909
Ramhultafallet vindskydd Vindskydd med sovplats 57.51713684,12.40409062
Ramnebo Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.49523,16.47057
Ramsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.823985,17.918504
Ramsäng Vindskydd med sovplats 57.132681,13.07596
Ramsö Vindskydd med sovplats 57.00092,16.50356
Randviken vindskydd Vindskydd med sittplats 59.3681663,13.3153892
Rankås (vid 5:an) Vindskydd med sovplats 58.42512912,14.23570233
Rasbacktjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.767363,14.910998
Rastladan Isalanäset Vindskydd med sovplats 60.76872119,15.92440358
Rastplats Bäckshult Vindskydd med sovplats 57.36666,13.57838
Rastplats Hjulbo Vindskydd med sovplats 56.58112,16.65004
Rastplats Kattilakoski Vindskydd med sittplats 66.5321,23.78192
Rastplats Kvarnforsen Vindskydd med sittplats 63.7874,18.49507
Rastplats Motjärn Vindskydd med sovplats 59.17944,11.95242
Rastplats Rönnegården Vindskydd med sovplats 57.23473,13.52156
Rastplats Sandsjön Vindskydd med sittplats 61.599255,14.824105
Rastplats Storgeten Vindskydd med sovplats 61.54193919,13.34156089
Rastplats Ågård Vindskydd med sovplats 57.1811,13.43676
Rastskydd, Raststuga Obekräftat 68.2626915,18.20915222
Raststuga Obekräftat 60.3367616,14.8923111
Raststuga Obekräftat 60.2905769,14.8516703
Raststuga Obekräftat 60.22994757,14.48644996
Raststuga Vindskydd med sittplats 62.58498,12.21873
Raststuga Bondfugestorp Raststuga 60.286988,12.943364
Raststuga Ickån Raststuga 61.00356102,14.87248421
Raststuga Juovvatjahkka Obekräftat 65.923237,15.954062
Raststuga Lilla-Lövsjön Obekräftat 62.91097,13.433542
Raststuga Spjutmosjön Raststuga 61.08445,14.31536
Raststuga Vivallen Raststuga 62.566966,12.452686
Raststuga Vuomatjåhkka Obekräftat 65.954968,15.891216
Raststugan Skogshyddan Raststuga 59.7831,17.556717
Rattsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.349347,12.90286
Rattsjön östra Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.33998,12.91833
Rausenkojan Raststuga 61.4617,13.25346
Rautas naturrastplats Raststuga 67.99196,19.92353
Rebbetuaröd Vindskydd med sovplats 55.79676871,13.99019292
Reftele Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.072,13.623
Rejån Vindskydd med sovplats 60.94701469,14.93674457
Renholmen tält- och campingplats Fricamping (med bil) 65.01444,21.39099
Rennstadsnipan Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.61695,13.08555
Reptjärn Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.50411,15.320806
Ringforsheden Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.509417,15.150083
Ringsbergsleden Vindskydd med sovplats 59.026955,15.539909
Ringsjön vindskydd Vindskydd med sittplats 61.33429,16.93137
Risdalen Obekräftat 61.577071,12.818275
Riseberga Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.0552,13.33577
Risen Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.58454,13.402449
Risforsberget Vindskydd med sovplats 59.91386,14.39908
Ristafallet Vindskydd med sittplats 63.31163,13.35288
Risviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.987017,15.2318
Risåsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.02778137,14.19347227
Risön Raststuga Raststuga 60.30915,17.86391
Roanntja Vindskydd med sovplats 66.59023,20.21936
Rockneby Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.7861861,16.386559
Rocksta Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.4417,17.86437
Rodatorpet vindskydd (ArkNat "Frame") Vindskydd med sovplats 56.304653,14.26615834
Rogen Fjällstuga Raststuga 62.317727,12.45575
Rogsbodarna Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.314765,12.452815
Rogsta Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.49508889,16.16066944
Rogstad Hillerns vindskydd Vindskydd med sovplats 58.9635724,11.2641966
Rolamp Vindskydd med sovplats 60.09331,12.56349
Rolandstorp Vindskydd med sovplats 59.362363,15.792628
Romesjöns badplats Vindskydd med sittplats 57.936214,12.000163
Ronnebyån Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.31206,15.276661
Rosenlund Obekräftat 59.63798,14.88907
Rosenströms vindskydd Vindskydd med sovplats 56.98625123,16.30185813
Roslund Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.79402,11.65594
Rostberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.991288,14.31823
Rotön (DANO nr 2) Vindskydd med sovplats 58.92382,11.66079
Rudegården Obekräftat 62.369128,16.977732
Rudöklippan, Tidö Naturreservat Vindskydd med sovplats 59.50807,16.4539
Rukehamn vindskydd Vindskydd med sovplats 58.82672,13.66661
Rullholmen Obekräftat 63.515179,15.39204
Rum 100 Vindskydd med sittplats 60.566082,15.13486862
Rusakulan Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.408504,15.021204
Rya Åsars rastkoja Raststuga 57.74835,12.90788
Rya åsar, Borås Vindskydd med sovplats 57.738005,12.927075
Rybäckskojan Obekräftat 61.925154,12.917497
Rydebäck Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.96454,12.757723
Rysjön Vindskydd med sittplats 60.40748,13.73562
Ryssbergen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.735455,16.964334
Rádunjárga Raststuga Raststuga 68.19431,18.50565
Räkaklitt Obekräftat 61.525459,15.55284
Rälla - Skogshyddan Vindskydd med sittplats 56.77488,16.55756
Rälldalshäden Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.55425,13.99417778
Rällsjön Vindskydd med sovplats 57.83709,12.15107
Rändhån vindskydd Vindskydd med sittplats 62.458992,13.13913345
Rändingsvallen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.28141667,12.86518333
Rännarsjön Vindskydd med sittplats 63.201672,18.619858
Ränningen Vindskydd med sittplats 61.5806662,16.5161907
Rättberget Vindskydd med sovplats 63.90777,20.168655
Räveln, Stöde Vindskydd med sovplats 62.3719,16.82688
Rävhåleviken (DANO nr 31) Vindskydd med sovplats 59.326123,11.969229
Rävnäsbadet Vindskydd med sittplats 60.887235,14.642133
Rävsta Syd Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.607967,17.763783
Råberget Nedre Bivacken Obekräftat 65.391562,21.383369
Råberget Övre Bivacken Obekräftat 65.394691,21.376648
Råda Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.0114759,13.5871804
Rådasjöns vindskydd Vindskydd med sovplats 59.905327,18.795372
Rågåsen, Abborrtjärnen Vindskydd med sittplats 59.918402,15.466801
Råholmen, Bogesundslandet Vindskydd med sovplats 59.420954,18.190554
Råhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.728896,12.168897
Råkullstjärn Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.2849882,12.9726304
Råmålsberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.44372222,14.09638056
Råsaajöns vindskydd Vindskydd med sovplats 57.77014,15.34256
Råssla Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.665295,16.380318
Röbäcks Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.800865,20.185137
Rödbergstjärn Raststuga 59.735528,14.910088
Rödfjällstugan Obekräftat 64.782151,14.309197
Rödskojan Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.42391,11.42231
Röjden Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.382721,12.613243
Röjden nord vindskydd Vindskydd med sovplats 60.387158,12.610993
Rölidsängen Vindskydd med sovplats 57.53782675,13.47540042
Römossen Vindskydd med sovplats 59.03209,15.084
Römossen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.589955,18.248663
Rönne Vindskydd med sittplats 56.26395,12.8453
Rönne å, Höja Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.241789,12.944554
Rönningsholmen (DANO nr 26) Tältplats 59.624681,11.878726
Rönningshyttan Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.24016,14.541536
Rönnåsen Vindskydd med sittplats 60.90077341,16.62410617
Rörsjöarna Raststuga Raststuga 61.623485,12.6761832
Rörsjön Syd Vindskydd med sittplats 62.38208771,13.63506317
Rörsvallen Gapskjul Obekräftat 62.219655,14.264944
Rörtjärnsbäckens vindskydd Obekräftat 63.169038,13.581864
Rösjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.449154,17.995353
Röskåsen Obekräftat 61.724708,12.172341
Rötjärn Vindskydd med sovplats 59.15481,12.04169
Rötterna raststuga Raststuga 59.106455,14.208266
Rövarekulan vindskydd Vindskydd med sovplats 55.7995925,13.4961677
Rövasslan Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.34908889,14.13014444
SFK Paviljongen Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.0500505,13.6249308
Salsåviken Obekräftat 62.828855,14.593862
Salutjärns vindskydd Vindskydd med sittplats 60.82318687,15.14164862
Samevistet Obekräftat 62.506242,14.037632
Sandaön (DANO nr 24) Vindskydd med sovplats 59.523485,11.847286
Sandbäcken Vindskydd med sittplats 63.850767,20.281697
Sandhammaren Vindskydd Vindskydd med sittplats 55.38545,14.19626
Sandika Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.2467,18.3948
Sandlågan Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.197006,18.702648
Sandsjön (västra) Vindskydd med sittplats 61.503762,15.396105
Sandsjötjärnen Vindskydd med sovplats 58.74158,14.76629
Sandudden (DANO nr 62) Vindskydd med sovplats 59.165944,12.090065
Sandudden - Knarrbysjön (DANO nr 99) Vindskydd med sovplats 59.010243,12.458782
Sandudden Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.71176,14.68524
Sandvattnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.977865,11.451464
Sandvik vindskydd Vindskydd med sovplats 58.80737,13.68489
Sandviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.220562,16.362108
Sarven vindskydd Vindskydd med sittplats 58.67426,16.03297
Sarvtjärn Vindskydd med sittplats 60.870379,16.747279
Saxeknut Vindskydd med sovplats 59.77426,14.45907
Saxtorpssjöarna/Järavallen Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.81913,12.94507
Scoutgårdens vindskydd Vindskydd med sovplats 57.80348,12.44054
Scoutlägret Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.12131,17.7184
Scoutstugan Bastan Vindskydd med sovplats 57.70806528,14.0623789
Segerstads skärgård Vindskydd med sittplats 59.30026,13.30067
Seglora Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.582326,12.765684
Sevedskvarn Vindskydd med sovplats 60.26673,16.91473
Sevedskvarn Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.26999,16.9067
Sidsjön Syd Vindskydd med sittplats 62.36814,17.26895
Sidsjön Öst Vindskydd med sittplats 62.37065,17.27871
Siggeforasjön - Upplandsleden Vindskydd med sovplats 59.97632,17.13121
Siksjön Syd Vindskydd med sovplats 63.750954,14.804614
Siksjön Öst Vindskydd med sittplats 63.750939,14.810836
Silkentjakkestugan Obekräftat 64.732358,14.531893
Sillebotten (DANO nr 95) Vindskydd med sovplats 59.271266,12.389646
Silsjönäs vindskydd Vindskydd med sittplats 63.77185,16.39482
Silvbergsmossen Tältplats 59.89015,15.90341
Silverdalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.53358,15.73373
Silvergruvan Vindskydd med sittplats 59.84709,14.46334
Silvergruvan (DANO nr 90) Vindskydd med sittplats 59.226548,12.283877
Simontorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.5867071,13.5858285
Singistugan Raststuga 67.85113,18.31585
Sinäset (DANO nr 97) Vindskydd med sovplats 58.859731,12.512602
Sisjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.62123108,11.97029114
Sisjön vindskydd Vindskydd med sovplats 59.84298,16.4131
Sitejokkstugan Obekräftat 64.532691,14.417954
Sittvindskydd nära Kolebackagården Vindskydd med sittplats 57.87801,12.01619
Sixgöl Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.83762,16.16355
Sixtorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1825438,14.6499789
Sjnjerak Stuga Raststuga 66.949955,17.806179
Sjnulttje raststuga Obekräftat 66.209975,16.37725
Sjtäntja Obekräftat 63.092646,12.608703
Själaskjulen Snäckan (DANO nr 87) Vindskydd med sovplats 59.20004,12.25587
Själaskjulen Vikingen (DANO nr 50) Vindskydd med sovplats 59.05552,12.27657
Själastugan Obekräftat 62.121203,13.196092
Sjöarp-Blanksjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.216048,15.186631
Sjöbacken Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.0716667,14.8002778
Sjöholmen, Sallhagaudden Vindskydd med sovplats 56.83882,14.78412
Sjökärrssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.766868,11.703845
Sjöskogen Vindskydd med sovplats 58.61845,16.84028
Sjöstugan Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.106357,12.292692
Sjötorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.83492,14.01373
Sjötorps hamn Vindskydd med sovplats 58.83602,13.97568
Sjöända vindskydd Vindskydd med sittplats 57.99869526,16.21182709
Sjöändtjärn Stuga Raststuga 62.6569466,14.7214133
Skacka Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.53829,14.46474
Skacka vindskydd 2 Vindskydd med sovplats 58.53883,14.46317
Skaftared Vindskydd med sovplats 57.862206,12.558101
Skalberget Vindskydd med sittplats 60.19430187,15.17617416
Skalgrusgrop Vindskydd med sittplats 58.06327,11.66833
Skallön vindskydd Vindskydd med sovplats 60.69588,16.83905
Skalpasset Raststuga Raststuga 62.49969932,13.98158522
Skalsbergets vindskdd Vindskydd med sittplats 60.570729,15.251213
Skaltoberget Obekräftat 63.341071,18.275875
Skammorsjön Vindskydd med sovplats 60.3411,16.56386
Skarpudden Väst Vindskydd med sittplats 62.48405,17.81287
Skarpudden Öst Vindskydd med sittplats 62.48869,17.81781
Skarsjön Väst Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.216472,11.957119
Skarsjön Öst Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.219531,11.970228
Skattmansöådalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.83163,17.06018
Skattungbyn Vindskydd med sovplats 61.197688,14.842911
Skavåsen Vindskydd med sovplats 61.056395,14.742304
Skeda Udde Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.276514,15.534522
Skeen/Kvarnaholm Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.7596358,13.6753731
Skekarsbo strand Vindskydd med sovplats 60.21237,16.8492
Skekarsbo utsikt Vindskydd med sovplats 60.2124,16.8545
Skellbrejen Vindskydd med sittplats 62.99947,15.46103
Skellefteälven, Rönnliden Vindskydd med sittplats 65.30532,19.06207
Skeppshult Rastplats Vindskydd med sovplats 57.12811,13.38601
Skidbacken vindskydd Vindskydd med sovplats 58.40582,12.32023
Skifors (DANO nr 55) Tältplats 59.13881,12.24613
Skimmlingen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.21928,12.01695
Skinäset Väst (DANO nr 54) Vindskydd med sovplats 59.1239771,12.2535208
Skinäset Öst (DANO nr 53) Vindskydd med sovplats 59.123854,12.2552437
Skogby Vindskydd med sovplats 59.95539,16.39963
Skogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.987264,16.285754
Skogsdala Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.6865063,14.2337752
Skogslyckan Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.42156,16.10752
Skogsäterstugan Raststuga 61.15172681,12.94551736
Skolskogen Varnhem Vindskydd med sovplats 58.38104,13.65061
Skommarpussen Obekräftat 60.64399,17.17192
Skorved (DANO nr 77) Vindskydd med sovplats 59.22547,12.1746
Skoterklubbens vindskydd samt kåta Raststuga 63.788194,20.151967
Skoterstuga knäsjötjärn Obekräftat 63.038138,17.241686
Skoterstugan Obekräftat 61.822514,16.897866
Skotersuga Linsjön Obekräftat 62.247553,14.666426
Skottvång väst Vindskydd med sovplats 59.181344,17.13292
Skottvång Öst Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.182232,17.136944
Skottvångs Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.1822071,17.1352233
Skottön Nord (DANO nr 4.1) Vindskydd med sovplats 59.0116941,11.8810976
Skottön Syd (DANO nr 4.2) Vindskydd med sovplats 59.0089213,11.8828003
Skranta Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.304263,14.509673
Skrattabborrtjärn Raststuga 63.11357,18.46106
Skravelsjötjärnen Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.787458,20.122681
Skrikarboda Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.416153,14.993261
Skrylle, vindskyddet Belsebo Vindskydd med sovplats 55.690228,13.361452
Skryllegården Fjällfina Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.692792,13.363014
Skryllegården Laxe Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.693157,13.361474
Skryllegården Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.6915199,13.3573151
Skryllegården nova Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.6931391,13.3625799
Skryllegården skogsmulle Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.692696,13.360947
Skräddatorpsfallet Vindskydd med sittplats 59.990676,15.333127
Skråckarberget Raststuga Raststuga 60.66704,12.57332
Skuluberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.07656,18.345305
Skurufjärden Vindskydd med sovplats 62.85825,15.2801
Skysjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.971886,18.405176
Skytteskogen-Furulund Vindskydd Vindskydd med sittplats 55.771083,13.067934
Skyttholmens brygga Vindskydd med sovplats 58.64535,16.55316
Skäfthultssjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.9679,12.3438
Skäftringen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.93439,15.18992
Skäret Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.2588,12.6156
Skärets rastplats Vindskydd med sittplats 58.622779,16.795429
Skärlöv Vindskydd med sovplats 56.42096,16.5345
Skärmskydd Obekräftat 59.167916,18.237464
Skärmskydd Obekräftat 59.158389,18.185841
Skärsjön norr Vindskydd med sovplats 56.22588,15.28774
Skärsjöns raststuga Raststuga 62.30078,13.3372
Skärsnäs Vindskydd med sovplats 56.27805751,14.34888943
Skärsnäs regnskydd Regnskydd (endast tak) 56.27814,14.35072
Skärsviken Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.291412,15.370812
Skålans raststuga Obekräftat 62.614068,13.995481
Skålbystugan Raststuga 59.681873,16.401786
Skålebohumpens vindskydd Vindskydd med sovplats 58.285948,15.541561
Skålsjön vindskydd Vindskydd med sovplats 60.071258,12.489611
Skåpanäs tält- och lägerplats Tältplats 57.18892384,12.968692
Skåpanäset (DANO nr 49) Vindskydd med sovplats 59.023507,12.274411
Sköltjärn Vindskydd Obekräftat 60.14036179,16.0225296
Skönnarbosjön Vindskydd med sovplats 58.801463,15.370237
Slagesnässjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.35498703,14.53739583
Slagnäs vindskydd Vindskydd med sittplats 65.58188341,18.17851876
Slagubäckskojan Obekräftat 61.98197,12.808955
Slagusjön Obekräftat 62.212308,12.446506
Slereboån Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0086167,12.2608
Slipstolnäset Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.75315,14.65988
Slogbod Obekräftat 60.466446,15.574532
Slogbod Obekräftat 60.91122,13.995033
Slogbod Obekräftat 60.937334,13.94033
Slogbod Obekräftat 60.871604,13.607053
Slogbod Björntjärnen Obekräftat 61.200095,14.512091
Slotterberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.723056,14.878889
Slumsvik Vindskydd med sittplats 57.61873,13.35111
Slättfjället Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.526,11.823
Slättås Vindskydd med sovplats 57.70404,13.08996
Slåttetjärn Obekräftat 63.054362,14.892961
Slåttviken Vindskydd med sittplats 62.88687,15.27247
Smalsundet Obekräftat 59.18509,12.09285
Smedvattnet Vindskydd med sovplats 58.38465,11.82641
Småryd Naturreservat vindskydd Vindskydd med sovplats 56.09403,12.71154
Småtjärnsstugan Raststuga 63.256683,18.637108
Smöra Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.1805556,15.2138889
Snaratorget Vindskydd med sittplats 61.6189,15.96538
Snarkarbo Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.5185355,16.7522673
Snasahögarnas vindskydd Obekräftat 63.207704,12.303519
Snipheden N Obekräftat 61.283473,13.867802
Snipheden S Obekräftat 61.28325,13.871703
Snogeholm Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.561146,13.694652
SnokarBo, Björkelund Vindskydd med sovplats 56.70537,13.09934
Snurijåkkåtan Raststuga 68.469216,18.825738
Snåltjärnen Väst Obekräftat 60.92602,16.42452
Snåltjärnen Öst Vindskydd med sovplats 60.92516,16.42876
Snåret Vindskydd med sovplats 58.80745,16.07665
Snösjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.05357,15.19517
Snöskallen Obekräftat 63.139658,16.95835
Snöå Vindskydd och raststuga Raststuga 60.540674,14.449845
Sockertoppens vindskydd Obekräftat 63.799956,12.699643
Sofiastuun Obekräftat 64.000405,20.065475
Sofielund Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.49936,15.22364
Sognstupet naturcamping Fricamping (med bil) 61.95207,12.65883
Sognstupet vindskydd 1 Vindskydd med sovplats 61.95233,12.65926
Sognstupet vindskydd 2 Vindskydd med sittplats 61.95201,12.65934
Solbacken Vindskydd med sittplats 60.121538,15.239126
Solberg Stuga Raststuga 63.806926,17.635564
Solberget Raststuga Raststuga 60.11860371,14.42016184
Sollidstjärn Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.932192,11.717493
Solltorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.169245,15.447687
Solsidan Vindskydd med sittplats 60.67181,16.8325
Solsjöbodarna (DANO nr 52) Vindskydd med sovplats 59.0839162,12.2595983
Sommen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0371833,15.0793458
Sonfjället Vindskydd med sittplats 62.28363991,13.5833931
Spaggehusen/Kyls Strandbad Vindskydd med sovplats 55.4378,14.239
Spannsjöstugan Raststuga 60.0069489,15.3016323
Spegeldammen Vindskydd med sittplats 62.4927,16.11334
Speketjärnet 1 Vindskydd med sovplats 59.70139,12.56498
Speketjärnet 2 Vindskydd med sovplats 59.70181,12.5643
Speketjärnet 3 Vindskydd med sovplats 59.70159,12.56401
Spikberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 66.24645,20.643467
Spiran Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.659638,16.437292
Spishall Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.5116332,13.2253933
Springkällan Vindskydd med sovplats 60.92319,15.16145
Spåime Obekräftat 63.11671,12.329518
Spångkojan Obekräftat 62.135545,12.565364
Spånsanstugan Obekräftat 60.365814,15.169071
Spårön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.6327982,13.0554423
St Trehörningen Raststuga Raststuga 59.90878,15.86942
St. Hassungaredssjön Raststuga Raststuga 57.5721476,12.1413721
St. Namnsgölens Vindskydd Obekräftat 58.695426,16.118385
Staalavieliekojan Raststuga 63.1160022,13.1978917
Stabergs Klack Vindskydd med sovplats 60.566312,15.784137
Stackebo vindskydd och raststuga Vindskydd med sovplats 57.438,13.615
Staffansholmen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.2856731,17.8546715
Stakadammen Vindskydd med sovplats 59.42618,15.03093
Stallet Vindskydd med sittplats 61.16351,13.01326
Stavbergsbodarna Obekräftat 61.222967,15.986433
Stefans vindskydd Vindskydd med sittplats 62.905894,17.73802
Stekpannan Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.510082,16.126161
Stenbacken Raststuga Raststuga 68.258995,19.487638
Stenbjörnsstugan Obekräftat 59.82475,15.991233
Stenblocket, Sund Vindskydd med sittplats 63.25805,18.67834
Stenbrottakojjan Vindskydd med sovplats 58.48297,11.37161
Stenbrottet, Kinnekulle Vindskydd med sovplats 58.616984,13.394067
Stendörrens naturreservat Vindskydd med sovplats 58.7432248,17.372352
Stengärdets Naturreservat Vindskydd med sovplats 59.36511,16.10815
Stenhuset Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.955421,13.361054
Stenhyddan Raststuga 63.117109,13.759347
Stenladan Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.444416,15.184873
Stenlys Camp Obekräftat 63.898173,20.239392
Stenrutsstugan Raststuga 62.07431111,13.23101667
Stenshult Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.298163,12.052785
Stenshuvuds Tältplats Tältplats 55.67123,14.26943
Stensjödal Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.17484,18.323628
Stensjödals tältområde Tältplats 59.17203,18.32776
Stensjön - Orrefors Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.893739,15.872755
Stensjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.49434,12.17476
Stensjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.080836,15.103176
Stensmyrens Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.46947867,11.3503719
Stensmyrens sovkoja Vindskydd med sovplats 58.46921921,11.35057563
Stensö Shelter Vindskydd med sovplats 56.63594,16.3145
Stentjärnarna Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.720903,12.198084
Stigsjölägret, Sticksjön Vindskydd med sovplats 58.567559,15.311916
Stilleryd yttre Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.151219,14.797928
Stjälkaskogen Vindskydd med sovplats 58.52217,13.46075
Stjärnfors Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.83192,14.99514
Stockholmskojan Raststuga 62.3989243,14.9040657
Stocklycke hamn, Omberg Vindskydd med sovplats 58.30673,14.628
Stocksjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0732116,15.092461
Stocksmyr-Brännan Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.88851,15.29701
Stockås Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.139149,14.7077527
Stollberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.186385,15.279149
Stommare udde, Åsnen Vindskydd med sovplats 56.60552,14.70829
Stor-Skallsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.487,15.751
Stor-Åksjön Raststuga Raststuga 62.7456823,14.7405177
Stor-Örevattnet Vindskydd med sittplats 62.321303,12.483948
Stora Abborrasjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.512224,12.88806
Stora Aborrtjärnen Vindskydd med sovplats 59.94494,15.70683
Stora Acktjärnen tältplats Tältplats 59.80218,16.09674
Stora Alsjön norr Vindskydd med sovplats 59.10407,17.40803
Stora Björsjön Vindskydd med sovplats 57.84543,12.11044
Stora Blekemyr Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.4882747,11.3957941
Stora Bolleberget Vindskydd med sovplats 61.3681135,16.3191985
Stora Bollemyrstugan Raststuga 58.4853994,11.3920455
Stora Bremsahemmet Vindskydd med sittplats 58.21017,14.12234
Stora Djäknasjön nedre Vindskydd med sittplats 58.65862864,14.57392441
Stora Djäknasjön övre Vindskydd med sovplats 58.65859443,14.57538337
Stora Eken Vindskydd med sovplats 58.7022059,13.2207799
Stora Fjällingstjärnen Vindskydd med sovplats 60.138709,15.961956
Stora Färgen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.8809647,12.5058947
Stora Färgen vindskydd Vindskydd med sovplats 56.95587,13.3284
Stora Grågåsvattnets vindskydd Vindskydd med sovplats 58.40593,11.84418
Stora Gålsjön Vindskydd med sovplats 59.57714,15.07846
Stora Gårdssjön Raststuga Raststuga 59.3732,14.93894
Stora Gårdssjön vindskydd Vindskydd med sovplats 59.37291,14.93846
Stora Haddebo Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.199555,15.272882
Stora Hebbratjärnen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.714427,12.411987
Stora Holmen Obekräftat 59.58813,14.9929
Stora Holmevatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7331948,11.7119985
Stora Holmevattnet Raststuga 58.22751,12.009459
Stora Homnaflen Raststuga 61.3374967,15.7107703
Stora Hultkärr Lada Raststuga 56.472353,15.93495
Stora Hästevatten Vindskydd med sovplats 58.060248,12.037258
Stora Kobäcken Vindskydd med sovplats 59.08154,17.44583
Stora Kroksjön 1 Vindskydd med sovplats 57.83427,12.08943
Stora Kroksjön 2 Vindskydd med sovplats 57.83278,12.09067
Stora Kroksjön 3 Vindskydd med sovplats 57.83015,12.08996
Stora Kroksjön 4 Vindskydd med sovplats 57.82924,12.0951
Stora Kroksjön Syd Vindskydd med sittplats 56.2955,14.4329
Stora Kroksjön norr Tältplats 56.31548,14.43751
Stora Köperödsjöns vindskydd Vindskydd med sovplats 58.361034,12.014548
Stora Lund Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.2643,14.6134
Stora Lysingen Vindskydd med sittplats 59.28286,14.60075
Stora Malingen Tältplats 1 Tältplats 60.35002,14.86403
Stora Malingen Tältplats 2 Tältplats 60.35141,14.85205
Stora Malingen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.35433,14.84579
Stora Myggsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.7953343,14.9888706
Stora Mörken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.246949,15.7592051
Stora Ryggsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.4128,14.981333
Stora Röå Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.41231108,14.3648386
Stora Stavsbergstjärn Vindskydd med sovplats 61.20611,16.01472
Stora Stenen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.735536,12.184974
Stora Strand (DANO nr 98) Vindskydd med sovplats 58.93937,12.4928758
Stora Strand lägerområde Vindskydd med sovplats 58.93468,12.49566
Stora Sävsjö Vindskydd med sittplats 57.31189,12.65587
Stora Sångaren Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.891097,15.391422
Stora Sörsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.9451,15.221283
Stora Tjärnet Vindskydd med sovplats 57.62085423,12.06778543
Stora Träsket Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1182,17.71232
Stora gårdsjölägret vindskydd Vindskydd med sovplats 59.370441,14.942625
Stora sörsjön Vindskydd med sovplats 57.9796,12.00167
Stora vite sand vindskydd Vindskydd med sovplats 58.8436,13.67219
Stora Älgsjön Obekräftat 60.416812,15.120737
Stora Äspön Tältplats 56.26097,14.2998
Stora Åstjärn Vindskydd med sittplats 62.7367222,17.3785837
Storbergets Raststuga Raststuga 61.6248403,16.5013856
Storbäcken Övernattningsstuga Raststuga 63.32427778,18.14544444
Store Väktor Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.199971,12.023469
Storfall Okategoriserat 63.66109,19.20618
Storfinnmyra Obekräftat 62.711104,16.939436
Storforskojan Raststuga 63.92937,18.86814
Storharen Vindskydd med sittplats 60.57004,17.44033
Storklinten Vindskydd Vindskydd med sittplats 66.019596,21.294064
Storlien Fjällvindskyd Vindskydd med sovplats 63.32227707,12.10341454
Stormon, Florarna Vindskydd med sittplats 60.28447151,17.83862114
Stormoren Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.9203,12.7878
Stormoren2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.9278,12.7803
Stormyrans utsiktstorn Vindskydd med sittplats 64.21064,17.52102
Stornäset (DANO nr 23) Vindskydd med sovplats 59.4751944,11.86911111
Stornäset naturreservat vindskydd Vindskydd med sittplats 62.44937192,17.49610573
Storrassenstugan Obekräftat 62.285527,13.074512
Storsjögården vindskydd Vindskydd med sovplats 57.64662,12.84876
Storsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.226111,14.669327
Storskalla Raststuga Raststuga 60.1745,12.85688333
Storskogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.926835,17.71049
Storskogen2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.936915,17.726702
Storstensberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.102876,14.891808
Storströmmen Vindskydd med sovplats 62.37444878,13.7607193
Storstupet Raststuga 61.226729,14.791573
Storsätern Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.064561,12.36633
Stortannsjön Obekräftat 63.228189,17.736642
Stortavelsjön Vindskydd med sittplats 63.990153,20.008892
Stortjärn vindskydd Vindskydd med sittplats 62.40234375,13.63772392
Storån vindskydd Vindskydd med sittplats 62.838918,13.148218
Storåsen Obekräftat 63.473546,14.627574
Storåsen Vindskydd Obekräftat 62.271776,14.301071
Storön Syd (DANO nr 74) Vindskydd med sittplats 59.2167,12.14608
Storön väst (DANO nr 76) Vindskydd med sittplats 59.218222,12.150823
Storön öst (DANO nr 75) Vindskydd med sovplats 59.217932,12.152456
Storön, Sveg Vindskydd med sittplats 62.03091,14.37244
Storön, raststuga Raststuga 60.26403333,12.80323333
Storön, vindskydd 1 Vindskydd med sovplats 60.2639,12.80151667
Storön, vindskydd 2 Vindskydd med sovplats 60.2645247,12.8049748
Storön, vindskydd 3 Vindskydd med sovplats 60.26431667,12.80596667
Stranded (ArkNat) Vindskydd med sovplats 62.80233,18.15491
Strucken Vindskydd med sittplats 63.33712578,13.18711281
Strydalens vindskydd Obekräftat 63.749452,12.712364
Stråken Vindskydd med sovplats 57.87251,13.85861
Strömbäck Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.657761,20.232213
Strömbäck Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.655248,20.230931
Strömsholm Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.0758307,15.87492228
Stuga Rången Raststuga 62.608646,15.329814
Stuorrajaurestugan Raststuga 66.45591715,21.02742068
Sturup Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.5561018,13.3774477
Stussholmen (DANO nr 92) Vindskydd med sovplats 59.247965,12.287089
Styggforsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.0056277,15.1888477
Styggråkkojan Obekräftat 64.003384,14.888023
Styrsö Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.599016,11.77508
Stävresjön vindskydd Vindskydd med sovplats 59.91356,16.40152
Stömnesjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.434083,12.6981
Sucka (DANO nr 34) Vindskydd med sovplats 59.372256,12.008574
Suijajärvi Obekräftat 68.202587,22.850902
Sunderstie Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.77896,13.51072
Sundet Obekräftat 59.79919,14.72434
Sundet (DANO nr 51) Vindskydd med sovplats 59.0659111,12.2727318
Sundet, Bokhultet Regnskydd (endast tak) 56.8592,14.76707
Sundkammen Vindskydd med sovplats 64.4637394,19.44211006
Sundsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.48899,12.258736
Sundsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.377006,15.798791
Sunnerstagropen Vindskydd med sovplats 59.7906,17.66247
Susekull Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.297758,14.7421
Suttarboda Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.297289,14.892999
Suttarstugan Obekräftat 58.929535,15.379706
Svabensverk Vindskydd med sittplats 61.04801,15.760324
Svalesjön Vindskydd med sovplats 57.66919,12.97787
Svaletjakke Obekräftat 62.766513,12.35169
Svalnässtugan Raststuga 59.322514,15.034382
Svalåtjärn Obekräftat 62.614381,12.326164
Svaneholm Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.5007205,13.4695729
Svarta Klippan Vindskydd med sittplats 56.7830261,13.2074037
Svartboklint-stugan Raststuga 61.49746,16.492
Svartedalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0074841,12.0077133
Svarten Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0473214,15.3059009
Svartesjö vindskydd, Klåveröd Vindskydd med sovplats 56.0297712,13.1801575
Svartetjärnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.96402,11.83495
Svartidsforsen Obekräftat 64.204969,20.271662
Svartogen Okategoriserat 63.94033,18.85165
Svartsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.672216,16.697209
Svartsjöstugan Obekräftat 63.095949,14.600974
Svartsjöstugan Obekräftat 63.085436,14.581011
Svartsjöstugan Obekräftat 63.099826,14.60717
Svartsjöstugan Obekräftat 63.079206,14.597298
Svarttjärn, Lidsjöberg Vindskydd med sittplats 64.307157,15.244957
Svarttjärnen vindskydd Vindskydd med sittplats 62.843184,17.936626
Svarttjärns Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.582363,11.997464
Svartviksstugan vindskydd Okategoriserat 60.68445,16.84827
Svartälven Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.038964,14.274442
Svartälven, startplats Tyfors Tältplats 60.13724,14.20402
Svenbo vindskydd Vindskydd med sovplats 60.4326153,17.7334785
Svensbo Vindskydd med sittplats 58.1889189,15.5224396
Svensbo mosse Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.194,15.525
Svenstavik Vindskydd med sittplats 62.76413,14.407
Svenstjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.817948,14.406781
Sveån Obekräftat 62.724586,12.369267
Svinhaga Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.83435941,14.05571938
Svinö Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.676667,16.375556
Svänö Raststuga Raststuga 57.316926,13.972143
Svärdsjö Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.7450167,15.9123167
Syrsjön Tältplats 59.581747,13.489643
Sysslebäck Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.8355928,12.8289053
Syterskals Raststuga/Hjälptelefon Raststuga 65.873827,15.289757
Säbysjön betongbunker Annat 59.424323,17.872851
Säffle Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1251,12.9455333
Säfsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.139076,14.410515
Sälden Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.722237,16.307764
Sälkastugorna Raststuga 67.9464,18.28251
Sälleryd/Skrävle, Fabbesjön Vindskydd med sovplats 56.28303659,15.80206281
Sälstugan, Rödhäll Raststuga 60.6034691,17.9901921
Särnmanskojan Raststuga 61.588589,12.728612
Särsjöbäcken Obekräftat 62.157836,12.373879
Säters kommun nr 13 Vindskydd med sittplats 60.32164,15.7291
Sätra Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.69863,14.35744
Sätravallen Vindskydd med sovplats 58.21605,15.75639
Sättra 2 Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.5365322,17.8197981
Sättra Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.532,17.827
Säveleken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7039157,11.7228892
Sävenfors hytta Vindskydd med sittplats 59.88028,14.53846
Säverstaberget Vindskydd med sovplats 61.33841872,16.37243986
Säviken Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.508352,14.462436
Sävselet Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.537582,15.445621
Sävsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.2686877,13.3330482
Sävsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.294019,13.0007371
Sävsjön Värmland Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.2883236,12.9773533
Sävö Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7752144,17.4675699
Sågstugan Obekräftat 62.147361,14.257219
Sågtjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.92231,11.8942
Sångdammen Syd Vindskydd med sittplats 60.57271,14.78878
Sången Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.586556,14.776212
Söder om högsta punkten Vindskydd med sovplats 60.63763,15.69941
Södergarn Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.37679,18.21441
Södra Garberg Raststuga, Vindskydd Raststuga 60.951974,14.288246
Södra Gröndörrsstöten Vindskydd med sittplats 62.86222458,12.66852379
Södra Grönvållsön Obekräftat 59.63964,15.02964
Södra Herrgårdstjärnen Vindskydd med sittplats 62.03615,17.42895
Södra Holmsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.164794,14.550288
Södra Jäverön Vindskydd med sovplats 59.355096,13.630396
Södra Krokholmen (DANO nr 88) Vindskydd med sittplats 59.196329,12.256379
Södra Kvill Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.7304,15.6312
Södra Multen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.163295,14.616364
Södra Reivo Vindskydd med sittplats 65.75556,19.11752
Södra Reivo - Ön Vindskydd med sittplats 65.75554,19.11408
Södra Svensken Vindskydd med sovplats 59.91299,14.50924
Södra Trollgrav Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.5476134,13.602361
Södra utsikten, Vårdkasberget Vindskydd med sovplats 62.608292,17.951256
Södra Åbyggeby Vindskydd med sittplats 60.733793,17.104765
Södra Ånnabosjöns raststuga Vindskydd med sittplats 59.33831,14.93515
Sömlingan, Lofsdalen Vindskydd med sittplats 62.10339546,13.21286201
Sörbrokyrkan Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1839333,13.0155333
Sörby Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.95727,12.67713
Sörsidan Vindskydd med sittplats 64.90965,21.2123
Sörsjön Vindskydd med sittplats 64.23868,16.78528
Sörsjön skogens grillplats Tältplats 58.70079,16.09319
Sörsågen Vindskydd med sovplats 58.41712743,14.24873086
Sörtjärn vindskydd Vindskydd med sovplats 59.50594,13.42495
Sörvickran / Sörvikarna Vindskydd med sittplats 62.81022473,14.57839538
Sörvik Vindskydd med sittplats 62.49281,17.50618
Sörängsdammen Vindskydd med sittplats 60.58410645,15.1409626
Tallbacken Obekräftat 64.058306,19.649104
Tallbergskojan Raststuga 65.3094,18.435359
Talluddens vindskydd Vindskydd med sovplats 59.47424343,18.81229595
Tandådalstjärn Vindskydd med sittplats 61.17849877,12.9155987
Tangsjöstugan Obekräftat 61.552545,12.740979
Tangåstugan Obekräftat 61.483965,12.846542
Tannsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 63.533121,15.666504
Tansjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.98937225,12.40708351
Tanstjärnen Raststuga Raststuga 60.35073,15.004468
Tanstjärnen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.352222,14.998333
Tapptjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.4782339,12.7472949
Taraldsön (DANO nr 61) Vindskydd med sovplats 59.15327,12.148641
Tarraälvshyddan Raststuga 67.00533135,17.23721035
Tassarp Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.2995745,14.1757435
Tegeforsen Vindskydd med sovplats 63.39452,12.9646
Tegnertornet vindskydd Vindskydd med sovplats 58.01316,14.49213
Tenasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.8768,17.074508
Tennängsskojan Raststuga 61.07853,13.68318
Testeboån Vindskydd med sovplats 60.74855,17.08815
Testeboån 2 Vindskydd med sittplats 60.751171,17.085154
Tetvallen Vindskydd Obekräftat 62.356906,14.180139
The tree cube (ArkNat) Vindskydd med sovplats 62.93478,18.27254
Tibro Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.426594,14.256392
Tidaholm Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.172,14.1197
Tide (ArkNat) Vindskydd med sovplats 55.8568,12.854
Tillhedstjärn 1 Vindskydd med sovplats 61.17962,15.15289
Tillhedstjärn 2 Vindskydd med sittplats 61.1801,15.1534
Tillhedstjärn 3 Vindskydd med sovplats 61.1821,15.15439
Timan Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.87505,13.81449
Timbonäs Vindskydd med sovplats 60.0043,12.71548
Timmerkojan Obekräftat 63.850347,13.967854
Tinnerö grillplats Annat 58.36776,15.6195
Tinäset Vindskydd med sovplats 60.15019,16.79555
Tippen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.66311,14.745548
Titnokkojan Raststuga 66.29532,19.71293
Tjalsstormyran Obekräftat 63.301826,18.120127
Tjulån Vindskydd Vindskydd med sovplats 65.957777,16.1413195
Tjurlången Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.368499,15.770702
Tjuråsen vindskydd Vindskydd med sovplats 59.51648,14.69893
Tjustleden Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.904522,16.133279
Tjustleden Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.80787574,16.45644208
Tjuvnäverholmen Vindskydd Okategoriserat 63.9691,18.80645
Tjuvnäverholmkojan Raststuga 63.969,18.8075
Tjäktapasset Raststuga Raststuga 68.01967,18.24712
Tjäktastugan Raststuga 68.05149,18.24168
Tjärnberget Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.64777778,17.91472222
Tjärnbäcken Obekräftat 64.882799,14.398774
Tjärnmyråsstugan Obekräftat 62.556582,15.603297
Tjäurakåtan Obekräftat 66.658331,17.285628
Tjörnedala Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.5996142,14.3069136
Toftsjön Vindskydd med sovplats 59.708623,16.30338
Toftsjön tältplats Tältplats 59.71249,16.29965
Toftåsa myr vindskydd Vindskydd med sovplats 56.58174,14.66239
Tolen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.662667,16.12625
Tomasboda Naturrum Raststuga 59.383111,14.98117
Tomasboda Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.381835,14.981972
Tomtbodarna skogskoja Annat 60.374132,15.470591
Toppstugan Obekräftat 64.247852,15.454423
Toppstugan (K2) Obekräftat 65.06182,14.780779
Torlabosjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.78592682,13.16033363
Tormestorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.112611,13.744748
Tornbergets Utsiktstorn Regnskydd (endast tak) 59.13701,18.01433
Tornehamn Arkplats 16 Raststuga 68.43253,18.67069
Tornås Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.006,12.927
Torpshammar Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.637675,16.3214056
Torpsjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.4931222,16.1701083
Torptjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.0119,12.85005
Torpön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.9576438,15.1790167
Torrvedtjärnen Vindskydd med sovplats 61.0960865,12.96009064
Torshytte-Dammsjön vindskydd Obekräftat 60.45063972,16.37932777
Torslandavallen vindskydd Vindskydd med sovplats 57.721889,11.754139
Torsång Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.459179,15.595905
Torup Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.568241,13.214347
Torups bokskog Vindskydd med sovplats 55.55947,13.22297
Tosseryd vindskydd Vindskydd med sovplats 57.75234697,12.97809688
Tossjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.85255,12.97663333
Tossöklinten Obekräftat 63.338522,13.450961
Traneberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.667569,13.078257
Trankärrs slingan Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.890094,12.007268
Transjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.074544,17.954895
Transjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.460361,15.722222
Tranusjön Raststuga Raststuga 61.193714,15.144801
Trasken Vindskydd med sovplats 58.38498,16.5417
Trehörningen Obekräftat 63.353978,18.209837
Trehörningen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.529712,18.356762
Trehörningen nord Vindskydd med sovplats 59.151323,18.034216
Trehörningen Öst Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.150306,18.035401
Trehörningens vindskydd Vindskydd med sittplats 59.27702,18.25719
Tretjärnen Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.928791,11.704059
Trindermossen Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.666588,11.966242
Trollabackarna vindskydd Vindskydd med sovplats 56.3200593,14.1503799
Trolldalen Vindskydd med sovplats 60.522904,15.076898
Trollebostugan Raststuga 60.353252,14.6626925
Trollegater Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.146323,15.572019
Trollhättan Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.282504,12.275307
Trollska Skogen Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.95683,17.31174
Trollviken (DANO nr 50) Vindskydd med sovplats 59.055719,12.2764676
Trollön (DANO nr 83) Vindskydd med sovplats 59.189216,12.326554
Trollön / Trolløya (DANO nr 8) Vindskydd med sovplats 59.3088953,11.8229627
Trolmen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.571848,13.355001
Tronsholmen (DANO nr 6) Vindskydd med sovplats 59.166317,11.87349
Trottabergs våtmark Vindskydd med sittplats 56.66774,12.779
Trugbo Obekräftat 60.802259,15.460814
Trummelsberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.88496721,15.90238273
Tryssjöbodarna Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.4395,15.084882
Trälsviksudden Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.81294,14.62254
Trängsletdammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.40227,13.72524
Träsko-Elofs udde, Målsjön Vindskydd med sittplats 56.326333,15.323262
Trätsön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.96145,15.225967
Tuesjön Öst Vindskydd med sittplats 56.30661,14.41354
Tuggelite Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.4229333,13.44005
Tullberg Vindskydd Vindskydd med sovplats 65.39681,18.5499
Tullön (DANO nr 11) Vindskydd med sovplats 59.344987,11.862783
Tunvågen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.88004,14.66434
Tussjö Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.9979358,12.7230577
Tvängen, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.97696555,12.00944096
Tvären Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.78978,17.40705
Tvärån Obekräftat 63.008656,13.886297
Tvätthällsstugan Obekräftat 63.838117,20.142173
Två stockar Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.2788125,17.8304375
Tygegården Vindskydd med sovplats 55.38813,14.14248
Tyngsjön vindskydd Vindskydd med sittplats 60.280029,13.85582
Tyresta Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.17250278,18.22520833
Tyrstugan Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.4182833,13.4971833
Tyskö Obekräftat 60.526293,15.61377
Täftern vindskydd Vindskydd med sovplats 57.93687,15.77437
Tällbergs camping, Ön Vindskydd med sittplats 60.827566,14.974896
Tältplats Obekräftat 60.9720035,12.4280691
Tältplats Lilla Lövsjön Obekräftat 57.875709,12.265034
Tältplats Ömmern Tältplats 57.80311,12.49321
Tännäs Vindskydd Vindskydd med sovplats 62.435141,12.678757
Tärnsjö Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.164871,16.895567
Tärnsjö2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.160743,16.903204
Tärnättholmarna 1 Raststuga 63.110165,18.536893
Tärnättsundet Raststuga 63.111965,18.531815
Tärnättvattnen Raststuga 63.112,18.50906
Tåmeträsk Vindskydd med sittplats 65.03697,21.14908
Tångtjärn Vindskydd med sovplats 59.44152,12.65588
Tåsan Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.83641667,12.82535
Tåtorp vindskydd Vindskydd med sovplats 58.609575,14.191946
Töfsingen Obekräftat 62.182841,12.478341
Töllstorp Väst Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.36636221,13.764292
Töllstorpasjön Öst Vindskydd med sovplats 57.36483,13.76918
Törnerum Vindskydd med sovplats 56.81217,16.41032
Ubbalt vindskydd Vindskydd med sovplats 56.348298,13.684201
Ubbysjöns vindskydd Vindskydd med sittplats 59.55568158,18.10825518
Uddarna (DANO nr 35) Tältplats 59.412156,11.999133
Uddebo Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.4649,13.25988
Uddeviken (DANO nr 66) Vindskydd med sovplats 59.183996,12.083432
Uggaberg Vindskydd med sittplats 61.3451166,16.1173409
Ugglehöjden 1 Vindskydd med sittplats 59.249662,14.642916
Ugglehöjden 2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.251104,14.643258
Ugglehöjden 3 Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.250533,14.645285
Ugglekojan Raststuga 59.1503353,18.036069
Ulandsstugan Raststuga 61.984339,12.87478
Ullstorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.976093,13.547599
Ullstämma Ekängssjön Vindskydd med sovplats 58.359304,15.657099
Ullstämmaskogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.3584465,15.6613031
Ulvasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.330616,15.82214
Ulvenäsmossen (DANO nr 25) Vindskydd med sittplats 59.57202,11.83523
Ulvsberg Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.85473333,13.13528333
Ulvåtjärnen Obekräftat 63.160644,12.262351
Unna Reitas Obekräftat 67.982818,18.46303
Upprann Väst (DANO nr 21) Vindskydd med sovplats 59.467199,11.850862
Upprann Öst (DANO nr 20) Vindskydd med sovplats 59.463749,11.855875
Uppsa kulle Vindskydd Vindskydd med sittplats 58.8739091,17.1079401
Ursand Väst Obekräftat 58.416777,12.324199
Ursand Öst Obekräftat 58.416719,12.325014
Uskavi Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.632549,15.055503
Utby Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.224768,12.100048
Uthussjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 62.35109,12.418685
Utlängan vindskydd Vindskydd med sittplats 56.01299,15.7877
Utmanarbacken Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.96793,13.497199
Utsikten Vindskydd med sittplats 60.131818,15.229303
Utsikten Vindskydd med sittplats 60.638566,17.175052
Utsikten Obekräftat 63.153381,17.070774
Utsikten Vindskydd med sovplats 57.812,12.43208
Utsiktens övernattningsplats Vindskydd med sovplats 56.6155,14.6172
Utsikts plats med grillstuga Obekräftat 62.408544,15.553759
Utsiktstorn / Raststuga Obekräftat 62.708386,14.9157
Uttorps Naturreservat Vindskydd med sovplats 56.07956,15.68365
Utvandrarbyggd Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.64160252,15.40905476
Uvanå Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.274403,13.79475
Uvberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.492892,15.107066
Uvberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.243006,15.060193
Uvbergsbron Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.95286,14.79729
Uvenstorp Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.85653,14.40192
Vaktarekullen Raststuga Raststuga 58.7210389,11.7061036
Valbacken Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.6455263,15.4165741
Valbergsängen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.14643333,12.9916
Valdalsbygget Raststuga Obekräftat 62.048523,12.236023
Valkallen Raststuga 62.793264,18.101518
Vallberget Vindskydd med sovplats 63.99681,20.0226
Vallkärra Vindskydd Vindskydd med sittplats 55.738935,13.163666
Valstad kvarn Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.73424725,16.48922619
Valön (DANO nr 43) Vindskydd med sovplats 58.817796,12.471689
Vamsta Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.3231765,18.1181717
Van Obekräftat 60.676137,14.126876
Vantalängan Vindskydd med sovplats 55.7227114,14.059217
Vargavidderna Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.009314,14.46476
Vargberget Vindskydd med sovplats 59.93119,15.63134
Vargberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.636608,16.315354
Vargfljot Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.52386667,14.02730833
Varggrottans vindskydd Vindskydd med sovplats 59.40294444,15.07208333
Vasaslätt Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.15425,15.820583
Vassijåkka Rallarvägen Vindskydd med sittplats 68.42048,18.1855
Vassjön Vindskydd med sittplats 61.58476,14.77205
Vattenstasjön Vindskydd med sittplats 60.15203476,18.2423687
Vattfallsgropen Vindskydd med sittplats 60.15527,14.92875
Vaxsjöns badplats Vindskydd med sovplats 55.96993,13.52114
Vaxön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.408661,18.297088
Veckas öar, Store-Nären Tältplats 57.85097,12.59898
Vedberg Vindskydd med sittplats 61.5524,16.3911
Vedbodåsen Obekräftat 62.564872,12.63745
Vedema/Hörje raststugor Raststuga 56.215,13.625833
Veken Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.55574226,13.49370003
Velen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.1983059,12.8724251
Velången vindskydd Obekräftat 60.118559,17.461698
Vemdalen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.7,13.759
Vemforsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.62163118,13.77595349
Vemvallen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.2137528,14.1031694
Venaspåret Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.319467,15.24816
Vensjön Vindskydd med sovplats 57.43115366,15.59713662
Verkasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.7163207,13.9818025
Verkenäset (DANO nr 68) Vindskydd med sovplats 59.219424,12.014074
Verum Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.35923564,13.78080368
Vessigebro Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.98178381,12.65758179
Vesslarp Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.34206,14.31087
Vibytorp vindskydd Vindskydd med sovplats 59.04276,15.11281
Vicktorias Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.83981,12.16855
Viggeby vindskydd Vindskydd med sovplats 58.19225,15.6499
Viggudden Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.621079,16.969381
Vika scoutkårs vindskydd Vindskydd med sittplats 60.51854752,15.71927831
Vikbron 1 Vindskydd med sittplats 62.49365,16.13692
Vikbron 2 Vindskydd med sittplats 62.49335,16.13495
Vikbron 3 Vindskydd med sovplats 62.49216,16.13407
Vikbron 4 Vindskydd med sittplats 62.49309,16.12582
Viken Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.677785,14.34433
Vikitteln Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.7943933,16.3197119
Viksjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.4738453,11.8113099
Vikskvarn Stuga Raststuga 57.5345,14.6052
Vikskvarn Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.5348,14.6075
Vildmarksbyn Raststuga 57.4445647,13.9048934
Vildmarkslekplatsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.140423,14.402691
Vildmarkslägret vid Långviken 1 Vindskydd med sovplats 59.0105282,15.208499
Vildmarkslägret vid Långviken 2 Vindskydd med sovplats 59.01055556,15.20858333
Vildmarkslägret vid Långviken 3 Vindskydd med sovplats 59.0105834,15.2084993
Viltvattnet Sörmyren Vindskydd med sovplats 64.392395,18.576785
Vindarnas tempel Obekräftat 63.336587,12.095238
Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.691471,12.07799
Vindskydd Anderstorp Vindskydd med sovplats 57.26799,13.66011
Vindskydd Banvallsleden Vindskydd med sovplats 56.815754,13.296912
Vindskydd Bergasjön Vindskydd med sittplats 59.060118,17.432725
Vindskydd Björnsjön Vindskydd med sittplats 58.0653707,14.0918326
Vindskydd Borensberg Vindskydd med sittplats 58.566426,15.291249
Vindskydd Borgared Vindskydd med sittplats 56.951534,12.824463
Vindskydd Bosjön Vindskydd med sovplats 58.800802,14.647132
Vindskydd Brohyttan Vindskydd med sovplats 59.207954,14.847599
Vindskydd Bräkentorp Vindskydd med sovplats 56.800478,14.013931
Vindskydd Brännland Vindskydd med sovplats 63.910671,20.028249
Vindskydd Dammen Vindskydd med sovplats 60.4733169,12.7081347
Vindskydd Dansarbacken Vindskydd med sovplats 59.91133,14.80334
Vindskydd Dansarbacken - Ladan Vindskydd med sovplats 59.91031,14.80406
Vindskydd Digerlidtjärnen Vindskydd med sittplats 60.355953,14.327961
Vindskydd Dumme mosse Vindskydd med sittplats 57.740869,14.03292
Vindskydd Fogdarödsområdet Vindskydd med sovplats 55.932022,13.591716
Vindskydd Fogdarödsområdet väst Vindskydd med sovplats 55.935857,13.579449
Vindskydd Fritsla Vindskydd med sittplats 57.540068,12.776942
Vindskydd Funäsdalssjön Vindskydd med sittplats 62.5260963,12.5767204
Vindskydd Gravön Vindskydd med sovplats 57.180561,13.138948
Vindskydd Gråmon Vindskydd med sovplats 58.8320191,14.6294858
Vindskydd Gyltige Vindskydd med sovplats 56.7673519,13.1821786
Vindskydd Göta Kanal - Ruda Vindskydd med sittplats 58.540283,15.363007
Vindskydd Hagaberg Vindskydd med sovplats 57.17901,12.859
Vindskydd Havskinnebergstjärnen Vindskydd med sittplats 60.3483347,14.4936275
Vindskydd Hesjön Vindskydd med sovplats 57.39502778,15.79830556
Vindskydd Hofsnäs Vindskydd med sittplats 57.630159,13.290114
Vindskydd Horredssjön Vindskydd med sovplats 57.345109,12.353166
Vindskydd Hunnebergsfallet Vindskydd med sovplats 59.002141,15.557553
Vindskydd Hässleholmsgården Vindskydd med sovplats 56.1522639,13.7455863
Vindskydd Ibbenäs Vindskydd med sovplats 58.088115,14.08416
Vindskydd Kalv Obekräftat 57.237612,13.083737
Vindskydd Kloten Vindskydd med sovplats 59.924172,15.284663
Vindskydd Klövahallar Vindskydd med sovplats 56.079363,13.116074
Vindskydd Knobesholm Vindskydd med sovplats 56.903364,12.787243
Vindskydd Knon Vindskydd med sittplats 60.241707,13.6290979
Vindskydd Kolarkojan Vindskydd med sovplats 60.268783,15.273488
Vindskydd Korröd Vindskydd med sovplats 56.4184118,12.8585261
Vindskydd Kråksjön Vindskydd med sovplats 58.888532,14.57883
Vindskydd Kullsarvslaget Vindskydd med sittplats 60.34716667,14.03094444
Vindskydd Käglan Vindskydd med sovplats 57.51410278,16.47339722
Vindskydd Källeryd Vindskydd med sittplats 58.1089113,13.1662023
Vindskydd Lekeberg Vindskydd med sovplats 59.3333974,14.9186397
Vindskydd Lilla Grängen Vindskydd med sovplats 59.740115,14.8060549
Vindskydd Lilla Lövsjön Vindskydd med sovplats 57.875857,12.267147
Vindskydd Lillön Vindskydd med sovplats 57.76067,16.70871
Vindskydd Lingonudden Vindskydd med sovplats 58.279008,14.207217
Vindskydd Långesjön Vindskydd med sovplats 57.036815,13.012134
Vindskydd Långhäll Vindskydd med sovplats 60.58992,17.350692
Vindskydd Malån 1 Vindskydd med sittplats 65.11794,19.00467
Vindskydd Malån 2 Vindskydd med sittplats 65.11157,19.01999
Vindskydd Murstensdalen Vindskydd med sittplats 59.5362327,14.551
Vindskydd Mästocka Vindskydd med sovplats 56.60799,13.24526
Vindskydd Mårtsbo Obekräftat 60.585289,17.23084
Vindskydd Norra Ljungan Vindskydd med sittplats 62.829231,12.882762
Vindskydd Näfstorp Vindskydd med sittplats 58.73431,15.8852
Vindskydd Nösslinge Vindskydd med sovplats 57.20941,12.53852
Vindskydd Olshammar Vindskydd med sovplats 58.765522,14.764417
Vindskydd Ormen Vindskydd med sovplats 59.66942,13.92303
Vindskydd Petter-Nilsberget Vindskydd med sittplats 59.92275,14.78452778
Vindskydd Rydboholm Vindskydd med sovplats 57.637676,12.844795
Vindskydd Rydboholm Vindskydd med sovplats 57.647044,12.844466
Vindskydd Rydboholm Vindskydd med sovplats 57.65095,12.827452
Vindskydd Rången Vindskydd med sovplats 62.6077843,15.3581854
Vindskydd Sandsjön Vindskydd med sovplats 56.94368,13.16896
Vindskydd Sjungare Bergsäng Vindskydd med sittplats 60.8163384,15.0617409
Vindskydd Sjöberget Vindskydd med sittplats 60.530506,15.40063
Vindskydd Slättås Vindskydd med sovplats 58.353919,14.252176
Vindskydd Slåtttjärn Vindskydd med sittplats 63.54937,15.62012
Vindskydd Stavsjön Obekräftat 62.71233,14.860956
Vindskydd Strömfors Vindskydd med sittplats 65.1279268,18.9495277
Vindskydd Sundsjön Obekräftat 61.644843,14.707646
Vindskydd Svarteström Vindskydd med sovplats 57.6727262,16.3688993
Vindskydd Svingsjön Vindskydd med sovplats 58.6636,12.16317
Vindskydd Tevsjön Vindskydd med sittplats 62.543684,12.626228
Vindskydd Tibro Vindskydd med sovplats 58.412171,14.257149
Vindskydd Tjärnaberget Vindskydd med sittplats 60.490856,15.372225
Vindskydd Torekov Vindskydd med sovplats 56.431506,12.633919
Vindskydd Ullared Vindskydd med sovplats 57.1185189,12.6920092
Vindskydd Velamsunds naturreservat Vindskydd med sittplats 59.344569,18.316042
Vindskydd Vitgöl Vindskydd med sittplats 56.8248302,15.4212489
Vindskydd svartsjön Obekräftat 63.073799,14.625536
Vindskydd vid Bergtjärn Vindskydd med sittplats 60.302233,13.717333
Vindskydd vid Dranstugan Vindskydd med sovplats 57.26114,12.38091
Vindskydd vid Dranstugan - Skogen Vindskydd med sovplats 57.26162,12.38151
Vindskydd vid torpet Freden Vindskydd med sovplats 57.76181,12.18456
Vindskydd Ästad Vindskydd med sovplats 57.06266613,12.52949342
Vindskydd Ätran Vindskydd med sovplats 57.124844,12.9619145
Vindskydd Öreryd Vindskydd med sovplats 57.49078,13.68546
Vindskydd/Grillplats Ristjärn Obekräftat 64.304052,19.77059
Vingölen vindskydd Vindskydd med sovplats 57.13444,15.93507
Vinströmmen Vindskydd med sittplats 61.46885,15.435802
Vinterhagen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.4145733,15.0491667
Vintersjön Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.923717,14.35875
Vintran (DANO nr 27) Vindskydd med sovplats 59.62856,11.89408
Visböle Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.53831327,15.92002094
Visjön Obekräftat 63.009414,13.637844
Viskanvik Vindskydd med sittplats 62.45044,16.42499
Vitabäck Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.59257,13.785675
Vitbergsbacken Vindskydd med sovplats 64.762876,20.974902
Vitsand vindskydd Vindskydd med sovplats 58.9038812,13.2607215
Vitsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.19117904,14.0997076
Vitvattssjön Vindskydd med sittplats 62.356894,14.658892
Vitåfors/Storåbron rastplats Raststuga 65.9499349,22.3977757
Vojmån vindskydd Vindskydd med sittplats 64.73560406,16.714421
Von Rosens Strandbod Vindskydd med sittplats 57.37956,18.81605
Vonaso Vindskydd Obekräftat 60.808823,16.415463
Vormforsen Vindskydd med sittplats 64.87164,18.72541
Vormforsen Vindskydd Vindskydd med sovplats 64.869579,18.718635
Vraket Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.9455,14.338067
Vretaholm vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0372,14.49218
Vrångevattnet Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.413347,11.849722
Vuojatstugan Raststuga 66.559139,19.282833
Vuoktatjåkka Obekräftat 67.714567,19.049442
Vurvejåkka Obekräftat 68.855023,20.716917
Väderkullen Vindskydd Vindskydd med sovplats 55.63484,13.43535
Välaskogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.22369,14.96839
Välleströmmen vindskydd Vindskydd med sittplats 62.69259,13.97241
Vällingen Tobbes Koja Raststuga 60.7115,16.71867
Väls Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.13788333,12.95495
Vängelforsen Vindskydd med sittplats 63.7055,16.29189
Värmo Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.400873,18.292808
Värnebo Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.9663,12.4033
Värsnäs - Kalmar Vindskydd med sovplats 56.726053,16.372424
Värö Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.42762,13.62572
Västanblick vindskydd Vindskydd med sovplats 58.69063,14.92293
Väster-Abborrvikarna Vindskydd med sittplats 62.31551528,12.57770419
Väster-vattnan Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.33746,12.646788
Västerby lövskogar Vindskydd med sovplats 58.2485,15.6605
Västerdalälven Vindskydd med sittplats 60.5213,13.84616
Västerhaga fyr Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.39278,18.17484
Västerhällan Vindskydd med sittplats 60.70321,16.58616
Västerhångsta Vindskydd med sittplats 62.49564,16.04888
Västersjön Tältplats 56.32591,13.05691
Västersjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.12093333,16.798
Västerviksbrygga Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.26021,14.42273
Västjuten vindskydd Vindskydd med sittplats 58.80656,15.81371
Västlands Kolarkoja Raststuga 60.44748,17.61546
Västlands vindskydd Vindskydd med sovplats 60.44763,17.61716
Västra Kilen/ Svältvik Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.1507183,12.9392259
Västra Kroktjärn rastskydd Raststuga 62.639234,12.224095
Västra Skälsjön Vindskydd med sittplats 59.93824124,15.54814339
Västra rud Vindskydd med sittplats 59.50533,12.700753
Västra Örten Vindskydd med sittplats 59.63836,13.56063
Västralt Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.51003,13.30436
Vättlefjäll Basläger, Stentjärn Vindskydd med sovplats 57.81948,12.06927
Våghalsen Vindskydd med sovplats 60.1476,15.1503
Vålånger Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.71367,17.97787
Wärdshus Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.447,14.16
Ylinen Kassa Raststuga 67.089631,23.659289
Yläjärvi Vindskydd med sittplats 61.615058,14.639374
Yttereneby Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.052126,17.626703
Ytterhogdal Naturrastplats Vindskydd med sittplats 62.123886,15.034714
Yttersjön Raststuga 64.27808,19.69415
Ytterträsket Vindskydd med sittplats 66.04253,22.69722
Ytterön Raststuga Raststuga 62.88794,14.61937
Yxningen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.217287,16.465511
Zätas bod Obekräftat 60.408536,15.123694
dammsjön Obekräftat 63.805908,19.705584
fjärdingen Obekräftat 63.173432,16.599525
hamreåkern Obekräftat 63.1978,17.0534
långsele Obekräftat 63.15423,17.061821
pickustjärn Obekräftat 64.183819,20.594583
sri lanka Obekräftat 63.23571,16.933251
svartbergsforsen Vindskydd med sittplats 63.944673,20.56378
utskovet Obekräftat 63.153291,16.8379
vindskydd landsomsjön Obekräftat 62.927702,14.888411
vindskyddet fjärdingen Obekräftat 63.129546,16.657173
Äggdalsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.014119,12.040992
Älgaberget Vindskydd Vindskydd med sovplats 62.891301,18.23956
Älgdalen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.645586,14.014308
Älgsjön (DANO nr 106) Tältplats 59.38768,12.42587
Älgsjön 1 Vindskydd med sovplats 59.20483,17.08969
Älgsjön 2 Vindskydd med sovplats 59.20732,17.09499
Älgsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1531752,14.4877579
Älgsjön grillplats Obekräftat 60.625021,17.238597
Älgåfjorden Norr Vindskydd med sittplats 59.66179,12.49504
Älmhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.5018,14.49426
Älmtasjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.268375,15.782173
Älvarums udde Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.332554,14.639367
Älvdalens Skjutfält Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.4482303,13.7841407
Älvros Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.803001,12.914455
Älvsbacka vindskydd Vindskydd med sovplats 59.71728,13.66538
Älvsjöhyttan Vindskydd Vindskydd med sittplats 59.997917,14.3255
Älåsbäcken Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.53493889,14.01803889
Ämtsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.144183,12.788133
Ängen Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.88474,12.78002
Ängsjö Vindskydd Raststuga 59.506533,17.812911
Ängsjö Vindskydd 2 Vindskydd med sovplats 59.508209,17.810466
Äntervattnet Vindskydd med sovplats 58.658436,11.65916
Äppelbo Vindskydd med sittplats 60.63935,17.165774
Ärtknubben Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.81877,15.483129
Äskhult Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.42488265,12.2816956
Äskjastugan Raststuga 63.0234,18.2181
Ässkogstorp raststuga Raststuga 59.237999,15.271069
Ättestupan Vindskydd med sovplats 60.524431,15.082754
Åboholm Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.797378,14.599447
Åbostugan Raststuga Raststuga 59.9071998,15.1919031
Ådala Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.8564,15.3733
Ådalen Jämjö Vindskydd Vindskydd med sittplats 56.195304,15.834428
Ågelsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.68598,16.09395
Åken vindskydd Vindskydd med sittplats 58.67281,16.03664
Åkerkärrsudden (DANO nr 60) Vindskydd med sovplats 59.13956,12.15104
Åkertjärnen Obekräftat 63.109834,17.410295
Åkerö Vindskydd med sittplats 60.72829664,14.99286175
Åkulla Vindskydd med sovplats 57.12521,12.56177
Ål-Kilen badplats Vindskydd med sittplats 60.63086659,15.02882815
Ålhusdammen Vindskydd med sittplats 60.67300022,16.83685899
Ålidbergets naturreservat Okategoriserat 63.56999,19.36958
Ålunds Naturrastplats Raststuga 65.13422,21.01522
Ångsågen Vindskydd med sovplats 59.628415,13.941694
Årike Fyris kåtor Vindskydd med sittplats 59.78934,17.66049
Årshultsmyren Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.7638,13.4074
Årsjön Vindskydd med sovplats 56.34367,15.14033
Årsjön Skärmskydd Vindskydd med sovplats 59.185384,18.267489
Åsared Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.8586,14.06557
Åsarna 1 Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.671,13.98
Åsarna 2 Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.684595,13.970002
Åsarna 3 Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.6844806,13.9718
Åsarna 4 Vindskydd Vindskydd med sovplats 62.6411937,14.37861141
Åsbergets utsiktsplats Vindskydd med sovplats 61.55276,16.33548
Åsegölen Vindskydd Vindskydd med sittplats 57.44841,15.71715
Åsen Vindskydd Vindskydd med sittplats 60.82494736,14.63911057
Åsengården Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.864897,12.909358
Åsnabben (DANO nr 82) Vindskydd med sovplats 59.11866,12.34485
Åsnen nordväst Vindskydd med sovplats 56.6605283,14.6200015
Åtjärn Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.3161069,16.9911718
Åtjärnsstugan Raststuga 61.492704,16.823302
Åva kåtor Raststuga 59.16473042,18.34379891
Öarna (DANO nr 33) Vindskydd med sovplats 59.359136,12.001708
Öby Kulle rastplats Vindskydd med sovplats 59.17784,15.37646
Ödledammen Vindskydd med sovplats 59.13535,12.89418
Öjarps kanotrastplats Tältplats 56.79568,13.66628
Öjevatten Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.50095,14.1998833
Öjönån Vindskydd med sittplats 62.82574,12.67746
Ön i Bergvattnet Tältplats 58.80269,14.56731
Ön i Yasjön Vindskydd med sovplats 57.12715,12.56325
Önsbackdammen Vindskydd med sittplats 60.60833,15.5524
Örasjön Raststuga Raststuga 62.5924898,14.7792882
Öratjärn vindskydd Vindskydd med sittplats 61.20813,16.83954
Örbackens vindskydd Vindskydd med sovplats 58.36932742,15.11908676
Örby Vindskydd Vindskydd med sittplats 55.98695,12.75275
Örebäcken Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.7577778,12.9588889
Öresjön Vindskydd med sittplats 61.62763596,12.93931961
Örestrand Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.226423,12.541931
Örnafälla Vindskydd med sittplats 56.49315,13.5466
Örnnästet Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.3839643,18.132837
Örsjö Vindskydd Vindskydd med sovplats 56.6985448,15.7426786
Örsjön vindskydd Vindskydd med sovplats 62.59126011,17.99955139
Örsjön vindskydd Vindskydd med sittplats 62.575876,15.985931
Örsjösjön Vindskydd med sovplats 56.68797,15.75533
Örsvikens Jakt Vindskydd med sittplats 62.74486,16.38911
Örtjärn Vindskydd med sovplats 59.935544,15.62513
Örtjärn Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.260517,12.5771
Örttjärn eldstad Tältplats 59.934878,15.623337
Ösan (DANO nr 48) Vindskydd med sovplats 58.98502,12.28273
Ösjöbodarna Vindskydd med sittplats 63.19398,15.14016
Ösjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.1263998,16.8847959
Ösjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.0975,15.591584
Östa Vindskydd Vindskydd med sovplats 60.167283,16.798683
Östanbäck Vindskydd med sovplats 60.65036,16.96276
Östanfors (ArkNat "Split") Vindskydd med sovplats 56.212371,14.514346
Östankyrke vindskydd Vindskydd med sovplats 58.4076,14.20438
Östbergatorpets Vindskydd Vindskydd med sovplats 59.77836,17.55506
Östby, Kramfors Vindskydd med sovplats 62.9341,17.745869
Öster om näsfjället Vindskydd Vindskydd med sittplats 61.3699744,12.9496743
Österbo fäbodar Raststuga 60.191696,16.877918
Österbo vindskydd Vindskydd med sovplats 60.54775,17.20105
Österdalälven Vindskydd Vindskydd med sovplats 61.54725,13.4116
Österforse Vindskydd med sittplats 63.15347,17.01977
Östermoskogen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.5074553,14.176333
Österplana Pilgrimshärbärge Raststuga 58.57488,13.42984
Österplana Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.563963,13.384847
Östertjärnen Vindskydd med sittplats 62.11408,15.20139
Österöstugan Raststuga 59.065248,14.055534
Östfjällsstugan Obekräftat 61.191939,13.121693
Östingen stuga för övernattning Raststuga 61.923792,14.406779
Östjuten Vindskydd med sittplats 58.80565,15.87226
Östra Frölunda (Mölneby) Vindskydd med sovplats 57.33249028,13.03571041
Östra Ingsjön Vindskydd med sovplats 57.61671,12.39225
Östra Klubbskatan Vindskydd med sovplats 64.43546,21.60418
Östra Nedsjön Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.75823,12.53019
Östra Ryd Vindskydd med sovplats 58.3901,16.17771
Östra Rädsjön 1 Okategoriserat 61.21535,14.51795
Östra Rädsjön 2 Okategoriserat 61.21373,14.52481
Östra Rädsjön 3 Vindskydd med sittplats 61.20979,14.52666
Östra Rädsjön 4 Vindskydd med sittplats 61.20531,14.52378
Östra Rädsjön 5 Vindskydd med sittplats 61.21094,14.52112
Östra Skälsjön Vindskydd med sittplats 59.93877232,15.55881858
Överdammen Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.6952376,16.8346174
Överlögda Raststuga 63.7811,18.97232
Översjön Vindskydd med sovplats 57.99972,12.03965
Överturingen Vindskydd med sittplats 62.4512,14.91647
Överturingen Vindskydd Vindskydd med sittplats 62.44976111,14.91806111
Övingen Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.2377778,14.7161111
Övra Långtjärn Vindskydd med sittplats 60.01598,15.35061
Övre Backa Vindskydd Vindskydd med sovplats 57.202293,13.148391
Övre Glottern Vindskydd med sovplats 58.711512,16.204577
Övre Långevatten, Svartedalen Vindskydd med sovplats 57.984987,12.001432
Övre Sandtjärnen Vindskydd med sittplats 59.8572,15.36894
Övre Trästickeln Vindskydd Vindskydd med sovplats 58.4422441,11.820987
Övre tältängen, Stenbäcken Vindskydd med sittplats 59.231074,14.733364
Övre älgforsen Okategoriserat 63.76679,18.98558
Kontakt     Sekretesspolicy     Användarvillkor     Webbplatskarta    

Copyright © 2020 Vindskyddskartan